Ruslan Oleksiyovuch

3л722 брати чи ні ?

195 повідомлень у цій темі

22 години назад, Meyson написав:

По шпинделю там тоже є заводський промах, то лабіринтне ущільнення ніхрена не тримає

Щось я не замітив проблем в цьому ущільнені. Все працює. В нас є верстат з правильно зібраним шпинделем і правильним мастилом , то він вже напрацював більше 20тис годин . НІяких люфтів досі не помітно.

Є інший , в якому зносився шпиндель, після розборки всередині ніякого пилу, болота та іншого... Просто знос підшипників.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години назад, Meyson написав:

І не сподівайтеся що ви дасте лад з електронікою, хоча б почитайте паспорт, на блок живлення логіки.

Електроніка там звичайно не подарунок, але якщо підійти з головою, паспортом в руках та знаннями то довести її до робочого стану можна. В нас ці верстати працюють із заводськими схемами практично круглорічно, проблеми виникають не частіше разу в пів року, ремонт там копійочний, головне знайти причину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, olkogr сказал:

Електроніка там звичайно не подарунок, але якщо підійти з головою, паспортом в руках та знаннями то довести її до робочого стану можна. В нас ці верстати працюють із заводськими схемами практично круглорічно, проблеми виникають не частіше разу в пів року, ремонт там копійочний, головне знайти причину.

Ви якщо не помиляюся з Тернополя?  Маєте якогось постійного майстра  для  ремонту електроніки ?  Територіально не далеко від вас знаходжуся 90 км . Мігби при запуску запросити його до себе .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще не завжди  гідроагрегат  чи інші комплектуючі які продаються з станком  його . Живий приклад , чоловік який продавав  мені станок розказував що йому поступали пропозиції обміну  гідроагрегата      розуміється не за безплатно   так як він продавав станок  як неробочий   мігби спокійно віддати іншу гідростанцію  кончену .а покупець  бачачи що сам станок в чудовому стані видно сліди шліфовки на направляючих думає що і там все має бути добре .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Ruslan Oleksiyovuch написав:

але думаю що і там все добре 

Дай бог, я купив одну маслостанцію заради насоса, і статор виявився ртіснутий, а новий "с хранения" виявився сущим браком. В мого рідного були задерті цапфи через воду в баку, ну все інше тоже тоже позакисало і по заклинювало, роликовий башмак в труху а гідроцилінндр управління підклинював, но станок працював)), ротор пішов тріщинами по пазах де лопатки. В другого купленого насоса тріснув статор, причину до кінця не вдалося зясувати, той косий золотник який в мене на сторінці якраз з другого насоса, можливо статор ламається через гідроудари при не настроєній системі управління. Також там були задерті цапфи по причині недофрезованиз маслоканавок. І саме цікаве що в другого насоса міняли підшипники, но якоїсь мами їх було заклинило і почало провертати в корпусі, результат корпус в лом)) Ще другого насоса була прокладка між корпусом та фланцем, в оригіналі її немає бути тому що там О-рінг, тому і кажу що в ваш насос могли лазити. Третій насос купувався новим, но брався не 2г12-55ам а г12-55ам, різниця в тому що в другого немає управляючого гідроциліндра, но в середині вони ідентичні. В результаті з трьох ледве зібрав один нормальний, решту буду перешліфовувати і поставлю на запас, а то ці насоси взагалі не викликають довіри.

Як бачите якщо в баку була вода то ні про що хороше це не говорить. Ремонт гідравліки мене виніс вже під 40 тис. І це я ще не чіпав гідроциліндр, а там задири по штоках і по любому через воду будуть раковини в середині труби, ремонт того всього буде коштувати ще 5 тис. і більше. І ще треба буде купити масла.

За ці гроші можна було поставити нову серву з ремнем і не паритись з маслом.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, olkogr написав:

Щось я не замітив проблем в цьому ущільнені. Все працює

А чому йому не працювати, свистить, гріється, гудить, але крутиться? Крутиться! Іскра йде? Йде! Значить все працює, головне щоб круг з валом з обойми не вивалився))))  Навіть якщо в баку буде половина води він буде працювати. Тоді і робити там нічого.

В тій шафі купа електролітичних конденсаторів, я коли почав їх проміряти ESR тестером то мені очі на лоба полізли, все в нормі, і опір і ємкість, а от транзистори в платі управління ходом стола та колони здеградували, там германієві транзистори непонятно з яких років і непонятно яких допусків з конвеєра, зато "спеціалісти" проклинають сельсини. Куча реле з відкритими контактами які давно окислились і на які понаприголало бруду це взагалі окрема тема.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, olkogr сказал:

Електроніка там звичайно не подарунок, але якщо підійти з головою, паспортом в руках та знаннями то довести її до робочого стану можна. В нас ці верстати працюють із заводськими схемами практично круглорічно, проблеми виникають не частіше разу в пів року, ремонт там копійочний, головне знайти причину.

Вау !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Лесник E. написав:

Вау !!!

?))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Meyson сказал:

?))))

Та просто есть тема в курилке про модернизацию 722 станка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачив, особо порадувала тема про сервопривід. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від чого підходять  масляні фільтра ?  Колись  на 3є711 підійшли від зіла   ,колби помойому такі самі  . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Meyson сказал:

Бачив, особо порадувала тема про сервопривід. 

Ви вже стільки потратили  на свою людочку ,кстаті  сьогодні день людмили . І скільки клопоту доставила гідравліка  На мій погляд  краще булоб взяти  3е711 не набагато меншими  ходами але як мінімум вдвічі  легшою  але як ви пишете хазяїн барин 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нам потрібна шліфовка в основному для гбц та блоків, на 3е711 ходи що по ширині що по висоті малі, в 3л722 V подібні ледве влазять, про що далі говорити)))

Є багато головок від корейців та фордів які по ширині мають 370 мм і більше, їх шліфують на 3е711 переставляючи, но залишається уступ який потім треба шліфмашинкою збирати)))

В планах освоїти гільзовку алюмінієвих блоків, а там фрезеровка не прокатить.

Колби на фільтра в л-ки такі самі як в 3е711

Змінено користувачем Meyson
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогдні було  придбано підшипники 202 ,резинки в колбу фільтра  , і сам фільтруючий елемент , коли сьогодні  зпресовував зйомником підшипники то помітив що задній зійшов нормально і мав люфт  більший аніж потрібно ,передній ледь зпресував  ,коли був на валу  то люфто небуло зовсім коли стягнув люфт зявився  , проміряв мікрометром пошліфовано одинаково +1 сотка на обох посадках , нові напресувалися  з одинаковим натягом  , і ще один дуже цікавий момент колба фільтра стояла повернута на 180 градусів тобто масло має  спочатку попасти в колбу а потім пройти  через фільтр в середину і  вийти  вода і тяжкі частини малиб залишатися в колбі в менеж було навпаки  , можеб не звернувби на це уваги якби не бобачив в фільтрі всередині намулу  а колба чиста , от так буває , ще погрунтував двигун ,насос і бак , в неділю постараюся покрасити поки тепло!

IMG_20210930_185759.jpg

IMG_20210930_185839.jpg

IMG_20210930_185921.jpg

IMG_20210930_190026.jpg

IMG_20210930_190820.jpg

IMG_20210930_190857.jpg

IMG_20210930_190906.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як казав один чоловік ,не думайте що хтось колись  зробив так щоб вам було добре !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тімкен тоже хороші, не СКФ але нормальні

1 година назад, Ruslan Oleksiyovuch написав:

не думайте що хтось колись  зробив так щоб вам було добре

Перший пішов, далі буде веселіше)))

В цих фільтрах треба передивлятися байпасні клапани, буває пружина тріскає і клапан починає пускати через себе навіть коли фільтр чистий, в мене була половина пружин полопаних.

Змінено користувачем Meyson
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Meyson сказал:

Тімкен тоже хороші, не СКФ але нормальні

Перший пішов, далі буде веселіше)))

В цих фільтрах треба передивлятися байпасні клапани, буває пружина тріскає і клапан починає пускати через себе навіть коли фільтр чистий, в мене була половина пружин полопаних.

Тімкен на 10 грн дорожчі за скф!  Хоча словаків теж поважаю , беру на підприємство де працюю їх , ходять дуже добре . Клапан провіряв  все норм .     Який рік вашої гідростанції ?  може вона з лихих 90 тих   коли отк вже як такого не було  щось дуже багато бід як для одного  агрегата !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

 Який рік вашої гідростанції

1987

, Ruslan Oleksiyovuch написав:

дуже багато бід як для одного  агрегата

То просто я дуже придирливий)) Чим більше шукаю тим більше знаходжу. То не рік поганий, то вода в баку натворила.

Змінено користувачем Meyson
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Ви якщо не помиляюся з Тернополя?  Маєте якогось постійного майстра  для  ремонту електроніки ?

Майстри в нас на роботі. Ми давно все робимо своїми силами, нікого зі сторони не запрошуємо. Тому порадити конкретно в цьому питанні вам нікого не зможу.

Я не кажу що ця схема що там є краща в світі , і потрібно її тільки відновлювати. Але вона робоча без боків і якихось там вічних головняків. Так є питання при ремонті що деталі треба підбирати по характеристиках (що описано в паспорті самого станка так і в паспортах приводів), що треба мати осцилограф, що треба мати голову на плечах. Але якщо воно є і грошей лишніх немає, можна спокійно відновити. Зі всіх модернізацій що я бачив (із залишенням гідравліки) ніде наприклад не реалізовано постійний діапазон руху стола не зважаючи на його швидкість. А по заводу там таке є і працює. Скажу вам коли на повному ході працювати дуже помічна штука. А то швидкість підкрутив а стіл тоді переїжджає явно далі ніж кінцевик показав, маса все ж таки., і бабах .....

, Meyson написав:

А чому йому не працювати, свистить, гріється, гудить, але крутиться? Крутиться! Іскра йде? Йде! Значить все працює, головне щоб круг з валом з обойми не вивалився))))  Навіть якщо в баку буде половина води він буде працювати. Тоді і робити там нічого.

Можете приїхати до нас і перевірити шпиндель на люфти і не жорсткість.  Бо пустословити не хочеться.

, Meyson написав:

там германієві транзистори непонятно з яких років і непонятно яких допусків з конвеєра

Так вони там є, можна на 500 грн купити їх відро, перебрати по параметрах підсилення поставити і радіти.

, Meyson написав:

Куча реле з відкритими контактами які давно окислились

З реле ні разу проблем не було...

, Лесник E. написав:

Вау !!!

Якщо все комплектне не бачу проблем в відновленні. Якщо є гроші сам би поставив серву, але це як мінімум 4-5  косих, весь верстат можна купити робочий....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, olkogr написав:

ніде наприклад не реалізовано постійний діапазон руху стола не зважаючи на його швидкість

Значить  я буду перший)) Ніде не реалізовано бо треба або сельсини залишати або класти енкодери, а це головняк. Сельсини не проста штука і їх треба вміти готувати, без проявів творчості їх так просто до контролера не прикрутиш.

5 годин назад, olkogr написав:

Але якщо воно є і грошей лишніх немає

Б/у плк контролер коштує не багато, а нервів зекономить не мало, можна всю логіку з її ущербною системою живлення сміло викинути, а силову залишити.

Вертикальна автоподача там взагалі нідочого, з нею можна тільки проблем собі заробити, а більша частина логіки завязана саме на неї. Викидаєте і шафа стане на третину легша)))

5 годин назад, olkogr написав:

Так є питання при ремонті що деталі треба підбирати по характеристиках (що описано в паспорті самого станка так і в паспортах приводів), що треба мати осцилограф, що треба мати голову на плечах

Давно ставлять кремнієві тр-ри і не паряться)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Meyson сказал:

Значить  я буду перший)) Ніде не реалізовано бо треба або сельсини залишати або класти енкодери, а це головняк. Сельсини не проста штука і їх треба вміти готувати, без проявів творчості їх так просто до контролера не прикрутиш.

Б/у плк контролер коштує не багато, а нервів зекономить не мало, можна всю логіку з її ущербною системою живлення сміло викинути, а силову залишити.

Вертикальна автоподача там взагалі нідочого, з нею можна тільки проблем собі заробити, а більша частина логіки завязана саме на неї. Викидаєте і шафа стане на третину легша)))

Давно ставлять кремнієві тр-ри і не паряться)))

Щожце за станок що постійно потрібно підкручувати! Я про Вертикальну подачу , на 711 шліфую головки на автоматі при кожному реверсі поперечки  +сотка  лише сидиш спостерігаїш ,зручно ? Зручно! Особливо коли на токарному цілий день рукоятки крутиш а на закуску ще головку привезли 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Щожце за станок що постійно потрібно підкручувати! Я про Вертикальну подачу , на 711 шліфую головки на автоматі при кожному реверсі поперечки  +сотка  лише сидиш спостерігаїш ,зручно ? Зручно! Особливо коли на токарному цілий день рукоятки крутиш а на закуску ще головку привезли 

На площинах так. На решта роботах то смерть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години назад, Meyson написав:

Давно ставлять кремнієві тр-ри і не паряться)))

Якщо ви тямите в електроніці то маєте знати що не так просто германій замінити в схемі на кремній. Потрібн онаново всі робочі точки транзисторів виставляти....

22 години назад, Meyson написав:

без проявів творчості їх так просто до контролера не прикрутиш.

Легко перетворювач сельсина в сигнал енкодера і вперед.

 

22 години назад, Meyson написав:

Б/у плк контролер коштує не багато, а нервів зекономить не мало, можна всю логіку

Реально там тої логіки нульиожна на реле зібрати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Дядько Максим написав:

На площинах так. На решта роботах то смерть.

Я якраз хотів дати посилання на відео з каналу.

Но то таке, шліфовка буває різна, хтось тупо обдирає ГБЦ, та так обдирає що потім треба шліфмашинкою поправляти, а хтось щліфує складні площини. В кожного свої задачі та потреби.

Я коли приїхав забирати гідроплиту з шліфовки то в багажнику стояла ГБЦ яку тоже забрали з шліфовки, але в іншому місці. Шліфовщик побачивши в багажнику пошліфовашу ГБЦ запитав мене чому я там само не шліфував гідроплиту, но коли я йому показав що там нашліфували то він мені більше такі питання не задавав)) Мораль басні такова що для одних то може призвести до серйозних наслідків, а в когось такої роботи може ніколи і не бути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Реально там тої логіки нульиожна на реле зібрати.

Хотів би я то побачити)))

, olkogr написав:

Легко перетворювач сельсина в сигнал енкодера і вперед.

Посилання на реальний девайс в студію!

, olkogr написав:

Якщо ви тямите в електроніці то маєте знати що не так просто германій замінити в схемі на кремній

Там надто примітивна схема щоб вдаватися в такі точності, в наглу ставлять кремній і працює, максимум поверх старих резисторів паяють ще одні з верху бо лінь старі випаювати)))

Ви от роскажіть як ви боретесь з плаваючою напругою блока живлення логіки? Реально цікаво, бо щоб довести його до пуття там теба всю плату перекроїти, я вже не кажу про заміну тих допотопних стабілітронів на щось людське.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку