Ruslan Oleksiyovuch

Будую майстерню під 3л722а і не тільки

204 повідомлення у цій темі

Доброго дня .

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Розпочав з 3 фаз  без яких  нікуди ,  , далі було визнчено  розміри майстерні а це 6х10.80 по наружі  та викопаний котлаван  глибиною 50-70см на всю площу та центр  засипаний жерствою яка до весни має влягтися ,  далі коли настане тепло то  буду  робити  обриштовки та  вчзати арматуру 10мм 25х25 см    і все монолітом  залю бетоном  ,  форма фундаменту получиться перевернутий короб ,  булоб добре це все зробити до зими але я невстиг  побоявся ляти  на мороз . По моїх розрахунках  піде біля 20 куб бетону  марки 200  ,  

Є можливість провести воду  3 м 

Перекриття майстерні планую робити  плитами 1.2х6м 9шт  щоб була можливість потім достроїти ще якихось пів етажа     стінові блоки планую брати 25х30х60 

IMG_20211123_094357.jpg

IMG_20211123_105734.jpg

IMG_20211123_105738.jpg

IMG_20211123_105741.jpg

IMG_20211123_135955.jpg

IMG_20211123_152842.jpg

IMG_20211123_152844.jpg

IMG_20211123_152851.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До настання тепла  потрібно пристаратися  досок  , та грошенят , може в когось були якісь   моменти  прошу озвучити 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Планую на півтори етажа  щось тіпа цього тільки вікна першого етажа прямокутні і поверху ,висота 1 етажа 3м , другого стіни 1.5 і криша , між етажами панелі , вхід на 2 етаж окремий 

IMG_20211209_161338.jpg

IMG_20211209_161331.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ruslan Oleksiyovuch если не секрет, почему именно 1,5 этажа? На мой взгляд, лучше уже строить одноэтажное строение, но достаточной площади. Но это уже возрастное )))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, камасутра сказал:

@Ruslan Oleksiyovuch если не секрет, почему именно 1,5 этажа? На мой взгляд, лучше уже строить одноэтажное строение, но достаточной площади. Но это уже возрастное )))

Щоб була можливість зробити жилим другий етаж

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Щоб була можливість зробити жилим другий етаж

Тоді краще будувати повноцінний другий поверх,це вийде і швидше і дешевше ніж мансарда.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. :)))) Головне почати, а там потихеньку побудуєте. 

Що по грошах вишло 3ф? Яка потужність?  Складно робити, багато паперів хабарів? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт .Живу в такому будинку  перший поверх робочий ,мансардний поверх жилий. Зараз я б робив окремо майстерню ,окремо житло хоча коли разом економніше.Незнаю о котрій годині ви починаєте працювати ,але коли дружина з дітьми схоче поспати хоча б до 9:00 то ви своіми станками будете будити всіх.В мене включається велий компресор і вже спати неможливо .Для 3л 722 рекомендую зразу поставити кран балку для великих деталей.Але тоді заливайте монолітні пояса і побільше арматури .В мене залито під панелі поверху монолітний пояс і на мансардному поверсі стіни потріскали в двох місцях .Бюджет розраховуйте 500000-600000грн.плюс.Тільки один дах мансардний з підшивкою ринвами і утепленням  по хороших матеріалах з роботою вам обійдеться 200000грн плюс.Мій досвід у монтажі дахів 20 років.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У вашому містечку робота на ту Елку буде? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Iron333 сказал:

Вітаю. :)))) Головне почати, а там потихеньку побудуєте. 

Що по грошах вишло 3ф? Яка потужність?  Складно робити, багато паперів хабарів? :)

Ну як сказати  в мене однокласник працює головним інженером в ресі  ,є свої лазєйки можу в лічку написати ,не на загал  , ціна смішна але прийшлося  напитисі  що  місяць відходив ,?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Іван шевчишин сказал:

Всім привіт .Живу в такому будинку  перший поверх робочий ,мансардний поверх жилий. Зараз я б робив окремо майстерню ,окремо житло хоча коли разом економніше.Незнаю о котрій годині ви починаєте працювати ,але коли дружина з дітьми схоче поспати хоча б до 9:00 то ви своіми станками будете будити всіх.В мене включається велий компресор і вже спати неможливо .Для 3л 722 рекомендую зразу поставити кран балку для великих деталей.Але тоді заливайте монолітні пояса і побільше арматури .В мене залито під панелі поверху монолітний пояс і на мансардному поверсі стіни потріскали в двох місцях .Бюджет розраховуйте 500000-600000грн.плюс.Тільки один дах мансардний з підшивкою ринвами і утепленням  по хороших матеріалах з роботою вам обійдеться 200000грн плюс.Мій досвід у монтажі дахів 20 років.

Діло в тому що жити сьогодні є де а от завтра  ніхто незнає що буде от і затіяв  це все ,  краще свій шалаш аніж чужі хороми !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, andrey_drabchuck сказал:

У вашому містечку робота на ту Елку буде? 

Коли купував метровий круглошліф то думав  а може нетреба  ,а що я робити  буду на ньому  ,а зараз представитииважко як без нього  ,в основному головки на великі вантажівки  мази ,мани і тд 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Іван шевчишин сказал:

Всім привіт .Живу в такому будинку  перший поверх робочий ,мансардний поверх жилий. Зараз я б робив окремо майстерню ,окремо житло хоча коли разом економніше.Незнаю о котрій годині ви починаєте працювати ,але коли дружина з дітьми схоче поспати хоча б до 9:00 то ви своіми станками будете будити всіх.В мене включається велий компресор і вже спати неможливо .Для 3л 722 рекомендую зразу поставити кран балку для великих деталей.Але тоді заливайте монолітні пояса і побільше арматури .В мене залито під панелі поверху монолітний пояс і на мансардному поверсі стіни потріскали в двох місцях .Бюджет розраховуйте 500000-600000грн.плюс.Тільки один дах мансардний з підшивкою ринвами і утепленням  по хороших матеріалах з роботою вам обійдеться 200000грн плюс.Мій досвід у монтажі дахів 20 років.

Можна фото вашого дудинку ? Можна в приват 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скинув фото на вашу електронку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З свого, власного досвіду:

1. Тільки окрема будівля під майстерню. Бо весь бруд тягнеться за ногами до житлових приміщень.

2. Один поверх якшо вам не потрібно облаштовувати на другому поверсі офіс або конструкторське  бюро. Розташовувати там верстати, або мати склад матеріалів незручно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Планую на півтори етажа  щось тіпа цього тільки вікна першого етажа прямокутні і поверху

  Правильно.  Окна делать под потолком  по периметру помещения и лучше из стеклоблоков, можно и сэкономить  использовав стеклянные  бутылки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще трохи додайте та зробіть хоча б 2м другий поверх. Тоді в ньому можна буде нормально і працювати і на крайній випадок жити. При цьому окремий вхід на 2 поверх зменшить кількість проблем з мастилом та іншим брудом від майстерні в тому приміщені

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Wolf сказал:

Краще трохи додайте та зробіть хоча б 2м другий поверх. Тоді в ньому можна буде нормально і працювати і на крайній випадок жити. При цьому окремий вхід на 2 поверх зменшить кількість проблем з мастилом та іншим брудом від майстерні в тому приміщені

Окремий вихід на 2 етаж  це 10 відсотків ,навіть повітря не повино  просочуватись на 2 гий етаж  ,запах сож та маслів не дуже  приємно буде 

Только что, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Окремий вихід на 2 етаж  це 10 відсотків ,навіть повітря не повино  просочуватись на 2 гий етаж  ,запах сож та маслів не дуже  приємно буде 

 А на рахунок висоти то що там осталося  до повноцінного  2 гого поверху 50см ?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Житлове примiщення над майстернею не самий кращий варiант. Коли я збудував свiй будинок, то вiдразу в цокольному поверсi органiзував велику майстерню. Та згодом прийшлось весь чугунiй перетянути в гараж, зараз роблю взагалi окреме примiщення. Навiть коли невеликий фрезер (6720В на вiброопорах) крутить, на обох поверхах вище стояв  гул, а коли щось покрупнiше то взагалi грохiт, та й не дивлячись на постiйно закритi дверi й витяжку, весь масляно-сожний сморiд у хатi.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Коли купував метровий круглошліф то думав  а може нетреба  ,а що я робити  буду на ньому  ,а зараз представитииважко як без нього  ,в основному головки на великі вантажівки  мази ,мани і тд 

трохи не зрозуміло головки і круглошліф

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Pasha65 сказал:

Доброго дня. Житлове примiщення над майстернею не самий кращий варiант. Коли я збудував свiй будинок, то вiдразу в цокольному поверсi органiзував велику майстерню. Та згодом прийшлось весь чугунiй перетянути в гараж, зараз роблю взагалi окреме примiщення. Навiть коли невеликий фрезер (6720В на вiброопорах) крутить, на обох поверхах вище стояв  гул, а коли щось покрупнiше то взагалi грохiт, та й не дивлячись на постiйно закритi дверi й витяжку, весь масляно-сожний сморiд у хатi.

Оце дійсно корисна порада !  Мабуть дійсно прийдеться  зробити 1етаж   і використовувати як майстерню і тільки 

8 минут назад, Днепровский сказал:

трохи не зрозуміло головки і круглошліф

Та ні кудиж????то відповідь на застосування елки 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На металоломі , 15грн кг  ,  свМиколай і мене не минув  , 850гр , жалко що бабки не було , а вчора привіз ще великого нождака , обшем  якщо зимою не будуємо то закуплюю оснастку 

IMG_20211221_125650.jpg

IMG_20211221_125657.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не бачу на нождакові  слідів експлуатації  зовсім !,коли розібрав  пускач електромотора то побачив що контакти  нові  немає припаленого ! Слідів абразиву теж ніде немає   . Може бути що новий ? 

IMG_20211227_153603.jpg

IMG_20211227_153608.jpg

IMG_20211227_153616.jpg

IMG_20211227_153622.jpg

IMG_20211227_153627.jpg

IMG_20211227_153635.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продивився щойно  відео про леру від дядька максима  і скажу так  що якщо рахувати окупність кожного станка  то прозрієш і получиться що деякі станки і за 10 років себе не відібють  ,наприклад на розточний небагато роботи алеж вона є  ,тобто комплекс  надання послуг працює , вал виточив ,профрезерував , шліфанув  , задіяно 3 станки  , шків виточив , канавку вибив  під різьбу просвердлив , доробив це а тут і головку на шліфовку принесли ,  тобто в наших домашніх умовах нереально загрузити станок на 100 відсотків  тому їх потрібно багато щоб було комплексне надання послуг , + якщо є станок то ти маїш хоть якусь гарантію що  не будиш голодним , я маю основну роботу  майстерня як додатковий дохід  але хто мені дасть гарантії що я нелишуся без роботи ? Ніхто. ! А поки є можливість і бажання я вкладаю , потім те все можна буде продати і повернути ті самі гроші , ну якось так 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку