Леня

Посоветуйте мультиметр

78 повідомлень у цій темі

7 годин назад, ig3757 написав:

Купите литиевую "крону" с юсби подзарядкой на Али

Дякую за підказку. Однак в таких рішеннях і взагалі майже всюди де стоїть літієвий акумулятор мене бісить один момент.

Я постійно в голові мушу тримати лічильник напрацювання того акумулятора (навіть якщо на ньому є індикатор). Бо "вмирає" тобто сідає він стрибкоподібно (виключився і все). Батарейка ж працює до повного розряду, принаймні покаже, що вона вже присіла. 

А два акумулятори і зарядку як в шуруповерті носити з тестером якось дивно.

 

Особливо це прикольно в ліхтариках. Зайшов в темний підвал - а він вимкнувся...

Потратився і купив ліхтар Wurth - той за хвилину до вимкнення мигає кажучи "зараз вимкнусь"...хоч якось попереджає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, ig3757 написав:

Купите литиевую "крону" с юсби подзарядкой

Якщо використовуєте таку ""крону"" -літієвий акумулятор з DC/DC перетворювачем, запаяйте прямо на колодку живлення   плівковий конденсатор 0,1мкФ. Гадять ці перетворювачі на частотах 75....100кГц. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, kratmel сказал:

той за хвилину до вимкнення мигає кажучи "зараз вимкнусь"...хоч якось попереджає.

Взагалі, для таких випадків, було би дуже доцілним зробити схему АВР.

Тобто у ліхтарику стоїть дві батарейки, коли одна сідає/вже сіла, -

автоматично перемикається на свіжу.

Не забувши поблимати пару секунд для сигналізації.

А відпрацьовану можна поміняти потім,  не кваплячись,  у штатному режимі, інколи поглядаючи на ліхтар.

 

Ну й, зрозуміло, що це для таких випадків, коли дійсно 

8 часов назад, kratmel сказал:

бісить один момент.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Куляста_Блискавка сказал:

Якщо використовуєте таку ""крону"" -літієвий акумулятор з DC/DC перетворювачем, запаяйте прямо на колодку живлення   плівковий конденсатор 0,1мкФ. Гадять ці перетворювачі на частотах 75....100кГц. 

Да вроде везде работают нормально: и в мультиметре матером, и в мосту. Не сбоят.

10 часов назад, kratmel сказал:

Дякую за підказку. Однак в таких рішеннях і взагалі майже всюди де стоїть літієвий акумулятор мене бісить один момент.

Я постійно в голові мушу тримати лічильник напрацювання того акумулятора (навіть якщо на ньому є індикатор). Бо "вмирає" тобто сідає він стрибкоподібно (виключився і все). Батарейка ж працює до повного розряду, принаймні покаже, що вона вже присіла. 

А два акумулятори і зарядку як в шуруповерті носити з тестером якось дивно.

 

Особливо це прикольно в ліхтариках. Зайшов в темний підвал - а він вимкнувся...

Потратився і купив ліхтар Wurth - той за хвилину до вимкнення мигає кажучи "зараз вимкнусь"...хоч якось попереджає.

Проще раз в неделю- другую подзаряжать?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, ig3757 написав:

Да вроде везде работают нормально: и в мультиметре матером, и в мосту. Не сбоят.

Проще раз в неделю- другую подзаряжать?.

циклы заряд-разряд... уже лучше выждать акцию и затарится хорошими батарейками, я так делаю, жду когда жирная акция на розетке и затариваюсь дюраселами, кстати в моем юните за полтора года пока не стоял вопрос о замене элементов питания

Змінено користувачем nand1024
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, ig3757 написав:

Да вроде везде работают нормально:

Повезло, не пожлобились китайці на конденсатор і дросель фільтру ( замість дроселя часто стоїть 1206 нульовий резистор  по виходу). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если уже на то пошло то еще вариант с NiMh аккумулятором, там видно когда его заряжать нужно, но это если постоянно пользоваться, если же от случая к случаю, то лучше хорошая литиевая батарейка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.01.2022 в 23:25, Viktor_KVS сказал:

у меня много mультиметров- в основном это Mastech - но вот померять маленькое сопротивление доли ома - проблема 

Та какая проблема? Драйвер для ЛЄД на 300ма. Или другой источник тока на 300ма.  На 1 ом  упадет  300мв и меряем на подходящем диапазоне миливольты, а потом пересчитываем в Омы.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Дядя_Уеф написав:

Та какая проблема? Драйвер для ЛЄД на 300ма. Или другой источник тока на 300ма.  На 1 ом  упадет  300мв и меряем на подходящем диапазоне миливольты, а потом пересчитываем в Омы.

 

Для малих опорів все не так просто

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, memoliza сказал:

Для малих опорів все не так просто

Не копенгаген я в англическом наречии, к несчастью моему. Но я так понял, что с законом Ома он не спорил. А значит все с этим просто. Установил ток по амперметру на резисторе, и меряешь в нужных тебе точках напряжение. Поделил второе на первое и получаешь сопротивление между нужными точками. И никакие сопротивления проводов ни разу на измеряемое сопротивление не влияют.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.01.2022 в 10:53, Rad1st сказал:

Плюс за uni-t, багато знайомих користуються, ламаються в основному з вини користувачів (ввіткнули в розетку в режимі струму, міряли кіловольти на осциляторі або нерозряджений конденсатор ?).

 

Більш дорогий UT61B вже три роки майже щоденно в сервісі працює, тільки щупи періодично ламаютьсят(в основному теж з моєї вини))  Якщо треба точно і надійно водночас, то ціни трохи інші будуть вже.  

 

Зараз є купа непоганих китайців, шукайте огляди/відгуки на тому ж mysku.ru, наприклад ZOTEK ZT102, вживу не бачив але по оглядах наче гуд, і по ціні якраз в бюджет вкладається. 

маю в майстерні і uni-t  і  ZOTEK, обома брендами задоволений,  ZOTEK ZT102 маю також в користуванні, показники досить точні, для гаражних потреб вважаю саме те і в бюджет вписується, є захист, який дійсно працює, щупи то взагалі витратний матеріал і рекомендую шукати із силіконовими проводами, дуже гнучкі і не ламаються на морозі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

Вот

Вот как его чинить?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, nero сказал:

Вот как его чинить?)

Как и всё остальное из мира электроники.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Дядя_Уеф написав:

Не копенгаген я в англическом наречии, к несчастью моему. Но я так понял, что с законом Ома он не спорил. А значит все с этим просто. Установил ток по амперметру на резисторе, и меряешь в нужных тебе точках напряжение. Поделил второе на первое и получаешь сопротивление между нужными точками. И никакие сопротивления проводов ни разу на измеряемое сопротивление не влияют.

 

З законом Ома важко сперечатись. Справа в іншому. Коли доходить до виміру малих опорів (до кількох ом) і хочеться сякої-такої точності - треба враховувати речі про котрі зазвичай і не думаєш. Починає грати роль опір проводів щупів, опір самого контакту щупів з резистором і так далі. Щоб компенсувати всі ті фактори - малі опори міряють за допомогою моста з чотирьох резисторів, при цьому вимірюваний опір бажано підпаювати, і додатково використовують одну зі схем з відео вище для компенсації опору проводів. Якщо міряти малі опори "в лоб" - практично гарантовано буде похибка в кілька сотень відсотків. Тай отаке

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

890  модель закроет полностью все потребности, рекомендую брать бу. В конце 90 начале 00 их собирали на синих высокоточных резисторах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну яка ж гарнюня, аж захотів купити! :)

 

https://kaiweets.com/products/kaiweets-km601-digital-multimeter

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плюсану за M890G. Мій працює чверть століття без проблем. За цей час тричі чистив. Одне "але" - в подібних тестерах щупи ОДРАЗУ НАХРІН. Міняти на МГШВ-0,5 і нормальні банани. Інакше Оми міряти буде важко, а згодом - і все решту, бо три волосинки в пластмасі добре ізолюють 700В, а далі - нічого хорошого...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Vip написав:

Как и всё остальное из мира электроники.

Угу, розбиратись що за чіп керує виводом інфи на екран, особливо якщо він зішліфований. Розбиратись що за ексклюзивний екран там поставили. Потім шукати той ексклюзив на алі бо тут фіг знайдеш таке. А потім ще й молитись щоб підробку не прислали. І в скільки автору теми такий ремонт встане? І найголовніше хто за нього візьметься... В результаті вийде і швидше, і дешевше купити новий апарат, але до того моменту всі "радники" крутої штуки вже руки вмиють...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про прошивку контроллера забыли :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, nero сказал:

Угу, розбиратись що за чіп керує виводом інфи на екран, особливо якщо він зішліфований. Розбиратись що за ексклюзивний екран там поставили. Потім шукати той ексклюзив на алі бо тут фіг знайдеш таке. А потім ще й молитись щоб підробку не прислали. І в скільки автору теми такий ремонт встане? І найголовніше хто за нього візьметься... В результаті вийде і швидше, і дешевше купити новий апарат, але до того моменту всі "радники" крутої штуки вже руки вмиють...

 

1 час назад, Zpmservice сказал:

Про прошивку контроллера забыли :)

 

Тогда неубиваемый стрелочный, сопротивления в цепях измерения тестера ,всегда можно перемотать самому.:) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось такий маю,дуже задоволений,головне непопасти на китайську копію перше фото.

MS8265-800x800.jpeg

20220117_102446.jpg

Змінено користувачем Domp
Помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підніму тему. Мав 2 мультиметри VC61A (як на фото). Всим мені подобались, але одного хтось "позичив", а другий сам випадково спалив. 

 

От тепер треба заміна. Думаю чи взяти такий же чи спробувати щось інше.

Питання чи можна дивитися на автоматичні? Бо якось ніколи їм не довіряв....

215919834.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна. У мене Mastech MY 68 і  UNI-T UT139C. Обидва з автоматичним вибором межі вимірювання.  Працюють вже багато років все норм

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я, коли в березні/квітні жив у Львові і просив добрих львів'ян дати в тимчасове користування деякий інструмент (відгукнулося аж цілих 0 добрих львів'ян), купив в місцевому "мастерам" мультіметр Accta AT-180. Дуже задоволений!

Мультіметром.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку