Леня

Посоветуйте мультиметр

78 повідомлень у цій темі

Добрый вечер) Прошу совета по мультиметру, какой купить, их множество, не знаю какой взять. Я не занимаюсь проффесионально, не зарабатываю на нем, нужно чтобы показывало напряжение, сопротивление, силу тока (желательно переменку, не все это могут) и возможность измерения емкости конденсаторов,т.е. просто для гаражных нужд.

Требования:

1. Точность на уровне "я верю этому аппарату".

2. Надежность.

3. Цена 500 грн. плюс минус (прошу не смеяться). Если же по моим требованиям мультиметры не вкладываются в 500 грн., а дороже, все равно кидайте.
Спасибо))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер 

может что то подороже все же   - - так как дешевые - легко спалить  и  большая погрешность 

да и из хотелок -----функция  измерения емкости

 

у меня много mультиметров- в основном это Mastech - но вот померять маленькое сопротивление доли ома - проблема 

Себе взял на выезд  - https://prom.ua/p906303734-acdc-tokovye-kleschi.html  -не реклама  просто ссылка себе брал на али

и как для бытового использования - все ок  и ток можно замерять клещами - постоянка переменка- сопротивление- емкость -индикатор напряжения - ну так для мастерской   и быта  все есть

 

 

 

 

 ACM91

Измерение постоянного и переменного тока (минимум 1 мА на с помощью клещей)

Измерение микроампер μA (0,1 мкА на клеммах, с помощью щупов)

Измерение напряжения переменного и постоянного тока

Измерение частоты

Измерение сопротивления и емкости

Измерение температуры

Функция проверки в реальном времени

V-alert измерения

автоматический выбор диапазона

удержание данных

автоматическое отключение питание

подсветка

Соответствие стандартам IEC-61010-1, IEC-61010-2-030, МЭК 61010-2-032, МЭК 61010-2-033

класс защиты CAT III 300V, CAT II 600V

Технические характеристики:

Дисплей: 6000 отсчетов

Постоянный ток DC: 6A / 60A / 100A/ 0.001A / 0.01A / 0.1A ± (3.0% + 5 знаков младшего разряда)

Переменный ток AC: 6A / 60A / 100A 0,001 A / 0.01A / 0.1A ± (2.5% + 5 знаков младшего разряда)

Постоянный ток (μA) щупами: 0-200μA 0,1μA ± (0,8% + 5 знаков младшего разряда)

Напряжение постоянного тока: 6V / 60V / 600V 0.001V / 0.01V / 0.1V ± (1.0% + 3 знака младшего разряда)

Напряжение переменного тока: 6V / 60V / 600V 0.001V / 0.01V /0.1V ± (1.0% + 3 знака младшего разряда)

Низкий импеданс LOZ: Макс. 600 В Разрешение 0,1 В

Сопротивление: 600 Ом / 6 кОм / 60 кОм / 600 кОм / 6 МОм 0,1 Ом / 0,001 кОм / 0,01 кОм / 0,1 кОм / 0,001 МОм ± (1,0% + 3 знака младшего разряда)   60MΩ 0.01MΩ ± (1.2% + 20 знаков младшего разряда)

Емкость: 600μF / 6000μF 0,1μF / 1μF ± (4,0% + 3 знака младшего разряда)

Частота: 60 Гц / 1000 Гц 0,1 Гц / 1 Гц ± (1,0% + 5%)

Частота (с помощью клещей): 60 Гц / 1000 Гц 0,1 Гц / 1 Гц ± (1,0% + 5%)

Зуммер: Если сопротивление меньше 30 Ом, звучит непрерывный звуковой сигнал.

Температура: -20 ° C ~ 500 ° C 1 ° C / 2 ° F (2.0% + 2 знака младшего разряда)

Максимальный охват клещей: 20 мм

Питание: 1,5 В (AAA) x 2 (входят в комплект)

Змінено користувачем Viktor_KVS
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ANENG Q1

старые Mastech на 2к символов это печаль. Из плюсов только нормальный режим прозвонки

Змінено користувачем enomad
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На форумі вже була тема про тестери.

Із доступних по ціні, функціоналу раджу щось подібне на UNI-T M890,   буква в кінці  - визначає набір додаткових функцій.

Я користуюсь M890G.

Переваги - великий екран, ручне переключення діапазонів, автоматичне виключення і приємна ціна в межах 300грн.

Докупіть хорошу "крону" типу 6LF22 і щупи за 150грн з м'яким дротом і матимете надійний апарат на всі потреби за 500грн.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, kratmel сказал:

Із доступних по ціні, функціоналу раджу щось подібне на UNI-T M890

Я також радив би унітрендові 890-ті, або щось подібне. Можете підібрати собі по параметрам у фільтрах  тут.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Леня сказал:

3. Цена 500 грн. плюс минус (прошу не смеяться). Если же по моим требованиям мультиметры не вкладываются в 500 грн., а дороже, все равно кидайте.
Спасибо))

Я також не профі, але маю їх кучку і ті, що найбільше працюють, коштують більше тисячі. Взавтра сфоткаю основні. 

Також, зручна  штука токові кліщі - дуже виручають часто. Їх в мене три вида. Там по ціні можна попасти, але там, зазвичай, немає для конденсаторів.

Щодо конденсаторів, то майже всі "стандартні" до 10 000 мкф, мені цього замало, тому я купив "автоматичний блочок", в нього більші показники (також сфоткаю взавтра).

З "дешевими" (до 600 грн) в мене завжди одна і та ж проблема - перестає показувати якась "паличка" на моніторі. Ще було, що один втикнув в 220, а він був включений на інше - двосторонній перемикач збив з толку, і не було захисту. НЕ БЕРИ з двостороннім (круговим). Є двосторонні дубльовані, то то інше.

Вцілому, "дешеві" виходять дорожче, ніж нормальний. Тому  тут не дуже зекономиш. 

По точності, в сучасних, в майже в усих похибка не критична, крім опору. Через показники опору я і взяв дорогий, він мені зекономив в рази більше грошей. Я тоді купував кучу движків електро, по вигідній ціні, але всі в кучі зі згореними. Провірити можна було тільки так. Купив більше 20-ти штук - всі виявились нормальні. Дуже чітко показував підпал. Звичайні так не показували.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маленьке доповнення. На фото ноунейм але також M890G.

m890g-multimetr-1.jpg

Якщо вибирати мультиметр то одна із головних проблем - правильно вибрати те, що міряєш - напругу, опір, струм. 

І майже в усіх дорогих і нових моделях всі позначення одним кольором і  і не розділені ніяк.

Зрозуміле групування і позначення величин - ось чому мені подобається мультиметр такого типу.

Особливо коли вже зір не той...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо щупів. В забугор'ї я наткнувся на набір зі всякими зручними штуками. Вже в Україні показав куму - той знайшов подібні і ще більш наворочені на алі, там і купив згодом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kratmel написав:

Якщо вибирати мультиметр то одна із головних проблем - правильно вибрати те, що міряєш - напругу, опір, струм. 

І майже в усіх дорогих і нових моделях всі позначення одним кольором і  і не розділені ніяк.

Зрозуміле групування і позначення величин - ось чому мені подобається мультиметр такого типу.

Особливо коли вже зір не той...

Якщо порівняти зі звичайним 9205, то там кольорове групування на порядок очевидніше, от наприклад:

3414817872_w700_h500_multimetr-digital-d

В мене DT9208A, за все життя нічим кращим не користувався і чесно не до кінця розумію всі ці погоні за "класними", дорогими приладами, бо все впирається в мізки ремонтника, а не в те за 10 баксів в нього прилад чи за 100. Ні, я розумію навіщо таке, якщо ви ремонтуєте наприклад радіостанції, чи щось інше специфічне, хоча і там вимірювання мультиметрами робити то таке... є інші прилади, точніше мають бути, якщо такими речами займаєтесь. А якщо берете універсала, то відверто пофігу яка модель, дивитись треба як конкретний прилад якісно зроблений, бо відпрацьовані вже десятиліттями основні схеми мультиметрів є більш ніж надійними, все залежить лише від їхньої реалізації в "залізі". Єдине що мене за весь час не влаштовувало в цих всіх мультиметрах в порівнянні з совками це неможливість міряти оми, коли треба поміряти опір наприклад в 2-3 ома більш-менш точно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Леня після частотних прретворювачів перед двигунами вимірювати плануєте? А після тиристорних (і не тільки) регуляторів потужності? Міряти пусковий струм двигуна? Якщо щось із цього потрібно - то буде зовсім інша тема і ціна, мінімум втричі більша. Майте це на увазі. Звичайними недорогими приладами там наміряє казна-що. Тоді мультиметр має бути True RMS та мати фільтр нижніх частот (зветься по-різному у різних виробників). Пускові струми взагалі одиниці вміють вимірювати.

Змінено користувачем Fyva
Доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Fyva такое мерять уже осцилл нужен хотябы

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Леня сказал:

Добрый вечер) Прошу совета по мультиметру, какой купить, их множество, не знаю какой взять. Я не занимаюсь проффесионально, не зарабатываю на нем, нужно чтобы показывало напряжение, сопротивление, силу тока (желательно переменку, не все это могут) и возможность измерения емкости конденсаторов,т.е. просто для гаражных нужд.

Требования:

1. Точность на уровне "я верю этому аппарату".

2. Надежность.

3. Цена 500 грн. плюс минус (прошу не смеяться). Если же по моим требованиям мультиметры не вкладываются в 500 грн., а дороже, все равно кидайте.
Спасибо))

 Чтоб и токовые клещи и емкости во всем диапазоне показывал. Нужно гривны исправить на доллары и смотреть что-то среди народного бренда Fluke. Там будет гарантия что все что они заявляют прибор таки может. )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неубиваемый

16418811225391165819285532299277.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Partas хвастаетесь ?  Вроде ж тема не для этого.

Или подскажете ТС где такой он может купить в его бюджете ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Partas сказал:

Неубиваемый

16418811225391165819285532299277.jpg

Явно далеко не бюджет! Имею подобный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Partas сказал:

Неубиваемый

 

1996г - ценник 80$  - мой первый мультиметр после отечественных - время потрепало но работает

SAM_0945.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плюс за uni-t, багато знайомих користуються, ламаються в основному з вини користувачів (ввіткнули в розетку в режимі струму, міряли кіловольти на осциляторі або нерозряджений конденсатор ?).

 

Більш дорогий UT61B вже три роки майже щоденно в сервісі працює, тільки щупи періодично ламаютьсят(в основному теж з моєї вини))  Якщо треба точно і надійно водночас, то ціни трохи інші будуть вже.  

 

Зараз є купа непоганих китайців, шукайте огляди/відгуки на тому ж mysku.ru, наприклад ZOTEK ZT102, вживу не бачив але по оглядах наче гуд, і по ціні якраз в бюджет вкладається. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я от маю звичайний нонейм DT830D і Unit UT-71C.

Звичайно, у останньому значно більша точність, є автовимкнення, вимірювання ємності і частоти. Зате режим продзвонки реалізований через задницю, можна сказати, що його нема.

Поза тим, принципових відмінностей між ними не бачу. Можливо якби користувався активно щодня - то побачив би, але ж топікстартеру якраз і потрібен для епізодичної роботи.

 

Задовбався міняти ті крони, ціна на них просто дика і екологічне сумління мене мучить.

Тому DT830D у процесі переробки на літієве живлення - так і висить елемент 18650 привязаний до нього дротами. Працювати працює, але чомусь відвалився режим продзвонки, тепер просто пищить безперервно якщо включити відповідний режим. Розбиратись що не так - немає часу :(

Unit на літій переробляти не ризикнув, бо подумав, як там всередині буде стрекотіти перетворювач 4-9В, то точність вже буде далеко не 40000 відліків :( Хоча можливо це і параноя.

На разі для нього купив крону-акумулятор, вставив - працює.

 

А якщо потрібно, наприклад, регулярно вимірювати струми понад 1 ампер або опори менше 10-20 Ом то мультметер - не є для того. Потрібно застосувати більш відповідний прилад.

Змінено користувачем Quercus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сам пользуюсь uni-t ut136c, рекомендую, мультиметр на все случаи жизни, точный, среднеквадратичное по переменке, широкий набор измерений: напряжение, ток, переменка и постоянка, прозвонка, диоды, сопротивление, конденсаторы, транзисторы, частота, температура, удержание измеренного параметра, подсветка, большой экран, отсчёт от 0 до 4000, автовыбор диапазона. правда он немного дороже 500грн, сейчас он около 600-750грн смотря где покупать.

IMG_20220111_120939.jpg

Змінено користувачем nand1024
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема - топчик"", подобные значительно снимают напряжение в сообществе ))).

Отмечусь и я. Вот один из моих, он же основной и мне больше всех нравится. В активной эксплуатации уже 10 лет, слава богу, не горел ни разу... 

P20111-131250.jpgP20111-131308.jpg

P20111-133745.jpgНу то, что он не горел, думаю - не его заслуга...))) Периодически хочу  еще такой точно купить, но не нахожу, потом хотение утихает, потом снова...

В машине или на коленках возле электромотора какого-нибудь или еще где в военно-полевых условиях мне достаточно обычного мелкого DT-830.

При прочих равных условиях я бы купил DT-9205/07/, какой-то такой. Главное, чтобы был отдельный выключатель питания кнопочкой , бо надоедает крутить крутилку ON/OFF. И чтобы предел измерения тока был 10-20 А как переменного, так и постоянного.

Леонид, отношусь с огромным уважением к Вашим темам и считаю, что DT-9205/07/08 Вам хватит с головой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, enomad сказал:

@Fyva такое мерять уже осцилл нужен хотябы

По сер'йозному - так. На виїзді, в гаражі, для попередньої діагностики - достатньо прибору з True RMS, LPF або VFC, INRUSH, може бути корисним наявність LoZ по входу. У юнітрендів є все це у відносно недорогих приладів. Не ідеально все це працює (є багато "рамок"), але для діагностики достатньо. Приклад вже тут обговорювався.

Продзвонки - на більшості приладів справді "криві". При цьому чим "навернутіший" прилад, тим "кривіша" продзвонка. Але, знов таки, дивлячись як нею користуватися.

Тому і вказую @Леня на наявність цих технологій, щоб визначився перед покупкою, а не після :derisive: 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже років із десять користуюсь  XB-868. Простий, недорогий, міряє напругу,опір, ємність, частоту до 20МГц ( реально), скважність, звукова ""прозвонка"".  Живлення 3 В.Міцний,зручний корпус. З мінусів : не вимірює струм, при несинусоподібному сигналі спотворює показання частоти  за рахунок ""дзвону"" проводів щупів - лікується вмиканням послідовно з щупами резистора на 100...200 Ом. Часто користуюсь ним при ремонті силової електроніки. 

P1110681.JPG

P1110682.JPG

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення, граматика
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Quercus написав:

Задовбався міняти ті крони,

Для тестера, що має автовиключення купую тільки "крони" з позначенням  6LF.... або 6LP.....

Різниця часу напрацювання порівняно із звичайною  6F22  дуже велика.

Якщо пощастить купити 6LF... або 6LP... з позначкою "for industial use" то ще кращі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, kratmel сказал:

Для тестера, що має автовиключення купую тільки "крони" з позначенням  6LF.... або 6LP.....

Різниця часу напрацювання порівняно із звичайною  6F22  дуже велика.

Якщо пощастить купити 6LF... або 6LP... з позначкою "for industial use" то ще кращі.

Купите литиевую "крону" с юсби подзарядкой на Али. Уже пару лет в мосту и мультиметре поставил.

IMG_20220111_195842.jpg

IMG_20220111_195817.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось основні мої:

20220111_175458.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку