JekaB

А сколько это может стоить?!

240 повідомлень у цій темі

2 часа назад, Iгрек сказал:

А от уявіть ситуацію,Ви приіхали до майстра замінити підшипник передньоі ступиці по рекомендаціі товариша на такій же авто. Він замінив підшипник в цього майстра за 300 грн. Міняє Вам, каже за роботу 500грн. Ваша реакція? А у нього сьогодні день не задався, зуби сильно доглянуті, черевики від лабутена.... Навряд чи надалі Ви до нього захочите іхати, товаришу передасте скорш за все "твій слєсарь зажрався". 

 Ось щоб не було цієі "агалтелости" і існує техдок з вказаними нормогодинами. Потрібно як і в Італіі, Швеціі, США подібні інструментальні відновлювальеі роботи нормувати за годинами затраченими за подібну роботу по відновленню чи виготовленню. 

 Інакше не уникнути власного закопування своєі діяльності в прірву. 

 

Эти нормочасы и с машинами далеко не всегда работают, а при единичном производстве и подавно. Или понадобится такое количество коэффициентов вводить, что сам черт ногу сломит. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клиент:

- Да, что-то дороговато выходит. :/

 

Мастер:

Ну так, скидки только постоянным клиентам и от количества. ^_^

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.10.2021 в 19:17, Женя Харьков сказал:

Друзья! Все прекрасно понимают,  в наших реалиях нет смысла искать общий знаменатель, кто сколько "вырвет" из клиента, ото и все ценообразование.

Ну да,ви ще згадайте таке улюблене совками слово"рвач"))) Хоча мені наприклад абсолютно індеферентно до того як мене назвуть-головне аби я міг вважати свою совість чистою.

 

Щодо  нормогодин-всіх вирівняти?  То йдіть з ними до біса. Якщо я наприклад робив одну роботу на початку  годину,а потім набрався досвіду,виготовив оснастку і роблю тепер ту роботу за 20 хвилин маю поділити ціну на три?:D  Ще раз кажу-ціна регулюється ринком,був період у житті,коли доводилося працювати в нуль,аби тільки заробити ім"я і мережу клієнтів,тепер можу собі дозволити працювати за ту ціну,яку визначаю сам і чхав я на ціну конкурентів. Ніхто не може гарантувати що завтра я зможу собі дозволити теж саме,кам"яний вік закінчився не тому що закінчилося каміння. Коли дуже хочеться їсти,то і черствий хліб може мінятися на вагу золота,але коли приходить до тебе якийсь хмир і розповідає що тут роботи на 2 хвилини і він сам все вміє,але нема на чому-він іде лісом.  Теж саме стосується наприклад крутого інструментального мікроскопа-якщо він коштує у виготовленні 100к ,а в данний момент він нікому не потрібен,то і ціна його як брухту.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І ще,якщо майстер не заставить клієта поважати себе-поваги не буде.Як правило клієнт коли відчуває слабину-відразу сідає на голову. Колись давно,один мій знайомий попросив прокататися з ним до Києва забрати акваріумні рибки,Дискуси.Вони на той час коштували 150 євриків за одну.Приїзджаємо,трикімнатна квартира на першому поверсі,всі перестінки знесено,і все до стелі закладено акваріумами-ферма одним словом.Він без усіляких торгів відлистав 900 євриків за шість рибок і задоволений їде додому.На трасі зупинилися випити кави,купуємо пиріжки у якоїсь бабці,і тут його понесло...як почав торгуватися за 50 копійок...Врешті я не витримав,загнув матом і сказав що мені за нього соромно і більше з ним хрен куди поїду.Натомість він відповів що я не розумію того кайфу в торгах...Так ось,людина він не просто не бідна,а навіть багата,там він розуміючи що якщо спробує торгуватися його просто виставлять за двері,мовчав як риба і листав єври,а тут відчувши беззахисність бабці  все вилізло наверхи. Теж саме і в нашій роботі з клієнтами-я оцінюю свій труд в енну суму,і якщо когось то не влаштовує,просто йде далі в пошуках. Тому і сам не торгуюсь-або мене ціна влаштовує і я купую річ чи послугу,або шукаю когось іншого. Свою майстерню я створював своїм горбом,мені ніхто нічого не подарував і тому я нікому нічого не винен окрім своєї сім"ї  ( і то з деякими уточненнями) і душі Богу,а тепер я в праві визначити яку роботу мені брати і як її оцінювати. А всі ці колгоспи,спілки і т.д.  йдуть прямо...наліво...а потім лісом.

12

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.10.2021 в 12:45, Ofatum сказал:

Да потому и спрашиваю, так как не заказывает больше. 

А Вы не думали, что им просто больше не надо?! Ну сколько там этих погрузчиков, которым шкивы новые нужны!?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Kardan сказал:

Якщо я наприклад робив одну роботу на початку  годину,а потім набрався досвіду,виготовив оснастку і роблю тепер ту роботу за 20 хвилин маю поділити ціну на три?:D  

Тобто, Ви вважаєте, що оплативши Вашу  освіту  один раз, замовник повинен сплачувати за це й далі постійно?   

 

Змінено користувачем Jonhson
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовник прийшов до виконавця.  Він очікує, що виконавець кваліфікований, має устаткування, оснастку, інструмент у необхідній кількості і якості. 

Замовник зі свого боку заробляє кошти, які він сплачує виконавцю. І у виконавця голова ж не болить, як і де він їх заробить.  

Тому більшість публікацій тут - викликають посмішку. І, якщо ви не можете встановити ціну на свою роботу, вироби тощо, то ви не є кваліфікованим спеціалістом у своїй галузі. І всі ці питання - на користь бідних африканців.  

Всі ці розмови про проблеми про це свідчать. Замовнику потрібно:  ціну, строки, якість. А ще - підтвердження досвіду.   Тобто " я все можу" - не працює. Працює - досвід виготовлення конкретних виробів.  

 

 

 

Змінено користувачем Jonhson
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Jonhson сказал:

Замовник прийшов до виконавця.  Він очікує, що виконавець кваліфікований, має устаткування, оснастку, інструмент у необхідній кількості і якості. 

Замовник зі свого боку заробляє кошти, які він сплачує виконавцю. І у виконавця голова ж не болить, як і де він їх заробить.  

Тому більшість публікацій тут - викликають посмішку. І, якщо ви не можете встановити ціну на свою роботу, вироби тощо, то ви не є кваліфікованим спеціалістом у своїй галузі. І всі ці питання - на користь бідних африканців.  

Всі ці розмови про проблеми про це свідчать. Замовнику потрібно:  ціну, строки, якість. А ще - підтвердження досвіду.   Тобто " я все можу" - не працює. Працює - досвід виготовлення конкретних виробів.  

 

 

 

 

    Зачастую бывает нужна специфическая оснастка и ты эти вопросы обговариваешь и это общемировая тенденция, даже Lockheed Martin выставляет одну цену на 1й самолет и другую на следующие,  а при единичных заказах вроде того-же black bird оснастка считается отдельно  и является собственностью заказчика. Опять таки люди разные, есть которые приходят за решением проблемы и готовы платить за это реальную стоимость, а есть люди которые готовы платить выдуманную ими стоимость. У меня так один знакомый все хорошо, я все понимаю но 2000 грн за смену это много, я ему говорю, так ты сам меньше 4х не берешь, ушел в раздумьях. 

Змінено користувачем vaycartana
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

,, Ты как челобитную бьёшь магистру  токарных наук? смерд! На колени холоп, склони голову перед его рыгалиями,,

Думаю что такая стратегия наименее эффективная.

Змінено користувачем Hercules
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Jonhson сказал:

Тобто, Ви вважаєте, що оплативши Вашу  освіту  один раз, замовник повинен сплачувати за це й далі постійно?   

 

А з чого то Ви взяли?Аж ніяк.Свою освіту я оплатив своїми збитими пальцями, заробленими мною ж грішми і своїм часом.Замовник отримав те що йому було треба і за ті гроші які його влаштовували. Гроші які він мені заплатив за ЯКІСНО ВИКОНАНУ мною роботу автоматично стали моїми грішми і аж ніяк не його,він їх обміняв на мою послугу. А що робити з тими грішми вже вирішувати тільки мені-можна їх просадити у автомати,можна принести у сім"ю,а можна  на придбання чи виготовлення оснастки чи інструменту.Виконавши ту роботу я зрозумів що за такі гроші я її робити більше не хочу і є два варіанти-відмовитися від неї зовсім,або застосувати приспособи і інструмент що дозволить виконати її швидше і з меншими силами.Я вибрав другий варіант і та робота стала приносити дохід. Хоча клієтам завжди наголошую що ця послуга у мене дорога-практично ніхто не відмовився,хіба декілька раз спробували зробити самі,накосячили,намучилися і прийшли знову.

Змінено користувачем Kardan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Jonhson сказал:

Замовник прийшов до виконавця.  Він очікує, що виконавець кваліфікований, має устаткування, оснастку, інструмент у необхідній кількості і якості. 

Замовник зі свого боку заробляє кошти, які він сплачує виконавцю. І у виконавця голова ж не болить, як і де він їх заробить.

Саме так-замовника не має турбувати чим то буде зроблено,і чи є у мене необхідний інструмент і досвід, він просто має потурбуватися про оплату моєї роботи,і мені не цікаво де він має взяти на те гроші.А за свої гроші він має отримати якісну роботу,попередньо узгоджену з виконавцем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.10.2021 в 18:49, Ofatum сказал:

А мне тут звонит человек и говорит, на прутке 20 мм диаметром навалить резьбу М20 на длинну 100 мм длинна шпильки что-то 40..50..60 см. Количество 60 штук, материал его. Я так прикинул, торцовка или хотя бы заход под плашку, пруток скорее всего в плюсе , плашка хер полезет надо согнать пару десяток. Плашки две в мусорку. Говорю сумму в 30 грн штука и что вы думаете.... Смех, фраза про издевательство, и таки нашел более дешёвого токаря. Дома в квартире такие шпильки ненадо , да и на даче помидоры подвязывать неудобно. Человек занимается чем-то , а значит зарабатывает , и планирует заработать на моих шпильках применив их в дело. И ему дорого 30 грн за работу.

Ну так пусть чешет в магазин крепежа и попробует там купить шпильку М20 на 60 см, прозреет...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, inFamous сказал:

Ну так пусть чешет в магазин крепежа и попробует там купить шпильку М20 на 60 см, прозреет...

Думаюча людина в магазин не піде, там одні бариги))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, vaycartana сказал:

 

    Зачастую бывает нужна специфическая оснастка и ты эти вопросы обговариваешь и это общемировая тенденция, даже Lockheed Martin выставляет одну цену на 1й самолет и другую на следующие,  а при единичных заказах вроде того-же black bird оснастка считается отдельно  и является собственностью заказчика. Опять таки люди разные, есть которые приходят за решением проблемы и готовы платить за это реальную стоимость, а есть люди которые готовы платить выдуманную ими стоимость. У меня так один знакомый все хорошо, я все понимаю но 2000 грн за смену это много, я ему говорю, так ты сам меньше 4х не берешь, ушел в раздумьях. 

да, зачастую бывает нужна специфическая оснастка, изготовление которой стоит больше, чем стоимость детали.  И это надо учитывать! Я про это и говорю. Но, каждый раз потом в деталь закладывать ее стоимость заново - это уже неправильно.  Эти моменты и надо обговорить... 

Но, чаще всего, "специфическая оснастка" - это расточить старую оправку под нужный типоразмер. И никто э не гнушается каждый раз закладывать ее стоимость как будто с нуля точили?!   

Так что надо просто работать всем честно, а не пытаться выкрутить все...  Это к обеим сторонам относится, если что.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Kardan сказал:

А з чого то Ви взяли?Аж ніяк.Свою освіту я оплатив своїми збитими пальцями, заробленими мною ж грішми і своїм часом.Замовник отримав те що йому було треба і за ті гроші які його влаштовували.

Виконавши ту роботу я зрозумів що за такі гроші я її робити більше не хочу і є два варіанти-відмовитися від неї зовсім,або застосувати приспособи і інструмент що дозволить виконати її швидше і з меншими силами.

Ось про це й мова йде! Замовник прийшов, думав, у Вас достатньо досвіду.  А виявилось, що ні. Тобто, або в епршому випадку ви не адекватно оцінили, або  у другому... 

Про це й мова. Про оснастку теж вище писав.      

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Kardan сказал:

Саме так-замовника не має турбувати чим то буде зроблено,і чи є у мене необхідний інструмент і досвід, він просто має потурбуватися про оплату моєї роботи,і мені не цікаво де він має взяти на те гроші.А за свої гроші він має отримати якісну роботу,попередньо узгоджену з виконавцем.

З: Так, ось- треба зробити. 

В: 100 грн перша, 80грн - решта, якщо треба.  Перша три дні, решта 1 шт на добу. 

З: Гаразд. / Ні, мене не влаштовує,.... 

 

Приблизно такий має буди діалог, як на мене.  А всі ці " а чому так дорого?" Або  " мені ж опалювати майстерню та дітей годувати" - це все зайве. 

  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Jonhson сказал:

З: Так, ось- треба зробити. 

В: 100 грн перша, 80грн - решта, якщо треба.  Перша три дні, решта 1 шт на добу. 

З: Гаразд. / Ні, мене не влаштовує,.... 

 

Приблизно такий має буди діалог, як на мене.  А всі ці " а чому так дорого?" Або  " мені ж опалювати майстерню та дітей годувати" - це все зайве. 

  

повністю погоджуюсь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как вариант - летом цена Х, зимой Х*1,2.

Иногда заранее озвученный заказчиком бюджет позволяет сделать из чуть большей заготовки ( иначе ответ дайте оптимальную заготовку ) или не совсем оптимальным способом.

Не всегда оправданы попытки минимизировать цену. Особенно на единичные детали. Например, 100 за работу и 100 за великоватую заготовку, которая есть. Или 70 за работу и 30 цена правильной заготовки, плюс 200 на поездку заказчика за заготовкой. Заказчик вправе выбирать.

Удобно понятное для обеих сторон ценообразование, когда заказчик понимает, за что такая цифра ...

Для стандартных работ цена известна сразу.

Иначе - в какой бюджет желательно влезть ( с адекватным качеством ) или где допустимо упростить для удешевления.

По срокам тоже возможны варианты ( как с загранпаспортом ) 72 часа - цена Х, 24 часа - Х*3, 8 часов - Х*3*3 - решение за заказчиком. Обычно оказывается, что и не надо срочно... и требования снижаются до разумных ( пишем сотки - чтобы токарь попал в пару десяток, и обижаемся на цену )

Для серийных деталей тоже всегда можно сделать пробных несколько штук и найти ( или не найти :) ) компромисс - чуть дешевле но пятый сорт, или немножко лучше по качеству, но дороже. В большинстве случаев на каком-то уровне соотношение цена/качество устаканивается...

 

Змінено користувачем Богдан7
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.10.2021 в 17:57, Hercules сказал:

,, Ты как челобитную бьёшь магистру  токарных наук? смерд! На колени холоп, склони голову перед его рыгалиями,,

Думаю что такая стратегия наименее эффективная.

Это у магистра такая психология. Расскажу свою, как клиента. Надо сделать высечной нож, диаметр 150мм, термообработка, заточка, сталь 9хс, моя. Харьков 11 тыс, Днепродзержинск 4 тыс. Харьков отправился нах. 

Змінено користувачем Женя Харьков
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это могут быть конторы которых развелось всевозможные ...снаб. которые заказывают на стороне, сами не производя нихрена, лупят по клавиатуре и делают звонки. Или непосредственно паразитируют на территории самого производителя, типа подразделение входящее в концерн. Пока с одной бухгалтерии перевели в другую, наростили и зарплату и премию. 

 Я понимаю за срочность ( ну типа убрал чугунную стружку , все протер начисто чтобы включить сож), цену увеличить надо, не в разы это точно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне когда то надо было заказать шестерни для гитары станка. Больше 20 штук. Искал неделю. Куча контор снаб- шмаб.  Максимум,что мне предлагали 15400. А это 14 год. Тоже Харьков.  И нашел я дядьку,который запил их за 2600. С его материалом . 

  И без рассказов сколько это выставлять,переставлять. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У завода производителя оборудования (Франция) элементарная капролоновая деталюшка с размерами +/-километр и весом 30грамм стоит 800гр. (расходник- в условиях завода стоит копейки!). Я делаю за 100. Срочно. Времени минут 10/шт. И что? Нашли дешевле, хорошо. Свободный рынок??...

Когда то покупал УЦИ- у наших барыг 16к, на Али с о всеми делами было 5к. Ну и мое счастье, никого не винил. Каждый зарабатывает как может.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, ig3757 сказал:

 хорошо. Свободный рынок??...

Когда то покупал УЦИ- у наших барыг 16к, на Али с о всеми делами было 5к. Ну и мое счастье, никого не винил. Каждый зарабатывает как может.

Так и я про то. Сколько готовы платить,столько и стоит.  Никто никого не принуждает. Не нравиться цена,идёшь дальше.

 А по чем человек должен продавать УЦИ, что бы из барыги,стать прставщиком- продавцом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, lestad1 сказал:

 

 А по чем человек должен продавать УЦИ, что бы из барыги,стать прставщиком- продавцом?

Да хоть по 100к! Его право если ему выгодно. Лично для меня более 300% навара на купи/перепродай (ну хоть бы мануал перевели) не айс. Но меня это не волнует, нашел дешевле и ладно. Пора привыкнуть к нашим реалиям.?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, Богдан7 сказал:

Как вариант - летом цена Х, зимой Х*1,2.

Иногда заранее озвученный заказчиком бюджет позволяет сделать из чуть большей заготовки ( иначе ответ дайте оптимальную заготовку ) или не совсем оптимальным способом.

Не всегда оправданы попытки минимизировать цену. Особенно на единичные детали. Например, 100 за работу и 100 за великоватую заготовку, которая есть. Или 70 за работу и 30 цена правильной заготовки, плюс 200 на поездку заказчика за заготовкой. Заказчик вправе выбирать.

Удобно понятное для обеих сторон ценообразование, когда заказчик понимает, за что такая цифра ...

Для стандартных работ цена известна сразу.

Иначе - в какой бюджет желательно влезть ( с адекватным качеством ) или где допустимо упростить для удешевления.

По срокам тоже возможны варианты ( как с загранпаспортом ) 72 часа - цена Х, 24 часа - Х*3, 8 часов - Х*3*3 - решение за заказчиком. Обычно оказывается, что и не надо срочно... и требования снижаются до разумных ( пишем сотки - чтобы токарь попал в пару десяток, и обижаемся на цену )

Для серийных деталей тоже всегда можно сделать пробных несколько штук и найти ( или не найти :) ) компромисс - чуть дешевле но пятый сорт, или немножко лучше по качеству, но дороже. В большинстве случаев на каком-то уровне соотношение цена/качество устаканивается...

 

И ты прав. Но тут скорее так, я могу сделать это из своего материала за Х денег плюс изготовление У денег.  При этом, да, надо предупредить, что заготовка с большими припусками и либо поехать купить на базаре в размер, либо взять на месте.  

По качеству.... Ну, в принципе да. "Обычно оказывается, что и не надо срочно... и требования снижаются до разумных" - тоже верно.  Но тут: могу сделать с другими допусками, но за Х-мешок денег...  

Про сроки - тоже.  Если это критично, конечно..   Если есть предложения дольше, но дешевле - можно и нужно озвучить... 

Но это после озвучки базовой цены.. .

Иначе, "ну я даже не знаю, тут три дня настриваться, два дня готовиться...  А мне еще Васе надо хрень доделать... Итого, мешок денег, непонятное качество и непонятные сроки... 

А по итогу, надо было торценуть хреновину на 5 миинут работы...  ;-))))))))))  Я после таких разговоров и обзавелся ТВ-кой в гараже..  

 

 

6 часов назад, Ofatum сказал:

 Я понимаю за срочность ( ну типа убрал чугунную стружку , все протер начисто чтобы включить сож), цену увеличить надо, не в разы это точно

Нихрена себе... Срочность, это когда ты задержался до 12 ночи, чтоб отдать на завтра. А стружку убирать надо сразу! И "мазать направляйки "- тоже регулярно надо!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку