Виктор Смирнов

Ссылки помощь ищущим токарный.

158 повідомлень у цій темі

Хто шукає невеликий, але промисловий токарний за хорошу ціну?

 

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/motor-v-pridachu-1-5-na-1500tokarnyy-stanok-po-metalu-nebolshego-razmer-IDMYyRt.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/frezernyy-stanok-novyy-IDNbaRZ.html?reason=ip|cf            

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/tokarnyy-stanok-tv-6-IDNb2Gl.html

Змінено користувачем Виктор Смирнов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Виктор Смирнов сказал:

 

Чудак-человек, хочет обменять новёхонький фрезерный станок на старую рухлядь 2М112. o.O

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Предложение попахивает разводом 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добро ранку!

Я тут відносно не давно,цікава тема,але хочу запропонувати в її назву поправочку. Мені вже пропонували ,і коли просив дивилися станок. От і крім станків,можна сюди добавити,взаємодопомогу. Тобто ,я територіально в центральній частині,а станок у Львові,Харкові,Одесі. Якщо когось зацікавив станок,а от часу і чи інші причини глянути немає. При можливості ,хто близько може подивитися,і дати реальну оцінку стану. А не "все в прекрасном состояние". Якось так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Karmadon сказал:

 

 

Ця тема здохла давненько,і знайшов пост одного учасника. Він писав що вже мав діло з подібним,але щось вийшло не так. Акцентував щоб самі їхали дивилися,і той кого просять глянути не був крайнім. З однієї сторони вроді його зрозуміти можна,а з другої......Якщо брати якесь ,конкретне оголошення,і зацікавлену людину,то є один ньюанс. Їхати особисто за станком,через пів країни і результаті,там геть не те що пишуть-чи попросити когось із форумчан подивитися і взнати ,чи варто туди взагалі пертися. Для прикладу,є обьява, станок в Одесі- скільки обійдеться дорога. А хазяїн твердо стоїть на своєму,станок в" отличном состояние". Та якщо хто із форумчан,погодиться допомогти ,і тим більше людина розбирається в станках- то якось начебто краще,і може запобігти від зайвих витрат. Обьеднати оголошення,і можливість допомоги в огляді - ось це мав на увазі,і було б непогано.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Seeker157 сказал:

Ця тема здохла давненько,і знайшов пост одного учасника. Він писав що вже мав діло з подібним,але щось вийшло не так. Акцентував щоб самі їхали дивилися,і той кого просять глянути не був крайнім. З однієї сторони вроді його зрозуміти можна,а з другої......Якщо брати якесь ,конкретне оголошення,і зацікавлену людину,то є один ньюанс. Їхати особисто за станком,через пів країни і результаті,там геть не те що пишуть-чи попросити когось із форумчан подивитися і взнати ,чи варто туди взагалі пертися. Для прикладу,є обьява, станок в Одесі- скільки обійдеться дорога. А хазяїн твердо стоїть на своєму,станок в" отличном состояние". Та якщо хто із форумчан,погодиться допомогти ,і тим більше людина розбирається в станках- то якось начебто краще,і може запобігти від зайвих витрат. Обьеднати оголошення,і можливість допомоги в огляді - ось це мав на увазі,і було б непогано.

Був такий випадок, не пов'язаний з форумом. Попросив поїхати подивитись верстат, а він його викупив і промовчав. Ось вам і допомога.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157  и все равно придется ехать самому. Ну или доверять не знакомому человеку. Как вы оцените компетентность того кто посмотрит станок по вашей просьбе ? Что будете делать потом когда приедет то чего вы совсем не ожидали ? 

Ньюансов у токарного станка очень много , это не наковальня . 

Убедится в наличии , что обьява не кидок и станок такой действительно есть - это одно. В остальном выше описал.

У себя в городе могу посмотреть что нибудь относительно простое . Ну например настольную сверлилку. Оборудование по серьёзней просто не возьмусь оценивать состояние. Все дело в том что наши с  будущим владельцем взгляды могут очень сильно отличается . 

Что для меня вполне нормально - для него может оказаться совсем неприемлемо или наоборот.  

Змінено користувачем Cracker
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Georg_Adolfovich сказал:

Попросив поїхати подивитись верстат, а він його викупив і промовчав. Ось вам і допомога.

Ну так, це - по нашому !

І цей момент потрібно враховувати, коли плануєш когось просити.

Компетентність та обов'язковість - само собою.

 

Це людскі відносини, тут  нічого нового не придумаєш.

А людина - слабке створіння.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лучше попросить кого-то из местных форумчан

поучаствовать в группе поддержки и с маршрутом ис советом поможет

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Georg_Adolfovich сказал:

Був такий випадок, не пов'язаний з форумом. Попросив поїхати подивитись верстат, а він його викупив і промовчав. Ось вам і допомога.

Є такі люди,як називаються думаю,писати не треба. 

 

22 минуты назад, Cracker сказал:

все равно придется ехать самому. Ну или доверять не знакомому человеку. Как вы оцените компетентность того кто посмотрит станок по вашей просьбе ? Что будете делать потом когда приедет то чего вы совсем не ожидали ? 

Ньюансов у токарного станка очень много , это не наковальня . 

Убедится в наличии , что обьява не кидок и станок такой действительно есть - это одно

Та їхати самому ясна річ,але є один ньюанс. Є багато тем по відновленню станків форумчанами,є які займаються цим професійно (в тому числі шліфовкою станин і т.д). Ви хочете сказати,що якщо той чоловік за Вашим проханням ,поїде подивиться станок,і не побачить убиту станину,чи відсутність шестерень у коробка,відсутність того чи іншого. Незнаю,як на мене це було б непогано,чим витратити гривень 500 на дорогу,приїхавши побачити те саме. Крім того ,в тій теми були пости,людина писала що особливо не розбирається- сказала це честно. Маю на увазі що є люди які в курсі,а які ні- а там уже вибирати що ви хочите взнати- взнати чи не кидок і цілісність,чи стан і подальші витрати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Seeker157 сказал:

Ви хочете сказати,що якщо той чоловік за Вашим проханням ,поїде подивиться станок,і не побачить убиту станину,чи відсутність шестерень у коробка,відсутність того чи іншого. Незнаю,як на мене це було б непогано,чим витратити гривень 500 на дорогу,приїхавши побачити те саме. Крім того ,в тій теми були пости,людина писала що особливо не розбирається- сказала це честно. Маю на увазі що є люди які в курсі,а які ні- а там уже вибирати що ви хочите взнати- взнати чи не кидок і цілісність,чи стан і подальші витрати.

У кожного своє розуміння капіталки, вбитості/зношеності станка в цілому і його вузлів окремо. Тому вам можуть сказати шось на кшталт "всьо пучком, приїжджай забирай", а там напівтруп або ж "не їдьте, там труп", а по факту там просто робочий станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Seeker157 сказал:

Ця тема здохла давненько

А ще - цю тему найти непросто.

От я зараз пошукав - і не знайшов.

 

Вже кілька разів пропонував Адміністрації, щоби цю тему якось було видно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я от чесно скажу, якщо безкоштовно поїду оцінювати верстат то візьму гроші на таксі в обидві сторони, в інакшому випадку просто не поїду, бо це вбиті пів дня. А це вже 200грн, якщо самому поїхати буде коштувати 500, то краще помацати верстат власноруч.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Seeker157 сказал:

Ця тема здохла давненько

 

Ця тема довідкова, щоб можна було знайти, хто з форумчан з якого міста (бо частина з нас не вважає за потрібне вказати цю інформацію в профілі) і якщо серед них є ті, кому ти більш менш довіряєш на підставі того, що він пише на форумі, можна звернутись з проханням/пропозицією.

Нещодавно в мене трапився такий випадок, я залишився дуже задоволений.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Georg_Adolfovich сказал:

Я от чесно скажу, якщо безкоштовно поїду оцінювати верстат то візьму гроші на таксі в обидві сторони, в інакшому випадку просто не поїду, бо це вбиті пів дня. А це вже 200грн, якщо самому поїхати буде коштувати 500, то краще помацати верстат власноруч.

Ну 500 то так для прикладу(в реаліїї думаю буде більше),а як на мене то при потребі ,краще 200 Вам ( як людині яка в цьому розуміється як спеціаліст,)- чим їхати до Вас . 

 

1 час назад, am.ok сказал:

У кожного своє розуміння капіталки, вбитості/зношеності станка в цілому і його вузлів окремо. Тому вам можуть сказати шось на кшталт "всьо пучком, приїжджай забирай", а там напівтруп або ж "не їдьте, там труп", а по факту там просто робочий станок.

Ну я не казав що такий варіант правильний,і якби мене просили подивитися,то я побоявся б такої конкретики. Але по можливості намагався б ретельніше все перевірити,і описати. Нажаль більшість продавців,думаю не дозволять зробити фото . Та все ж таки,якщо я бачу відсутність маточної гайки,задньої бабки,ну і так далі. Я ж скажу людині як є,а там вона нехай сама приймає рішення. Комусь деякі недоліки будуть приємлемі,а комусь ні. Хоча про це ми можемо довго сперечатись,скільки людей- стільки думок,і як правило вони 50×50 не співпадають

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Georg_Adolfovich сказал:

А це вже 200грн, якщо самому поїхати буде коштувати 500, то краще помацати верстат власноруч.

Ви порахували тільки гроші, які не вартують нічого.

 

А скільки часу витратиться  на поїздку в інше місто ?

А там, можливо, ще й доведеться затриматися, перночувати.

Оце головні втрати.

 

Коротко кажучи, я за взаємодопомогу.

Починаючи з мінімального (наявність тоавру та адекватність продавця).

ну й далі - огляд та оцінка, то вже  як домовитесь.

 

Але тема повинна бути видка усім  бажаючим.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, технократ сказал:

Ви порахували тільки гроші, які не вартують нічого.

 

А скільки часу витратиться  на поїздку в інше місто ?

Та я нічого не рахував, там вище було написано про умовні 500грн на поїздку, от я і використав як приклад, треба було відповідати з цитатою, було б зрозуміліше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лично мое мнение - тема не актуальна, смотреть нужно самому. Я если станок надумаю брать, обязательно с собой возьму набор щупов, стойку индикаторную с рычажным индикатором, микрометр 25-50мм и болванку ф50мм, .  Обязательно залезу в переднюю бабку, попереключаю передачи(проверю коробку). На осмотр потрачу часа 3.  Даже если предложат посмотреть за деньги не соглашусь, дело не благодарное, вылезет какой-то не видимый косяк и останешся виноватым, нах оно мне?

Извините за подробности, есть на этом форуме люди у которых микрометра  нет в хозяйстве, чем они вам помогут?

Мне чем форумчан напрягать и потом крайних искать. Проще продавца попросить показать интересующие Вас нюансы. Ехать или нет после этого, дело ваше.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

33 минуты назад, Olexy сказал:

Обязательно залезу в переднюю бабку, попереключаю передачи

 

33 минуты назад, Olexy сказал:

На осмотр потрачу часа 3

 

Вы, наверное, еще ни разу не ездили на смотрины.

 

31 минуту назад, Olexy сказал:

Проще продавца попросить показать интересующие Вас нюансы.

 

Ну-ну ... :(

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Как обычно, загадили тему посторонними разговорами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/tokarnyy-stanok-izh-250-IDMQ4GR.htm

На фото вроді все при кучі,та чи ціна нормально. Там ще руки прикласти потрібно(як на мене).

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.ukrboard.com.ua/ru/board/m-2839189/tokarnyj-stanok-tos-sv18ra/

Працював на такому,небагато,шпіндель канешно малуватий але цікавий станок.

https://www.ukrboard.com.ua/ru/board/m-2862896/tokarnyj-stanok-izh-1i611p/

Іжик ,правда я не в курсі цін на них 

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку