Reiter

Порадьте станочок для заточування ланцюгів

63 повідомлення у цій темі

1 минуту назад, Reiter сказал:

На всіх трьох фото один і той же зуб.

Зуб то имеет несколько углов заточки. Я говорил про один зуб но с разных ракурсов по фото. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробую як ріже, тоді буде видно :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пока допродают точилки у нас, на рынках Европы продают новинки- Гриндер.

  244221027_369881974882871_3209226420731910058_n.jpg

:rockn_roll:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.10.2021 в 18:35, Reiter сказал:

Отримав станочок вже давно, але не було часу протестувати. Сьогодні спробував. Все добре, лише слабувата станинка, відгинає її трохи при фіксації ланцюга. Зроблю під низ підкладку зі сталі.

 

Заточує гарно. Виставив 30 градусів. Ось результат.

 

Хто там говорив, що лиш круглий напилок то наше всьо? Форма зуба виходить така ж як і від круглого напилка. Приклав як зміг однією рукою.... Насправді прилягання ідеальне...

 

 

 

 

20211001_182605.jpg

20211001_182637.jpg

20211001_182639.jpg

20211001_183012.jpg

Для шага 3/8 нужен круг определенной толщины (у Вас по фото похоже на 1,3-3/8), но по заточке видно что толщина круга толстоватая, круг на Вашу цепь должен быть толщиной 3,2 мм. с крупным зерном. Пробовал ставить оригинальный такой круг на китайский станок но с асинхронным двигателем только просверлил внутреннее отверстие и потом его заправил, затачивает нормально не перегревает, заточку держит.

proflniy-schlfuvalniy-krug-stihl-original-52037507017.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vip нафига с собой в лес тягать такую "балалайку "?

Не проще пару цепей запасных острых взять?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Cracker Немцы народ не логичный и таскают балалайки в леса. Да ещё хуже они наладили производство по выпуску балалайек....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.10.2021 в 12:29, StarostenkoS сказал:

круг на Вашу цепь должен быть толщиной 3,2 мм

Там такий і стоїть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.10.2021 в 13:54, Cracker сказал:

@Vip нафига с собой в лес тягать такую "балалайку "?

Не проще пару цепей запасных острых взять?

 

Щоб цеп різав добре його треба підправити практично після кожного бачка бензину, максимум після двох! 
І скільки тоді цепів треба брати на день роботи в лісі?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.09.2021 в 13:48, Stebium1 сказал:

Не знаю по какой причине, но цепи у меня выходят из строя из-за растяжения, а не из-за износа зубьев.

Поцікавтесь чи є на вашу пилку збільшена ведуча зірочка, і тоді можна буде ще різати тим цепом що на стандартні вже не натягується

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.09.2021 в 14:22, Taras84 сказал:

моя думка що любий заточний станок набагато краже ніж ручний напильник. Ви ж станок для себе берете навіщо нам професійний? Купили, загострили собі ланцуг і радієте, повірте набагато краже ніж в ручну гострити, і головне собі кожен зуб при загострюванні контролюєте. На рахунок професійних то скажу вам так, так на них заробляють і вони гарно гострять в умілих руках. У мене після останнього візиту як мені загострили то навіть 10 хв дрова не порізав, бо мені тупо кожен зуб перепалили. А коли ви самі собі гострите то дивитесь де 0,5 мм зняти, а десь і 1 мм потрібно, а не як на профстанку виставив знімати 2 мм і всі зуби знімає.

Вам не доводилось різати ланцюгом гарно заточеним напильником, бо ви б не стверджували що

 

В 21.09.2021 в 14:22, Taras84 сказал:

любий заточний станок набагато краже ніж ручний напильник. 

 

В 01.10.2021 в 22:41, Bogdan сказал:

я також так радів коли купив заточне. Потім попав в ситуацію де тільки вручну - і... світ перевернувся. 

 

Схожа ситуація була і в мене тільки я заточний не купував а точив в знайомого, а потім навчився точити вручну і на станку більше не точив, але:

 

В 02.10.2021 в 00:35, Bogdan сказал:

просто ще в кого який підхід до роботи з пилкою.

Я після одного-двох бачків бензину підгострюю ланцюг. Тоді замість "насильної" пилюки буде стружка, а це дуже важливо для самої пилки. Станком цього не зробиш. Зазвичай станком заточують коли вже на руки давити важко - це приводить до поганої роботи як пилки, так і ланцюга. 

Якщо різати тиждень і не підточувати, то вручну замахаєшся того ланца точити. (а може вже й нетреба буде, бо він розтягнеться)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.10.2021 в 20:46, Vip сказал:

Немцы народ не логичный

До речі, я в німців і "піддивився", що вони підточують ланцюг після одного-двох бачків.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Bogdan сказал:

До речі, я в німців і "піддивився", що вони підточують ланцюг після одного-двох бачків.

 

 

 

Я делаю всё не правильно, советы даю не правильные, и не повторяйте мои подсказки, работать оно не будет...:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку