Seeker157

Набір плашок і метчиків.

16 повідомлень у цій темі

Доброго дня,придбав станок,ну і намагаюся трохи працювати,і хоч начальник не проти того щоб я з роботи брав попрацювати інструмент,та вважаю що потрібен свій.

Для роботи мені потрібен набір плашок і метчиків,від м2 до м12. Є в мене два варіанти,або купити щось із Топтул,Інтертул и т.д.Або їхати в обласний центр чи тут на форумі у барахолці набрати комплект. Що саме хотів узнати,хто користувався цими наборами,чи варто на них взагалі звертати увагу. Працюю латунь,бронза.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Seeker157 сказал:

Доброго дня,придбав станок,ну і намагаюся трохи працювати,і хоч начальник не проти того щоб я з роботи брав попрацювати інструмент,та вважаю що потрібен свій.

Для роботи мені потрібен набір плашок і метчиків,від м2 до м12. Є в мене два варіанти,або купити щось із Топтул,Інтертул и т.д.Або їхати в обласний центр чи тут на форумі у барахолці набрати комплект. Що саме хотів узнати,хто користувався цими наборами,чи варто на них взагалі звертати увагу. Працюю латунь,бронза.

Я наприклад користуюсь интертул, правда ненарізаю кожного дня. Час від часу щось потрібно. Ходовий розмір різьби у мене М6, М8. Буває що ламаю метчик, але то непроблема бо один метчик у будівельному интертул спокійно можна купити. Ну і в тих наборах поганенькі тримачі для лерок і мітчиків, використовую мітчикотримач ще дідовий, він якийсь масивніший, а той з набору таке собі г....о.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 пройдитесь тут по барахолке. У одного продавца можно собрать нужный вам комплект метчиков и лерок. И держатели тут же прикупить. И всё в одной посылке заказать. 

Что бы долго не рыться, можете написать каждому в личку и они вам скомплектуют нужный вам набор

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Taras84 сказал:

 

Ну і в тих наборах поганенькі тримачі для лерок і мітчиків, використовую мітчикотримач ще дідовий, він якийсь масивніший, а той з набору таке собі г....о.

 

Дякую .

Та на рахунок тримачів я в курсі,десь років два назад бригадир з якогось переляку купив мені плашкотримачі. Короче метал чимось силумін нагадує,бачили б ви його очі,коли нарізав м16 і повідломлювалися ручки.Орав "ти шо робиш". До чого веду,тримачі то не проблема ,виготовляв їх і людям ,і собі. Мені просто цікаво було як надовго вистачає ,тих самих плашок. Тому що тих що привозять мені,із магазину "Бригадир" хватає 5-6 разів нарізати болти .

3 часа назад, andrey_drabchuck сказал:

@Seeker157 пройдитесь тут по барахолке. У одного продавца можно собрать нужный вам комплект метчиков и лерок. И держатели тут же прикупить. И всё в одной посылке заказать. 

Что бы долго не рыться, можете написать каждому в личку и они вам скомплектуют нужный вам набор

Дякую ,гляну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, andrey_drabchuck сказал:

У одного продавца можно собрать нужный вам комплект метчиков и лерок

 

Я б теж так зробив.

А якщо це буде "внутрізавод", взагалі чудово.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Karmadon сказал:

 

Я б теж так зробив.

А якщо це буде "внутрізавод", взагалі чудово.

Вибачте,"внутрізавод" це що,якось не зрозумів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Seeker157 сказал:

"внутрізавод" це що,якось не зрозумів.

На великіх заводах, як за правило "поштових скриньок" вироблялі дуже не поганій інструмент та приспособи для своїх внутрішніх потреб, о то воно і є -"внутризавод"

Змінено користувачем Виктор Смирнов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Seeker157 сказал:

Для роботи мені потрібен набір плашок і метчиків,від м2 до м12. Є в мене два варіанти,або купити щось із Топтул,Інтертул и т.д.

Как-то с дуру купил набор плашек и метчиков в одном кейсе, кажется SPARTA назывались. Ну очень мне хотелось, чтоб всё в одном чемоданчике было - и красиво и удобно. Метчики в этом наборе все были серого цвета, г...но редкостное, у них даже заточки не было, судя по всему их просто на роликах раскатали. Выбросил нахрен, и повставлял в ячейки советские соответствующих номиналов. Плашки ещё куда ни шло, можно нарезать резьбу, но форма плашек шестигранник, а плашкодержатель сами знаете какой - силуминово-пластилиновый. В общем резюме: если и покупать китайский набор, то только не бюджетный, а так чтоб от 1000 гривен стоил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Виктор Смирнов сказал:

На великіх заводах, як за правило "поштових скриньок" вироблялі дуже не поганій інструмент та приспособи для своїх внутрішніх потреб, о то воно і є -"внутризавод

Зрозумів. Дякую.

 

52 минуты назад, Alexson сказал:

Ну очень мне хотелось, чтоб всё в одном чемоданчике было - и красиво и удобно.

От десь таке бажання і в мене є,та купити красиву коробку,щоб потім туди по новій купувати нормальний інструмент- самі розумієте. І саме головне,сам прекрасно розумію те що ви пишите,та десь в глибині душі була думка- а раптом є щось таке,щоб і не сильно било по карману і працювало.Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Seeker157 сказал:

раптом є щось таке,щоб і не сильно било по карману і працювало.

 

В дорослому житті такого практично не буває :(

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Karmadon сказал:

 

В дорослому житті такого практично не буває :(

 

Ваша відповідь ,з якимось під......ном,та мабуть я вас дуже сильно розстрою,років три назад і нашому магазині сантехніки,знайомий продавець запропонував мені набор плашок і метчиків. Я глянув на нього,пластикова коробка,1983 р. Плашки і мітчики,тримачі акуратно замотані у промаслену бумагу. Все вони складського зберігання,і якість-самі розумієте.250 грн. І все добре,але той набор у мене побачив мій добрий товариш. Короче кажучи причепився як сльота,мусив продати,а зараз не те що жалкую- ні,просто за такий самий зараз віддав би більше. Ну то таке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ж кажу - "практично" ;)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Karmadon сказал:

Я ж кажу - "практично" ;)

 

Добре,я вас зрозумів. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я такий набір собі хочу. Поки-що зупинився на такому https://a.aliexpress.com/_mqDnbgT 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, leotom1 сказал:

Поки-що зупинився на такому https://a.aliexpress.com/_mqDnbgT 

 

В цьому наборі середня ціна одиниці інструменту приблизно 12 грн.

І тримачи інструменту із сілуміну.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Seeker157 сказал:

купити красиву коробку,щоб потім туди по новій купувати нормальний інструмент

Підтримую Karmadon,з такими тримачами мав справу,їх потім все одно робити самому.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку