kolish

Плоскошлиф 3е710в.1 на що дивитись?

19 повідомлень у цій темі

Продається такий станочок  3е710в.1  Хочу поїхати глянути на нього..На що дивитись і звернути увагу?  Що має бути в комплекті.. Що можна побачити (і як) якщо станок відключений ?.. Що з собою брати на оглядини? Які критичні моменти коли станок невартує брати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 З особистого досвіду потрібно  проміряти шпіндель чи не кривий ,  да да  я купив 3є711 з гнутим шпінделем , далі геометрія  повздовжніх та поперечних направляючих  , всіма можливими методами навіть  може якщо дозволять подивитися  підняти стіл і провірити чи немає задірів  ,  потім електрошкаф ,в ньому має бути все   ніяких зайвих дротів та порожніх штекерів ,все робиться але не все дешево  ,ну і взагальному станок має бути комплектним 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А на шо вам та коротка іграшка????

Хід 400 по памяті

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, kolish сказал:

Продається такий станочок  3е710в.1  Хочу поїхати глянути на нього..На що дивитись і звернути увагу?  Що має бути в комплекті.. Що можна побачити (і як) якщо станок відключений ?.. Що з собою брати на оглядини? Які критичні моменти коли станок невартує брати?

Кажется Дима из Киева покупал такой. И даже тему создавал по его ремонту и переборке.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядько Максим сказал:

А на шо вам та коротка іграшка????

Хід 400 по памяті

навіть ще менший 300/320... Для мене металообробка більше хобі.. а для тих детальок що потрібно час від часу шліфувати навіть 250мм досить... Поки попробую , як буде потреба то візьметься більший.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

 З особистого досвіду потрібно  проміряти шпіндель чи не кривий ,  да да  я купив 3є711 з гнутим шпінделем , далі геометрія  повздовжніх та поперечних направляючих  , всіма можливими методами навіть  може якщо дозволять подивитися  підняти стіл і провірити чи немає задірів  ,  потім електрошкаф ,в ньому має бути все   ніяких зайвих дротів та порожніх штекерів ,все робиться але не все дешево  ,ну і взагальному станок має бути комплектним 

Я так розумію шпіндель індикатором перевіряти...Соточним чи мікроним?  А як направляйки перевірити? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для перевірки направляючих  потрібна лекальна  лінійка  довжиною   в хід стола  в вашому випадку це 400мм , індикатор і соточний підійде і для направляючих і  для шпінделя  , в мене було зігнуто 30 соток ,   катати по дзеркалу  стола не вицде так як завжди буде 0 так як буде повторювати кривизну направляючих ,  можна приїхати поробити багато фото , закинути в групу почекати паро днів охолонути зважити всі за і проти і тоді вже вирішувати брати чи ні . То

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, kolish сказал:

Продається такий станочок  3е710в.1  Хочу поїхати глянути на нього..На що дивитись і звернути увагу?  Що має бути в комплекті.. Що можна побачити (і як) якщо станок відключений ?.. Що з собою брати на оглядини? Які критичні моменти коли станок невартує брати?

Я бы смотрел на что то по больше. Но если он Вам подходит по габаритам то смотрите на комплектность остальное оценить у отключенного станка  очень сложно и врядли у Вас получится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ок. шпіндель міряти берем соточний індикатор на стойці ставим на стіл і міряєм? Якщо він кривий то це буде видно.. Є лінійка ШД630 ставим на КМДшки і катаєм?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

їздив дивитись.. поставив на стіл дві кмдшки на них лінійку.. сотка на всій довжині..  шпіндель обкатати не вийшло  .. там стоїть оправка ,яка не хоче зніматись.. по оправці 4 сотки биття.. Знімуть оправку поїду ще раз гляну..  Я так розумію має бути якись ключ для зняття  оправок? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

0-02-04-37ee9d6d268a0f2e39bf8bca61e6c6b498f815b996493a6066721a16cd898863_fdd96f446afd1462.mp4

 ось таке відео перевірки шпінделя скинули...

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То що хто підкаже по станку? Брати , не брати? на шпінделі і столі сотка... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Был у меня такой станок, он простой у него нет автоматических подач на поперечку и вертикалку, гидравлика только на главный ход и смазку, есть ускоренная вертикальная подача, электродвигателем, посмотрите его наличие.

Если станок вам подходит то берите.

Я тоже начинал с такого станка, как для хобби он очень хороший в ручную будете чувствовать процесс шлифовки.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене такий вже 7-8 рокив.Мої потреби перекриває.Маленький ,в любу шпарину влізе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, kolish сказал:

То що хто підкаже по станку? Брати , не брати? на шпінделі і столі сотка... 

 

21 час назад, kolish сказал:

0-02-04-37ee9d6d268a0f2e39bf8bca61e6c6b498f815b996493a6066721a16cd898863_fdd96f446afd1462.mp4

 ось таке відео перевірки шпінделя скинули...

А що на шпінделі перевіряли-биття конуса?Перевіряти треба радіальний і осьовий люфт та плавність ходу з шумністю,а це ніпрощо. Хоча шіндель там на підшипниках і в разі чого можна замінити.Ціна питання яка?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Kardan сказал:

Ціна питання яка

27тис.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, kolish сказал:

27тис.. 

Берите за такие деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kolish сказал:

27тис.. 

Брати і тікати

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо він вас влаштовує по ходах,то за такі гроші гріх не взяти,з універсально заточним то не порівнюється,а ціна думаю більша буде.

 

До речі-помітив що ціни на верстати стали помірними,напевно порода чіпмейкерів звелася на ніц(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку