Zliva

Модернізація Morbidelli Author 503 під дверні коробки

123 повідомлення у цій темі

Вітаю всіх!

Займаємось реставрацією італьянця Morbidelli Author 503  1998р.в. для врізання дверних коробок

На сьогоднішній день було зроблено:

1.       Налаштовані привода (Yaskawa)

2.       Программа керування MACH3

3.       Контролер CSMIO –IP/A

4.       Кількість додаткових модулів вводу/виводу CSMIO-IO – 4шт

5.       Частково написаний плагін для керування верстатом https://youtu.be/P4YDF4_hjEY

6.       Деякі коментарі до алгоритмів роботи плагіна https://youtu.be/-JmDyJRcUBw

7.       Зараз працюємо над прижимами https://youtu.be/jczLTzvCl9Q

8.       Для генерації куруючого коду написали власну програмулю https://youtu.be/flTGY7uRfNw

9.       Це друга революція програми. Вона суттєво змінилась від попередньої версії.

Можливо хтось матиме зауваження по моїй роботі, переглянувши відео, пишіть. Конструктивна критика умісна ;)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикольно, 

земляк значить :)

 

приємно що поряд є люди з такими знаннями:clapping:

 

софт на базі чогось писали чи з 0

моделі імпортуються чи робляться відразу в вашому софті?

 

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вірно я розумію, - це демонстраційний стенд для Ваших можливостей створення підпорок під мач на лінуксі, а не відновлення машини для роботи? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, voronin_10 сказал:

Прикольно, 

земляк значить :)

 

приємно що поряд є люди з такими знаннями:clapping:

 

софт на базі чогось писали чи з 0

моделі імпортуються чи робляться відразу в вашому софті?

 

Вітаю 

Дякую

Софт, або программа DCAM, написана мною з нуля. Деякі бібліотеки було взято з нета, але їх мусив переписати. Не працювали так як мені було потрібно.

Писав на С#

Софт спеціалізований. Моделі генеруються автоматично, в залежності які параметри було задано. Тобто все параметризовано.

В перспективі добавити імпорт dxf файлів

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, YuM сказал:

вірно я розумію, - це демонстраційний стенд для Ваших можливостей створення підпорок під мач на лінуксі, а не відновлення машини для роботи? 

Не зовсім зрозумів суть запитання

Однак відповім так як зрозумів. Це не демо проект. Цей проект оплачує замовник. Програму Dcam писав 2роки з гаком. Перша версія знаходиться на виробництві. Вона працює, однак є моменти зв'язані не з програмою, а способом роботи. Якщо цікаво розповім..

Щодо того чи це відновлення машини чи ні, скажу так, викинули всі потраха, і зробили перерозволку заново. Вам вирішувати чи це відновлення чи ні.

 

Дякую. Успіхів

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

Не зовсім зрозумів суть запитання

Однак відповім так як зрозумів. Це не демо проект. Цей проект оплачує замовник. Програму Dcam писав 2роки з гаком. Перша версія знаходиться на виробництві. Вона працює, однак є моменти зв'язані не з програмою, а способом роботи. Якщо цікаво розповім..

Щодо того чи це відновлення машини чи ні, скажу так, викинули всі потраха, і зробили перерозволку заново. Вам вирішувати чи це відновлення чи ні.

 

Дякую. Успіхів

 

 

Поговоримо детальніше))))) які агрегати є на супорті крім шпіндея, чи є у шпінделя управління кутовими головоками, магазин інструменту тільки той що видно на відео перед шпінделем? Рідна ЧПУ зовсім була знищеною?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, YuM сказал:

Поговоримо детальніше))))) які агрегати є на супорті крім шпіндея, чи є у шпінделя управління кутовими головоками, магазин інструменту тільки той що видно на відео перед шпінделем? Рідна ЧПУ зовсім була знищеною?

1. На супорті є пазовочний агрегат. Пазує до 20мм вздовж осі х та у. Повертається на 90градусів. Задіяний не буде.

2. Сверлильні юніти. Там їх 2горизонтальних в здовж осі х та 1 горизонтальний вздовж осі у на дві сторони. Тобто під ліве і праве стерло відповідно. Задіяні будуть. 

3. Вертикальні сверлильні юніти. Задіяні будуть. Їх здається 12. Не пам'ятаю.

4. Поворот шпинделя є. Тобто вісь с реалізовано. На відео є. Будуть задіяні 2агрегати. Під 45 градусів і під 90. Для торцовки заготовок.

5. Так магазин на 7інструментів. Його достатньо. Штатний. Туди можна вставити лише 2 агрегати. Конструктивно так зроблено.

6. Рідна стойка приїхала без вінта. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

1. На супорті є пазовочний агрегат. Пазує до 20мм вздовж осі х та у. Повертається на 90градусів. Задіяний не буде.

2. Сверлильні юніти. Там їх 2горизонтальних в здовж осі х та 1 горизонтальний вздовж осі у на дві сторони. Тобто під ліве і праве стерло відповідно. Задіяні будуть. 

3. Вертикальні сверлильні юніти. Задіяні будуть. Їх здається 12. Не пам'ятаю.

4. Поворот шпинделя є. Тобто вісь с реалізовано. На відео є. Будуть задіяні 2агрегати. Під 45 градусів і під 90. Для торцовки заготовок.

5. Так магазин на 7інструментів. Його достатньо. Штатний. Туди можна вставити лише 2 агрегати. Конструктивно так зроблено.

6. Рідна стойка приїхала без вінта. 

1. Наскільки зрозумів це пила дискова з поворотом 0-90. Для прорізання пазів в ДСП під задню стінку шаф

2. Зрозуміло.

3. Для дверей не дуже знадобиться, але най буде.

4. Не зовсім зрозумів що таке агрегат 45 і 90гр може якесь зображення? Якщо є вісь С то там 360 з кроком 1 мінута.

5. Ок

6. ....................................................... З точки зору клієнта, требуло подзвонити в Пезаро за "купити новий вінт". В такому випадку він отримав би повноцінну промислову машину. З Вашої точки зору - це звісно мінус оплата 2-х річної роботи.))))) Я також зовсім не зрозумів призначення "під дверні коробки". Дверні коробки обробляються  в  плані торцовки\зарізки\петлі\замки в магазині. Тут у нас форумчанин робить такі ЧПУ-шки на продажу. З Ал профілю. І того достатньо.   Як у випадку М503 коробка 80мм заріжеться під 45 гр? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, YuM сказал:

1. Наскільки зрозумів це пила дискова з поворотом 0-90. Для прорізання пазів в ДСП під задню стінку шаф

2. Зрозуміло.

3. Для дверей не дуже знадобиться, але най буде.

4. Не зовсім зрозумів що таке агрегат 45 і 90гр може якесь зображення? Якщо є вісь С то там 360 з кроком 1 мінута.

5. Ок

6. ....................................................... З точки зору клієнта, требуло подзвонити в Пезаро за "купити новий вінт". В такому випадку він отримав би повноцінну промислову машину. З Вашої точки зору - це звісно мінус оплата 2-х річної роботи.))))) Я також зовсім не зрозумів призначення "під дверні коробки". Дверні коробки обробляються  в  плані торцовки\зарізки\петлі\замки в магазині. Тут у нас форумчанин робить такі ЧПУ-шки на продажу. З Ал профілю. І того достатньо.   Як у випадку М503 коробка 80мм заріжеться під 45 гр? 

1. Так

4. Фото прикріпив

6. В нас в Луцьку стоїть такий алюмінєвий станок. Ми його обслуговуємо. Під нього був написаний софт. Наш софт. Софт який був в упаковці повне г. Це ваша субєктивна думка що його достатньо. Його мало. Коли люди врізають 100комплектів в сутки дверних блоків то моторики нема23 не вивозять по шидкості. Не знаю чи зара він врізає петлі чи ні. Но коли в нас замовляли подібний верстат, ми розробили іншу конструкцію. Ось відео. 

 

 

Так. Замовник вправі вибирати. А ось ціна космос. Сервіс космос. Я навіть не хочу озвучувати вартість подібного класу обладнання.

https://youtu.be/nmvNAZFZrWo

Але є фактор специфіки тз. За таке італійці точно би не взялись

 

 

 

4a6696180781f207d72869b585ab9148.jpg

images-1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

1. Так

4. Фото прикріпив

6. В нас в Луцьку стоїть такий алюмінєвий станок. Ми його обслуговуємо. Під нього був написаний софт. Наш софт. Софт який був в упаковці повне г. Це ваша субєктивна думка що його достатньо. Його мало. Коли люди врізають 100комплектів в сутки дверних блоків то моторики нема23 не вивозять по шидкості. Не знаю чи зара він врізає петлі чи ні. Но коли в нас замовляли подібний верстат, ми розробили іншу конструкцію. Ось відео. 

 

 

Так. Замовник вправі вибирати. А ось ціна космос. Сервіс космос. Я навіть не хочу озвучувати вартість подібного класу обладнання.

https://youtu.be/nmvNAZFZrWo

Але є фактор специфіки тз. За таке італійці точно би не взялись

 

 

 

4a6696180781f207d72869b585ab9148.jpg

images-1.jpg

4. Голови HSK63. В Author ІСО30, специфічне, зубате, морбіделевське...... ну то таке.

Коробку 80мм навіть хск не проріжуть. Діаметра пил не вистачить.

6. Мо продуцент з"явиться: щось прокоментує на рахунок і софта і достатньості приводів.

За що італійці би не взялись - я не зрозумів. Але цікаво!!! Ви зробили, а італійці би не взялись? Покажіть будь ласка детальніше!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, YuM сказал:

4. Голови HSK63. В Author ІСО30, специфічне, зубате, морбіделевське...... ну то таке.

Коробку 80мм навіть хск не проріжуть. Діаметра пил не вистачить.

6. Мо продуцент з"явиться: щось прокоментує на рахунок і софта і достатньості приводів.

За що італійці би не взялись - я не зрозумів. Але цікаво!!! Ви зробили, а італійці би не взялись? Покажіть будь ласка детальніше!?

Так. Ісо 30. Зубате :)

Я для прикладу щоб суть передати. Пиляти потрібно не 80. Замовник відмовився різати таку висоту коробки, після того як я поспілкувався з дилерами в Україні. Ви праві. Таку висоту запропонували брати за декілька проходів. І то з деякими допусками. Що це за допуски? Це максимальний момент, який здатний переварити агрегат. 

Дивіться прикріплений файл. Це специфікація на мій агрегат. Для прикладу. Тому рішення було прийнято пиляти заготовки до 36мм

Щодо софта запитуйте що цікавить.

Не взялись би за ту ціну яку я зробив

1633378347749_A136214_00001887_A3_Massblatt.pdf

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

Так. Ісо 30. Зубате :)

Я для прикладу щоб суть передати. Пиляти потрібно не 80. Замовник відмовився різати таку висоту коробки, після того як я поспілкувався з дилерами в Україні. Ви праві. Таку висоту запропонували брати за декілька проходів. І то з деякими допусками. Що це за допуски? Це максимальний момент, який здатний переварити агрегат. 

Дивіться прикріплений файл. Це специфікація на мій агрегат. Для прикладу. Тому рішення було прийнято пиляти заготовки до 36мм

Щодо софта запитуйте що цікавить.

Не взялись би за ту ціну яку я зробив

1633378347749_A136214_00001887_A3_Massblatt.pdf

Шановний Zliva, не ображайтесь))) Ви не передали "суть". Суть самої операції обробки, та й взагалі деревообробки від вас далека як альфацентавра. Немає там не декілька проходів, ні припусків. Ті агрегати просто не будуть працювати на коробці дверній бо для того не робились. В СЦМгруп, яка давно купила Морбіделлі, є спеціальна лінія центрів яка робить подібні операціїї на вікнах і дверях. Зі спеціально розробленим софтом на embedded вінді (на теперішній час) в спілці з Шнайдерівськими або (рідше) Сіменс блекбоксами. Зрозумійте, народна творчість в мачах ніколи не наблизиться в зручності роботи оператора, а головне надійності (стабільності) до спеціально зробленого софта для конкретного оброблювального центра. Це як зробити на мачі токарно-фрезерний центр DMG з перехватом заготовки. Роблять їх в Ріміні і продаються вони під маркою SCM Record TV та Routech Там інші столи, прижими, і головне зовсім інші агрегати на супорті голови. 

Ви зробили в залізі ту головку яку намалювали?)))))) І вона працює?))) 

Тим не меньше, я знімаю перед вами капелюха, за те що ви робите і хочете щось робити в цій галузі і взагалі працювати головою і мо трохи руками. Таких мало! Продовжуйте. Моя порада: освоюйте промислові платформи. Мач (кфлоп і брати-сестри) до них не відноситься.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

“Не ображайтесь” – за що???

Цитата

“ Ви не передали "суть"”

"суть" операцій на даний момент наступна:

1.    Після генерації УП і натисненні кнопки старт, верстат згідно g-коду(вірніше М-коду) розставляє траверси і переходить в машинний стоп.

2.    Три заготовки встановлюються в спеціальні зажими.

3.    Повторно тиснемо старт. Пішла обробка

4.    Перша заготовка – це дверна перемичка. Дві інші – стойові.

5.    Перемичку пиляємо/торцуємо. Теж стосується і стойових. Але лише 1 край

6.    Пиляємо петлі і відповідну планку.

Коротко суть. Ви це хотіли почути?

Додаю фото прижимів і траверс.

Цитата

Ті агрегати просто не будуть

Чого не мають працювати агрегати? Якщо з морбіделі сервіса сказали, що можуть , чому ви говорите, що не буде працювати? Поясніть. Можливо я не врахував щось.

Цитата

спеціальна лінія центрів

Є спец станки. Так ось. М503 майже в 7 (СІМ) разів дешевше за спец станок. При тому б/у. Незнаю чи можна таке писат, ціну. Не памятаю умов форуму J

Цитата

В СЦМгруп, яка давно купила Морбіделлі

Історію знаю. Хто кого купив.

Цитата

Зі спеціально розробленим софтом

І софт спеціалізований є.. Але 1 потравка. Він в більшості випадків заточений на серійність. Написав 1 раз і жмеш старт стоп. Тут ситуація наступна. Потрібно врізку проводити кожного разу іншу. Тобто з іншими параметрами і розмірами. Різні відступи. Різні ширини дверних полотон. Скажу наступне, що завод, який випускає дверні полотна, не врізає замки. І на ринок України кидає другий(можливо і третій) сорт полотен. Розмір по ширині гуляє +/- 8мм(ВІСІМ) Ви усвідомлюєте що це значить для для станка?

Цитата

народна творчість в мачах ніколи

Наблизиться. Моя зада проста. Написати так, щоб не кваліфікований гружчик просто жав кнопку старт/стоп. І закидав заготовки. Про стабільність роботи мача можна говорити багато. Поставте нормальний контролер і буде щастя ;).

Цитата

Це як зробити на мачі токарно-фрезерний центр DMG з перехватом заготовки

В токарному напрямі не сильний. Але думаю що можливо.

Цитата

Ви зробили в залізі ту головку яку намалювали?)

Про яку голову йде мова?

Цитата

знімаю перед вами капелюха

Дякую. Приємно чути. Працюємо і руками. І софт пишем. І електроніку свою робимо. Одним словом працюємо. В Україні галузь д/о загинається. Ми розробили свій верстат (https://youtu.be/gLAekieEZ8s), і ринок України не хоче його сприймати. Купують китай. Купують трубну зварку. Тому зараз навіть не намагаюсь його просувати. Можливо неправий. Ведемо переговори, щоб продавати дані верстати в європі(польша, голандія). Ну це так. Офтоп

Цитата

освоюйте промислові платформи

Порадьте. За внятну ціну до 1000дол.

Цитата

Мач (кфлоп і брати-сестри) до них не відноситься

Вже 10 років з працюю з мачем. Ніхто не скаржиться. Працюють. Кфлоп теж ставили. Маю їх на складі 5 чи 6шт. Найближчим часом будемо робити верстат, який одночасно веде одробку з двох сторін. Тобто 2 контролера працюватимуть одночасно. І це буде 2 кфлопа. Але це потім.... Звичайно якщо ви не порадите промислове рішення ;)

 

Travers.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Zliva написав:

“Не ображайтесь” – за що???

"суть" операцій на даний момент наступна:

1.    Після генерації УП і натисненні кнопки старт, верстат згідно g-коду(вірніше М-коду) розставляє траверси і переходить в машинний стоп.

2.    Три заготовки встановлюються в спеціальні зажими.

3.    Повторно тиснемо старт. Пішла обробка

4.    Перша заготовка – це дверна перемичка. Дві інші – стойові.

5.    Перемичку пиляємо/торцуємо. Теж стосується і стойових. Але лише 1 край

6.    Пиляємо петлі і відповідну планку.

Коротко суть. Ви це хотіли почути?

Додаю фото прижимів і траверс.

Чого не мають працювати агрегати? Якщо з морбіделі сервіса сказали, що можуть , чому ви говорите, що не буде працювати? Поясніть. Можливо я не врахував щось.

Є спец станки. Так ось. М503 майже в 7 (СІМ) разів дешевше за спец станок. При тому б/у. Незнаю чи можна таке писат, ціну. Не памятаю умов форуму J

Історію знаю. Хто кого купив.

І софт спеціалізований є.. Але 1 потравка. Він в більшості випадків заточений на серійність. Написав 1 раз і жмеш старт стоп. Тут ситуація наступна. Потрібно врізку проводити кожного разу іншу. Тобто з іншими параметрами і розмірами. Різні відступи. Різні ширини дверних полотон. Скажу наступне, що завод, який випускає дверні полотна, не врізає замки. І на ринок України кидає другий(можливо і третій) сорт полотен. Розмір по ширині гуляє +/- 8мм(ВІСІМ) Ви усвідомлюєте що це значить для для станка?

Наблизиться. Моя зада проста. Написати так, щоб не кваліфікований гружчик просто жав кнопку старт/стоп. І закидав заготовки. Про стабільність роботи мача можна говорити багато. Поставте нормальний контролер і буде щастя ;).

В токарному напрямі не сильний. Але думаю що можливо.

Про яку голову йде мова?

Дякую. Приємно чути. Працюємо і руками. І софт пишем. І електроніку свою робимо. Одним словом працюємо. В Україні галузь д/о загинається. Ми розробили свій верстат (https://youtu.be/gLAekieEZ8s), і ринок України не хоче його сприймати. Купують китай. Купують трубну зварку. Тому зараз навіть не намагаюсь його просувати. Можливо неправий. Ведемо переговори, щоб продавати дані верстати в європі(польша, голандія). Ну це так. Офтоп

Порадьте. За внятну ціну до 1000дол.

Вже 10 років з працюю з мачем. Ніхто не скаржиться. Працюють. Кфлоп теж ставили. Маю їх на складі 5 чи 6шт. Найближчим часом будемо робити верстат, який одночасно веде одробку з двох сторін. Тобто 2 контролера працюватимуть одночасно. І це буде 2 кфлопа. Але це потім.... Звичайно якщо ви не порадите промислове рішення ;)

 

Travers.PNG

Всього так багато і все таке смачне.... тому підемо по частинах бо вони того варті.

1. Верстат розставляє траверси. Покажіть приводи траверс(реальні. а не намальвані), сподіваюсь в УП є функція та індикація Home траверс, відповідні входи ітд. Але траверси це тільки 1 координата. По чому базується заготовка по Y?

Розкажіть, дуже цікаво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

ЗІ М-код для руху траверс в мачі вже існує, чи ви його туди дописали? Я якось просто не слідкую за розвитком мача.

Змінено користувачем YuM
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, YuM сказал:

Всього так багато і все таке смачне.... тому підемо по частинах бо вони того варті.

1. Верстат розставляє траверси. Покажіть приводи траверс(реальні. а не намальвані), сподіваюсь в УП є функція та індикація Home траверс, відповідні входи ітд. Але траверси це тільки 1 координата. По чому базується заготовка по Y?

Розкажіть, дуже цікаво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

ЗІ М-код для руху траверс в мачі вже існує, чи ви його туди дописали? Я якось просто не слідкую за розвитком мача.

Хоча б комусь цікаво  (•‿•)

А то виходить тема двох чоловік (•‿•)

Базування вздовж Ігрек - по упорах(грибочки на попередньому фото).

Траверси розставляє вісь Х. Тобто є пневмозахват, який ловить траверсу в заданій позиції. Як же нам визначити де ця позиція? Я думаю реалізувати це так:

1. Після хомленя осей программа запитує, що потрібно визначити положення траверс. 

2. Погоджеємось і шукаємо.

3. Нехай нам потрібно спочатку знайти положення траверси №1. Команада яка її шукає М1200P1. Для №2 М1200P2 і т.д. де Р1, Р2 - номер траверси

4. В кожній траверсі є дачик. Він налаштований таким чином, що при його спрацюванні, траверса може зайти в зачеп з фіксатором.

5. Так як вони в нас встановлені послідовно. То наступна траверса буде з іншим номером 

6. Коли знайшли №1, запамятали. і т.д.

7. Як же бути з Пробе? Він в мачі 1. Вирішив пожертвувати 2ма виходами. І реалізувати лишиться шифратор на реле. 2^2=4. 4 = траверси 

8. Як роставити? Просто. Віджимаємо тормоз(на кожній траверсі він є). Команада яка поставить в задане положення траверсу №1 М1200P1Q200, Р1- номер траверси, Q200 - положення куди ставити.

9. Тобто в коді буде так

-- М1200P1Q200

-- М1200P2Q700

-- М1200P3Q1200

-- М1200P4Q2200

Якщо непотрібно переставляти, то нічого не робимо. Загалом згідно всіх можливих випадків, які я промальовува в соліді, потрібно "дьоргати" лише 1 траверсу. №2

Все пишу в плагіні, на С++. Ви можете запитати: Чому така реалізація? Макроси пишуться на VB. Є ймовірність (з досвіду), що Мач пропускає виконання деяких строк в макросі. Це погано. І це може бути дуже плачевно. Тому С++ рулить. 

 

Логіка наразі така... Реалізація частково є..Відео скидав вище... 

Ось що сьогодні зробив....Див фото.

IMG_20211005_172940.jpg

IMG_20211005_155103.jpg

IMG_20211005_155058.jpg

IMG_20211005_172948.jpg

IMG_20211005_173008.jpg

IMG_20211005_173102.jpg

IMG_20211005_173030.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь, дійшло.

"5.Перемичку пиляємо/торцуємо. Теж стосується і стойових. Але лише 1 край"

У вас є агрегат з пилою ф180мм під морбіделлі конус?

Змінено користувачем YuM
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, YuM сказал:

https://www.youtube.com/watch?v=_pyh2JIswaM

Тобто, траверси рухаються не самі а їх возить гусак? Опускаючи щось в траверсу і переміщаючи її? А як система знає де зараз траверса? Вони всі з енкодерами і положення постійно зберігається в пам"яті? 

Я ж написав вище. Перелічив пункти. Знайшли, запамятали положення кожної траверси . Включили тормоза. Ждем поки не пийде команда переставити. Прийшла команда. Віджали тормоз. Переставили. Все просто. 

Дивись з 0,16сек.
Енкодери то складно. Хоча можна. За окрему доплату :))))))

  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

Я ж написав вище. Перелічив пункти. Знайшли, запамятали положення кожної траверси . Включили тормоза. Ждем поки не пийде команда переставити. Прийшла команда. Віджали тормоз. Переставили. Все просто. 

Дивись з 0,16сек.
Енкодери то складно. Хоча можна. За окрему доплату :))))))

  

 Zliva, прошу скидку на вікове тормозіння))) хоча якби відразу писали простішими загадками - дискусія була б жвавішою. При тім мо хтоб ще долучився. Та вище я перепросив догнавши. Продовжуємо з п5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, YuM сказал:

 Zliva, прошу скидку на вікове тормозіння))) хоча якби відразу писали простішими загадками - дискусія була б жвавішою. При тім мо хтоб ще долучився. Та вище я перепросив догнавши. Продовжуємо з п5

Краще напишіть запитання.. чи цитата, а то я загубився

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, YuM написав:

Вибачаюсь, дійшло.

"5.Перемичку пиляємо/торцуємо. Теж стосується і стойових. Але лише 1 край"

У вас є агрегат з пилою ф180мм під морбіделлі конус?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Під 90 грдусів є. Під 45 нема. Це питання до замовника. Я налаштую. А він нехай вирішує

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

Під 90 грдусів є. Під 45 нема. Це питання до замовника. Я налаштую. А він нехай вирішує

Угу. ага. під 90 часом фотки нема?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, YuM сказал:

Угу. ага. під 90 часом фотки нема?

На телефоні нема. Завтра зафотаю. 

Далі...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zliva написав:

На телефоні нема. Завтра зафотаю. 

Далі...

Танесуть. Голова з поворотним інструментом на кут = 5000 євро. Nmax - 20n\m.

Правильно розумію, саме полотно дверей для врізати замок, засверлити в ньому під ручку, личину, петлі ми на цій машині не робимо?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, YuM сказал:

Танесуть. Голова з поворотним інструментом на кут = 5000 євро. Nmax - 20n\m.

Правильно розумію, саме полотно дверей для врізати замок, засверлити в ньому під ручку, личину, петлі ми на цій машині не робимо?

Десь такий цінник

Полотна ріжуться на іншому верстаті.

Він в роботі. Однак буду переробляти. Треба підвищити швидкість роботи. Повільно працює. Зв'язано це з тим, що замовник забажав визначати розміри дверного полотна. Я реалізував це за допомогою лазера. Також потрібно вести було облік фактичних розмірів дверного полотна. Я на сьогоднішній день не розумію для чого це. Однак зробив.

Ось відео на цей станок

https://youtu.be/mU3_HIuzo8U

На м503 будуть пилятись лише коробки

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку