kolish

Як виготовляють зубчаті рейки?

24 повідомлення у цій темі

Просто спортивний інтерес.. з шестернями якби все зрозуміло.. а от з рейками недуже(хоча це типу також шестерня.).. Які є способи виготовлення зубчатих рейок, чи є для цього спец. станки.. як іх виготовляють в промислових маштабах.. . Можливо є якесь відео.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я на днях где то натыкался именно на рейкофрезерный станок.

Ничего необычного толко шпиндельвынесен над столом в горизонтальном положении и ось шпинделя вдоль стола.

Ну и дисковой фрезой режется зуб рейки.

Уж как там организована подача на зуб не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Только сегодня дочитал до этой части

IMG_20211127_152014.jpg

IMG_20211127_152024.jpg

IMG_20211127_152039.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що за книжка така?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, kolish сказал:

Що за книжка така?

 

16380206461614224875303113773915.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Рекламний ролик, але в цілому дає поняття. На ютубі по запиту "gear rack manufacturing" ще можна знайти, але в основному хоббійні

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 в CCCР выпускался рейкодолбежный станок. тот же зубодолбежный - только стол прямой ( а не круглый) и двигается как на фрезере. модель, по моему Е3-9В. Изготавливал Егорьевск. Это для массового изготовления.

конечно можно и на фрезере сделать, - но гораздо дольше и соответственно дороже

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Motometalmond  в ютубе шестерни болгаркой делает)))).я тоже как то интересовался. Надо на свою ТВшку рейку ходовую ( моя оочень печальная) а в продаже нет нигде нормальной:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Alex_Shine сказал:

Motometalmond  в ютубе шестерни болгаркой делает)))).я тоже как то интересовался. Надо на свою ТВшку рейку ходовую ( моя оочень печальная) а в продаже нет нигде нормальной:(

А що у Вас за ТВ.Все згадав.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/zapchasti-na-tokarnyy-stanok-tv4-i-drugie-IDIopMp.html

Я не дзвонив,та поспілкуйтесь,а вдруг,та вроді рейки на тв6 є...

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Верхній вал-вал горинзонтального фрезера. Нижній вал- додатковий( оснастка) кріплення не показано.

XRecorder_27112021_221021.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Alex_Shine сказал:

Motometalmond  в ютубе шестерни болгаркой делает)))).я тоже как то интересовался. Надо на свою ТВшку рейку ходовую ( моя оочень печальная) а в продаже нет нигде нормальной:(

А рейка из чпу комплектухи м1,5 не подходит? около 300грн 0.5метров

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Olexy сказал:

А рейка из чпу комплектухи м1,5 не подходит? около 300грн 0.5метров

там рейка 1.25

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо не зовсім у тему, але сьогодні взнав як на потоці обробляють торці зубів у шестернях. Виявляється що не напильником...

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Протяжками рейки еще делают, долбяками, дисковыми и концевыми фрезами... Все зависит от потребностей. Протяжка стоит дорого, но зуб режется довольно быстро. Концевая фреза из твердосплава м1,75-2 стоит 170 грн за 2 конца. Но обороты шпинделя нужны около 10т. Сомневаюсь что ТС начал тему из спортивного интереса. Мы резали рейки дисковой твердосплавной фрезой, но получается дорого. И инструмент дорогой и оборудование... Я выкладывал видео на форуме. Сейчас пробуем резать концевыми фрезами. Оборудование еще дороже :) но инструмент гораздо дешевле. Может через недлю-две выложу видео. Пока не понятна стойкость инструмента и не получается посчитать стоимость операции.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, куко сказал:

Два раза заказував рейку в нього на ТВ-ху.Перший раз прислав нормальну з кроком 1,25 а вдругий з 1,5.Поставив і думаю чо лижі не їдуть?"А оно вон че Михалич"B|

Дякую. Ну на рахунок лиж,я взяв собі за правило тільки наложка,подивився(у Вашому випадку поміряв).

Ну а рейка яка,виготовлена нова,чи б/у і чи варто брати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Seeker157 сказал:

Дякую. Ну на рахунок лиж,я взяв собі за правило тільки наложка,подивився(у Вашому випадку поміряв).

Ну а рейка яка,виготовлена нова,чи б/у і чи варто брати.

Колись там  були класні рейки .. Зараз не те.. і крок не той, і якість недуже..хоча ціна та сама.. Зараз активно шукаю в Китаї, поки що безрезультатно.. Будете брати , беріть тільки наложкою...ось фото останьої рейки звідти.. Заусню від фрези на зубах я вже напильником зняв.. 

..

IMG_20211126_155954.jpg

IMG_20211126_155957.jpg

IMG_20211126_160000.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, VldLg сказал:

Сомневаюсь что ТС начал тему из спортивного интереса.

Може не спортивний ,а чіпмейкерський)) Час від часу купляю рейки, тому цікавить дана тема..Особливо як їх роблять у масовому виробництві... не одиночною ж фрезою пиляють..  Робити їх не планую, а от знайти кращий варіант для покупки тільки за.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

D1945013-FA77-4616-A8F3-3EFD39B07EA9.jpeg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Y.fowler. сказал:

D1945013-FA77-4616-A8F3-3EFD39B07EA9.jpeg

схема изготовления таже , только на широкоуниверсальном станке 6р82Ш или 6Р83Ш. И вот представьте, что рейку надо пройти несколькими модульными фрезами, вправо - влево минимум четыре - пять раз, ну если качественно хотите.

вот отсюда и стоимость - в зависимость от стоимости работо/времени станка. считай - практически ручная работа!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, kolish написав:

Може не спортивний ,а чіпмейкерський)) Час від часу купляю рейки, тому цікавить дана тема..Особливо як їх роблять у масовому виробництві... не одиночною ж фрезою пиляють..  Робити їх не планую, а от знайти кращий варіант для покупки тільки за.. 

rFgPCFMbtUeQAHQGDuLH_card.jpg

 

293_136.jpg

 

 

Змінено користувачем Siromanets
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

12 тысячь просмотров 11500 из которых из Индии :) Видимо на каком-то похожем на этот форум ресурсе кто-то дал ссылку на наше видео. Есть на канале второе видео, где показан процесс нарезания полностью, с СОЖ и без инструментов на фрезерном столе.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Y.fowler. сказал:

D1945013-FA77-4616-A8F3-3EFD39B07EA9.jpeg

Это позавчерашний век, все советское оборудование раздрочено до такой степени что ничего толкового вы на нем не сделаете. Фотографии рейки с ОLХ тому пример.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27/11/2021 в 20:20, Alex_Shine сказал:

Motometalmond  в ютубе шестерни болгаркой делает)))).я тоже как то интересовался. Надо на свою ТВшку рейку ходовую ( моя оочень печальная) а в продаже нет нигде нормальной:(

Вроде рядом тема была 

https://cnc.prom.ua/p1424335303-rejka-pryamozubaya-stalnaya.html

Немного обстрогать и подогнать по крепежу. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку