nand1024

Токарний верстат для хоббі

123 повідомлення у цій темі

муфель вообще первое что надо. и пропановую горелку резцы паять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

50 тонный пресс, маленький пресс, сварочный полу-...

 

Швейну машинку забули :)

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, nand1024 написав:

Всім привіт, порадьте який токарний верстат

 

на балкон надо не тяжелый, до 100 кило, сам китаяся 250х550 на балконе юзаю, такая себе радость. Ибо доделывать и дорабатывать. Но если есть натхнення... Недавно у нас хобимат пролетал, за 30к, тоже, наверное, не плохо. Ну и стоит помнить что патрон стоит огого, особенно адекватный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, enomad сказал:

это вы просто не начали их оЧПУшивать )

 Вы очень добры ко мне,  но у меня аналоговое мышление,  один из мастодонтов )) на токарнике и так стоит 2 шт ПЧ, ну может ещё на фрезер всуну второй, я написание прог не хочу учить, а 3D  я руками сделаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Karmadon сказал:

Швейну машинку забули

 Здыхался, но специально о многом не писал, что бы народ спокойно спал с красивой укладкой на голове. В барахолке 2 шт. "хобимата" по 27 к

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а что за хобимат? если токарка то как впечатления от нее?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, nand1024 сказал:



 

 

фрезер навряд чи, навіть не знаю де він мені знадобиться.

А сначала все так думают....а в процесе моделирования ох как понадобится....и начнеш мечтать о розширении робочей площади,и покупке гаража,...

  Я в селе живу, и в обычном авто гараже места мало со временем стало,пришлось к гаражу пристоить еще пол гаража....:D ....для станков...

А мои авто и не знают что у них есть гараж....там  места им нет...просто во дворе стоят......

Змінено користувачем DSDDSD
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, nand1024 сказал:

а что за хобимат? если токарка то как впечатления от нее?

Німецькі станки,свого часу теж про них читав. Вони будуть кращі за Китай. Та тільки Ви врахуйте ще одне: комплект(набор різців),патрон(та скоріше всього два),набор свердл( бажано якісних),центри(два як мінімум). Комплект гостовських плашок і мітчиків ,від 2 мм до 10- десь біля 900 грн. Штангель (150 мм для Вашого станка),мікрометр.....

В общим там якщо порахувати то ще десь станок виходить,хоча це все самі побачите- але щоб хоч почати працювати ,те що перерахував Вам потрібно мати під руками. Другий варіант,поступово все купувати,і матеріали не забудьте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, nand1024 сказал:

а что за хобимат? если токарка то как впечатления от нее?

 

Наберіть тут в барахолці в "поиск2" HOBBYMAT MD65 . Ніякий мала китайозя чи тв-16 з ним не порівняєтся. Вважаю саме Ваш варіант. Плюс є до них оснастки, а це теж вартує і не мало. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось він

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1604 саме те. ворстат якісний та не важкий. маю такий. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, та вага станка і скромні роміри робочого місця все псують, тож морально налаштовуюсь згадати все чому мене навчили колись в училищі та довести якогось китайця до ладу. максимум на що я можу ще розраховувати то це Jet BD-6 або Proxxon PD 250/E, все інше або надто важке и громіздке або надто дороге. Ще важливий фактор шуму, чим менше гудить тим краще, сусідям не дуже сподобаеться коли я годин в 10 ночі буду в токаря гратись на верстаті з 500w-750w двигуном у них за стінкою)).
Jet BD-3 та Bernardo hobby140 мабуть відпадають, в них я так розумію різцетримач не дозволяє фіксувати різец під 90 градусів і розточувати отвір різцем не вийде, тут різцетримач або купляти якщо є у продажу або самому випилювати. Proxxon FD 150/E гарна на вигляд іграшка але з алюмінієвою станиною і надто швидкими обертами, я так розумію на ній працювати ще якось можна тільки якщо знімати дуже маленькими шарами метал за один прохід інакше алюмінієва основа дасть про себе знати коли гуляти буде від натиску різця.

Змінено користувачем nand1024
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, nand1024 сказал:

розточувати отвір різцем не вийде, тут різцетримач або купляти якщо є у продажу або самому

В них все одно потрібно ,другий різцетримач. Щоб він займав більшу площу прилягання. І ще на них,різцетримач тримає болт через Т - раз. У мене так само,але болт переробив,ширина його така сама як і різцетримача,і підігнав товщину шляпки так щоб була якомога плотніше. Це застереже від виривання болта в Т- пазу.

BD6 коштує так як і Хоббимат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nand1024 написав:

Дякую за поради, та вага станка і скромні роміри робочого місця все псують, тож морально налаштовуюсь згадати все чому мене навчили колись в училищі та довести якогось китайця до ладу. максимум на що я можу ще розраховувати то це Jet BD-6 або Proxxon PD 250/E, все інше або надто важке и громіздке або надто дороге. Ще важливий фактор шуму, чим менше гудить тим краще, сусідям не дуже сподобаеться коли я годин в 10 ночі буду в токаря гратись на верстаті з 500w-750w двигуном у них за стінкою)).
Jet BD-3 та Bernardo hobby140 мабуть відпадають, в них я так розумію різцетримач не дозволяє фіксувати різец під 90 градусів і розточувати отвір різцем не вийде, тут різцетримач або купляти якщо є у продажу або самому випилювати. Proxxon FD 150/E гарна на вигляд іграшка але з алюмінієвою станиною і надто швидкими обертами, я так розумію на ній працювати ще якось можна тільки якщо знімати дуже маленькими шарами метал за один прохід інакше алюмінієва основа дасть про себе знати коли гуляти буде від натиску різця.

Хоббімат теж з алюмінієвими корпусними деталями , але попри те досить відомий та популярний верстат для хобійників !

Я свого хоббімата тут продавав за 10500 , і то не зміг продати , але все таки зміг через інтернет))

Шукайте такого , бо він легкий , простий та надійний !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після довгих роздумів та зважень всіх "за" і "проти", вибір звузився до Jet BD-6 або Proxxon PD 250/E. який з цих двох краще обрати(я цінную ваші поради але найкращий станок той на якому працюють, в моему випадку зручними по массогабаритам будуть ці двое)? Нагадую це лише для хоббі, більша швидкість обробки та можливість точити велекі деталі не важлива, важлива більша точність, якість та легкість обслуговування(мається на увазі доступність запчастин). Jet BD-6 буде можливість вживу подивитися в магазині перед придбанням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цены на эти игрушки- космос!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Цены на эти игрушки- космос!?

Це точно:/, можливо взагалі доведеться обмежетись Proxxon FD150 або jet bd3. Якщо верстат не буде досить мобільним, то з великою вірогідністью буде десь пилом припадати та шукати нового господаря, тому якось так. А шківи точити для різного роду непотребу думаю їх буде достатньо, доведення поршнів думаю можна буде й наждачним папером та поліруючою пастою зробити.

Змінено користувачем nand1024
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, nand1024 сказал:

Jet BD-6 або Proxxon PD

Их рядом ставить нельзя, однозначно Jet,   Там больше № конусов, а соответственно легче приобрести оснастку, так как её больше и соответственно она будет дешевле.  Рroxxon -развод тупых денежных сосисечников. Красивый фантик не обозначает вкусная конфета.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, nand1024 сказал:

більша швидкість обробки

Шановний,точити із латуні,бронзи малесенькі деталі- якраз швидкість і важлива. Попробуєте точити D3ммL40мм на 500 обертів,а потім на 1500 . Теж саме з поршнями,пройшовши його на 1500 обертах,шліфувати потрібно буде меньше.

Думаю що Ви вже вирішили самі ,що будете брати,напишите як враження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, enomad сказал:

Это цыганские фокусы. Спец. сталь, спец-закалка до 30 едениц. Провернуть силовое точение с сырой стали чтобы добиться чистоты - не получится

Еще один фокус20211214_202255.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Seeker157 сказал:

BD6 коштує так як і Хоббимат.

    Але по характеристиці вони різні. Ще долучу, один з нашіх форумчан тривалий час працювал  і прцює  на Хоббимат, але чомусь докупів ТВ-( 4-6)  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Виктор Смирнов сказал:

    Але по характеристиці вони різні. Ще долучу, один з нашіх форумчан тривалий час працювал  і прцює  на Хоббимат, але чомусь докупів ТВ-( 4-6)  

Переглянув,згоден. Взагалі я писав раніше,ну от не лежить душа і не куплю ніколи станок із країни далекого сходу. Не знаю чому,але ні. Та річ не про мене,я взагалі ссилку на ТВ16 давав,і весною думаю взяти- от не послухав тоді порад,а нада було.

 BD6 із тих що згадувались,чисто по характеристикам мабуть буде оптимальний варіант. По собі знаю,що якщо автору сподобається токарна справа,то і потреби виростуть. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Seeker157 сказал:

то і потреби виростуть.

Они то вырастут, но... есть моменты. Деньги, площадь...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Stebium1 сказал:

Они то вырастут, но... есть моменты. Деньги, площадь...

Так отож,тим більше чоловіка вищезгадані влаштовують. Але купити J3 ,і коли сподобається то,тоді і захочеться від станочка трохи більшого. А так йому Віктор,думаю і пропонує зразу звернути увагу на BD6.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@nand1024 Є неочевидний нюанс - дуже рекомендую пошукати на Ютубі якісь відео роботи того станка, який ви хочете, і послухати, як він шумить. Звичайно, відео потрібне таке, де на фоні роботи буде чути голос оператора, для калібровки гучності, так би мовити.

Бо, якщо двигун колекторний - то шум може бути досить помітним, і це може бути досить важливо для вас (в контексті балкону і робіт пізно увечері).

Наприклад, в цьому відео (мітку виставив на 7:40) чути нормальний голос, а потім включають станок і продовжують говорити.:

https://youtu.be/ExTpp9EeeTk?list=PLcqx4_Mu7Eo5L2PxbPWFpGes3GrtOXw2D&t=460

 

P.S.

В JET BD-3 стрьомний спосіб кріплення інструменту в задню бабку, не конус морзе, а різьба M14x1. ХЗ, де взагалі такі інструменти шукати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку