Seeker157

Ремінь приводу на міні токарний

14 повідомлень у цій темі

Доброго вечора.

Так як рано чи пізно,але все таки прийдеться з цим питанням звернутися. На моєму токарному міні станку 1д601 ,я так зрозумів стоїть саморобний (видно що склеювали ) ремінь приводу. І хоч станочок працює добре,та почав задумуватися над приводом.

І ось що я наміряв,довжина 690-/+ ,ширина 11 мм. Це той що на ньому стоїть,який оригінальний не знаю. Спілкувався сьогодні з однією людиною,щоб зробити під заказ плоский ремінь- 690×10×4 коштує десь біля 600 грн. Почухав потилицю,і нічого кращого як взяти обичний клиновидний ремінь,такого ж розміру +/- і зрізати клин так,щоб залишилася плоска наружна частина,в голову не прийшло. Розумію що в середині іде нитка,і можливо її зріже,не знаю. Як думаєте ,чи буде працювати такий ремінь. Шківи приводу трохи сферичні,ремінь при натязі обнімає сферу . Є можливість взяти клиновидні ремні за "дякую" і спробувати поводитися,та питання чи варто. Хтось подібне щось робив.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может, легче взять поликлиновый ремень вроде тех, что применяют на стиральных машинах? https://privodnoj-remen.com.ua/p1440556454-remen-pj711-contitech.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAjw4qCKBhAVEiwAkTYsPDYr1MUybXL3PH9WeX4WOOMe77G3AChgCjWAuhTiBxcWP75621ChJRoCOwsQAvD_BwE

Первая ссылка в Гугле просто. Несколько ручьёв придётся срезать, ремень вывернуть - и всё.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 , дивіться в сторону автомобільних поліклинів.

Якщо не знайдеться необхідний розмір. Може потребуваться встановлення додаткового ролика (може бути натяжним)

Змінено користувачем gesichtslos
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, oleg992 сказал:

Может, легче взять поликлиновый ремень вроде тех, что применяют на стиральных машинах? https://privodnoj-remen.com.ua/p1440556454-remen-pj711-contitech.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAjw4qCKBhAVEiwAkTYsPDYr1MUybXL3PH9WeX4WOOMe77G3AChgCjWAuhTiBxcWP75621ChJRoCOwsQAvD_BwE

Первая ссылка в Гугле просто. Несколько ручьёв придётся срезать, ремень вывернуть - и всё.

 

Ну так про щось подібне і питав,чи хто так робив і чи працює

3 минуты назад, gesichtslos сказал:

@Seeker157 , дивіться в сторону автомобільних поліклинів.

Якщо не знайдеться необхідний розмір. Може потребуваться встановлення додаткового ролика (може бути натяжним)

Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взяти будь який ремінь, що підійде по довжині, вивернути і працювати. Подивіться в магазинах запчастин для побутової техніки, там багато подібного, і зубчаті і поліклинові. Працювати вивернутий ремінь буде 100%.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Галподшипник вам в помощ. Я заказывал у них плоский ремень,нужного мне размера, больше вашего ~250грн и неделя ожидания.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Соврал соврал,память подвела :)

 

IMG_20210921_001036_946.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Сьогодні спробую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наверное самый подходящий вариант(бюджнтный)  автомобильные зубчатые Ремни ГРМ, вывернуть на оборот, они очень крепкие, даже б/у, и бывают очень разных длин. 

IMG_20210921_092803.jpg

IMG_20210921_092822.jpg

16322061476051397152453.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, DSDDSD сказал:

Наверное самый подходящий вариант(бюджнтный)  автомобильные зубчатые Ремни ГРМ, вывернуть на оборот, они очень крепкие, даже б/у, и бывают очень разных длин. 

IMG_20210921_092803.jpg

IMG_20210921_092822.jpg

16322061476051397152453.jpg

Дякую. Після обіду заїду в автомагазин,гляну що там в них є в асортименті. Або полі або такі,ще зганяю гляну до стіралок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Seeker157 сказал:

Доброго вечора.

Так як рано чи пізно,але все таки прийдеться з цим питанням звернутися. На моєму токарному міні станку 1д601 ,я так зрозумів стоїть саморобний (видно що склеювали ) ремінь приводу. І хоч станочок працює добре,та почав задумуватися над приводом.

І ось що я наміряв,довжина 690-/+ ,ширина 11 мм. Це той що на ньому стоїть,який оригінальний не знаю. Спілкувався сьогодні з однією людиною,щоб зробити під заказ плоский ремінь- 690×10×4 коштує десь біля 600 грн. Почухав потилицю,і нічого кращого як взяти обичний клиновидний ремінь,такого ж розміру +/- і зрізати клин так,щоб залишилася плоска наружна частина,в голову не прийшло. Розумію що в середині іде нитка,і можливо її зріже,не знаю. Як думаєте ,чи буде працювати такий ремінь. Шківи приводу трохи сферичні,ремінь при натязі обнімає сферу . Є можливість взяти клиновидні ремні за "дякую" і спробувати поводитися,та питання чи варто. Хтось подібне щось робив.

На такому станочку я використовую зубчастий ремінь вивернутий від швейної машинки. А на своїй сверлилці 2н160П використовую клиновий ремінь також вивернутий, і нічо працює прекрасно.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Я вже давно використовую для свого ТНШ 1 плоский ремінь власного виробництва. Матеріалом служить ремінь плоский синтетичний 1800Х50, придбав на нашому сайті. Ріжу необхідну ширину та довжину затискаю в приспособі кінці, з невеличким перекриттям, та нагріваю місце стику, до момента плавення синтетики. Потім зрізаю "облой" в місці зварки і все. Повірте, ремінь дуже міцний на розрив.

Змінено користувачем Petro1957
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Taras84 сказал:

На такому станочку я використовую зубчастий ремінь вивернутий від швейної машинки. А на своїй сверлилці 2н160П використовую клиновий ремінь також вивернутий, і нічо працює прекрасно

 

1 час назад, Petro1957 сказал:

Матеріалом служить ремінь плоский синтетичний 1800Х50, придбав на нашому сайті. Ріжу необхідну ширину та довжину затискаю в приспособі кінці, з невеличким перекриттям, та нагріваю місце стику, до момента плавення синтетики. Потім зрізаю "облой" в місці зварки і все. Повірте, ремінь дуже міцний на розрив.

Щиро дякую. Прийму до уваги всі ваші поради,буду пробувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проблему вирішив! Не знаю правда чи корисне це буде іншим,у мене станочок стоїть на саморобній текстолітовій основі. В общим в автомагазині,взяв ремінь приводу генератора із інжекторної ваз 2108. А так як він полі,і має шість руч'ів,то розрізав його пополам- і отримав два ремні,вартістю 100 гривень за обидва. При тому ,ремінь працює не залежно як його ставити,і руч'ями і вивертав. Дякую всім за підказки. З пов.

IMG_20210922_152203.jpg

IMG_20210922_152212.jpg

IMG_20210922_151039.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку