Seeker157

Накатки для міні токарного

67 повідомлень у цій темі

Здрастуйте шановні!

Придбав настільний токарний станок 1д601,і якщо з різцями я розібрався,знайшов і механічні і паяні. Та потрібна накатка до нього. Різцетримач на чотири різця,різці 8×8 мм. Мені потрібна накатка для нього,де таку знайти в інтернеті . Шукав та таких розмірів не знайду,підозрюю що прийдеться робити самому. Чи може хто підкаже. З пов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Простіше державку зфрезерувати до потрібної товщини.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А взяти трохи більшу, і зфрезерувати/зточіти/підрізати ... державку? Я колись, на малого китайця, так перероблював механічні різці, з великих радянських під змінні пластини. Правда в мого різцетримач був під 14 державки. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. 

Переглядав варіант фрезеровки,та якщо не помиляюсь знаходив накатки чи то 16 чи більше. Якщо навіть сфрезерувати зверху і знизу(щоб середина накатки була по середині деталі) то розміри самої накатки величенькі. І якщо мій дт-10м на роботі катає без напряга,то тут підозрюю потрібно буде меньша і катати руками. Різцетримач мініатюрний.

Переглядав виготовлення накаток із зажигалки(колесика)- не то пальто. Чи просто знайти маленьньку шестерню і попробувати самому.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вони є різні, і з невеличкими роліками теж. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Seeker157 сказал:

Переглядав виготовлення накаток із зажигалки(колесика)- не то пальто. Чи просто знайти маленьньку шестерню і попробувати самому

Прежде всего ищите узкие ролики или ролики с зауженной рабочей кромкой. И уже под них или подбирайте державку или делайте сами, я склоняюсь ко второму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі, ось відкопав у себе. Державка 10мм. Ролік 15,5 (але майже дохлий). Якщо хочете, можу приватним лотом вам оформити. Але живого роліка в мене до неї нема

А на другому фото ролікі 20мм - це стандарт на багато різних державок. Вони бувають і такі широкі, і частіше попадаються вузенькі.

20210910_161258.jpg

20210910_161328.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Stebium1 сказал:

Прежде всего ищите узкие ролики или ролики с зауженной рабочей кромкой. И уже под них или подбирайте державку или делайте сами, я склоняюсь ко второму.

https://prom.ua/p491556434-rolik-nakatka-f20mm.html?

Не знаю чи на цьому форумі можна давати ссилки,якщо ні то вибачте.

Ширина 6 мм і посадочне 6 ,та діаметр 20 чи не великий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Seeker157 сказал:

Дякую. 

Переглядав варіант фрезеровки,та якщо не помиляюсь знаходив накатки чи то 16 чи більше. Якщо навіть сфрезерувати зверху і знизу(щоб середина накатки була по середині деталі) то розміри самої накатки величенькі. І якщо мій дт-10м на роботі катає без напряга,то тут підозрюю потрібно буде меньша і катати руками. Різцетримач мініатюрний.

Переглядав виготовлення накаток із зажигалки(колесика)- не то пальто. Чи просто знайти маленьньку шестерню і попробувати самому.

Для мелких станков, считаю,что нужно применять  накатки вот такой  конструкции, для того,что бы  не нагружать  поперечку и винт поперечки.Ищите в продаже,по памяти,вроде кто то из форумчан делал и продавал.

knurling.10.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Filosof сказал:

Вони бувають і такі широкі, і частіше попадаються вузенькі.

Я розумію,знайшов на промі вузькі. Ними на маленькому станку буде легше різати. За державку дякую,та це 20-25 хв.роботи. З пов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, KOLIAN75 сказал:

Для мелких станков, считаю,что нужно применять  накатки вот такой  конструкции, для того,что бы  не нагружать  поперечку и винт поперечки.Ищите в продаже,по памяти,вроде кто то из форумчан делал и продавал.

Дякую. Пошукаю в барахолкі. Та з такими не працював,так розумію цією накаткою не потрібно підпирати поперечною подачею,а просто затягуєш винт на накаткі.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Seeker157 сказал:

Дякую. Пошукаю в барахолкі.

 

Подивіться в барахолці в ginni, в його були малесенкі державки для накатки, по пам"яті 6х6, чи 8х8!!  І ролики малесеькі, якраз до маленьких станків.

А такі державки, як показав Kolian75, здається були у форумчана на Саша.

Тут в барахолці є, шукайте.

По конструкції їх є дуже багато різновидів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Для мелких станков, считаю,что нужно применять  накатки вот такой  конструкции, для того,что бы  не нагружать  поперечку и винт поперечки.

 

Саме так, це єдиний нормальний варіант.

Китайці такі роблять, можна на АЕ купити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На алі шукати по словам: "clamp knurling tool"

@ginni, @Саша, @Maple, шановні, може щось маєте запропонувати?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Sebra сказал:

На алі шукати по словам: "clamp knurling tool"

@ginni, @Саша, @Maple, шановні, може щось маєте запропонувати?

Дякую за допомогу. Нажаль мій час перебування на форумі ще не дозволяє написати в приват,тому надіюся що товариші яких ви згадували завітають в цю тему.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на али эти накатки как золотые - делал себе сам когда понадобилось накатку делать на тонкой трубке 

на али заказал только ролики 

SAM_0594.JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Seeker157 сказал:

Дякую за допомогу. Нажаль мій час перебування на форумі ще не дозволяє написати в приват,тому надіюся що товариші яких ви згадували завітають в цю тему.

Но он позволяет открыть барахолку, открыть " поиск 2" и набрать в нем слово нактка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, KOLIAN75 сказал:

Для мелких станков, считаю,что нужно применять  накатки вот такой  конструкции, для того,что бы  не нагружать  поперечку и винт поперечки

Обратите внимание все таки на конструкцию указанную Николаем. Он обосновал почему. От себя добавлю что 1д601 имеет винт поперечки  М6х1 и не регулируемый зазор маточной гайки. С этого следует что нагружать узел винт-гайка нельзя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Viktor_KVS сказал:

на али эти накатки как золотые - делал себе сам когда понадобилось накатку делать на тонкой трубке 

на али заказал только ролики 

SAM_0594.JPG

 

Это для ижа делали? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В цих накатках є одне суттеве вдосконалення, яке пропустили кітайці. Кінцева дотяжка не від руки, а ключиком. Тому малюнок можна зробити настільки глибоким, наскількі бажаєте.

 

277201E0-EF2B-476D-96E7-DCCBB3E42A8F.jpeg

 

Змінено користувачем Саша
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Sebra написав:

 

@ginni, @Саша, @Maple, шановні, може щось маєте запропонувати?

 

Всім привіт!

Державок в мене нема, а ролики фірмові є, просто нема часу та натхнення виставити в Барахольці, 

 Більшість таких: зовнішній Ф 5/8 дюйма, товщина 1/4', посадка 1/4', але е і трохи менше, здається Ф1/2 дюйма. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Seregan35 сказал:

 

Это для ижа делали? 

да и более того этой накатке все равно по оси  она стоит или как  - ролики сводить по центру заготовки а так поставил без подкладок и вперед 

затяжка как сказали выше ключем - для глубокой накатки  

рисунок от просто прямоугольников - до глубоких ромбиков 

SAM_0598.JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ко всему этому подшипник шпинделя не нагружен,есть возможность катать на тонких,длинных заготовках(ничего никуда не отжимает).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, sergo40 сказал:

Обратите внимание все таки на конструкцию указанную Николаем. Он обосновал почему. От себя добавлю что 1д601 имеет винт поперечки  М6х1 и не регулируемый зазор маточной гайки. С этого следует что нагружать узел винт-гайка нельзя.

Так згоден і я це прекрасно розумію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

Ко всему этому подшипник шпинделя не нагружен,есть возможность катать на тонких,длинных заготовках(ничего никуда не отжимает).


Навіть більше - накатуються деталі з ексцентриситетом. Накатка своїми «пазурями» слідує за поверхнею деталі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку