bogdangrinevic86

Подручник 3б634

21 posts in this topic

Доброго дня.Маю такого наждака, але попав він до мене без частини наклонного столика.Рік у пошуках-щастя не посміхнулося. Тому надумав зробити сам. Зайшов гонорово в інтернет,думав знайду розміри і докладні фото.Але,на жаль, то дуже засекречена запчастина)) Тому прохання до власників таких наждаків,заморочитися і зафотографувати основні розміри. Був би дуже вдячний. Можливо і не я один. Ну і на фото те що залишилося.

IMG_20211110_191717_481.jpg

0

@bogdangrinevic86 гдето  был  такой столик . На его место втулили другую приспособу . А столик сняли . Послезавтра попробую поискать. Напомните если что.

0

Ок. 

0

У меня есть такой подручник с отломанные креплением, но крепление как я вижу вам не нужно. Если @Cracker не найдёт, пишите мне.

Год поисков, а за час нашли 2 варианта.

0

у розділі куплю,тему створив дуже давно. Чомусь ніхто не відкликнувся. А зараз залізяки почав різати, то уже два варіанти з'явилося

0

Прохання активне. Був би дуже вдячний за фото та розміри столика.

0

300грн., правда верхню пластину я б замінив... https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/upor-podruchnik-promyshlenogo-zatochnogo-stanka-nazhdaka-IDNaQeT.html?sd=1#c29548f34d там є нюанс, воно може бути від 633 моделі, вони трохи менші, бажано уважно все перевірити по габаритах.

0

@bogdangrinevic86  а что 

@Georg_Adolfovich писал же что у него есть , и если я не найду  то можно к нему обратится ? 

Не получилось? 

Завтра тогда ещё пороюсь.

0

, nero написав:

300грн., правда верхню пластину я б замінив... https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/upor-podruchnik-promyshlenogo-zatochnogo-stanka-nazhdaka-IDNaQeT.html?sd=1#c29548f34d там є нюанс, воно може бути від 633 моделі, вони трохи менші, бажано уважно все перевірити по габаритах.

Так це від меншого точила. Уже запитував. 

0

, Cracker написав:

@bogdangrinevic86  а что 

@Georg_Adolfovich писал же что у него есть , и если я не найду  то можно к нему обратится ? 

Не получилось? 

Завтра тогда ещё пороюсь.

Мабуть не знайшов, бо не відписав нічого.

0

В 16.11.2021 в 19:40, bogdangrinevic86 сказал:

Мабуть не знайшов, бо не відписав нічого.

Він є, але я працюю в іншому місці і зараз багато роботи. Просто треба трохи почекати.

0

Ок

0

Ну, пока чекаю з підручником.То найшло натхнення трохи на меншого. Щоб не плодити тему,покажу тут. Принесли двигунець 0.75х1450 і кружок на 200 і озвучили,що хочуть точило. Працює від 220 з конденсатором. Тапками не кидати за кожух та підручник, собі б придумав,але людям не особо потрібно.

IMG_20211210_202731_391.jpg

0

дак у вас же есть ответная деталь ) сделайте по ней г образку и крутите к ней любую удобную для вас площадку (подручник)

0

Так тему почав з того,що хотів розміри стандартного столика,для свого саморобного Думав,що розміри не така уже проблема;) а виявляється навпаки. Колись знайшов фото разом із розмірами на іншому форумі металічному, фото собі зберіг на комп'ютер, який благополучно сконав з усією інформацією. А знову знайти не получається,бо то був продаж запчастини.отак.

0

Нарешті столика отримав. Дякую людям,які всіляко хотіли допомогти.Окремо хотів би подякувати Georg_Adolfovich за допомогу у пошуку та допомозі отримати  даний девайс. Реально таке жирне-жирне дякую.

0

Фото трішки згодом, як тільки приведу його в порядок і буде працювати на станку.

0

А лівий комплектний? Теж фото робіть 

бо в мене і лівого нема. Ви вже свій наждачок майже зробили а я ніяк не дозбираю…
http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/12001-3б634/#comment-193581

0

А може в когось валяється до такої моделі ? Права сторона відсутня зовсім IMG_20211227_153603.jpg

0

, John написав:

А лівий комплектний? Теж фото робіть 

бо в мене і лівого нема. Ви вже свій наждачок майже зробили а я ніяк не дозбираю…
http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/12001-3б634/#comment-193581

Лівий комплектний, але уже із саморобним кронштейном, бо заводський чавунний і мабуть тріснув. То його саморобним замінили, а столик ніби заводський. По суті його легко виговити в домашніх умовах. При нагоді і його зфотографую.

0

Ну майже все, але фарбувати пока холодно.

IMG_20220113_121157_705.jpg

IMG_20220113_121209_307.jpg

Ну іще просили лівого. Частково видно правда,але задум зрозумілий.

IMG_20220113_121219_813.jpg

0