ElectricMobile

Amazing Restoration або Всраті Реставратори...

31 повідомлення у цій темі

Всім доброго вечора.
Накипіло. Класні пацани відновлюють верстат.
not_goodboys.gifnot_goodboys.gifnot_goodboys.gif 
В коментарях всі вихваляють як все прекрасно... але краще б одразу до мартену той вестат здали...

 


Вибачаюсь якщо не той розділ вибрав для створення теми.

Чи тільки я вважаю що то знущання зі сверлилки?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, ElectricMobile сказал:

Всім доброго вечора.
Накипіло. Класні пацани відновлюють верстат.
not_goodboys.gifnot_goodboys.gifnot_goodboys.gif 
В коментарях всі вихваляють як все прекрасно... але краще б одразу до мартену той вестат здали...


Вибачаюсь якщо не той розділ вибрав для створення теми.

Чи тільки я вважаю що то знущання зі сверлилки?

почему  сразу знущання  - станок столярный долбежный (долбежно-пазовальный) (  тут точности как в металлообработке  не надо (краска на направляйках ему конечно не особо поможет )

но ценник  таких вещей поболее чем у сверлилки имею по проще от джета    но люфты даже в моем новом не в сотках и хватает - Вы ж полочку тумбочку табурет соточным индикатором после изготовления не будете промерять  да и шлифовкой после изготовления все сглаживается 

так что все ок 

SAM_0938.JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, ElectricMobile сказал:

що то знущання

15 реклам?

Это точно издевательство.

Принципиально не смотрю такие видео. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Классные пацаны не реставрируют, а зарабатывают на просмотрах своего видео. Бизнес, ничего личного. Каждый зарабатывает на чем может. 

Именно это кино не смотрел, принципиально жадный на свой просмотр кому-то, но разборов аналогичного насмотрелся, насмеялся до слез ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Константин Е сказал:

Классные пацаны не реставрируют, а зарабатывают на просмотрах своего видео. Бизнес, ничего личного. Каждый зарабатывает на чем может. 

Именно это кино не смотрел, принципиально жадный на свой просмотр кому-то, но разборов аналогичного насмотрелся, насмеялся до слез ???

Пруф в студию! :giphy_01:

 

не то что я не верю, просто хочется тоже поржать :sm3:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, CTPAHHUK сказал:

Пруф в студию! :giphy_01:

 

не то что я не верю, просто хочется тоже поржать :sm3:

Канал Матвеева Доктор Дью. У него там разборы таких кино. Ну и сам тоже зарабатывает на этом. 

А, ну вот собсно

 

Именно про реставраторов. Смотреть осторожно, Матвеев сочно матерится. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ох! ну с дохтором мы уже давненько знакомы, жаль что редко стал выходить на связь :cray2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Константин Е сказал:

Классные пацаны не реставрируют, а зарабатывают

От десь так як Ви кажите і працюють реставратори. У всякому разі,я і всі хто працюють у нас,із цим постійно стикаються. Для прикладу,візьму помпу або старте трактора . Раніше сам тракторист,брав помпу,сам розбирав. Якщо підшипник ,слабо заходив я переміряв і т.д. Але це все не подобається -"Потрібно щоб це робили СПЕЦІАЛІСТИ". Міняють ті помпи,після реставрації,можуть відразу,можуть через пів дня,через день. І от ,заходить до мене бригадир а слідом за ним скажем Василь. Мати на всю майстерню,за день він вже другу помпу поміняв. От після того як він запевнив,що йому привезуть нормальну,з реставраціїї-не витримав вже я. Розібрали,посадочні місця що на валу,що у корпусі витерті так що підшипник із свистом залітає. Але це ще не все,як кажуть"Не вынесла душа поэта",ну і беру болгаркою роблю надріз на валу і підшипнику. Тоді вже на мене бригадир орав так,що мало не вигнав. 

І так як відправляли тільки одну помпу,то як прийшла з Василем беремо бригадира і розбираємо. І от вони рідненькі,мої два надрізи- бачили б Ви лице бригадира. Тоді помпу заказали нову,а коли мужики казали бригадиру,нехай токар реставрує- просто доплачуєте йому,відповіли "він же токар,а не спеціаліст по помпам". І возять до сих пір,помпи,стартери на "реставрацію"

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Stebium1 сказал:

15 реклам?

Это точно издевательство.

Принципиально не смотрю такие видео. 

Без обид, но мне казалось, что премиум ютуба нет только у жителей африканских стран... На крайний случай, установите adblock - тоже не будете видеть рекламу.

 

По теме, люди не реставрируют, а пилят контент на ютуб - это две разные вещи))

2 часа назад, CTPAHHUK сказал:

ох! ну с дохтором мы уже давненько знакомы, жаль что редко стал выходить на связь :cray2:

да ну ладно. мне кажется, это один из самых бестолковых каналов, туда же крастер и прочее. Полезной инфы 0, если ты не ремонтник мопедов

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Константин Е сказал:

сочно матерится

Это я тут такой пушистый и ласковый... А вообще: я на йом разговариваю :)
А в целом: кто как хочет - так и "точит".

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, Stebium1 написав:

15 реклам?

Это точно издевательство.

Принципиально не смотрю такие видео. 

Взагалі то жодної... 

Нормально хлопаки відновили працездатність довбального верстату. Ну і з Віктором погоджуюсь, одна бяка, що фарба на направляйках. І та з часом зійде сама, а станочок робочий залишиться. 

P. S. : Якщо хтось десь зустріне такого, або свердлилку в стані, що Ваші думки будуть про "Мартена", напишіть мені в приват?‍?. 

Беру на себе зобовязання направляючих не фарбувати?. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, Stebium1 написав:

15 реклам?

Это точно издевательство.

Принципиально не смотрю такие видео. 

У мене встановлений adblock, я навіть не бачу ніяких реклам...
В двох словах на відео В'єтнамець (здається) бере іржавий верстат, розбирає його з молотком, чухає болгаркою зі щітковим кругом, все фарбує (навіть направляйки), коли збирає мотор - підшипники забиває молотком...

 

15 годин назад, Константин Е написав:

Классные пацаны не реставрируют, а зарабатывают на просмотрах своего видео. Бизнес, ничего личного. Каждый зарабатывает на чем может. 

Именно это кино не смотрел, принципиально жадный на свой просмотр кому-то, но разборов аналогичного насмотрелся, насмеялся до слез ???

Та просто в рекомендаціях випливло, думаю цікаво, про верстат... Поки відео дивився матюкався як Матвеев...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ElectricMobile написав:

підшипники забиває молотком...

 

А як гарно він ріже різьбу!

Золоті руки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, Константин Е написав:

Именно про реставраторов. Смотреть осторожно, Матвеев сочно матерится. 

Передивився, а Матвеев дивився той же самий канал, який тільки назву змінив, той самий В'єтнамець у кадрі "реставрує" все "випадково знайдене"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Karmadon сказал:

 

А як гарно він ріже різьбу!

Золоті руки...

Хоть режет, уже хорошо, со временем будет ровнее.

 

Да покрасил направляющие, патрон, но станок работает....понятно, что делалось для видео.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Seeker157 написав:

От десь так як Ви кажите і працюють реставратори. У всякому разі,я і всі хто працюють у нас,із цим постійно стикаються. Для прикладу,візьму помпу або старте трактора . Раніше сам тракторист,брав помпу,сам розбирав. Якщо підшипник ,слабо заходив я переміряв і т.д. Але це все не подобається -"Потрібно щоб це робили СПЕЦІАЛІСТИ". Міняють ті помпи,після реставрації,можуть відразу,можуть через пів дня,через день. І от ,заходить до мене бригадир а слідом за ним скажем Василь. Мати на всю майстерню,за день він вже другу помпу поміняв. От після того як він запевнив,що йому привезуть нормальну,з реставраціїї-не витримав вже я. Розібрали,посадочні місця що на валу,що у корпусі витерті так що підшипник із свистом залітає. Але це ще не все,як кажуть"Не вынесла душа поэта",ну і беру болгаркою роблю надріз на валу і підшипнику. Тоді вже на мене бригадир орав так,що мало не вигнав. 

І так як відправляли тільки одну помпу,то як прийшла з Василем беремо бригадира і розбираємо. І от вони рідненькі,мої два надрізи- бачили б Ви лице бригадира. Тоді помпу заказали нову,а коли мужики казали бригадиру,нехай токар реставрує- просто доплачуєте йому,відповіли "він же токар,а не спеціаліст по помпам". І возять до сих пір,помпи,стартери на "реставрацію"

Таке усюди. Одні хочуть зекономити, і не платити професіоналу, інші роблять вигляд що щось там відновлюють за невеликі кошти... По результату - кілька звернень підряд до "реставраторів" буде коштувати дорожче ніж одне звернення до нормального професіонала, якщо це наприклад СГ техніка - то навіть один день простою в сезон може коштувати дорожче ніж купити вживану з розборки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Brobdingnagian сказал:

Без обид, но мне казалось, что премиум ютуба нет только у жителей африканских стран... На крайний случай, установите adblock - тоже не будете видеть рекламу.

 

По теме, люди не реставрируют, а пилят контент на ютуб - это две разные вещи))

да ну ладно. мне кажется, это один из самых бестолковых каналов, туда же крастер и прочее. Полезной инфы 0, если ты не ремонтник мопедов

100% вечно херню какую-то несет

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До слова сказати, трапляються і класні приклади реставрації:

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, vaycartana сказал:

100% вечно херню какую-то несет

Это не важно что он несёт- херню ,ерунду , ересь ,ахинею ..и даже не важно что показывает . Основная цель не в этом .Важно что ведь смотрят. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У некоторых реставрация образ жизни, а у некоторых жизненная необходимость....А к каким всратым реставраторам  я отношусь? Да и сам не пойму.....:D...

(Направляйки краской не забрызгиваю.... :D). 

IMG_20200623_193819 - копия.jpg

IMG_20211117_200512.jpg

IMG_20211117_200607.jpg

IMG_20220106_203559.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, DSDDSD сказал:

У некоторых реставрация образ жизни, а у некоторых жизненная необходимость....А к каким всратым реставраторам  я отношусь? Да и сам не пойму.....:D...

Ох, трошки в курсі тієї роботи що Ви зробили,і тих труднощів з якими зіткнулися. Сергій,ще раз побажаю ,закінчити відновлення ,наснаги і терпіння.( Хоча по ходу ,з терпінням у Вас якраз все норм.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години назад, DSDDSD написав:

У некоторых реставрация образ жизни, а у некоторых жизненная необходимость....А к каким всратым реставраторам  я отношусь? Да и сам не пойму.....:D...

(Направляйки краской не забрызгиваю.... :D).

Ви нормальний реставратор, ви намагаєтесь робити гарно!
Всі хто хоча б цікавиться як працюють механізми та верстати, і пробуть їх відновлювати - вже молодці, головне щоб не болгаркою по направляйках )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ElectricMobile сказал:

Ви нормальний реставратор, ви намагаєтесь робити гарно!
Всі хто хоча б цікавиться як працюють механізми та верстати, і пробуть їх відновлювати - вже молодці, головне щоб не болгаркою по направляйках )))

А інколи і болгаркою вимушений....Але не по направляйках станків....коли виготовляю деталі стальні то шабер тільки під кінець робіт...А спочатку турбінка на допомогу може згодиця, як що її взяти в правильні руки, та ще не погано дремелем ручним можна попрацювати по пятнам фарби...і я впевнений що гарного результату добиця не проблема,(у мене це трішки получаєця) не дивлячись на насмішки противників турбінок

IMG_20211116_193545.jpg

IMG_20211116_214547.jpg

IMG_20211116_195523.jpg

IMG_20211114_232129.jpg

Змінено користувачем DSDDSD
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, ElectricMobile сказал:

Ви нормальний реставратор, ви намагаєтесь робити гарно!
Всі хто хоча б цікавиться як працюють механізми та верстати, і пробуть їх відновлювати - вже молодці, головне щоб не болгаркою по направляйках )))

А что, болгаркой по направляющим невозможно восстановить точность? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Georg_Adolfovich сказал:

А что, болгаркой по направляющим невозможно восстановить точность? 

:D.......230 и 180 ...не желательно даже пробовать.........только125....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку