Днепровский

Сверление круглых деталек.

10 повідомлень у цій темі

Всех с наступающим.  Вот сижу думаю как  сделать. Деталь - валик 8мм, нужно сверлить по  2 отверстия перпендикулярно и точно по центру, потом резать резьбу М4. Проблема в том что деталей много .  Сделать кондуктор или еще какие ни будь варианты, может кто сталкивался с такой работой и посоветует что ни будь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З наступаючим Днепровский,

Якщо це чорна сталь, то перший отвір в кондукторі по упору не проблема. Другий отвір треба базувати по першому, тому в перший отвір пхаємо штифт 3,3мм (я брав сверло) і впираємо тим штифтом в поперечні призми, які зададуть і перпендикулярність і слугуватимуть упором.

Conduct-1.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Днепровский сказал:

Сделать кондуктор

Собрать кондуктор из УСП-8

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Гаврилів Василь сказал:

З наступаючим Днепровский,

Якщо це чорна сталь, то перший отвір в кондукторі по упору не проблема. Другий отвір треба базувати по першому, тому в перший отвір пхаємо штифт 3,3мм (я брав сверло) і впираємо тим штифтом в поперечні призми, які зададуть і перпендикулярність і слугуватимуть упором.

Conduct-1.JPG

Дякую, варіант для роздумів.  Перве шо мені прийшло в голову, це засверлить отвір  у негодному  різці в розмір деталі. Потім зробить два перпендикулярних отвора під сверло 3.3.Пхати деталь у цей кондуктор і сверлити. Єдине що не подобається,  якщо отвір під деталь буде щільний то важко її буде витягувать піся сверлення.

37 минут назад, Stebium1 сказал:

Собрать кондуктор из УСП-8

Нету у меня такого добра(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Днепровский сказал:

Єдине що не подобається,  якщо отвір під деталь буде щільний то важко її буде витягувать піся сверлення.

 

3 минуты назад, Днепровский сказал:

Перве шо мені прийшло в голову, це засверлить отвір  у негодному  різці в розмір деталі.

Разрезать отверстие вдоль и стягивать его болтом после установки детали, отверстие сделать на десятку больше диаметра детали.

Тут другое, продумайте чем направляющие для сверла будете армировать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Stebium1 сказал:

 

 

Тут другое, продумайте чем направляющие для сверла будете армировать. 

Если сделать кондуктор из 40х и закалить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Днепровский тогда думаю вопросов не будет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мав колись роботу 18тис деталі по 2 отвори під м3. не все так просто. по перше :сверлили на фрезерному ,,мікрон,, друге ставили рухомий стіл на рейкі під 2 упора. на нього ставили кондуктор. робилося до волі швидко +зор. різьбу нарізали на різьбонарізному теж в кондукторі. на звичайному сверлильному не вийде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.12.2021 в 21:28, Днепровский сказал:

Єдине що не подобається,  якщо отвір під деталь буде щільний то важко її буде витягувать піся сверлення.

Засверлити  з  іншої  сторони  отвір  ф 5 - 6 мм,  та  наставочка.  Не  варіант ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сверлили в лекальних лещатах. бажано щоб була губка піл призму. швидкість повинна бути високою і сверло якісним з кородкою спіралью +зор

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку