Tarasito

Где можно купить ножи opinel, для похода.

79 повідомлень у цій темі

Ребят, всем привет! Пишу по такому вопросу, знает ли кто, где можно купить ножи opinel. Очень хочу отправиться в поход 3 числа, а из экипировки ножа не хватает, плюс мне нравятся ножи этой фирмы, искал в городе, как-то очень странно все находилось. Плюс видел только неоригинальные) Я нашел в интернете сайт, x-gear называется, там ножи колдстил недорогие и вроде хорошие, похожи на оригинал, та и цены как раз как у оригинальных, плюс все удобно. Как думаете, отличный вариант?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

x-gear магазин норм. Сам там купував Spyderco Tenancious та Kershaw Skyline. Ножі оригінальні. Щодо Опінеля, то вирішувати Вам, бо в кожного свої смаки.
Опінелі можете ще подивитися тут ibis.net.ua

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Вероятно больше не появиться в созданой теме. Создатель темы персонаж с одной публикацией и вопросом: я искал - я нашёл,  как считаете?  

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Tarasito ножи дело хорошее. По поводу магазина - магазин проверенный  , доверять можно  на 200проц.

А вот по поводу  выбора то тут уж писано переписано .

Думаю лучше будет сюда сходить 

https://ng.knifeclub.com.ua/index.php

Кол Стилы мои любимые ножи . Эта тройка перекрывает практически все походно- пикниково - едс потребности .

IMG_20211226_093730.jpg

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Tarasito сказал:

Ребят, всем привет! Пишу по такому вопросу, знает ли кто, где можно купить ножи opinel. Очень хочу отправиться в поход 3 числа, а из экипировки ножа не хватает, плюс мне нравятся ножи этой фирмы, искал в городе, как-то очень странно все находилось. Плюс видел только неоригинальные) Я нашел в интернете сайт, x-gear называется, там ножи колдстил недорогие и вроде хорошие, похожи на оригинал, та и цены как раз как у оригинальных, плюс все удобно. Как думаете, отличный вариант?

Реклама вийшла отличная,але на ножовому форумі Вам мабуть більше підкажуть. Та думаю якщо Ви знайшли x-gear,то там по запиту ножів опінель,думаю не один сайт видало .

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 как то сразу и не подумал. Справедливости ради - цены в магазине не  такие уж и дешовые. Самому притарабанить или на соответствующих площадках у нас поискать - зачастую прилично дешевле выходит .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Cracker сказал:

@Seeker157 как то сразу и не подумал. Справедливости ради - цены в магазине не  такие уж и дешовые. Самому притарабанить или на соответствующих площадках у нас поискать - зачастую прилично дешевле выходит .

Згоден,чогось іноді буває така думка,що везуть їх в одному контейнері чи ящику,по одній ціні- тут уже ціни формуються залежно від крутості і наглості магазину. Опинель не поганий ніж,але в похід його можна брати лише як запасний. Автор теми ,або взагалі ніде не шукав ,або якийсь менеджер магазину x-gear. Там про ціни якийсь бред написаний,він хоч сам зрозумів що написав

 

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Tarasito сказал:

недорогие и вроде хорошие, похожи на оригинал, та и цены как раз как у оригинальных, плюс все удобно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 на соответствующем форуме есть тема от этого магазина . Можно у них спросить.

 

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В поход опинель?забудь,он у тебя не откроется после первой ночёвки,если брать нержу на клине,пол беды,если взять углеродку,то ещё и питинговать будет или даже ржаветь.

В поход по деньгам опинеля лучше вариант Мора,бери с яркой рукояткой и ножнами.

Будут вопросы по ножам,пиши в личку.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно и такой... 

IMG_20210512_172602.jpg

IMG_20210512_172555.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

найкращі опінелі це ті, які робить Влад-Ч. Він ставить клинки з модних сталей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, dimakole сказал:

найкращі опінелі це ті, які робить Влад-Ч. Він ставить клинки з модних сталей

Очень спорный вопрос...

Так же как и на виксы.

Я менял клины от Влада на виксах.

Сам делал на алоксе под спайдырку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт,

Мене звати Роман, я власник X-Gear. Сорока (з ножового форуму) на хвості принесла, що тут про мій магазин розмовляють. :)

Щодо цін, то ми намагаємось виставляти найнижчі, допоки нас не починають пресувати постачальники за демпінг ;) Але все одно робимо знижки і подарунки, особливо під новий рік. У нас на сайті ніколи не було і не буде китайських копій, лише оригінальна продукція від офіційних постачальників.

 

Для похода - Мора, або будь-який інший недорогій фікс, у мене особисто Companion з нержавійки, але у маленький рюкзак часто кидаю Opinel 8, - вистачає для "порізати продукти чи дерево". Влад-Ч, робить чудові клинки на заміну, та то для гурманів, як на мене. Опінель чи Вікторінокс чудово справляються із своїми задачами і в штатній комплектації.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20211227_190910.jpgIMG_20211227_190840.jpg

IMG_20211227_190931.jpg

IMG_20211227_190950.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20211227_190736.jpgЦе ціна іншого магазинуIMG_20211227_184832.jpg

А це Вашого.

Взагалі,у кожного є свої смаки і вподобання,та якщо вже йти у похід(не на один день,у лісопаркову зону)- то явно не з ним. Це моя особиста думка,і чесно кажучи,не розумію ЩО В НЬОМУ ОСОБЛИВОГО. Я із за цього Опінеля,із своїм товаришем дуже добре поспорили,але він кип'ятком с......ть як його баче- ІЗ ЗА ЧОГО?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Опінель дуже гарно ріже. Нормально наточений - так просто лазер.

Він тонкий, спуски від обуха, зведення практично в нуль, і (у варіанті з вуглецевою сталлю) непогана сталь - тому і ріже.

Ну, і естетика - тут вже кому подобається стиль, кому ні.

 

Чисто на пікнік - гарно. Але для походу - ну, такоє.

 

Щодо цін - то у вас в порівнянні різні моделі. Перша - звичайний опінель №8, з вуглецевою сталлю.

Друга - трохи тіпа понтовіша модель, і ше й з нержавіючою сталлю (клинки з нержавійки в Опінеля дорожче).

 

Просто #8 VRN (звичайний клинок, звичайна модель, як на першому фото) там 326 грн коштує. Це я не до того, що треба купувати там, а просто уточнення, від занудності, можливо :D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, knife_life сказал:

Опінель дуже гарно ріже. Нормально наточений - так просто лазер.

Він тонкий, спуски від обуха, зведення практично в нуль, і (у варіанті з вуглецевою сталлю) непогана сталь - тому і ріже.

Ну, і естетика - тут вже кому подобається стиль, кому ні.

 

Чисто на пікнік - гарно. Але для походу - ну, такоє.

 

Щодо цін - то у вас в порівнянні різні моделі. Перша - звичайний опінель №8, з вуглецевою сталлю.

Друга - трохи тіпа понтовіша модель, і ше й з нержавіючою сталлю (клинки з нержавійки в Опінеля дорожче).

 

Просто #8 VRN (звичайний клинок, звичайна модель, як на першому фото) там 326 грн коштує. Це я не до того, що треба купувати там, а просто уточнення, від занудності, можливо :D

 

Ну на рахунок моделей і цін,так ,щось трохи не додивився,визнаю. Ну а от тонке лезо, спуски від обуха в нуль,шановний,Ви ж самі прекрасно знаєте для чого цей ніж. Він ну ніяк не попадає в категорію- походний. Так ,вийти на пікнік,ковбаски порізати,мяска,хліба. В мене їх було два,обидва віддав,ох ну не коштує він тих грошей і немає в ньому чогось такого надзвичайного.

Добре,я із теми виходжу,бо буде те саме що і з товаришем. Просто сказав свою думку,спорити і щось комусь доказувати ,не збираюся і це ні до чого не приведе. Кожен вибирає те що йому подобається,по тим чи іншим вподобанням. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

. Він ну ніяк не попадає в категорію- походний.

 

Так. Ну, тільки для зовсім уже фанатів, і то, якщо пропитати гарно ручку, щоб не клинило (і все одно клинить трохи).

А ще замок забивається піском, навіть просто при носінні в кишені, і підклинює.

Тому, хоча ніж мені і подобається, але носити його в якості EDC я не зміг. Я недостатньо фанат, лол.

 

, Seeker157 написав:

Добре,я із теми виходжу,бо буде те саме що і з товаришем.

Та все ж ок, ми ж тут культурно ніби :D

 

А саме забавне, я хотів повторити такий ніж. І дебело обламався з замком - зробити його в домашніх умовах дуже складно.

Так, це дешева штамповка - але без штампу - не виходить, як не бився. Можна щось подібне відкувати, але потім замаєшся його шліфувати, особливо всередині.

Навіть до навахи в рази простіше зробити пружину, ніж цей віролок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, knife_life сказал:

Так, це дешева штамповка - але без штампу - не виходить, як не бився. Можна щось подібне відкувати, але потім замаєшся його шліфувати, особливо всередині

А чому Ви його намагалися штампувати? Чому його не виточити,із сталі,але скажемо -0.3/0.4 від розміру. В результаті,закаливши його і зробивши розріз,отримаємо деталь яка за рахунок пружності буде надійно обхватувати. Правда ,мабуть з розміром ,потрібно погратися- щоб не занадто туго і не вільно крутилося.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там вся засада в кільцевій виштамповці на цьому пружинному кільці. Вона призначена для того, щоб пропускати під собою розклепані кінці осі, на якій крутиться клинок, і також полегшує відкривання замка (та частина зовнішнього кільця, де прорізь для проходження клинка, завдяки цій виштамповці має виступ, у який можна впертись пальцями, ну, ви зрозуміли, думаю).

 

Тепер уже я думаю, що вісь можна заклепати запідлице з внутрішнім кільцем, а упор для пальця, щоб відкривати замок, зробити шляхом відгинання краю зовнішнього кільця, паралельного прорізі для клинка.

Але це вже зараз так думаю, коли перехотілось робити. На момент, коли було бажання (років 6 тому) - доступу до токарного не було.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, knife_life сказал:

Там вся засада в кільцевій виштамповці на цьому пружинному кільці. Вона призначена для того, щоб пропускати під собою розклепані кінці осі, на якій крутиться клинок, і також полегшує відкривання замка (та частина зовнішнього кільця, де прорізь для проходження клинка, завдяки цій виштамповці має виступ, у який можна впертись пальцями, ну, ви зрозуміли, думаю

Та я розумію,ту виштамповану канавку можна вибрати різцем- точнісінько як і канавку під стопорні кільця. Вона може бути будь- якого профілю ,хоч круглого ,трапецевидного ,як сформуєте різець так і буде. А щоб нічого не відгинати,можна зробити накатку,зовні на кільці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, knife_life сказал:

Тепер уже я думаю, що вісь можна заклепати запідлице з внутрішнім кільцем,

Вісь повинна бути ,також висоти як і канавка що всередині,тоді все буде як в оригіналі. Зовнішнє кільце триматиметься за рахунок осі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, elf_ua сказал:

Всім привіт,

Мене звати Роман, я власник X-Gear. 

Роман - так @Tarasito ваш менеджер ? Коряво как-то выходит? Да и пишет если по смыслу - то ерунду . Вы бы провели работу разъяснительную . Вброс  на магаз не так явно и бестолтолково рекламировать. Хоть в теме немного нужно было понты  полепить. Лицо магазина как ни как :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Seeker157 сказал:

IMG_20211227_190910.jpgIMG_20211227_190840.jpg

IMG_20211227_190931.jpg

IMG_20211227_190950.jpg

А это уже симтомы как при сравнении Американского автомата М16 и нашего АКМ.....

Берем подешевле и  попроще и пользуемся,.... берем покруче,подороже и мучаемся.... :D   ....(55грн)

IMG_20211228_074057.jpg

IMG_20211228_074126.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку