kolish

Яку сталь використати на "лапу" зйомника?

11 повідомлень у цій темі

Позичив свій "улюблений" зйомник підшипників сусіду.. ще просив вважай,акуратно ,без підсилювачів.. х там.. приніс з однією зламаною лапою..   Якби зйомник якись простий був я б не заморочувався, а так хочу відновити цей... Яку сталь найкраще взяти на лапу зйомника? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, kolish сказал:

Позичив свій "улюблений" зйомник підшипників сусіду.. ще просив вважай,акуратно ,без підсилювачів.. х там.. приніс з однією зламаною лапою..   Якби зйомник якись простий був я б не заморочувався, а так хочу відновити цей... Яку сталь найкраще взяти на лапу зйомника? 

В мене теж була подібна ситуація, але скорше навпаки. Пішов до сусіда по трубного ключа -дав дві половинки, зварив ,відкрутив, повернув цілого робочого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
49 минут назад, kolish сказал:

Яку сталь найкраще взяти на лапу зйомника? 

 а, что есть выбор разных марок ?   45-ой будет наверное  достаточно, а если  размер лапы небольшой то  можно из куска рессоры выпилить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

65Г, 30ХГСА, 55ГС.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Куляста_Блискавка сказал:

65Г, 30ХГСА, 55ГС.

Є кусок 65г..  Я так розумію що ще потрібна буде термообробка... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іванович правий. Все залежить від розмірів лапи і від наявності вибору (чи вибору із наявності :D).

А так, якщо під цілісне виготовлення, то і пружинні - 65Г, 50С, 60С, 70С, і конструкційні - 10/20/30/45/40Х, 35ХГСА (цю можна знайти у товстих арматурах), і полу-нержавійки - 20Х13, 40Х13, і інструментальні - У7/8, 9ХС, ХВГ, і т.д... І це тільки ті, що на слухУ, а так можна назвати ще зо два десятки. Головне не перекалити. А які маєте :)? Якщо не перевантажувати і взяти товщину з запасом (при такій можливості) будуть працювати і ст.2-10.

Китайці використовують порошкову металургію і це працює (правда недовго).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ШХ15 відпалена? Нє?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

що ще потрібна буде термообробка... 

Для цих сталей вона найпростіша, і можна обійтись паяльною лампою ( 800*С)  і бляшанкою відпрацьованого мастила. А для 30ХГСА взагалі вода. потім відпуск до 400*С. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Grinder сказал:

Іванович правий. Все залежить від розмірів лапи і від наявності вибору (чи вибору із наявності :D).

А так, якщо під цілісне виготовлення, то і пружинні - 65Г, 50С, 60С, 70С, і конструкційні - 10/20/30/45/40Х, 35ХГСА (цю можна знайти у товстих арматурах), і полу-нержавійки - 20Х13, 40Х13, і інструментальні - У7/8, 9ХС, ХВГ, і т.д... І це тільки ті, що на слухУ, а так можна назвати ще зо два десятки. Головне не перекалити. А які маєте :)? Якщо не перевантажувати і взяти товщину з запасом (при такій можливості) будуть працювати і ст.2-10.

Китайці використовують порошкову металургію і це працює (правда недовго).

Є полоса 65г , напевне буду з неї пиляти.. Працював тим зйомником досить часто, і хотілося б ще попрацювати..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Є полоса 65г , напевне буду з неї пиляти.. Працював тим зйомником досить часто, і хотілося б ще попрацювати..

Аааа... Тоді запитання було неправильно поставлене :D. Мало виглядати так: "є ст.65Г, можна із неї зробити лапу для зйомника?".

І відповідь була би простішою: -"Так, можна". :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Grinder сказал:

Аааа... Тоді запитання було неправильно поставлене :D. Мало виглядати так: "є ст.65Г, можна із неї зробити лапу для зйомника?".

І відповідь була би простішою: -"Так, можна". :D

А поговорить?)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку