• Объявления

• softm

Аварийная Facebook-страница для chipmaker.com.ua   15.01.2018

Дорогие друзья! Обратите внимание, что в целях (также и аварийного) информирования участников форума chipmaker.com.ua создана фейсбук-страница https://www.facebook.com/pg/chipmakercomua/posts/?ref=page_internal. Присоединяйтесь. Чем больше нас, тем меньше их!
    • Одессит

Новички и правила "Барахолки"   19.01.2018

Уважаемы новые пользователи "Барахолки"!
      Т.к. Правила, похоже, из вас никто не читает, то, уведомляю, что ваши лоты размещённые с грубыми нарушениями таковых (отсутствие обязательного "ника" на фото товара, в частности) будут просто удаляться администрацией без предупреждения и попыток что-либо вам пояснить.
Богдан 1987

Моє місце відпочинку

658 сообщений в этой теме

Тiльки наварювати бажано або електродом для зварювання вуглецевих сталей,  або краще аргоновою горiлкою з шматочком сталистого дроту замість звичайного зварочного. Бо від напівавтомата наварений шматок буде занадто м'яким. Якщо ж є тільки напівавтомат, то виставити струм міцніше, подачу поменше, узяти шматочок вуглецевої сталі на кшалт у12, ввести його вручну під час наплавлення прямо в зону дуги й добряче розтопити навколо, щоб шари металу змішалися.

А за великим коштом, такі державки в нас на барахолці бувають від 25 грн. Якщо не вдасться нормально реанімувати - не біда знайти підходящу.

0

Поделиться сообщением

Попробую наварити і обробити! На крайній випадок получу досвід а досвід то безцінна річ!

1

Поделиться сообщением

В 27.12.2017 в 00:27, Богдан 1987 сказал:

А і ще одне. Стоїть він у підвалі (2 поверха під землю) Техніка туди не заїде!  Там його щоб витягнули то це вже подвиг. Але ми не шукаємо легких шляхів.☺

Ну, я свого 2,7 тонного фрезерка з другого поверху дореволюційної типографії спускав за допомогою: друзів, ломів, лебідки, оберемку сталевих труб, зварювальника й такої-то матері. Нічого - очі бояться, руки роблять. Тепер другим актом марлезонського балету мені ще світить його запхати на третій поверх багатоповерхового ГБК, куди вантажівкам в'їзд заборонено, розібрати по частинах та спустити у підвал крізь дзюру в підлозі розміром 80х120 сантиметрів (боюся, що доведеться роздовбувати плити під ту справу)

0

Поделиться сообщением

, ryazanovpavel69 написав:

Ну, я свого 2,7 тонного фрезерка з другого поверху дореволюційної типографії спускав за допомогою: друзів, ломів, лебідки, оберемку сталевих труб, зварювальника й такої-то матері. Нічого - очі бояться, руки роблять. Тепер другим актом марлезонського балету мені ще світить його запхати на третій поверх багатоповерхового ГБК, куди вантажівкам в'їзд заборонено, розібрати по частинах та спустити у підвал крізь дзюру в підлозі розміром 80х120 сантиметрів (боюся, що доведеться роздовбувати плити під ту справу)

😄😄😁😂

Пане Павло я Вас як ніхто розумію!

Доречі той стругач що я вимучую стоїть непросто 2 поверхи під землю!☝

Глибина 8.5 метра - 😄.

Ви знаєте якби він стояв у легко допущеному місці я би його мабуть не брав! А тут купа народу його хотіли брати але коли добре поглянули як його витягувати то відмовлялися! мене то зачепило-я хочу бути першопроходцем!😊

1

Поделиться сообщением

Хлопці приволік ось таке...! Кому треба міняю. Я не вибагливий, тай немає за що вимагати. Так що якщо когось цікавить то не соромтесь!🙂

20180113_002838.jpg

0

Поделиться сообщением

Довга ковбаса - що за конус? Попередньо бронь. Треба ісо-50

0

Поделиться сообщением

8 годин назад, ryazanovpavel69 написав:

Довга ковбаса - що за конус? Попередньо бронь. Треба ісо-50

Пане Павло чесно не знаю який то конус! 😶

Скажіть розміри або я пізніше поміряю!

0

Поделиться сообщением

Просто напишіть найбільший та найменший діаметр а також довжину того конусу

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас