Petia1982

Саморобний токарний по металу

223 повідомлення у цій темі

14 минуты назад, Petia1982 сказал:

 Хто такий Мартен? 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

 

Про Мартена зрозумів???. А що за станина? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заготовка.... Донор... Иногда на чермете рукастые ребята трупиков подбирают чисто с целью взять станину и на ней/на ее основе что-то делать... Остальное же - в продажу на барахолку, себе на полку или обратно в чермет...

Старая чугунная станина, особенно если она имела термообработку направляющих.... Это отличный донор-заготовка.... Освежить шлифовкой рабочие плоскости и все, дальше хоть в оригинал хоть в ЧПУ... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Petia1982 сказал:

Що є то все моє.Що за станина? Хто такий Мартен? Ви про що взагалі? 

Ви серйозно? Чи приколюєтесь?. Як Ви зібралися будувати станок,коли не знаєте що таке станина. "Що є то все моє"- то якось не серйозно,Вас не просто так запитують,як Вам можуть дати якусь пораду,якщо нічого невідомо.

Змінено користувачем Seeker157
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Ви серйозно? Чи приколюєтесь?. Як Ви зібралися будувати станок,коли не знаєте що таке станина. "Що є то все моє"- то якось не серйозно,Вас не просто так запитують,як Вам можуть дати якусь пораду,якщо нічого невідомо.

Що таке станина я знаю, просто не зрозумів про " станину яка не поїхала до мартена"

, Богдан28 написав:

Заготовка.... Донор... Иногда на чермете рукастые ребята трупиков подбирают чисто с целью взять станину и на ней/на ее основе что-то делать... Остальное же - в продажу на барахолку, себе на полку или обратно в чермет...

Старая чугунная станина, особенно если она имела термообработку направляющих.... Это отличный донор-заготовка.... Освежить шлифовкой рабочие плоскости и все, дальше хоть в оригинал хоть в ЧПУ... 

Дякую, тепер зрозумів???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Petia1982 сказал:

Що є то все моє

Тут форум железячников, участников шоу -"Битва экстрасенсов" здесь нет и гадать ни- кто не будет.

Тему нужно было называть -》"Очередно токарный из говна и палок".

В описании писать: из инструмента есть болгарка, провило и сварочный.

Требуемая точность- точить черенки для лопат. 

К станкам доступа нет-далеко.

Поверочных инструментов нет,но, буду делать. 

Причина постройки - насмотрелся роликов на ютубе.

Купить тв16 за 300$ очень дорого.

 

Вы хоть раз пробывали шабрить? А шабрить сталь3?, а основная масса вашего железа именно она. 

Очень напоминает анекдот :

 

Подходит мужик к таксисту, смотрит на машину и говорит:

- Слушай, а что это у тебя машина непонятного цвета?!

- И почему написано слово "ТАКСИ" неразборчиво?

- И почему шашечек нет?

На что таксист отвечает:

- Так вам нужны шашечки или такси?

 

 

Так и здесь. Вам токарный не нужен, Ваша цель - убить кучу свободно времени.

 

Змінено користувачем Olexy
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Olexy написав:

Тут форум железячников, участников шоу -"Битва экстрасенсов" здесь нет и гадать ни- кто не будет.

Тему нужно было называть -》"Очередно токарный из говна и палок".

В описании писать: из инструмента есть болгарка, провило и сварочный.

Требуемая точность- точить черенки для лопат. 

К станкам доступа нет-далеко.

Поверочных инструментов нет,но, буду делать. 

Причина постройки - насмотрелся роликов на ютубе.

Купить тв16 за 300$ очень дорого.

 

Вы хоть раз пробывали шабрить? А шабрить сталь3?, а основная масса вашего железа именно она. 

Очень напоминает анекдот :

 

Подходит мужик к таксисту, смотрит на машину и говорит:

- Слушай, а что это у тебя машина непонятного цвета?!

- И почему написано слово "ТАКСИ" неразборчиво?

- И почему шашечек нет?

На что таксист отвечает:

- Так вам нужны шашечки или такси?

 

 

Так и здесь. Вам токарный не нужен, Ваша цель - убить кучу свободно времени.

 

Знаєте, кожен судить по собі. Це не просто слова і особисто Вам треба над їми задуматись. Я в людей шукав поради з чого і в якому варіанті робити станину. Я не питав як і чим її обробляти, регулювати і все інше. Повторюю ще раз-З ЧОГО І В ЯКОМУ ВАРІАНТІ. 

Інший аспект. 

Я на форумі лічені дні і ще не до кінця зрозумів який контингент тут спілкується, які правила та ін. 

Якщо я когось чимось образив я за це прошу вибачення. 

А що до Вас, то не Вам вирішувати як мені називати, що в мене є і що я буду точити.Тут я без Вас особисто точно розберусь. 

Гарного дня. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Olexy сказал:

Вы хоть раз пробывали шабрить? А шабрить сталь3?, а основная масса вашего железа именно она. 

А может и не будет? может на рельсах сделает?))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коди собі планував робити саморобного токарного (відпустило тьфу-тьфу і купив 2 шт заводських під відновлення), то стягував купу залізяк, потім плани мінялись і залізяки продавались, а на їх місце стягувались інші. Так от передивився купу відео, перечитав купу ініормації і ось що вивів з того всього (на істину не претендую):

 

- якщо робити, то максимум самому.

Бо якщо "по уму" робити, не маючи власних верстатів, то треба звертатись за купую токарних, фрезерних та шліфувальних робіт, тоді станок звісно вийде більш "справжнім", але ціна скоріше всього перевалить за вартість готового заводського. 

 

- виходячи з написаного вище треба обирати максимально просту конструкцію станини і направляючих. Тут найкращий варіант - пласкі направляючі. Їх найлегше виготовити/обробити в домашніх умовах без верстатів

 

- відсутність/мінімум зварки, бо все так чи інакше покрутить. Тоді доведеться відпалювати і виводити геометрію

 

- в якості передньої бабки найкраще взяти якийсь готовий підходящий вузол, бо якщо робити найпростішу бабку (металевий короб, 2 корпуст підшипників, шпиндель) вийде довше і дорожче в результаті, якщо знову ж замовляти на стороні

 

- з малою поздовжньої краще не заморочуватись. Так само немає сенсу гратися з коробкою подач. Найкраще - електронна гітара. Необхідні детальки можна буде зробити на тому ж станочку

 

- задню бабку можна зробити потім на напівготовому верстаті

 

На мою думку лише так можна отримати достойний варіант, з мінімальними токарно-фрезкрними роботами.

 

Ось як це бачив я. Для вмц 500.

Станина - проф. труба 150×150, всередину бетон або "полімербетон"  для того, щоб гасити вібрації. Через всю трубу навкручувати болтів в потай, чи шпильок, щоб все зв'язалось. Направляючі або готовий вузол типу того, що я скилав, або по тому ж принципу з прокату. Квадрат + полоса 20 - 30 мм товщиною = пласкі прямокутні направляйки. Кріпити все болтами! Супорт з товстого металевого листа 20 - 30 мм мін, направляйки так само. Між направляйками зедекс.

 

Дорожчий варіант - рельсові направляючі, але під них треба базу виводити всеодно.

 

Але краще купити готовий верстат і відновити.

 

Зараз розумію, що станкобудування має бути як хоббі, а не для того, щоб отримати веостат.

 

А якщо це хоббі, то краще будувати станок, маючи станки:)

Змінено користувачем Reiter
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, Petia1982 сказал:

 і ще не до кінця зрозумів який контингент тут спілкується, 

 

Кто что то делает  изредко скажут в тему , завсегдатые лишьбы поговорить ихмо...

Змінено користувачем Vip
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Коди собі планував робити саморобного токарного (відпустило тьфу-тьфу і купив 2 шт заводських під відновлення), то стягував купу залізяк, потім плани мінялись і залізяки продавались, а на їх місце стягувались інші. Так от передивився купу відео, перечитав купу ініормації і ось що вивів з того всього (на істину не претендую):

 

- якщо робити, то максимум самому.

Бо якщо "по уму" робити, не маючи власних верстатів, то треба звертатись за купую токарних, фрезерних та шліфувальних робіт, тоді станок звісно вийде більш "справжнім", але ціна скоріше всього перевалить за вартість готового заводського. 

 

- виходячи з написаного вище треба обирати максимально просту конструкцію станини і направляючих. Тут найкращий варіант - пласкі направляючі. Їх найлегше виготовити/обробити в домашніх умовах без верстатів

 

- відсутність/мінімум зварки, бо все так чи інакше покрутить. Тоді доведеться відпалювати і виводити геометрію

 

- в якості передньої бабки найкраще взяти якийсь готовий підходящий вузол, бо якщо робити найпростішу бабку (металевий короб, 2 корпуст підшипників, шпиндель) вийде довше і дорожче в результаті, якщо знову ж замовляти на стороні

 

- з малою поздовжньої краще не заморочуватись. Так само немає сенсу гратися з коробкою подач. Найкраще - електронна гітара. Необхідні детальки можна буде зробити на тому ж станочку

 

- задню бабку можна зробити потім на напівготовому верстаті

 

На мою думку лише так можна отримати достойний варіант, з мінімальними токарно-фрезкрними роботами.

 

Ось як це бачив я. Для вмц 500.

Станина - проф. труба 150×150, всередину бетон або "полімербетон"  для того, щоб гасити вібрації. Через всю трубу навкручувати болтів в потай, чи шпильок, щоб все зв'язалось. Направляючі або готовий вузол типу того, що я скилав, або по тому ж принципу з прокату. Квадрат + полоса 20 - 30 мм товщиною = пласкі прямокутні направляйки. Кріпити все болтами! Супорт з товстого металевого листа 20 - 30 мм мін, направляйки так само. Між направляйками зедекс.

 

Дорожчий варіант - рельсові направляючі, але під них треба базу виводити всеодно.

 

Але краще купити готовий верстат і відновити.

 

Зараз розумію, що станкобудування має бути як хоббі, а не для того, щоб отримати веостат.

 

А якщо це хоббі, то краще будувати станок, маючи станки:)

Дякую за слушні поради

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

 

Кто что то делает  изредко скажут в тему , завсегдатые лишьбы поговорить ихмо...

Це я вже помітив???Хоча люди час від часу кидають якісь корисні поради та ідеї

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Petia1982 Если бы я делал станину то только плоскую и из листовой стали от 10-15 мм.Методом крепления вместо сварки. винтами,и с частичной сваркой для стабилизации вибрации станины.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Petia1982 сказал:

Знаєте, кожен судить по собі. Це не просто слова і особисто Вам треба над їми задуматись. Я в людей шукав поради з чого і в якому варіанті робити станину. Я не питав як і чим її обробляти, регулювати і все інше. Повторюю ще раз-З ЧОГО І В ЯКОМУ ВАРІАНТІ. 

Інший аспект. 

Я на форумі лічені дні і ще не до кінця зрозумів який контингент тут спілкується, які правила та ін. 

Якщо я когось чимось образив я за це прошу вибачення. 

А що до Вас, то не Вам вирішувати як мені називати, що в мене є і що я буду точити.Тут я без Вас особисто точно розберусь. 

Гарного дня. 

Те не сприймайте близько до серця, в мою сторону теж щось подібне летіло, коли токарного робив. А він вже майже за 2 роки вже на фрезера заробив і в додачу себе окупив, та й декому з форумчан деталі робив....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

@Petia1982 Если бы я делал станину то только плоскую и из листовой стали от 10-15 мм.Методом крепления вместо сварки. винтами,и с частичной сваркой для стабилизации вибрации станины.

Я також робитиму без призм. Але за основу братиму рейси розвернуті догори. Виставлю максимально рівно геометрію, стяну шпильками,зварю прихватками. Тоді знову буду підганяти геометрію. Чим? Залежно від того яка намалюється картина після зварювання

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, богдан33 написав:

Те не сприймайте близько до серця, в мою сторону теж щось подібне летіло, коли токарного робив. А він вже майже за 2 роки вже на фрезера заробив і в додачу себе окупив, та й декому з форумчан деталі робив....

Накипіло???. А можна фото Вашого станочка?З Вашого дозволу може щось собі взяв би на озброєння

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-ne-doskladeniy-samorobniy-tokarniy-stanok-IDNPS3j.html,

Ось на відомому сайті,чоловік продає саморобний,може дещо підглянути. Не кажу щоб копіювали,та щось подібне можна реалізувати вдома,та нажаль геть без послуг токаря не обійтись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-ne-doskladeniy-samorobniy-tokarniy-stanok-IDNPS3j.html,

Ось на відомому сайті,чоловік продає саморобний,може дещо підглянути. Не кажу щоб копіювали,та щось подібне можна реалізувати вдома,та нажаль геть без послуг токаря не обійтись.

Дякую, обов'язково загляну

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-ne-doskladeniy-samorobniy-tokarniy-stanok-IDNPS3j.html,

Ось на відомому сайті,чоловік продає саморобний,може дещо підглянути. Не кажу щоб копіювали,та щось подібне можна реалізувати вдома,та нажаль геть без послуг токаря не обійтись.

На уголках не хочу. Супорта як не прижимай,чим не прижимай, він люфтить і то серйозно. Знайомий робив-викинув всю конструкцію в металолом,хоча чим тільки ми його не прижимали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Petia1982 сказал:

Я також робитиму без призм. Але за основу братиму рейси розвернуті догори

С башмаком рельс может быть гемор, нужно фрезеровать край под паралель. 

@Vip предложил интересный и наверное правильный вариант, плоский лист,  мне видится 14 и больше мм положить на те башмаки и прихватить.

Возможно стоит посмотреть в сторону наклонной станины, для её очистки. А заднюю бабку делать с перестановкой по крепёжным отвестиям. 

Может и в сторону рельс посмотреть ( не железнодорожных)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Petia1982 сказал:

Накипіло???. А можна фото Вашого станочка?З Вашого дозволу може щось собі взяв би на озброєння

Власне кажучи саморобна там станина, все інше з різних верстатів по всій Україні шукав

токарний 001.jpg

токарний 002.jpg

токарний 003.jpg

токарний 004.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Petia1982 сказал:

 

До речі я в Любешові і народився:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, богдан33 написав:

Власне кажучи саморобна там станина, все інше з різних верстатів по всій Україні шукав

токарний 001.jpg

токарний 002.jpg

токарний 003.jpg

токарний 004.jpg

То він як заводський, а з чого станина? 

, богдан33 написав:

До речі я в Любешові і народився:D

Землячок значить. А де зараз живете? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Petia1982 сказал:

На уголках не хочу. Супорта як не прижимай,чим не прижимай, він люфтить і то серйозно. Знайомий робив-викинув всю конструкцію в металолом,хоча чим тільки ми його не прижимали

Та я ж не кажу ,що такий самий. Нехай направляючі будуть пласкими,їх легше зробити. Прижим можна реалізувати прижимами знизу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, Petia1982 написав:

Що є то все моє.Що за станина? Хто такий Мартен? Ви про що взагалі? 

У вас ніхто ваше не забирає, людина говорить про те, що якщо ви покажете (хоч би й на словах) свої технічні можливості і поясните свої побажання, то тоді людям легше буде давати вам якісь конкретні поради, коли ви їх про це просите

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку