Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

5 годин назад, vasidas написав:

мабуть модератори всі пішли спать

Маю надію що порадять що робити коли прокинуться!  Як ні то сам напишу ще до модератора. ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я так думаю що якщо він так поступив ,то це не правильно і треба почитати в (чАВО) ,йому світить або бан або ви покажете його НИК щоб усі знали що він не пунктуальний чоловік.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Богдан 1987 сказал:

 3 день вона заброньована а від продавця немає ніяких дій! Бронь Він бачив! Хлопці що робити у таких випадках? Я розумію що я гроші ще не вислав але і мушу якось змусити і себе поважати! Якщо ти продав вже її то так і напиши а то просто мовчок! 

Що порадити?? ?

а ви первим його забронювали,може ще хтось перед вами успів.В п 21 В Чаво там коє який опис єсть цього випадку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Богдан 1987 сказал:

Що порадити?? ?

Написать в личку. Может подтверждение не прошло или забыл подтвердить. Мне для работы с лотами приходится на другой браузер прыгать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vasidas написав:

а ви первим його забронювали,може ще хтось перед вами успів.В п 21 В Чаво там коє який опис єсть цього випадку.

Навіть не думав що такий випадок можливий!? Але  якщо вже хтось забронював то за 3 дні гадаю вирішили чи підходить товар чи ні тому можна відписати просто по людськи!

, Stebium1 написав:

Написать в личку. Может подтверждение не прошло или забыл подтвердить. Мне для работы с лотами приходится на другой браузер прыгать.

Напишу! Попробуємо по хорошому - всеж таки всяке буває!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу із Вами, колеги по цеху, поділитися деякою обновкою яку мені допоміг  здобути наш товариш Shiz За що Йому велике Дякую!! !!

Стан порівняно із моєю новий.

Єдине немає шестерні храповика. Тому хто має готовий обговорити варіанти придбання!

Хто і темі то знає за непорозуміння розточної головки. Так от я із нею пролетів бо її хтось замовив швидше? 

Єдине може мені скажуть навіщо чекати 3 дні і мовчати якщо в тебе вже товар забронювали??

А на рахунок всього іншого то все отримав просто не встиг зробити фото. Сьогодні постараюся зробити!

20180829_184636.jpg

20180829_184712.jpg

20180829_184740.jpg

image-0-02-05-639f928d7bc329563236c21eed8f338fa867b5a1d4bd9e94555a23e99f4a3b18-V.jpg

image-0-02-05-b272948be07ff7e9eae0ec1cf502440bbefb757050463c5451943407a342d624-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Хочу із Вами, колеги по цеху, поділитися деякою обновкою яку мені допоміг  здобути наш товариш Shiz За що Йому велике Дякую!! !!

Стан порівняно із моєю новий.

Єдине немає шестерні храповика. Тому хто має готовий обговорити варіанти придбання!

 

20180829_184636.jpg

20180829_184712.jpg

20180829_184740.jpg

image-0-02-05-639f928d7bc329563236c21eed8f338fa867b5a1d4bd9e94555a23e99f4a3b18-V.jpg

image-0-02-05-b272948be07ff7e9eae0ec1cf502440bbefb757050463c5451943407a342d624-V.jpg

Поздравляю с преобретением!??Что то знакомая малая продольная, где то я её уже видел!)))))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обіцяне фото обновки ?

20180901_061907.jpg

20180901_061956.jpg

20180829_191447.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці у одному із відео на ютубі  (не вмію вставляти ссилку)  було озвучено таку думку що дані різці⬆(радянські із мех. кріпленням) не є хороші.  Що звичайні кращі.

Мене це трошки ? бо я старався мати і діставати усі на мех. кріплення.

Яка Ваша думка?

Змінено користувачем Богдан 1987
Помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут важко сказати. Для початківця, як-от ми, хто ще "не відчуває" як правильно паяний різець заправтити й виставити, то мехрізці, будь-які - то просто спасіння бо кожен раз маєш однаковий результат - варто лише пластинку замінити. Скільки купував нових паяних на ринку, результат не кращий, аніж радянські мехрізци. А от куповані в черметі чи на тому ж ринку, вже заправлені старими досвіченими токарями різці звичайні - ті буває ріжуть значно краще,  аніж механіка. Та й механіка механіці рознь - дуже від якості пластинок залежить. Купував якось в черметі насипом булатовані трикутники - не міг нарадуватись, а звичайні сірі купив у барахолці - слугують ледь не втричи менше - постійно підточувати доводиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Богдан 1987 сказал:

Хлопці у одному із відео на ютубі  (не вмію вставляти ссилку)  було озвучено таку думку що дані різці⬆(радянські із мех. кріпленням) не є хороші.  Що звичайні кращі.

Мене це трошки ? бо я старався мати і діставати усі на мех. кріплення.

Яка Ваша думка?

На работе полжизни работаю и напайными,и механикой советской.Что сказать-работать можно и сов.механикой.По пластинам к ней-да,это лотерея,бывает вобще никакие попадаются.Но когда я попробовал поставить импортную пластину(ломаный треугольник)в нашу оправку,то был приятно удивлен разницей!Конечно,есть разница и немалая,в державках,но для начала Вам хватит и этих.Вам бы я советовал,если еще нет,то приобрести алмазную тарелку,и куда ее ставить(наждак,если еще нет),и учиться и набивать руку в заточке напайных резцов.Кстатина фото резец под левый шифер,на мой взгляд очень удачный,хоть для меня левый эио практически неходовой резец,но правый такой,у меня на работе один из любимых.Опять таки-его сменные пластины очень легко перетачиваются без потери надежности крепления.Да,и если Вы напишите основные размеры храповика,то я посмотрю у себя,может найду.

Змінено користувачем KOLIAN75
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Богдан 1987 сказал:

Хлопці у одному із відео на ютубі  (не вмію вставляти ссилку)  було озвучено таку думку що дані різці⬆(радянські із мех. кріпленням) не є хороші.  Що звичайні кращі.

Мене це трошки ? бо я старався мати і діставати усі на мех. кріплення.

Яка Ваша думка?

На пальцях.

Радянська механіка має пачку недоліків.

Перший. Пластини не чітко фіксуються в пазах. В мене були випадки, що пластини вилітали з гнізда.

Другий. Назвемо його початковою геометрією. Вона кошмарна. Пластини не ріжуть, а передавлюють метал. Нагрів скажений. Радіус при вершині доходить до 1,2 мм і більше!!!

Третій. Мікрогеометрія ріжучої кромки та шорсткість поверхонь пластин. У більшості випадків поперхні пластин такі, що ними можна користуватись, як наждачним папером. Поверхні шорсткі всі без розбору, передня, задня, ріжуча кромка з жахливим мікрорельєфом.

Четвертий. Всі ці фактори разом дають значні сили різання, величезний нагрів і, в більшості випадків, не задовольняють умовам потужності встановленого двигуна, умовам жорсткості верстата та деталі, умовам точності, бо сильно змінюється розмір від нагріву, зсувів пластини, та деформацій від силових навантажень.

При нормальних режимах, на 100-150 м/хв йде сіра стружка, від зони різання йдуть хвилі жару. Висновок: потужність двигуна йде не на різання, а на нагрів.

Тому підходить це добро лише для чорнових робіт. Геометрія дозволяє, міцність пластин значна.

Використовую проходний відігнутий з кутом в плані 45 градусів для проточки геть іржавого прокату, причому при зйомі на сторону 0,5 мм (1 мм на діаметр, бо знімаю значні раковини на металі, що пролежав не один десяток років під душем опадів) легко даю подачу 0,6 на ИТ-1М. Гризе впевненно.

Різець під шестигранну трикутну пластину переробив. Фрезернув опорну площину таким чином, аби пластина стала горизонтально, а на самій пластині зробив задній кут 7-10 град.

Одночасно зменшив радіус при вершині.

Вийшло непогано.

Нагрів зони різання зменшився значно. Стружка біла. Давав значні зйоми і подачі.

Фото переробки додаю.

IMG_20171218_115612[1].jpg

IMG_20171218_115623[1].jpg

Змінено користувачем 4post
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Кстатина фото резец под левый шифер,на мой взгляд очень удачный,хоть для меня левый эио практически неходовой резец,но правый такой,у меня на работе один из любимых.

Тому, що Ви працюєте на малих подачах. А на великих він банально давиться стружкою. Але в них дуууже великий радіус вершини. Як Їжак з цим справляється? Не вірю в гору задоволення. До речі, недавно взяв пару пластин, в них гарні поверхні, досить гладкі.

1 час назад, ryazanovpavel69 сказал:

А от куповані в черметі чи на тому ж ринку, вже заправлені старими досвіченими токарями різці звичайні - ті буває ріжуть значно краще,  аніж механіка.

Отут одне фундаментальне питання: що ріжемо (точимо)?

Якщо гризти наварений сваркою вал зі сталі 45, то так, альтернативи немає. Ото криве, тверде, з порами необхідно гризти механікою, бо в пластині немає напружень, що викликані пайкою, а геометрія непогано дозволить це робити. Крім того, опа! булатована! пластина ВК8 з покриттям. Саме те, що треба.

З іншого боку, недавно принесли замовлення: шпилька загальною довжиною 95 мм, М10 на 25 мм, решта М8.

Якщо прикинути, то 10 діамтрів виліт!!!! Механіка? Жартуєте. Центрувати? Вже не смішно. Над різцем треба дуже познущатись. Залізяки таскати, патрон, центр, брррр, жах! Хоча, звичайно можна. Колись під М10 підлазив, можна і до М8 підійти. Але ж цігель (час), та й необхідно було згадати навик автопарку, коли такі шпильки були звичайною справою.

Напайним зробив з досить великою точністю, на діаметрі 7,85, там де М8, похибка була десь дві сотки. Чому? Збільшений передній кут зменшує зусилля різання, позитивний кут нахилу ріжучої кромки ще трохи зменшує зусилля різання, малий радіус вершини теж не дає вирости зусиллям різання, особливо на малих зйомах. Малі зусилля менше відгинають деталь, і, як наслідок, виходить більш правильна геометрія виробу.

Якщо обирати радянську механіку, то лише з прижимом зверху, як в шифера. Підходить вона лише для вузького круга задач. Охолодження деталі після роботи обов'язкове, бо її не можна увігнати в розмір і не взяти, бо дуже гаряча.

1 час назад, ryazanovpavel69 сказал:

а звичайні сірі купив у барахолці - слугують ледь не втричи менше - постійно підточувати доводиться.

Треба дивитись на шорсткість робочих поверхонь пластини, передню поверхню, задню, ріжучу кромку. Якщо вони виглядають, мов наждачка, то й різати вони не будуть. Покриття частково нівелює дефекти, тому і ріже дещо краще.

Ще може твердий сплав не відповідати оброблюваному матеріалу чи режимам. Т5К10 сідає на сталі значно швидше за Т15К6. При цьому Т15К6 більш схильний до викришування.

Т15К6 та Т5К10 на нержавійці вмирають миттєво.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, 4post сказал:

Тому, що Ви працюєте на малих подачах. А на великих він банально давиться стружкою. Але в них дуууже великий радіус вершини. Як Їжак з цим справляється? Не вірю в гору задоволення. До речі, недавно взяв пару пластин, в них гарні поверхні, досить гладкі.

Потому,что советской механикой  работаю на работе,на 1К62,о чем мной выше и писалось,а ИЖик дома,и его я "кормлю"совсем другой механикой,а так же не гнушаюсь и заточить обычные напайные.Надо будет темку создать по этому вопросу,или дополню существующую...По пластинам ,и в частности по шиферу-да,очень много разных бывает по качеству,причем заметил,что буквально практически все пластины новых поставок,что дают на работе,очень плохого качества,и в плане очень шероховатых поверхностей,и в плане материала-такое впечатление,что маркируют тупо сплав ВК8 любой маркировкой.А вот старых запасов,там получше.И грызет замечательно на больших подачах,и стружку красиво ломает на мелкие элементы,и подправить на алмазе можно вполне,и радиус кстати сделать маленький,для определенных задач.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, KOLIAN75 сказал:

Надо будет темку создать по этому вопросу,

Та є тема... Просто її ніхто не читає.:cray_mini:

 

28 минут назад, KOLIAN75 сказал:

и в плане материала-такое впечатление,что маркируют тупо сплав ВК8 любой маркировкой

Насправді, для виготовлення покритих пластин немає сенсу робити їх з Т15К6. Адже, ріже покриття і до твердого сплаву основна вимога - міцність. Є трохи покритих пластин з маркуванням ВК8.

Може, то Т5К10 без покриття, що сідає дуже швидко, а, якщо робота чистова, то одразу відчувається притуплення пластини.

В мене є напайний Т5К10. Тупиться дуже швидко. Для чорнових чи напівчистових робіт такий, підсівший, різець підходить (якщо поглянути в букварі, то допустимий знос по задній поверхні складає аж! 1,5 мм, та такого вже допустити не можу, при 0,2 мм то вже геть тупий різець), а для точних вже не йде. Тому змушений розділяти інструмент. Чорнові та напівчистові виконує Т5К10 чи механіка, для чистових лише Т15К6.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, ryazanovpavel69 написав:

 

 

12 години назад, 4post написав:

 

 

13 години назад, KOLIAN75 написав:

 

Дякую Вам хлопці що відгукнулися і поділилися своєю думкою до даної дискусії!!

Для себе висновок я звісно зроблю.

Сьогодні випадково зустрівся із своїм наставником (фактично Він в мені збудив залізячника)

Сказав так: нормальні різці але бояться динамічних навантажень- тобто  на удар!!!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, KOLIAN75 написав:

Да,и если Вы напишите основные размеры храповика,то я посмотрю у себя,может найду.

Дякую!  Дізнаюся розміри і напишу в лічку!??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці допоможіть хто має Лт10! Потрібно розміри храпової шестерні різцетримача!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Невже нівкого немає???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора Хлопці! Поділюся із Вами радістю. 1 рік підготовки, переговорів, цілий міх нервів а про саму працю взагалі мовчу!  

Трошки пошарпаний життям але нічого у нашій казармі старого воїна чеха приймуть на ура!

20180904_192028.jpg

20180904_192119.jpg

20180904_192207.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Доброго вечора Хлопці! Поділюся із Вами радістю. 1 рік підготовки, переговорів, цілий міх нервів а про саму працю взагалі мовчу!  

Трошки пошарпаний життям але нічого у нашій казармі старого воїна чеха приймуть на ура!

20180904_192028.jpg

20180904_192119.jpg

20180904_192207.jpg

 Поздравляю! И что ты не рассказывал а?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це довбач? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Shiz написав:

 Поздравляю! И что ты не рассказывал а?

За дане чудо я писав у темі правда вже давніше! Ніяк не могли домовитися . 

На сьогоднішній день ще не всі питання вирішені!!!

9 годин назад, ryazanovpavel69 написав:

Це довбач? 

Поперечно строгальний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зібрав коробку! Ну і в нас осінь!!?

20180910_224539.jpg

20180910_224407.jpg

20180910_224441.jpg

20180910_224505.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Богдан 1987 сказал:

Ну і в нас осінь!!

Краще обірви цвіт отдазу, бо весною буде погано цвісти. Але якщо то вишня... то точно обривай, цікаво скільки часу на це піде )))) .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку