Reiter

Порадьте станочок для заточування ланцюгів

63 повідомлення у цій темі

Вот нашел про что говорили, или ручная или ЧПУ с выкрутасами.

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот забавная штукенция и опять цилиндр в теме про заточку .Но как писал ранее круглый напильника мне хватает с головой, правда алмазный .

 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хотів замовляти Grabd за 850 грн + доставка. З плюсів має додатковий камінь в комплекті.

 

А потім наткнувся на акційну ціну на Vitals. 1000 грн замість 1200. На Розетці. Доставка безкоштовна, тому виходить одне на одне. 

На вигляд абсолютно однакові верстатики як і інші такіж китайці. Але все ж сподіваюсь, що цей має бути якіснішим.  Принаймні чесні параметри вказані: 85 Вт, а не 560, як в Grand.

59680268-1-vitals-professional-zka-8511s.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интересная тема, но читая ее честно у меня такое впечатление что я попал на форум не связан с металлообработкой,  не берите пожалуйста эти коллекторные китайские дрочи, Вы только будете укорачивать сроки между заточками. Они что по оборотам что по зернистости кругов просто не подходят для заточек нормальных цепей. Скажу так за 8 лет заточил десятки тысяч цепей, из нормальных заточных это stihl, можно tekomec и все. Стоимость одного круга от 400 до 4500 грн. в зависимости от вида цепей. Поверьте купив китайца за 800 грн Вы потратите эти деньги плюс убьете цепи которые Вы им будете точить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

gallery_67516_3825_192858.jpg

 

:rockn_roll:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.09.2021 в 22:15, Vip сказал:

Вот нашел про что говорили, или ручная или ЧПУ с выкрутасами.

 

интересно сколько стоит этот напильничек?

наверняка больше чем китайская электроточилка?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Serbond сказал:

интересно сколько стоит этот напильничек?

наверняка больше чем китайская электроточилка?

20 баксов если по одному брать и намного меньше если пачкой, погуглите по артикулу его... LC10020-2279-8

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пропоную розглянути ще один варіант для домашнього використання пильного ланцюга.

Розгляньте можливість придбання не простого ланця на вашу пилу, а ланця з твердосплавним зубцем. Він коштуватиме 600-800 ₴, але його ресурс до перезагострювання значно більший від звичайного ланця із зубцями з швидкоріжучої сталі.

За умов акуратного використання і більш-менш чистої деревини перезагострювати його доведеться дуже не скоро.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Саша сказал:

Він коштуватиме 600-800 ₴, але його ресурс до перезагострювання значно більший від звичайного ланця із зубцями з швидкоріжучої сталі.

За умов акуратного використання і більш-менш чистої деревини перезагострювати його доведеться дуже не скоро.

Не знаю по какой причине, но цепи у меня выходят из строя из-за растяжения, а не из-за износа зубьев.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, StarostenkoS сказал:

Они что по оборотам что по зернистости кругов просто не подходят для заточек нормальных цепей

А более подробно и мотивированно можно?

Ну представьте себе, что Вы всё же на форуме металлообработчиков.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не розумію такого негативу до тих станочків :) Ну не від фонаря ж їх придумали. Думаю, вони мають нормально заточувати. Не вірю, що олдскул і напилок наше всьо :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звісно, що на свої грощі вони себе відпрацюють. А далі, схочете краще, то продесте його як користований в доброму стані і купете собі дорожчий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Не знаю по какой причине, но цепи у меня выходят из строя из-за растяжения, а не из-за износа зубьев.


На мою думку це брак гостроти. Ланц має різати відчутно, з файною тирсою. При умові правильного кута і достатньої гостроти.

Якщо цього немає, то ланц може тягнутися в з‘єднаннях. А куди ж йому діватися?

Буває, що ланцем треба різати вздовж волокна деревини, тоді і кут треба змінити.

Кут, з яким ланці ідуть з заводу призначений для поперечного різання.

Краще всього, в кожному випадку проблеми розбиратися окремо. Дивитися на ланц, на умови різання, яка деревина ріжеться і т.п.

Коли ланц дійсно гострий, то я пальці глибоко ріжу ним коли неакуратно встановлюю на пилу. Тоді він і ріже як в тих відео вгорі.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Саша сказал:

Пропоную розглянути ще один варіант для домашнього використання пильного ланцюга.

Розгляньте можливість придбання не простого ланця на вашу пилу, а ланця з твердосплавним зубцем. Він коштуватиме 600-800 ₴, але його ресурс до перезагострювання значно більший від звичайного ланця із зубцями з швидкоріжучої сталі.

За умов акуратного використання і більш-менш чистої деревини перезагострювати його доведеться дуже не скоро.

це не дуже гарна ідея. У мене такий лапнцуг є, його недолік: 1. якщо ви ним ріжете дерево грязне (від болота наприклад) і там є камінці, то є ймовірність що твердосплав відколиться. 2. Його потрібно заточувати алмазом (який не в усіх є)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

Не розумію такого негативу до тих станочків :) Ну не від фонаря ж їх придумали. Думаю, вони мають нормально заточувати. Не вірю, що олдскул і напилок наше всьо :)

моя думка що любий заточний станок набагато краже ніж ручний напильник. Ви ж станок для себе берете навіщо нам професійний? Купили, загострили собі ланцуг і радієте, повірте набагато краже ніж в ручну гострити, і головне собі кожен зуб при загострюванні контролюєте. На рахунок професійних то скажу вам так, так на них заробляють і вони гарно гострять в умілих руках. У мене після останнього візиту як мені загострили то навіть 10 хв дрова не порізав, бо мені тупо кожен зуб перепалили. А коли ви самі собі гострите то дивитесь де 0,5 мм зняти, а десь і 1 мм потрібно, а не як на профстанку виставив знімати 2 мм і всі зуби знімає.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Taras84 написав:

це не дуже гарна ідея. У мене такий лапнцуг є, його недолік: 1. якщо ви ним ріжете дерево грязне (від болота наприклад) і там є камінці, то є ймовірність що твердосплав відколиться. 2. Його потрібно заточувати алмазом (який не в усіх є)

Ті ланці є з різною формою зубців. Є для брудних матеріалів, є для екстримальних випадків - вирізання вікна в металевих дверях при евакуаціях і т.п.

Диск алмазний, так дорогий і не всюди продають.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Саша сказал:

На мою думку це брак гостроти

Ну думаю несколько иное, острота конечно важна спору нет, но думаю больще дело в качестве тех цепей  и материале который приходится пилить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Саша сказал:

Ті ланці є з різною формою зубців. Є для брудних матеріалів, є для екстримальних випадків - вирізання вікна в металевих дверях при евакуаціях і т.п.

Диск алмазний, так дорогий і не всюди продають.

Я собі давно був купив він гарно ріже заморожене дерево, особливо зимою. Але з снігом до дерева прилипають каміння. Твердосплавна напайка напаяна на сам зуб, тому коли попадає зуб на щось таке то він відлітає від удару. Давніше гілку відрізав яка в сітку охорожу залізла, то випадково зачепив сітку 5 мм завтовшки то зразу перерізав, але один зуб на ланцугу вилетів. Для екстримальних ситуацій то в МЧС є бензоріз і пневмоножниці (це для автівок які в ДТП). Як для себе для дому краще самий звичайний ланцюг, і так потрібно міняти по правилах 2 ланцуги на 1 шину і 1 зірочку. Я коли розбирав стару будівлю то стіни з дерева різав звичайним ланцюгом, а там і штукатурка і дранка була побита, так що загостреного ланцуга хватало приблизно на 2 м прорізу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Stebium1 сказал:

Ну думаю несколько иное, острота конечно важна спору нет, но думаю больще дело в качестве тех цепей  и материале который приходится пилить.

Когда остро заточен зуб качество реза отличное что у дорогой что у дышманской цепи, а вот от качества из чего сделана и как термообработка цепи зависит скорость растяжки звеньев. И сколько продержится режущая кромка Ну а если не острая заточка и дышманская цепь  - то  )))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отримав станочок вже давно, але не було часу протестувати. Сьогодні спробував. Все добре, лише слабувата станинка, відгинає її трохи при фіксації ланцюга. Зроблю під низ підкладку зі сталі.

 

Заточує гарно. Виставив 30 градусів. Ось результат.

 

Хто там говорив, що лиш круглий напилок то наше всьо? Форма зуба виходить така ж як і від круглого напилка. Приклав як зміг однією рукою.... Насправді прилягання ідеальне...

 

 

 

 

20211001_182605.jpg

20211001_182637.jpg

20211001_182639.jpg

20211001_183012.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Reiter сказал:

Хто там говорив, що лиш круглий напилок то наше всьо?

я також так радів коли купив заточне. Потім попав в ситуацію де тільки вручну - і... світ перевернувся. 

Як розповісти про смак апельсина на прикладі яблука... Так і тут. Якщо достатньо заточного - то на цьому можна зупинитись. 

Як приклад, на вирізці в лісі ЛЕП 192-им штільом, при 10-12-годинній роботі, постійній підправці ланцюга - мені його вистачало на 3-и тижні. При станку - та 3-4 дні було б. 

При такому малому використанні пилки, як ти описував, заточне це просто іграшка. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Носив ланцюги точити на базар, 180-й. 40 грн давай… потім ще правив. Одного вистачило на 10 складометрів соснового горбиля, сухостій. І так кожен рік. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

просто ще в кого який підхід до роботи з пилкою.

Я після одного-двох бачків бензину підгострюю ланцюг. Тоді замість "насильної" пилюки буде стружка, а це дуже важливо для самої пилки. Станком цього не зробиш. Зазвичай станком заточують коли вже на руки давити важко - це приводить до поганої роботи як пилки, так і ланцюга. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter На первом фото нет вершины угла, на третьем фото угол почти почти прямой. 

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vip сказал:

@Reiter На первом фото нет вершины угла, на третьем фото угол почти почти прямой. 

На всіх трьох фото один і той же зуб.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку