savelich

Розточна плануюча головка на 2Е78п

31 повідомлення у цій темі

26 минут назад, SF Engineering сказал:

Порадьте якусь планувальну головку для ось такого саморобного портативного розточного пристрою

 

Простого рішення по плануванню різцями такої великої площі  не бачу. Якби мені поставили задачу вирівняти ті площини, я би зробив якусь шліфмашинку на осі, по типу маятникової пилки. Шліфкруги в вигляді чашок, щоб різали боковою поверхнею... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, savelich сказал:

Может быть напишу... После многолетнего опыта эксплуатации есть несколько интересных доработок по их конструкции и настройке...

Очень было бы интересно. Собираюсь себе изготавливать потому буду благодарен за тему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bonneville я думал что не автоподача нужна, а просто радиальная подача резца без остановки шпинделя. у меня например есть такая под км4 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло, вона має плануючу функцію, тільки хід получився мінімальний міліметрів10=15 на сторону, більшого ходу система клинів не дасть зробити. Якщо прийдеться торцювати торець діаметром 100 мм і більше (на фото головка від трактора т25) то тут тільки переустановками різця. 

Безымянный.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, SF Engineering сказал:

Порадьте якусь планувальну головку для ось такого саморобного портативного розточного пристрою

 

 Є два варіанти, або планетарний редуктор з перекосом передаточного на 1 зуб (така система є в головці станка 2431), або метод арзімедової спіралі (як в токарному патроні) через додатковий механізм понижання ходу. Робив таку приблуду полякам колись. Торцювало якраз оті ковші і стріли. Великий різець як написали вище = вимагає шаленої жорсткості конструкції.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, savelich сказал:

Простого рішення по плануванню різцями такої великої площі  не бачу. Якби мені поставили задачу вирівняти ті площини, я би зробив якусь шліфмашинку на осі, по типу маятникової пилки. Шліфкруги в вигляді чашок, щоб різали боковою поверхнею... 

А з маятником цікава ідея !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Дядько Максим сказал:

Робив таку приблуду полякам колись

очень интересно. не снимал тогда еще видио про это?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, aegis сказал:

очень интересно. не снимал тогда еще видио про это?

Міша, то з відео.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядько Максим спасибо, это я видел (наверно как и многое другое). Думал ты головку делал или хотя бы разбирал)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В процесі використання розточної головки вявилось, що діапазону плануючої подачі не завжди вистачає. Штатна подача на верстаті 2Е78 дозволяє подати різець по радіусу шпінделя не більше, як 10мм, а хотілось би більше. Тому прийшлось внести деякі зміни в конструкцію головки як показано на фото. Тепер до штатних 10мм є ще 15мм, ручного регулювання виліту різця, а це вже цілком мене влаштовує. 

Зауважу, знову таки з досвіду використання, що працювати з такою головкою на даному верстаті зручніше й безпечніше, ніж з класичною плануючою - не треба лізти руками до головки в процесі планування, щоб подавати різець, не треба рахувати оберти... бо подача різця просто контролюється штатним індикатором.  

DSCN0148.JPG

DSCN0152.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку