Reiter

Маленька, бюджетна полірувальна машинка

41 повідомлення у цій темі

Доброго :)

 

Є незначеі потреби в поліровці. Фари на авто, деталі мотоцикла, можливо трохи й авто освіжити не поспішаючи.

 

Велику й дорогу брати не хочу. Немає в мене для неї роботи, бо ж не постійно поліруватиму. Та й з дрібними деталями буде не зручно.

 

Придивився собі машинки у формфакторі гвинтокрута (шуруповерт).

 

Є мереживий з Китаю і є досить бюджетний аккумуляторний.

 

Хто що за них може скащати? Хто користувався?

 

Screenshot_20220115-125210_AliExpress.jpg

Screenshot_20220115-165719_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перша по заявленим характеристикам виглядає нормально - майже кіловат потужності це добре.

Друга,  12В з аккумулятором 4000мА*год (в мене на телефоні в півтора рази потужніший) виглядає трохи смішно, хоча черевики чистити вистачить.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Олек77 сказал:

Перша по заявленим характеристикам виглядає нормально - майже кіловат потужності це добре.

Друга,  12В з аккумулятором 4000мА*год (в мене на телефоні в півтора рази потужніший) виглядає трохи смішно, хоча черевики чистити вистачить.

Думаєте не потягне аккумуляторна?

 

Чи може краше тоді взяти дорожче, але "повноцінну" ? 

Типу такої?

https://dnipro-m.ua/uk/tovar/polirovalnaya-mashina-pm-125cs/

 

Тут іще нюанс з обертами. На аккумуляторній 2 режими: макс 2800 об і макс 8500 (не знаю нащо такі оберти для поліровки)

 

На Дніпро-м до 800 - 2450 з підтримкою.

 

На китайці 2800.

 

Розмір 125 мм що на дніпрі, що на китайці.

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Там є відгуки по посиланню. Щось пишуть, що та машинка сильно гріється, притому манагери відповідають, що це нормально, саме пройде, а як ні - звертайтесь у сервісний центр...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Олек77 сказал:

Перша по заявленим характеристикам виглядає нормально - майже кіловат потужності це добре.

Друга,  12В з аккумулятором 4000мА*год (в мене на телефоні в півтора рази потужніший) виглядає трохи смішно, хоча черевики чистити вистачить.

У Вас на телефоне не 12в аккумулятор, а одна ячейка 3.7в ёмкостью 6 А/ч или около )

 

Аккумуляторную не советовал бы, есть турбина метабо 150мм круг с аккумулятором 18в 6А, так довольно быстро садиться если нагружать.

Змінено користувачем Blitzen
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

На Дніпро-м до 800 - 2450 з підтримкою.

Так Дніпро-М це і є чистопородний Китай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Reiter написав:

Чи може краше тоді взяти дорожче, але "повноцінну" ? 

Однозначно повноцінну. При поліруванні потрібно користуватись різними обертами, при чому часто приходиться працювати на малих обертах притискаючи полірувальний круг до деталі. Акумуляторна не справиться з таким, а якщо і частково буде справлятись, то недовго.  З моделей тяжко щось порадити, бо припустимо той же самий брендовий Рупес коштує  не гуманних грошей та відноситься до професійних, а з поширених — однаково буде щось з китайщини та терміном служби — надвоє бабка ворожила... Якщо ж користуватись з розумом, то всі вони відходжують декілька років, коли не старатись самому їх вгробити.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як на рахунок болгарки з автоматичним підтримуванням обертів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Blitzen сказал:

У Вас на телефоне не 12в аккумулятор, а одна ячейка 3.7в ёмкостью 6 А/ч или около

Согласен, с мощностью погорячился. Однако, даже если с аккумулятора удасться снять 20А, это будет 12 мин работы на мощности 480Вт, что на мой взгляд, для полировки кругом 125мм маловато. Воск размазывать оно конечно пойдет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такие полировочные машинки, то игрушки, только по наружным плоскостям ялозить. 

Лучше купить 125ю болгарочку с регулятором оборотов (благо сейчас их немало, и есть и в очень бюджетном секторе). Так она будет универсальной, и гораздо более удобной.  На неё можно поставить и такую насадку, со всеми подобными расходниками,  и многое другое. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене є болгарка від Metabo 1,7 квт під 125й круг. З регулюванням обертів. Але мін оберти в районі 3000. Можливо помиляюсь, але мені здається це забагато може бути для поліровки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я собі купив за 850 гривень,з доставкою.

125 круг,1100 ват.регулятор обертів,плавний запуск,підтримка обертів,мін оберти-2000.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Reiter сказал:

В мене є болгарка від Metabo 1,7 квт під 125й круг. З регулюванням обертів. Але мін оберти в районі 3000. Можливо помиляюсь, але мені здається це забагато може бути для поліровки.

Для лкп и пластика много. Для металла самое оно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

В мене є болгарка від Metabo 1,7 квт під 125й круг. З регулюванням обертів. Але мін оберти в районі 3000. Можливо помиляюсь, але мені здається це забагато може бути для поліровки.

Я свою болгарку (без регулювання обертів) включав у ЛАТР - то оберти непогано регулювались. Якщо маєте потужний ЛАТР (хоча б на 1 кіловат) - можна спробувати :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

В мене є болгарка від Metabo 1,7 квт під 125й круг. З регулюванням обертів. Але мін оберти в районі 3000. Можливо помиляюсь, але мені здається це забагато може бути для поліровки.

Практично всі полірувальні машинки мають ручку для тримання і зручну додаткову ручку в районі редуктора для можливості притискання до площини, яка полірується. Мінімальні оберти в них менші і вірогідно кнопка пуска та регулювання повинна бути потужніша. Ними працювати досить зручніше від болгарки. Ну ще потрібно мати практичні навики в поліровці, бо підвищені оберти можуть привести до того, що можна взагалі витерти шар барби на кутах та на виступаючих частинах поверхні. Та й пасти бувають різної зернистості, що також впливає на процес поліровки, включно з обертами, вже не кажучи про температуру навколишнього середовища....площі нанесення пасти.... На вигляд простий процес скриває купу всяких дрібниць та навиків в роботі, і досвід напрацьовується навиками в роботі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

Я свою болгарку (без регулювання обертів) включав у ЛАТР - то оберти непогано регулювались. Якщо маєте потужний ЛАТР (хоча б на 1 кіловат) - можна спробувати

Довго не витримає. Я мав  свою першу дрельку Бош потужністю 550Вт з кнопкою 8А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Filosof сказал:

Для металла самое оно

Имхо, для металла у болгарки редуктор слабоват - там же нужно хорошо прижать и нагреть. Бошем на 2 скорости радиальной поверхностью 125мм сизалевого круга полировал, на Метабо - не выше 1 - дальше трудно круг удержать, и слышно - туговато редуктору на таких режимах. Хотя, по-хорошему, металлы значительно удобнее на полировальном станке в зеркало выводить - и взять удобно, и прижать можно хорошо (для больших деталей проблемка).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Yunytexnik сказал:

Я собі купив за 850 гривень,з доставкою.

125 круг,1100 ват.регулятор обертів,плавний запуск,підтримка обертів,мін оберти-2000.

І що ж то за чудо за таку ціну?

Я свою за 5 тис брав. Так вона в мене працювала вже на таких навантаженнях , де б китайська вже тричі вмерла :) До того були китайські - знаю про шо говорю :)

 

Але то болгарка, я знав, що будуть значні навантаження, тому й брав фірму.

 

На полірувальну машинку таких навантажень не планую. Звісно краще було б взяти фірмову, але цінник :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Олек77 сказал:

Имхо, для металла у болгарки редуктор слабоват - там же нужно хорошо прижать и нагреть. Бошем на 2 скорости радиальной поверхностью 125мм сизалевого круга полировал, на Метабо - не выше 1 - дальше трудно круг удержать, и слышно - туговато редуктору на таких режимах. Хотя, по-хорошему, металлы значительно удобнее на полировальном станке в зеркало выводить - и взять удобно, и прижать можно хорошо (для больших деталей проблемка).

:lol_mini: Никогда и никому подобного не рассказывайте. В особенности тем, кто уже больше двух десятков лет профессионально день при дню грызёт и полирует нержавейку. ))) Даже паршивые Sparky всегда годами работали на полировке. А последних лет 10 работаю исключительно Макитой. 
И да, по поводу "там же нужно хорошо прижать и нагреть" - полная ерунда. Давить кругом при полировке наоборот противопоказано, если надо именно полировать, а не палить поверхность ))) Сначала нужно качественно отшлифовать, и тогда полировка проходит легко и быстро. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Filosof сказал:

Сначала нужно качественно отшлифовать, и тогда полировка проходит легко и быстро. 

Шлиф от наждачки Р600 заполировываете?

Или выгрызаете до Р1200 и потом да, можно "гладить" и без нагрева?

При возможности выбора 300 круг на полировальном станке или 125-150 на болгарке в 9 случаях из 10 выберу станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Reiter сказал:
1 час назад, Yunytexnik сказал:

Я собі купив за 850 гривень,з доставкою.

125 круг,1100 ват.регулятор обертів,плавний запуск,підтримка обертів,мін оберти-2000.

І що ж то за чудо за таку ціну?

Відповів у приват.

Як варіант,можна взяти ексцентрикову шліфмашинку.Ними машини шліфують і полірують після покраски.

По тому посиланню,що я дав,вони теж мають бути.

Змінено користувачем Yunytexnik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Олек77 сказал:

Шлиф от наждачки Р600 заполировываете?

Или выгрызаете до Р1200 и потом да, можно "гладить" и без нагрева?

При возможности выбора 300 круг на полировальном станке или 125-150 на болгарке в 9 случаях из 10 выберу станок.

На круглых Р400 за глаза достаточно для быстрой и лёгкой полировки. На плоскостях ещё 600 дошлифовывается.  Мельче и в пень не нужно. 
На станке можно полировать только небольшие простые деталюшки. Любая сварная пространственная конструкция, полируется только болгарками. 125 ушм, и 150 Ребировская прямая TSM-ка. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Filosof сказал:

На станке можно полировать только небольшие простые деталюшки.

Бампер ГАЗ-21 болгаркой полировать будете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Олек77 сказал:

Бампер ГАЗ-21 болгаркой полировать будете?

И от Чайки бампера полировал, и от Паккарда 30-х годов. Выготавливал тот старый убитый хлам перед хромировкой. Photo-0331.jpgPhoto-0330.jpgPhoto-0333.jpgPhoto-0359.jpg24022013026.jpg22022013019.jpg12022013014.jpg13022013017.jpg
А с каким станком вы будете бегать по ТЦ, и полировать несколько сот метров перил? Или лестницы полностью нержавеющие? Ну, или хотябы те относительно небольшие детали для мотоциклов? Каким боком вы их в станок запхаете, и что выйдет в итоге?. 
6 001.jpg8 003.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это уже после хрома, но выготавливалось тоже болгаркой. 
1353317172.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку