IMP

Підготовка алюмінієвих сплавів перед зварюванням

18 повідомлень у цій темі

Власне питання в заголовку. Вчора прийшлось ремонтувати головку двигуна. В основному для підготовки поверхні користуюсь борфрезами. Маю декілька ( в тому числі для алюмінію ) борфрез однієї відомої світової фірми, які мають захисне покриття і до поверхі яких алюміній не сильно прилипає. Вчора ж приходилось користуватись дешевими китайськими борфрезами для дерева (вони мають крупніший крок зубів), які постійно "забивались" стружкою.

 Хто і чим користується для запобігання подібного ?  Бажано щоб залишки також не створювали додаткових проблем при зварюванні. Чи користувався хто авіаційним керосином ? Прохання не плутати його з освітлювальним гасом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте натереть фрезу обычным мелом, как кий в бельярде))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Georgiy сказал:

Попробуйте натереть фрезу обычным мелом, как кий в бельярде))

Дякую! Попробую, правда не думаю що крейда протримається довго на фрезі. Також маю ще порошок дисульфіта молібдена, але не знаю як він вплине на процес зварювання. Чи не виникнуть проблеми при зварюванні від залишків солей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, IMP сказал:

В основному для підготовки поверхні користуюсь борфрезами

А не можна фоткі в студію ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Wir Arbeiten сказал:

А не можна фоткі в студію ?

Маю декілька різних такого плану:

 

Зобр062.jpg

Також дешеві китайські для дерева:

 

Фрези по дереву.jpg

Змінено користувачем IMP
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Китайські дрібніші і використовую більше для підготовки раковин в металі. Для зачистки вже звазених швів добре підходить напилок для рихтовочних робіт (але лише для прямих і вигнутих поверхонь)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Керосином попробовать смазать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, cokol007 сказал:

Керосином попробовать смазать

Яким саме?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, IMP сказал:

Яким саме?

Звичайним.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, cokol007 сказал:

Звичайним.

Я знаю декілька, тільки не знаю який з них звичайний. https://uk.wikipedia.org/wiki/Гас

 Найпоширеніший — гас освітлювальний (Колись використовувався в якості палива в гасових лампах)

Авіаційний — паливо для всіх типів реактивних двигунів (Існує декілька марок які відрізняються, як паливо зимове і паливо літнє, а також як паливо для застосування в двигунах на дозвукових швидкостях і для роботи на швидкостях вище швидкості звука. Сюди ще можна віднести керосин, як компонент палива космічних апаратів.

Медичний — чистий зневоднений керосин  N гектан + N гептан. Застосовується для знаття медичного клея, простіше — післяопераційних пов'язок.

Росчинник — продається як розріджувач деяких видів лако-фарбових матеріалів

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, IMP сказал:

Я знаю декілька, тільки не знаю який з них звичайний. https://uk.wikipedia.org/wiki/Гас

 Найпоширеніший — гас освітлювальний (Колись використовувався в якості палива в гасових лампах)

Авіаційний — паливо для всіх типів реактивних двигунів (Існує декілька марок які відрізняються, як паливо зимове і паливо літнє, а також як паливо для застосування в двигунах на дозвукових швидкостях і для роботи на швидкостях вище швидкості звука. Сюди ще можна віднести керосин, як компонент палива космічних апаратів.

Медичний — чистий зневоднений керосин  N гектан + N гептан. Застосовується для знаття медичного клея, простіше — післяопераційних пов'язок.

Росчинник — продається як розріджувач деяких видів лако-фарбових матеріалів

 

Тут я не зможу Вам уточнити. Попробуйте який знайдете, думаю різниця буде не велика.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.04.2017 в 09:42, Wir Arbeiten сказал:

А не можна фоткі в студію ?

Сьогодні зробив ще декілька фоток...правда на телефон і не зовсім гарної якості:

Крім борфрез прямі і вигнуті поверхні після зварювання ал. сплавів добре зачищати рихтовочним  рашпілем. Малими пелюстковими кружками чищу тяжкодоступні місця, або місця з обмеженим доступом.

Зобр111.jpg

Зобр110.jpg

Зобр105.jpg

Зобр104.jpg

Зобр109.jpg

Зобр108.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, cokol007 сказал:

Тут я не зможу Вам уточнити. Попробуйте який знайдете, думаю різниця буде не велика.

Дякую! Правда якраз і хотів уточнити, бо з досвіду різниця між ними трохи відчутна

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, IMP сказал:

Дякую! Правда якраз і хотів уточнити, бо з досвіду різниця між ними трохи відчутна

Я користувався який знайдеш. Тому подробиці не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробуй БР-52, БР-70 гарний результат, сохне миттево, змиває мастила, нагари. Сам користуюсь.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вiдкрив для себе ось таке совейськое чудо,грызуть люмiнь крупной стружкой,тiшусь:).

IMG_9011.JPG

IMG_9012.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.06.2017 в 20:00, Soundenginer сказал:

Спробуй БР-52, БР-70

Спробуй єтилацетат . Не токсичний, не смердить, швидко випаровуеться . Доступний у господарчих товарах. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я по алюминию часто использую обычные концевые фрезы. Если налипает - брызгаю ВДшкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку