Olexy

Неудачная покраска слесарных тисков

35 повідомлень у цій темі

Предистория..

Понадобилось покрасить некое изделие  размером с шариковую ручку порошковой краской.

Стоимость покраски  180грн м2 хоть коробок от спичек хоть  лист.

Решил заодно и тисы слесарные покрасить, они мне от деда в наследство достались, последние лет 20 стоят на улице.

20211123_122920.jpg

 

20211123_123119.jpg

 

Пускай правнукам достанутся!!!??

Начал снимать вековую пыль, иржу и повидло, и сразу джекпот....

20211123_124613.jpg

20211123_124637.jpg

Очень расстроился...

Сделал блинчик из 10мм стали и стянул через болты.

Вид снизу:

20211123_174009.jpg

20211123_174032.jpg

С верху:

20211123_174019.jpg

Завтра отвезу на покраску.

Мораль сказа - инициатива плохо поступает с инициатором.???

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так понял что до покраски дело пока не дошло.
Хочу предупредить, что покраска "порошком" таких изделий весьма сомнительна. Т.к. теплоёмкость у них большая. Проверено.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ждём результата! Думаю покраска будет супер. Будут теперь похоже на современные - Китайские? Мне допустим нравится порошковая покраска. Удачи Вам!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Полностью солидарен с Одесситом. Сомневаюсь , что люди будут держать печь больше часа для прогреть железяку. Перед покраской еще отпесочить нужно , а это тянет за собой защиту всяких направляек и посадок от пескоструя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Одессит сказал:

Я так понял что до покраски дело пока не дошло.
Хочу предупредить, что покраска "порошком" таких изделий весьма сомнительна. Т.к. теплоёмкость у них большая. Проверено.

Я вряд-ли что-то потеряю, на порошок полюбому еду, деньги за 1 м2 оплачиваю. Тисы на протяжении долгих лет  были покрашены толстым слоем ржи, и фсе:/:/. Если плохо покрасят, перекрашу с пульверизатора( такой в хозяйстве имеется) молотковой краской. Тогда точно на китайские будут похожи???. Сам не знаю что получится, в хотелках - черный мат, очень нравится, на вид как песком черным посыпано.

Фото из нетаmuar1-1.jpg

Печь у пацанов большая, последний раз видел как красили 2десятка  колесных дисков.

 

Змінено користувачем Olexy
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Андрей642 сказал:

Перед покраской еще отпесочить нужно

Пескоструй то вторичное, а от снять болгаркой отот шов через все тиски от "кесарева сечения"

все же стоило б.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Olexy а тема то чего называется неудачной покраской ? Вроде  ж никакой ещё нет, да и надеемся что таки удачная выйдет.

@технократ дело говорит. Шовчик бы спилить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Перед покраской тиски желательно пропечь пару циклов в печке т.к.чугун пористый и при запекании с краской газы и масла выходящие из пор создадут на поверхности непередаваемый эффект,отпескоструить тоже желательно т.к.адгезия краски к загрязненным поверхностям также никакая.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Olexy написав:

Сам не знаю что получится, в хотелках - черный мат, очень нравится, на вид как песком черным посыпано.

Те, що вам подобається, зветься  структурною порошковою фарбою. Вони бувають  2 видів — крупна структура (" кирза" або "апельсинова шкірка") , та дрібна ("наждачний папір", або "send") якою, як правило фарбують офісні меблі.  Такі фарби рідко бувають  повністю матові (глибокий мат). Як правило вони частково мають блиск. Зовсім не дуже поширені чорні структурні фарби все ж бувають класу "антивандальних", або  стійких до витирання та зносу.  Але повторю, що дана позиція порошкових фарб — не дуже поширена в більшості виробників.

 

IMG_20180604_141135.jpg

 

 

  Вам вже озвучили проблеми з нанесенням порошкового покриття, тому я б вам порадив зайти в філію Тіккуріли та спитати в них про наявність поліуретанових фарб для металу.  Вони також не дуже дешеві, але виробник їх фасує і в дрібну фасовку і фарбувати ви зможете самостійно, якісно (при дотриманні рекомендованої процедури нанесення) та з нормальною якістю готових лещат.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может того, пошукать в хозяйстве какую банку краски, мазнуть тиски кисточкой, та на этом и остановиться в перфекционизме.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще один мінус порошкової фарби це неможливість підкрасити пошкодження які з'являються в процесі експлуатації.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zzz написав:

Ще один мінус порошкової фарби це неможливість підкрасити пошкодження які з'являються в процесі експлуатації.

Підфарбувати дрібні пошкодження можна, якщо взяти трохи порошку тієї фарби та розчинник 646(чи 647). Зробити пасту та нанести на пошкоджене місце. А от якщо щось суттєве - то тільки обдирати та фарбувати знову.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, agtrainer написав:

Підфарбувати дрібні пошкодження можна, якщо взяти трохи порошку тієї фарби та розчинник 646(чи 647). Зробити пасту та нанести на пошкоджене місце.

Це — лише для глянцевих фарб, та й то, вигляд буде подібний, а захисні якості такого фарбового  покриття ніякі. З структурними та шагреневими порошковими фарбами такий фокус не пройде. Вони й при частковому (місцевому) напиленні в стандартний спосіб будуть візуально відрізнятись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Порошком за 180 грн/м2 його, швидше всього пофарбують в стилі "фарба окремо, метал окремо". Найменший удар - фарба куском відкололась.

Відновлював подібні - зачистка груба - знежирення - травлення - зачистка дротяною щіткою - знежирення - травлення - цинкування. Вийшло трохи блискуче - пофосфатував цинкфосфатом - шоби "зайчики" від зварювання не відбивало. Ніби непогано вийшло - на голу сталь схоже, але не іржавіє і не облазить як фарба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Навіщо було мудохатися із блинчиками, якщо можна просто проварити електродами по чавуну?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, IMP написав:

Це — лише для глянцевих фарб, та й то, вигляд буде подібний, а захисні якості такого фарбового  покриття ніякі. З структурними та шагреневими порошковими фарбами такий фокус не пройде. Вони й при частковому (місцевому) напиленні в стандартний спосіб будуть візуально відрізнятись.

Якщо дрібні пошкодження (невеликі сколи, подряпини) - то й на шагрені, і на матовій можна. Тут залежить від художніх здібностей :)
Та згоден на 100% - захист все одно ніякий. Лише декор.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вроде-бы ясно написал, что вся затея из-за детали размером с шариковую ручку, тисы пошли в придачу. У меня есть молотковая краска трех цветов, есть пульверизатор, но, на улице в этом году  я их явно не покрашу, а покрасочной камеры у меня нет.

Мои предыдущие эксперементы со сваркой чугуна не увенчались успехом,но, у меня есть токарный и обрезки 10мм стали, будет ли сварка работать на излом?(я лично не уверен).

Зачищать тот буртик после кастрации я даже не думал, эти тисы старше меня лет так-эдаки  на 10 и это их аутентичный вид. Я на этих тисах планирую работать. Народ, это всего-лишь инструмент, а не икона для подражания.  Я знаю людей которые вылизывают станины станков и красят круче чем автомобили на которых ездят - при этом не работают на них.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Olexy написав:

Я вроде-бы ясно написал, что вся затея из-за детали размером с шариковую ручку, тисы пошли в придачу.

Раз ви остаточно вирішили що саме вам слід робити, тоді не зрозуміло з якою ціллю ви створили дану тему — переконатись у правильності своїх дій, чи отримати путню пораду більш досвідчених в цих питаннях людей. Маю особистий досвід в порошковому фарбуванні, тривалістю більше від чверть століття. Говорив, говорю, та буду говорити виходячи з свого досвіду та набутих (не з відосиків) знань. Конкретно в вашому випадку не радив вам фарбувати порошком, а пофарбувати "мокрою" фарбою опираючись на декілька факторів. Не проблема пофарбувати чавунні лещата порошковою фарбою, а проблема в дотриманні правильного технологічного циклу при фарбуванні. Якщо простіше, то правильно підготувати поверхню перед порошковим фарбуванням для адгезії та міцності покриття з фарбованою поверхнею. А ось це, якраз і є певною проблемою. І якщо я (припустимо) в силу деяких факторів та своїх знань та досвіду підійду до цього з відповідальністю, то не гарантія, що саме так будуть поступати і інші. В кінцевому результаті у вас фарбове покриття може відокремитись від деталі, а виправдань у виконавців може бути дуже багато.

 

IMG_20190802_164550.jpgIMG_20190802_164532.jpg

9 годин назад, Olexy написав:

У меня есть молотковая краска трех цветов, есть пульверизатор, но, на улице в этом году  я их явно не покрашу, а покрасочной камеры у меня нет.

 ви трохи не правильно назвали фарбу, бо "молотковая краска" це так би мовити фактура, вигляд....а не походження фарби. Існують і порошкові "молоткові" фарби, а ось "поліуретанові"  вже більше підходять до визначення походження фарб. Хоча, хоч і мало, але існують і поліуретанові порошкові фарби, які вважаються досить якісними. але не дуже поширеними з-за своєї ціни.

9 годин назад, Olexy написав:

Мои предыдущие эксперементы со сваркой чугуна не увенчались успехом,но, у меня есть токарный и обрезки 10мм стали, будет ли сварка работать на излом?(я лично

не уверен).

9 годин назад, Olexy написав:

Зачищать тот буртик после кастрации я даже не думал, эти тисы старше меня лет так-эдаки  на 10 и это их аутентичный вид. Я на этих тисах планирую работать. Народ, это всего-лишь инструмент, а не икона для подражания.  Я знаю людей которые вылизывают станины станков и красят круче чем автомобили на которых ездят - при этом не работают на них.

Також в мене є досвід зварюванні чавуну. Тому викладу деякі зауваження стосовно цього. Чавуни дуже легко та просто зварюються ММА способом (електродом), чи МАГ (півавтоматом).....але !! так само легко починають тріщати в навколошовній зоні, як і зварюються. Тому "нахрапом" до цього не варто підходити, а інколи і взагалі варто від зварювання відмовитись. Для "правильного" зварювання чавуну варто хоча б більш-менш розрізняти його марки, та використовувати відповідні матеріали та технології. Ну і ще, хоч який не який досвід в цих роботах, бо скажемо випускний колектор автомобіля Ауді 80 в більшості випадків успішно завариться та буде служити звичайним дротом Св08Г2С "на гарячо", а той самий випускний колектор "Крафтера" при такому ж способі зварювання і тим самим дротом одразу трісне при вистиганні біля зварювального шва.

Особисто мені взагалі не імпонує зварювати чавун електродами ( як варили наші діди....обмотавши електрод мідним дротиком :P), бо технології та матеріали  давно вже пішли вперед. Але можу зрозуміти і людей, якісні матеріали коштують гарних грошей, тому якісна робота виходить досить дорогою. Від цього і часто приходиться людям пояснювати та роз'яснювати доцільність бажання зварити чавунні деталі. Останнього  свого клієнта відговорив від зварювання, але він був задоволений, бо йому сподобався саме підхід до цієї справи. Він сказав, що перед цим подзвонив та запитав якогось майстра чи той заварить чавунний колектор. На що той ствердно відповів, що заварить, хай привозить. Я ж його попередньо розпитав і сказав, що треба спочатку все візуально роздивитись, а вже потім приймати рішення. 

IMG_20201105_134938.jpgIMG_20201106_102409.jpgIMG_20201106_102414.jpgIMG_20201106_102427.jpgIMG_20201106_122527.jpgIMG_20201106_122552.jpgIMG_20201106_142228.jpgIMG_20201106_142211.jpg

 

 

Ну і стосовно "  Народ, это всего-лишь инструмент, а не икона для подражания."  то мабуть варто притримуватись думки, що любу роботу треба старатись робити добре, бо погано завжди може виявитись. А вам — удачі. Не забудьте викласти фото кінцевого результату.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Olexy И как покрасили? Похвастайтесь!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, autor сказал:

@Olexy И как покрасили? Похвастайтесь!

Короче, как-вы яхту назовете так она и поплывет)))).

Отвез тисы и выбрал цвет из тех которыми красили в тот день. От черного отказался, тисы на улице стоят - летом сильно греются. Выбрал оливковый.

Оплатил и  уехал, забрать попросил отца дабы не ехань никуда, он забрал, сказал что цвет бомба!!! 

Короче на следующий день пришел и увидил это:20211126_143248.jpg20211126_143259.jpg20211126_143252.jpg

Я в этой жизни хоть и дальтоник(реально путаю оттенки желтого и салатового) но тут реальный цвет топлёного молока. Позвонил на фирму где красили и те начали ныть мол типа стажер красил, весь стенд деталей не в тот цвет покрасил - привози перекрасим.

Думал везти, а после  легонько стукнул железячкой под губкой и краска скололась, на фотках еще пара сколов от транспортировки. Короче собрал все воедино, так до весны простоит - по теплу перекрашу. Как итог, краска лягла равномерно, а  прилипла не очень. В общем, как и описывали камрады постами выше. + губку дебилы покрасили(на ней краска шикарно держится???). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки фарба свіжа більш менш, її легко зняти СП-6.

За кілька місяців буде значно важче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Olexy сказал:

цвет бомба!!! 

А цвет и действительно бомба. Да и до покраски был бомба.:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Olexy написав:

От черного отказался, тисы на улице стоят - летом сильно греются. Выбрал оливковый.

 

 

 

Точно оливковий......тільки трошки білий )))))):crazy_mini:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Olexy сказал:

легонько стукнул железячкой под губкой и краска скололась

Это недогрев металла при полимеризации - за 150 грн/м2 другого не стоило и ожидать, тем более, если красили "догрузом" печи к изделиям из более тонкого металла.

Для примера: сегодня красили вилы погрузчика (толщина до 25мм на гибе) - выдержка в печи при температуре 180С 60 минут - это против  обычных 10 минут (после выхода на режим и с перегревом 4-5 градусов - намеренно загрублены параметры ПИД) при покраске листового металла 1-1,5 мм. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Karmadon сказал:

Поки фарба свіжа більш менш, її легко зняти СП-6.

За кілька місяців буде значно важче.

Болгарити його треба. Або піскоструїти. 

Он, фарба облетіла (притому частину іржі з собою забрала), а поверхня як була ржава так і є.

Косяк  з боку виконавця -  у кольорі і що в принципі взяв в роботу те, що не пофарбуєш у звичайних режимах (та і у подовжених треба у час витримки таки попасти).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку