ОЛЕКСА

Токарний , 1953

9 повідомлень у цій темі

Друзі, вітаю???

  Допоможіть, будь-ласка, у визначенні цього звіра. Що за модель? Вага? Приблизна ціна?

  Товариш має намір  передати у добрі руки.

IMG_20210905_133407.jpg

IMG_20210905_133415.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ДиП-200

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пра-пращур "кашки". Копія американця (непамяьаю як зветься) потрапившого в совок по лендлізу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1а62. Інформації по характеристикам та вазі зокрема вистачає... Як по мені, з недоліків даної моделі є відсутність швидкого зажиму ЗБ окремим важелем. Тільки ключем, на 32, здається... Ну і швидких переміщень немає. Але то для виробництва, коли за кожну секунду боротьба іде... Для приватної майстерні це геть не критично, я б на це точно не зважав. Проста та надійна машина. Враховуючи, що він 53-го року, мабуть бачив роботу на заводі ( і добре якщо в одну зміну), і ще тримається купи і з огляду на всій вік виглядає доволі не погано, то для  майстерні з не великими потребами його має вистачити майже на всі забаганки ( враховуючи, звичайно знос, хоча від людини за важелями теж залежить дуже багато, але то інша історія...). Мої думки, на істину не претендую.

Змінено користувачем стани
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю тоже 1а62 1953 . Нормальний станок . Ще один недолік з перерахованих, прохідний отвір шпінделя 38 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзі, по ціні, середньо-адекватній хто підповість ???

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

7 гр - за килограмм 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Він 2 тони має, не менше. Років 2 назад такий в Луцьку бачив за 18000, станина в непоганому стані, пальцем на призмі ступеньки не відчував. Так ніхто і не взяв, нутрощі пішли по людях, дещо я взяв. А станина  в домну поїхала....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ціну на обладнання приблизно можна глянути на торгових площадках типу олх, або щось подібне. Ціна десь така і є, як озвучили вище,  плюс- мінус від місцезнаходження. Та мені дивно не це. Серйозне професійне обладнання за ціною тв-шки ( заздалегіть вибачаюсь перед власниками тв-шок, але сам два рази купляв такі станки ТВ-4 та ТВ-6, перебрав руками, думаю, маю право на такі слова, десь тут викладав свій досвід користування ними) нікому не потрібне. Та й патрон там здається не поганий, видно риску по сателітам на фото, корпус мабуть не чавунний... Так, у кожного свої можливості, комусь і тв-шки за очі вистачає. Дивлюся зі своєї точки зору, для моїх робіт, наприклад, такий станок був би за щастя. Зараз то всьго мені вистачає ( здається), та коли б я тільки збирав майстерню, то довго б не думав...

13 години назад, Ivanus-1971 написав:

прохідний отвір шпінделя 38 мм.

Також дивувало, навіщо таке мале прохідне. Станок взагалі продуманий, мабуть і для цього була причина, шпіндель деталь відповідальна, та й метал можна було зекономити на більшому отворі. На жаль, спитати вже немає в кого... Думаю, це залежало від максимальної маси деталі. На 1к62, якщо не помиляюсь, максимальна маса деталі якби не 1500кг, таку цифру зустрічав. В живу таке навіть уявити не можу. Може із тих розрахунків і така товщина стінки шпінделя... Хоча для невеликої майстерні  отвір в шпінделі цього станка і 50мм мабуть ні на що не вплинув би.

Змінено користувачем стани
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку