Taras84

Запитання про ленточная пила по дереву

6 повідомлень у цій темі

Хочу придбати собі ленточну пилу по дереву щоб позавершати різні деталі по ремонту в будинку. В основному нарізання рейок для утеплення мансарди і різних деталей дрібних, які забирають дуже багато часу. Циркулярка у мене є і її вага приблизно 90 кг, тому дуже її непоноситься. А ленточка потрібна бо в інтернеті по характеристиках вони важуть 15-20 кг тож її можна переносити куди завгодно і підключати пилосос. Може хтось має досвід роботи з ними і може щось порадити? Робити самому неваріант бо немаю часу тим займатись і якщо робити всеодно потрібно буде все докупляти, тому цікавить магазинний варіант який зразу буде робочий. Розглядаю для купівлі Стрічкопильний верстат по дереву FDB Maschinen MJ 90 (там пропил 90 мм) але може хтось порадить на які моделі або фірми дивитись?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.

 

Перше - і головне - не беріть пилки з 200мм колесами. На таких малих діаметрах, при тих високих швидкостях, які характерні для дерева (800 метрів за хвилину, на відміну від 30-60 для сталі) - пилки рвуться дуже швидко, а коштує пилка неприємно, більше гривні за сантиметр полотна.

У мене жодна пилка і півгодини (чистої роботи) не прожила. Щасливчики говорять про годину.

Це просто бісить. Коли лопнули 3 нормальні пилки за день (500+ грн), я плюнув, і перестав користуватись цим "подєлієм".

Також у них малопотужний двигун - там китайські Вати. Einhell пиляв дерево під 80 мм зі швидкістю десь 3 мм за секунду, тоді як 30мм - разів у 5 швидше.

І ширина пропилу, при 200мм колесах - десь 190 мм, чого не завжди вистачає.

 

 

Як контраст - пилка під 250 колеса (в цьому габариті вони теж неважкі, без підставки - кілограм 20-23).

Там майже всі полотна від того ж постачальника у мене дожили до затуплення (і чекають заточки). Бонусом іде пропил більше 80 (100 або 120 мм). І потужність двигуна у таких більша, 0.45-0.55 кВт.

Як на мене - це найкращий форм-фактор, коли потрібна мобільність - хоча 120 мм не вистачає, якщо кроїти поліна на заготовки.

Але такі пилки значно дорожче, тому я шукав б\у на ОЛХ. І тому я не можу радити свою модель, абсолютно випадково попалась, і лише раз потім бачив таку ж (за 2.5 роки).

 

Ще важливий момент - на довжину полотна строго по барабану, їх зварюють на замовлення, будь-якого розміру. Тому ідея "я візьму цю пилку, бо до неї полотна від виробника є в наявності" - не повинна мати ваги при плануванні (за виключенням спец-інструментів, завичайно, але ж ми про дерево).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, knife_life сказал:

 

Перше - і головне - не беріть пилки з 200мм колесами.

 

 

ну пилки то понятно що під розмір зварять любий розмір. Мене цікавить іменно конструкція пилки яку хочу взяти на роки. У вас яка модель? Я ще розглядаю ось такого типу пилки де є 3 колеса. Вага тоже в рамках допустимого.

image;s=1000x700 (4).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как вариант, если есть доступ к мясникам ищите старый костепил. У меня старая Бизерба немного переделаная чудненько работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене з двома колесами, класичної компоновки, одне над одним.

Типу такої, як на фото, хотів колись купити, але попалась потужніша, її і взяв.

Як на них живуть полотна - сказати не можу, але є два нюанси, про які точно знаю:

1) часто пластикові колеса, і часто - на втулках. Пилки не нові, не ясно, в якому стані той пластик. І я не проти втулок, але їх замахаєшся шукати, на відміну від підшипників.

2) Іноді там колекторний мотор. Виє, зараза, як болгарка, чого я, особисто, не люблю, бо іноді пару годин пиляю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И еще: ручная циркулярка в режиме стола, тот же Ребир. Если для прямых резов, то вполне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку