Meyson

Стабільні збірки Windows 7, Windows XP, Office та інше ПО

42 повідомлення у цій темі

Всім привіт, пропоную викладати посилання на провірені збірки ПО та операційних систем з описом їхніх плюсів та мінусів. 

Windows 7 SP1 Від Монкруса, Сама адекватна що мені траплялися, нічого не вирізано і нічого не добавлено окрім активатора. Всі  інші його збірки часто викликали проблеми при установці, а це чистий "заводський" тільки з активатором, але якщо при установці ввести справжній ключ то вона стане повністю ліцензованою, тобто активатор не буде задіяний.

Windows XP SP3 Також стабільна збірка, по суті це оригінальний образ диска корпоративної версії. В архіві два образи, стандартний і з інтегрованими AHCI драйверами для систем з SATA дисками. Ключі в архіві.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без обид, но это как бы нарушение авторских прав Майкрософта. Могут быть проблемы. 

Если нужны стабильные сборки, то все знают где их скачать. Я , например, пользуюсь "нет_имени" трекером.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На торентах подібних збірок сотні, й далеко не всі вони адекватно працюють, а збірки які я запропонував провірені  разів 150 якщо не більше, далеко не всі такі, навіть від одного й того самого автора. Я просто хотів допомогти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це варез, шановний, тобто крадене, як би ви до цього не відносились, одразу домен потрапляє до чорного списку, але я особисто дякую за вашу доброту :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найкраща збірка та, яку сам зібрав.

Кілька років бавився своїми збірками і врешті решт прийшов до висновку, що під рукою має бути дві збірки: чиста фірмова (для складних випадків) і власноручно зібрана з драйверами нових контролерів HDD (для інсталяції на недавно випущені залізяки).

Ще можна додавати різні правки реєстру на кшталт розкладок клавіатури. Додаткові програми швидко старіють і їх все одно доводиться поновлювати, тому перестав включати їх до своїх збірок.

А пакети поновлень краще ставити вже на живу машину (якщо Ваша діяльність не передбачає встановлення на велику партію однотипних машин).

Активатори в збірку вшивати не раджу. Якщо є потреба в активаторі (відсутність інтернету, наприклад) - ставте руками.

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чому погано коли активатор вшитий ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свого часу прийшов до висновку, що самий надійний варіант "збірки", до того ще й самий чесний - зібрати волю в кулак - і купити ліцензіонну ОС від Micorsoft. Краще коробочну версію... Якщо грошей жаль, чи дійсно їх не вистачає - Linux за безплатно, цілком законно, і совість чиста... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, savelich сказал:

купити ліцензіонну ОС від Micorsoft

Я зовсім не проти, але з нашими умовами життя це не завжди можливо, тому що сидіти голодному місяць не кожен зможе

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.12.2016 в 20:38, Meyson сказал:

А чому погано коли активатор вшитий ?

Активація не завжди успішно проходить, бувають проблеми, які приводять до невиправданої втрати часу. Краще руцями, після бекапа.

Хоча, знову ж таки, це суб'єктивно. Хтось полюбляє автоматичну інсталяцію на сотню машин, а хтось "вилизує" одну, після чого клонує на всі інші.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок клонування. Чи можна придбати ліцензію на один комп'ютер а потім активовану ОС клонувати на інші розділи жорсткого диска і запускати ту ОС яку  потрібно ? По ідеї на одному ПК буде працювати одночасно тільки одна ОС.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Meyson сказал:

На рахунок клонування. Чи можна придбати ліцензію на один комп'ютер а потім активовану ОС клонувати на інші розділи жорсткого диска і запускати ту ОС яку  потрібно ? По ідеї на одному ПК буде працювати одночасно тільки одна ОС.

Відповіді на це питання не знаю. Припускаю (не стверджую!), що має бути ліцензована кожна установка безвідносно від того, запущена зараз ОС чи вимкнена.

 

Знаю точно, що ОС Віндовз має бути ліцензованою у тому числі на віртуальних машинах. :) Тобто на комп"ютері з ліцензійною Віндою підіймаємо 10 віртуалок з Віндою - і маємо потребу в додаткових 10 ліцензіях.

 

...Колись робив дві спроби розібратись з ліцензуванням Майкрософта - обидві спроби припинив задля збереження власного психічного здоров"я. Може, зараз у них простіша політика, але зараз ліцензвійними проблемами фірми займаюсь не я.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, softm сказал:

Були особливі термінальні ліцензії. На сервер та на робочі станції.

Про роботу Terminal Server - окрема пісня. :) В даному випадку нам його не треба.

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ліцензія прив'язується до материнської плати, якщо стоїть декілька ОС то вони не можуть працювати  одночасно як в випадку  віртуальною машиною. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Meyson сказал:

Ліцензія прив'язується до материнської плати, якщо стоїть декілька ОС то вони не можуть працювати  одночасно як в випадку  віртуальною машиною. 

Якщо Вас цікавить правовий аспект ліцензування, то зателефонуйте в представництво Майкрософт і поставте конкретне питання.

 

Якщо ж намагаєтесь зекономити в публічному місці на ліцензіях - ризикуєте виявитись  порушником законодавства. У цьому випадку механізм прив"язки активації геть до лампочки. Знайдуть всі установки ОС, не сумнівайтесь.

 

Тут або повністю легалізовуємось, або сидимо вдома і ніхто нічого не бачить.

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Читав, що коробочна версія Windows не прив*язана до "заліза" і її можна переставляти з одного на інший комп*ютер. Ніхто не стикався? А то підходить час міняти начинку комп*ютера, а як переставити ОС погано уявляю. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, savelich сказал:

Читав, що коробочна версія Windows не прив*язана до "заліза" і її можна переставляти з одного на інший комп*ютер. Ніхто не стикався? А то підходить час міняти начинку комп*ютера, а як переставити ОС погано уявляю. 

Якщо оновлення "заліза" коректне і Вінда запустить графічне оформлення, то, можливо, введете зАново серійний номер, а Вінда вже потім активується при доступі до серверу актвації.

 

Головне, щоби нові процесор, чіпсет та контролер дискової підсистеми були архітектурно сумісні з попереднім "залізом" (той самий виробник і одно- чи мультиядерність процесора, еволюційний чіпсет) і правильно (як у попередньому "залізі") виставлений режим роботи дискової підсистеми в BIOS/UEFI. Якщо все підходить, то при запуску Вінда вийде в графічний режим і попросить нові драйвери на нове "залізо" (заздалегідь покладемо їх на вінчестер ще на старому "залізі"), попросить кілька разів перезавантажитись, а потім все буде гут. Драйвери можуть запитуватись більше десятка разів, будьте до цього готові і не лякайтесь.

 

В цілому нічого страшного, схоже на заміну відеокарти. Тільки трошки врочистіше і фатальніше. :)

Головне - вибрати правильне "залізо" для апгрейда, якщо дуже важливо зберегти систему і програми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тобто якщо коробочну версію поставити на один комп'ютер то більше не можливо буде використовувати на іншому комп'ютері?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Meyson сказал:

Тобто якщо коробочну версію поставити на один комп'ютер то більше не можливо буде використовувати на іншому комп'ютері?

Неважливо, "коробочна" Віндовс чи "не коробочна" - вони всі однаково влаштовані по відношенню до "заліза".

 

Не зрозумів Ваше питання. Що Ви маєте на увазі: а) юридичний аспект; б) запуск встановленої ОС на "вінчестері", який вставили в інший комп"ютер (процесор, материнка і т.д.)?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Самий простий випадок який вище згадували. Ось наприклад встановила людина ліцензійну ОС, і через деякий термін по різних причинах прийшлося поміняти комп'ютер, відповідно той який був раніше вже не потрібен і його викидають або продають, але за ліцензію заплачені гроші і тому її хочуть активувати на іншому комп'ютері, це можливо ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таке можливо, у всякому разі, раніше було можливо (ліцензування не відстежую). На старому компі Вінда зноситься (щоби не порушувати ліцензійні умови), на новому ставиться і активується. Якщо будуть проблеми з активацією - телефонний дзвінок у місцеву службу підтримки допоможе.

 

Не забудьте переліпити етикетку з серійним номером. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А хіба її можна зняти і не пошкодити ? O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Meyson сказал:

А хіба її можна зняти і не пошкодити ? O.o

Якщо наклейка на металі, то нагрійте феном корпус зсередини, під наклейкою, має відклеїтись.

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це ж треба розбирати ноутбук, а гарантія ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Meyson сказал:

Це ж треба розбирати ноутбук, а гарантія ?

Х.з. Телефонуйте в службу підтримки Майкрософт, телефон десь там є. https://www.microsoft.com/uk-ua/

 

UPD: +380 44 230 5101

Змінено користувачем Toris
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Правда хотів запитати може хтось знає. Є монолок Делл оптіплех 780 з наклейкою Віндовс 7 професіонал ОА, на стільки я розумію то ОС була встановлена виробником, і оригінальний ISO-шник є тільки у них. На сійті Майкрософта  в розділі деможна скачувати ISO-шники наа мій ключ відповіли що звертатись не до них а до виробника. Якщо я встановлю з оригінального ISO-шника Віндовс 7 професіонал,  я можу активувати її своїм ключем ? Прохання не тикати мене носом в підтримку Майкрософта, я про неї й сам знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку