knife_life

А хто де бере дрібний повірочний інструмент (лінійка типу УТ, 55 град.)?

10 повідомлень у цій темі

Доброго всім дня.

 

Підкажіть, в яких місцях можна пошукати або готовий інструмент, лінійку типу УТ, коротку, десь мм 175-200, з кутом 55 градусів, або щось, що можна використати замість неї? Є не термінова задача злегка підшабрити ластохвости в одній залізяці дрібних габаритів ~150 мм), а купувати заради цього лінійку УТ-400 (здається, це найменша) - і дорогувато, і вона важить значно більше самої моєї залізяки.

Я розумію, що тру-чіпмейкер випиляв би зі шматка чавуну, потім вишабрив би по плиті, і мав би інструмент - але щось цей шлях не дуже надихає, в першу чергу через відсутність самої плити, в другу - через відсутність фрезера. Ну і там майстерні ще немає, і всяке таке, лол.

 

З іншого боку, замовити виготовлення подібного інструменту (фрезеровка, шліфовка, з матеріалу замовника) - буде точно досить дорого, і, досить імовірно, що її потім ще доведеться підшабрити після шліфовки - відповідно, зовсім дорого.

 

Цілком можливо, що задача не має рішення взагалі (крім описаних, які не підходять), але часто в таких темах дають корисні поради, тому я і вирішив запитати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підтримую питання, теж цікавить.  Де видають повірочні інструменти на деякий час. Куди писати заяву?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Извеняюсь, но кто сказал что есть аренда мерителя?! Мужики, такие вещи из цеха или гаража не выходят!!! Сомнительное мероприятие!!!

Змінено користувачем Tokary.ck
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Tokary.ck сказал:

Извеняюсь, но кто сказал что есть аренда мерителя?! Мужики, такие вещи из цеха или гаража не выходят!!! Сомнительное мероприятие!!!

Думаю ТС про оренду й не питав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Reiter сказал:

Думаю ТС про оренду й не питав. 

А про что тогда? Он ясно написал,что покупать,делать самому и заказывать изготовление не хочет.

Если не арендовать,то или попросить в подарок,или украсть.Может,я не знаю чего-то и есть еще варианты?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про оренду у мене ні слова не було. Ніколи б не ризикнув таку річ взяти в оренду, а раптом зіпсую?

 

Мені не підходить варіант купити лінійку довжиною 400 мм і вагою кілограм 7, для того, щоб пошабрити детальку 150 мм довжиною, і вагою грам 800. Ну, і ціна 3000 грн не подобається, хоча це точний інструмент, і в середньому, він і буде коштувати дорого.

 

Звичайно, ідея про вкрасти - взагалі дика.

 

Можливо бувають маленькі лінійки, можливо, хтось шабрить, використовуючи не УТ, а щось інше, можливо, хтось недавно вирішував аналогічну проблему, і знає нетривіальне рішення. Чи може в когось є досвід, де виготовлять такий інструмент незадорого (але довго чекати, що мене не хвилює). Можливо, у когось є половина УТ-400, йому не потрібна, а мені запропонує.

Можливо, хтось запропонує виготовити за таку ціну, яка мене приємно здивує (але я на це не сильно розраховую, це ж кваліфікована робота, і чекати, що можна її виконати занедорого - не варто. Але всяке буває).

Можливо, нас тут набереться N душ, яким щось таке потрібно, і тоді комусь буде цікаво виготовити (малоімовірно, але чого тільки не буває).

 

Є дофіга різних можливостей, більш чи менш імовірних, крім тупого "вкрасти". І я про ці можливості і варіанти ніколи не дізнаюсь, поки не запитаю.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если деталь маленькая и весит немного, может, есть смысл отдать на шабровку кому-то? Иногда стоит искать услугу, а не инструмент.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раніше AND робив на продаж,я собі зробив сам,прив'язуватись до кута 55 градусів сенсу немає, малоймовірно,що залізяка має кут точно 55 градусів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, oleg992 написав:

Если деталь маленькая и весит немного, может, есть смысл отдать на шабровку кому-то? Иногда стоит искать услугу, а не инструмент.

Так, це теж варіант. Але, здається, такі роботи досить дорогі (що зрозуміло, бо їх якісне виконання потребує кваліфікації та інструментів). Тому буду розглядати цей варіант в другу чергу (хоча, якщо майстер надійний, то результат буде на порядок кращий, ніж моя найкраща робота).

 

, Zzz написав:

Раніше AND робив на продаж,я собі зробив сам,прив'язуватись до кута 55 градусів сенсу немає, малоймовірно,що залізяка має кут точно 55 градусів.

 

Дякую за наводку.

Щодо кута в 55 градусів - ну, ясно, що там щось приблизне по факту, але не хотілось би сильно змінювати існуючий кут, щоб не так багато шабрити.

Але це все таке, не термінове - є час подумати сім разів, перш ніж щось робити. Скоро зима, на зимовий час у мене перерва (поки знову на балконі стане комфортно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку