bogdangrinevic86

Подручник 3б634

21 повідомлення у цій темі

Доброго дня.Маю такого наждака, але попав він до мене без частини наклонного столика.Рік у пошуках-щастя не посміхнулося. Тому надумав зробити сам. Зайшов гонорово в інтернет,думав знайду розміри і докладні фото.Але,на жаль, то дуже засекречена запчастина)) Тому прохання до власників таких наждаків,заморочитися і зафотографувати основні розміри. Був би дуже вдячний. Можливо і не я один. Ну і на фото те що залишилося.

IMG_20211110_191717_481.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@bogdangrinevic86 гдето  был  такой столик . На его место втулили другую приспособу . А столик сняли . Послезавтра попробую поискать. Напомните если что.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть такой подручник с отломанные креплением, но крепление как я вижу вам не нужно. Если @Cracker не найдёт, пишите мне.

Год поисков, а за час нашли 2 варианта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 у розділі куплю,тему створив дуже давно. Чомусь ніхто не відкликнувся. А зараз залізяки почав різати, то уже два варіанти з'явилося

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прохання активне. Був би дуже вдячний за фото та розміри столика.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

300грн., правда верхню пластину я б замінив... https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/upor-podruchnik-promyshlenogo-zatochnogo-stanka-nazhdaka-IDNaQeT.html?sd=1#c29548f34d там є нюанс, воно може бути від 633 моделі, вони трохи менші, бажано уважно все перевірити по габаритах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@bogdangrinevic86  а что 

@Georg_Adolfovich писал же что у него есть , и если я не найду  то можно к нему обратится ? 

Не получилось? 

Завтра тогда ещё пороюсь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nero написав:

300грн., правда верхню пластину я б замінив... https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/upor-podruchnik-promyshlenogo-zatochnogo-stanka-nazhdaka-IDNaQeT.html?sd=1#c29548f34d там є нюанс, воно може бути від 633 моделі, вони трохи менші, бажано уважно все перевірити по габаритах.

Так це від меншого точила. Уже запитував. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

@bogdangrinevic86  а что 

@Georg_Adolfovich писал же что у него есть , и если я не найду  то можно к нему обратится ? 

Не получилось? 

Завтра тогда ещё пороюсь.

Мабуть не знайшов, бо не відписав нічого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.11.2021 в 19:40, bogdangrinevic86 сказал:

Мабуть не знайшов, бо не відписав нічого.

Він є, але я працюю в іншому місці і зараз багато роботи. Просто треба трохи почекати.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, пока чекаю з підручником.То найшло натхнення трохи на меншого. Щоб не плодити тему,покажу тут. Принесли двигунець 0.75х1450 і кружок на 200 і озвучили,що хочуть точило. Працює від 220 з конденсатором. Тапками не кидати за кожух та підручник, собі б придумав,але людям не особо потрібно.

IMG_20211210_202731_391.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дак у вас же есть ответная деталь ) сделайте по ней г образку и крутите к ней любую удобную для вас площадку (подручник)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так тему почав з того,що хотів розміри стандартного столика,для свого саморобного Думав,що розміри не така уже проблема;) а виявляється навпаки. Колись знайшов фото разом із розмірами на іншому форумі металічному, фото собі зберіг на комп'ютер, який благополучно сконав з усією інформацією. А знову знайти не получається,бо то був продаж запчастини.отак.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарешті столика отримав. Дякую людям,які всіляко хотіли допомогти.Окремо хотів би подякувати Georg_Adolfovich за допомогу у пошуку та допомозі отримати  даний девайс. Реально таке жирне-жирне дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото трішки згодом, як тільки приведу його в порядок і буде працювати на станку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А лівий комплектний? Теж фото робіть 

бо в мене і лівого нема. Ви вже свій наждачок майже зробили а я ніяк не дозбираю…
http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/12001-3б634/#comment-193581

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А може в когось валяється до такої моделі ? Права сторона відсутня зовсім IMG_20211227_153603.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, John написав:

А лівий комплектний? Теж фото робіть 

бо в мене і лівого нема. Ви вже свій наждачок майже зробили а я ніяк не дозбираю…
http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/12001-3б634/#comment-193581

 

Лівий комплектний, але уже із саморобним кронштейном, бо заводський чавунний і мабуть тріснув. То його саморобним замінили, а столик ніби заводський. По суті його легко виговити в домашніх умовах. При нагоді і його зфотографую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну майже все, але фарбувати пока холодно.

IMG_20220113_121157_705.jpg

IMG_20220113_121209_307.jpg

Ну іще просили лівого. Частково видно правда,але задум зрозумілий.

IMG_20220113_121219_813.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку