Максим

Научите новичка варить алюминий

28 повідомлень у цій темі

8 годин назад, Барни написав:

Согласно этой таблице, на Ал 5+мм идет ток 200+А. 

Значит 200Амперного аппарата для дисков будетмаловато. Повторяю, это не из опыта, а из того что я вижу на таблице

Яка товщина металу у місці зварювання на цих дисках ?

Зобр095.jpgЗобр096.jpgЗобр071.jpgЗобр094.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вас ніхто не заставляє користуватись даними таблиці. Фото зроблені особисто мною в процесі виконуваної роботи. Я не дуже люблю фотографувати свої роботи, бо вважаю, що вони не являються еталоном і існує багато зварщиків, які набагато краще можуть виконати такі роботи. Часто приходить на думку сфотографувати тоді, коли робота вже виконана. Іноді фотографую для себе, щоб зберегти якісь цікаві моменти. Тому прошу повірити мені на слово, що 200А апарата вистачить з головою для ремонту дисків.

 Якщо ж і цього вам виявиться мало, то можу підшукати посилання, або фото з параметрами зварки дисків на цілком авторитетних ресурсах, та авторитетними людьми.

 Моя вам порада — прогрівати диски в місцях ремонту пропановим пальником. Це не тільки позитивно вплине на сам процес зварки, а й дозволить працювати на менших струмах.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.03.2017 в 19:15, Максим сказал:

Вечер добрый. Собственно купил апарат спика мастертиг 315 и начал пробовать что к чему. С нерж и сталью вроде все понятно, а вот с алюминием не совсем все просто. При попытке сварить два листа встык постоянно разбегаются кромки деталей в разные стороны, просто ложить валик на листе выходит, а вот встык и нахлест никак. Посоветуйте пожалуйста с чего мне начать свой путь обучения это капризного металла? спасибо

Сила тока с краев меньше а потом добавляете и ложится присадку быстре скорость сварки увеличивайте настройки баланса и скважности по нулям для начала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку