Анатолий0402

Низкоподхватный домкрат 30 тонн

24 повідомлення у цій темі

Всем здравствуйте есть все чертежи!

Стоит делать или нет ? 

Цена примерно будет 

18000 - 20000 грн 

Screenshot_20220107_205202_com.android.chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Анатолий0402 вопрос только в глубине рынка. Возможно я не прав, но сдаётся, что спрос будет низким. 
Если рассматривать тему перестановки станков - сверхнизким. Проще в аренду взять...
К тому-же данная конструкция имеет существенный недостаток: несущий шток. Загнуть его - как два пальца...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://load-tech.com.ua/ru/domkraty/83-domkrat-gidravlicheskij.html это такой?

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почти похоже 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Одессит сказал:

@Анатолий0402 вопрос только в глубине рынка. Возможно я не прав, но сдаётся, что спрос будет низким. 
Если рассматривать тему перестановки станков - сверхнизким. Проще в аренду взять...
К тому-же данная конструкция имеет существенный недостаток: несущий шток. Загнуть его - как два пальца...

Ясно. Спасибо буду думать 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

К тому-же данная конструкция имеет существенный недостаток: несущий шток. Загнуть его - как два пальца...

Навіть якщо шток суцільний? Думаю що ні, шток тут точно не слабке місце. Якщо це товстостінна труба теж ні, швидше лита чавунна підошва могла б тріснути, треба в соліді понавантажувати. Ця штука не повинна тріскати, бо буде піднімати щось дороге.

 

А я думаю що робити варто, якщо знаєте як знайти клієнта.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Наливайко сказал:

Навіть якщо шток суцільний? Думаю що ні, шток тут точно не слабке місце. Якщо це товстостінна труба теж ні, швидше лита чавунна підошва могла б тріснути, треба в соліді понавантажувати. Ця штука не повинна тріскати, бо буде піднімати щось дороге.

 

А я думаю що робити варто, якщо знаєте як знайти клієнта.

Я с вами согласен там идёт труба толстотеная

На кранах идёт труба телескопическая 

Спасибо 

Змінено користувачем Анатолий0402
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Наливайко сказал:

Навіть якщо шток суцільний? Думаю що ні, шток тут точно не слабке місце. Якщо це товстостінна труба теж ні, швидше лита чавунна підошва могла б тріснути, треба в соліді понавантажувати. Ця штука не повинна тріскати, бо буде піднімати щось дороге.

 

А я думаю що робити варто, якщо знаєте як знайти клієнта.

Есть у меня такое ещё в советском исполнении. Потому и говорю о недостатках.
Самое простое и логичное: домкрат в "коробке" (как ДМ строил).
Боковые нагрузки на шток отсутствуют.
Железки всегда можно починить. Домкрат - заменить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, korak сказал:

И к чему это? 
Человек спросил стоит-ли заняться производством.
А так: можно и ломами на трубах поднять-перекатить...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Одессит сказал:

Есть у меня такое ещё в советском исполнении. Потому и говорю о недостатках.
Самое простое и логичное: домкрат в "коробке" (как ДМ строил).
Боковые нагрузки на шток отсутствуют.
Железки всегда можно починить. Домкрат - заменить.

Вы имеете в виду такой? 

IMG_20210304_144653.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Анатолий0402 Да. Оно, конечно, более гондробатое. Но - предельно надёжное и ремонтопригодное. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Одессит сказал:

@Анатолий0402 Да. Оно, конечно, более гондробатое. Но - предельно надёжное и ремонтопригодное. 

Спасибо клиенты есть 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу как человек, периодически катающий станки  ЧПУ 1-2-3 раза в год по 4-7 тонн каждый - то что в старпосте не подлезет вообще нигде...Станины как правило закрыты или электрическим шкафом или какой-нибудь херней типа кабинета... В хозяйстве 2 подкатных автомобильных домкрата, два бутылочных домкрата на 3 тонны каждый и один, купленный на олх бу домкрат как на  фото выше - у него слабое место - носик. Он хоть и кованный, но разгибается и станок начинает съезжает с лапки. Особенно опасно если противоположная сторона стоит на катках. Я такую штуку за 18-20 т не куплю, а тот кто катает советское оборудование - тем более. 

Я ни в коем случае не отговариаю - просто высказал свое мнение. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, VldLg сказал:

Скажу как человек, периодически катающий станки  ЧПУ 1-2-3 раза в год по 4-7 тонн каждый - то что в старпосте не подлезет вообще нигде...Станины как правило закрыты или электрическим шкафом или какой-нибудь херней типа кабинета... В хозяйстве 2 подкатных автомобильных домкрата, два бутылочных домкрата на 3 тонны каждый и один, купленный на олх бу домкрат как на  фото выше - у него слабое место - носик. Он хоть и кованный, но разгибается и станок начинает съезжает с лапки. Особенно опасно если противоположная сторона стоит на катках. Я такую штуку за 18-20 т не куплю, а тот кто катает советское оборудование - тем более. 

Я ни в коем случае не отговариаю - просто высказал свое мнение. 

 

Спасибо 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Анатолий0402 написав:

Я с вами согласен там идёт труба толстотеная

На кранах идёт труба телескопическая 

Спасибо 

На крані труба тягне або штовхає вздовж осі, труба до труби підібрана так, щоб будь який можливий перекос був мінімальний. А цей домкрат має трохи інший характер роботи. Вантаж справді старається зігнути в дугу таку конструкцію, @Одессит має рацію, я просто розмову підтримую :) Треба розвіяти тестами страхи, чи витримає ця конструкція у вашому виконанні 1.5 кратне навантаження без деформації?

Ми раптом одразу перейшли до критики конструкції, може і не дарма. Ота коробка версії ДМ звичайно працює, але вона дуже матеріаломістка, це погано для комерційного продукту. Версія з вашої фотки мене зараз збентежила іншим. Блискуча труба, це шток гідроциліндра? Якщо так, він сприймає вертикальне і бічне навантаження, а отже це навантаження падає на ущільнення, і воно пропрацює недовго. А якщо це направляюча, а шток ходить всередині неї, тоді все норм, кожен вузол зайнятий своєю справою. Мені домкрат подобається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Наливайко сказал:

На крані труба тягне або штовхає вздовж осі, труба до труби підібрана так, щоб будь який можливий перекос був мінімальний. А цей домкрат має трохи інший характер роботи. Вантаж справді старається зігнути в дугу таку конструкцію, @Одессит має рацію, я просто розмову підтримую :) Треба розвіяти тестами страхи, чи витримає ця конструкція у вашому виконанні 1.5 кратне навантаження без деформації?

Ми раптом одразу перейшли до критики конструкції, може і не дарма. Ота коробка версії ДМ звичайно працює, але вона дуже матеріаломістка, це погано для комерційного продукту. Версія з вашої фотки мене зараз збентежила іншим. Блискуча труба, це шток гідроциліндра? Якщо так, він сприймає вертикальне і бічне навантаження, а отже це навантаження падає на ущільнення, і воно пропрацює недовго. А якщо це направляюча, а шток ходить всередині неї, тоді все норм, кожен вузол зайнятий своєю справою. Мені домкрат подобається.

Спасибо большое 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні разу не приходилось бачити в такелажників домкрат з низьким підхватом на 30 тон. Чому? Пояснюю. Розкиньте мозгами: яке обладнання важить 30 тон? Здоровенні преса, здоровезні ГРС, здоровенні шліфи, і т.д. Все це обладнання стоїть в цехах де є потужні кранбалки, є можливість заїхати автокрану і т.д. Тому таке обладнання ніхто руками на трубах і танчиках не штовхає. Знімається з платформи чи трала і ставиться зразу на фундамент. Припіднімати таке обладнання смислу нема, кріплення і рим-отвори чи гаки, чи отвори для ломів в таких станках зверху. Єдине де може такий домкрат пригодитись - при вівірці щоб заштовхунити клинову опору, але як правило поряд вже опори стоять, тому припіднімають ними і заштовхують між них нову. Момент: ви хочете точково нагрузити 30 тон на підошву домкрата. А ви впевненні, що стяжка чи покриття витримає? Навіть цехова плита чугунна 500*500 просяде в бетон, якщо на неї точково покласти 30т. Тому вантажопідйомність таких цяцьок закінчується на 10-12 тоннах. Бо і так припіднімають 1 сторону. Хіба будете виривати станок разом з шпильками з бетону:))

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Дядько Максим сказал:

Ні разу не приходилось бачити в такелажників домкрат з низьким підхватом на 30 тон. Чому? Пояснюю. Розкиньте мозгами: яке обладнання важить 30 тон? Здоровенні преса, здоровезні ГРС, здоровенні шліфи, і т.д. Все це обладнання стоїть в цехах де є потужні кранбалки, є можливість заїхати автокрану і т.д. Тому таке обладнання ніхто руками на трубах і танчиках не штовхає. Знімається з платформи чи трала і ставиться зразу на фундамент. Припіднімати таке обладнання смислу нема, кріплення і рим-отвори чи гаки, чи отвори для ломів в таких станках зверху. Єдине де може такий домкрат пригодитись - при вівірці щоб заштовхунити клинову опору, але як правило поряд вже опори стоять, тому припіднімають ними і заштовхують між них нову. Момент: ви хочете точково нагрузити 30 тон на підошву домкрата. А ви впевненні, що стяжка чи покриття витримає? Навіть цехова плита чугунна 500*500 просяде в бетон, якщо на неї точково покласти 30т. Тому вантажопідйомність таких цяцьок закінчується на 10-12 тоннах. Бо і так припіднімають 1 сторону. Хіба будете виривати станок разом з шпильками з бетону:))

Спасибо за розвернутий ответ. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Одессит сказал:

И к чему это? 
Человек спросил стоит-ли заняться производством.
А так: можно и ломами на трубах поднять-перекатить...

К тому , что на подхвате достаточно "ливера", а по остальному Дядько Максим ответил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видел в прошлом году демонтировали станок фрезерный вес примерно 850 тонн , 3-4 человека , кран цеховой и несколько раз видел возле них такие домкраты были , другого ничего не видел 

IMG_20220110_114708.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

dk.jpg

 

Если там, где отмечено красным к примеру 10т, то носок (синим) тянет на 30-40% меньше, так по крайней мере в промышленных домкратах ABLE.

Нужно иметь в виду или читать паспорт.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.01.2022 в 12:58, stan сказал:

Видел в прошлом году демонтировали станок фрезерный вес примерно 850 тонн , 3-4 человека , кран цеховой и несколько раз видел возле них такие домкраты были , другого ничего не видел 

IMG_20220110_114708.jpg

Спасибо

В 10.01.2022 в 17:46, 4x4 сказал:

dk.jpg

 

Если там, где отмечено красным к примеру 10т, то носок (синим) тянет на 30-40% меньше, так по крайней мере в промышленных домкратах ABLE.

Нужно иметь в виду или читать паспорт.

Спасибо большое 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Ні разу не приходилось бачити в такелажників домкрат з низьким підхватом на 30 тон. Чому? Пояснюю. Розкиньте мозгами: яке обладнання важить 30 тон? Здоровенні преса, здоровезні ГРС, здоровенні шліфи, і т.д. Все це обладнання стоїть в цехах де є потужні кранбалки, є можливість заїхати автокрану і т.д. Тому таке обладнання ніхто руками на трубах і танчиках не штовхає. Знімається з платформи чи трала і ставиться зразу на фундамент. Припіднімати таке обладнання смислу нема, кріплення і рим-отвори чи гаки, чи отвори для ломів в таких станках зверху. Єдине де може такий домкрат пригодитись - при вівірці щоб заштовхунити клинову опору, але як правило поряд вже опори стоять, тому припіднімають ними і заштовхують між них нову. Момент: ви хочете точково нагрузити 30 тон на підошву домкрата. А ви впевненні, що стяжка чи покриття витримає? Навіть цехова плита чугунна 500*500 просяде в бетон, якщо на неї точково покласти 30т. Тому вантажопідйомність таких цяцьок закінчується на 10-12 тоннах. Бо і так припіднімають 1 сторону. Хіба будете виривати станок разом з шпильками з бетону:))

Повністю підтримую. Із власного досвіду скажу що розбирав верстат вагою поза 60 тон. Розібравши автокраном усе навісне з колонами і тд... вирішив витягнути станину на вулицю для зручності подальшої погрузки ( приблизно 25тон). Для того щоб поставити на труби піднімав ж/д домкратом, так от з 10 підйомів було 6 провалів заводської стяжки!

У кінцевому результаті погрузили у цеху двома автокранами...

 

Думаю що 15тон буде достатньо, краще використати два менш потужних паралельно. Ну і ціна щоб була доступною.  Дивлячись на бурхливий темп розвитку нашої держави таких важких верстатів за найближчих 7-10 років буде декілька одиниць...

 

А узагалом то поки не попробуєш то не будеш знати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку