Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

Та нормальна ручка! Головне щоб свої функції виконувала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.07.2018 в 18:49, Богдан 1987 сказал:

фото колеги який прилітає вже пару днів підряд у гості

Це добрий знак.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, КМС написав:

Та нормальна ручка! Головне щоб свої функції виконувала.

Та мене влаштовує але ж колхоз!☺

17 годин назад, sun6791 написав:

Це добрий знак.

Ви знаєте в мене цих знаків вже 3!?

Ми із дружиною жартуємо що то він прилітає на старе місце прописки моєї сестри!☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Богдан 1987 сказал:

Та мене влаштовує але ж колхоз!☺

Що таке клохоз? Це на скору руку, з того що є під рукою, "до коліна", без професійного обладнання, але щоб працювало! В полі, але щоб досіяти чи докосити. Так! Заводські станки і умови в поле чи на ферму не пртягнеш. Але це оправдовує себе якщо роботу виконано. Колхоз, це не завжди красиво і по фен-шуйю, але і не завжди "хреново". Так що не переймайся. Всі ми робимо колхоз по великому рахунку, бо заводських умовах у нас не має і освіти спеціальної також. А той хто скаже що колхоз, нехай зробить як на заводі. Та те що роблять заводи частенько приходиться доводити напильником.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене асоціації з "колхозом" ще й в іншому. 

Зазвичай це ще типу: аби було, по п'яні, стирити і пластиліном заліпити, підставити відро з молоком коли корова дзюрить, щоб надої були великі - а це так всюди було, якщо передовиця - стопудово з мочею молоко було.... і т.д.

Це чисто відносно слова.

Я його сприймаю і вживаю тільки в негативному руслі. Хто в колгоспі був, той розділить мою думку.

Краще "кустарщина", хоча це слово має свої корні - сімейний підряд. 

А ручка таки не дуже естетична. Треба якогось донора купити і переточити.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан 1987  мне одно не понятно, в чем проблема была изготовить ручку по стандартной форме, продуманной и проверенной временем,. Трудозатраты соизмеримы ИМХО,  плюс ещё такие  габариты могут влиять на ТБ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Иванович сказал:

@Богдан 1987  мне одно не понятно, в чем проблема была изготовить ручку по стандартной форме, продуманной и проверенной временем,. Трудозатраты соизмеримы ИМХО,  плюс ещё такие  габариты могут влиять на ТБ.

Я тоже так думаю если станок рабочий можно выточить.

 

 

Змінено користувачем Shiz
Орфографическая ошибка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан 1987 вот у меня такая заводская ручка.

IMG_20180726_202009.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Иванович

Shiz

Я перед тою ручкою що зараз зробив приблизно щось таке як Ви мені кажете!!! НЕ ПІДХОДИТЬ?

Біда ще в тому що різцетримач також саморобний і на чисто деталь точиться лише коли сильненько його затиснути!  Коли попробував із першим варіантом то прийшлося його переробити. А зараз я досить легко його що затискаю що відпускаю. А по техніці безпеки чим моя приблуда може бути небезпечна?!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Погано точе - провертається чи хитається?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Bogdan написав:

Погано точе - провертається чи хитається?

Хитається!?

Маю надію що і різцетримач дістану колись нормальний!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скиньте фото різцетримача та розміри. трохи маю -можливо щось підійде. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

 

Зможу скинути у понеділок! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Богдан 1987 сказал:

Хитається!?

Маю надію що і різцетримач дістану колись нормальний!

   Шатается  скорее всего из за того , что нижняя часть резцедержателя не имеет плоскости , из за этого мало пятно  соприкосновения деталей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скоріш, таки, що не рівний. Лічится на тому ж станку. Виставити в центрах або на оправці і проточити. Щопрада вже без цього тримача. Та приспособити якийсь різець не складно. Я колись так токарював на одному станку, поки не прикупив тримач. На старих станках такий метод використовується.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.07.2018 в 11:25, Bogdan сказал:

В мене асоціації з "колхозом" ще й в іншому. 

Зазвичай це ще типу: аби було, по п'яні, стирити і пластиліном заліпити, підставити відро з молоком коли корова дзюрить, щоб надої були великі - а це так всюди було, якщо передовиця - стопудово з мочею молоко було.... і т.д.

Це чисто відносно слова.

Я його сприймаю і вживаю тільки в негативному руслі. Хто в колгоспі був, той розділить мою думку.

Краще "кустарщина", хоча це слово має свої корні - сімейний підряд. 

А ручка таки не дуже естетична. Треба якогось донора купити і переточити.

Вибачте! Але у мене не має навіть слів щоб прокоментувати вами сказане!

Ви виросли в такому селі?!

Я хоч і не із села, а з с.м.т., але моі рідні із села. Тесть коли почув такий вислів у одного з блогерів аж ......

Він все життя прпрацював водієм у селі і знає що техніка будь за що повинна працювати в жнива чи на посівну.

А теща вночі носила силос підкормлювала корів, об були вищі удоі, а не сеч підливала для кількості. (Навіщо сеч коли є вода. Сеч то вже "вредітєльство").

Село то дно, відстій чи ще яка мерзота!?!?

Любі друзі! Село вас комить! І не все так мрачно як ви прокоментували. Бо інакше ви в супермаркетах купляєте і понині молоко з сечею і Бог зна шо ще. І не село вам пропонує копченості з протухшого м'яса та риби чи шашлик з пряностями і т. д.

Скрізь є гнилі люди. І в містах на металолом станки нові поздавали такі як ви наголосили вище.

От наприклад в медецині зараз реформа. Сімейний лікар "тіпа село" не буде направляти хворого на обстеження, бо треба ділитися грошима з лаболаторією. Він вам зеленку припише і відпустить.

Так то не "село", то падлюка!

А відповідальна і чесна людина буде прикладати максимум зусиль щоб виконати своі професійні зобов'язання.

У мене знайомий хірург вишукував в інтернеті новітні технологіі і на собі єксперементував, щоб людям дати краще.

Тому він кращий на три райони і люди до нього в чергу стають.

А те що Богдан головку від ключа приварив до тракторного пальця і такий люч краще виконує своє призначення не є селом.

Але потрібно розуміти що то вимушена міра, бо заводска не виконує свого призначення і треба зрозуміти чому.

Напевно тому що не має площі на малій продольній чи на самому різцетримачу.  Або він загрубив подачу. Або....

1.Шабер в руки і рівняти площини. 

2. Поставити штіфт або упор як на деяких станках.

3. Поставити упорний підшипник під шайбу гайки для легшоі затяжки.

Я в свій час вибрав перший варіант.

Спочатку треба зрозуміти в чому проблема, а потім шукати шляхи іі усунення.

 

 

 

 

Змінено користувачем КМС
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я до кінця і не читав. 

Був вислів про слово, яке означає майже для всих неякісну роботу, а не про працівників колгоспу. І я її нікому не шив, а навпаки спробував натякнути на що вказує ваш вислів.

Толку від дефірамбів, якщо ви читаєте те, що хочете, а не те, що написано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, КМС сказал:

Але потрібно розуміти що то вимушена міра, бо заводска не виконує свого призначення

Ой, я Вас умоляю. Заводське ще те гімно. 

Працював на ДИПі 300. Вломав за рік 5 заводських ключів від патрона. Зрозумів: щось не те. Зробив саморобного. З ЗІЛівської напівосі. Звичайно, квадрат виконав на наждаку, а закалка в мастило, температура, як вже вийшло. Пропрацював ключик 3 роки без жодної шкоди для квадрата чи отвору під вороток.

9 часов назад, КМС сказал:

3. Поставити упорний підшипник під шайбу гайки для легшоі затяжки.

Оце ідея. Можна спробувати. А то сильне затискання трохи вже запарило.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, КМС сказал:

Він все життя прпрацював водієм у селі і знає що техніка будь за що повинна працювати в жнива чи на посівну

Слава рукам что паххнут хлебом!!!

 

10 часов назад, КМС сказал:

Навіщо сеч коли є вода

К сожалению это присутствовало. Каралось страшно. Подливают мочу поскольку она в отличии от воды не меняет плотности молока и не отслаивается

 

8 часов назад, Bogdan сказал:

Я до кінця і не читав

А Вы это часто делаете.

А знаете что такое КОЛХОЗ?

Это нестандартое решение задачи, зачастую не очень качественное и всегда необычное, выполненное в условиях полного отсутствия материально-технической базы, но позволяющее успешно продолжить работу. 

Ту технику которую изобретали и изготовляли для села, да засунуть тем иннженерам да рабочим в одно всем известное место.  

Для хаить колхоз там нужно поработать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Stebium1 сказал:

Ту технику которую изобретали и изготовляли для села, да засунуть тем иннженерам да рабочим в одно всем известное место.

Тема не очень интересная, но в те времена все работали в "колхозе".

Всех согнали, смертями миллионов, в эту каторгу, а басни о красиво жить - были только перед развалом этого колхоза, во времена застоя, когда воровством перекрывали пустые прилавки и т.д.

Для того чтобы оценить яйцо - не нужно его "рожать". 

 

Для меня само образование "колхоз" та же коммуна - страшное пятно в нашей истории и ничего в нем хорошего не вижу. Уж слишком много негатива от него знаю, тем более смертей. То же "крепатство". 

Делали там (повторю) плохим инструментом и делали плохо. Если появлялся кто-то нормальный, его сьедали те кто ленился и т.д. 

Хвалить те времена в работоспособности - глупо. Достаточно посмотреть сколько собирали с гектара - просто смешные "надои", а надзюрить нет возможности, вот и все досягнення. 

Тема не интересная. Кто знает историю и кто сталкивался со всем этим лично, не будет рассказывать, что там был рай для людей и т.п.

То же доказательство - посмотрите население села тогда (когда ни паспортов селянам не давали, ни денег) и сейчас. Вот и все село. 

Мой городок - то же село, прекрасно знаю, что за дыра. Заводы разворованы, землю деребанят дальше. Люди никому не нужны, вспомните слова кучмы о населении. Вот так все и идет.

Смешной разговор вышел. Тупой, но смешной.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bogdan сказал:

Мой городок - то же село, прекрасно знаю, что за дыра. Заводы разворованы, землю деребанят дальше. Люди никому не нужны, вспомните слова кучмы о населении. Вот так все и идет.

Я вже півроку воюю з місцевою агрофірмою, Влізла на наше поле, ділов наробила а платити за збитки не хоче, і в них все кругом куплено, нікому не поскаржися

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вихід - тільки судитись. Дорого і довго.

Для цього наші народні казнокради хочуть ще й закон пропихнути, після якого судитись буде нереально дорого і безглуздо. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сорі, що не по темі.

Простий приклад. В мене сестра зараз судиться за свою землю і, навіть, не за власність, а з якимось посередником, яких зараз як гною. Так один листочок від адвоката коштував від десяти штук... Судиться вже з рік чи другий...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Додам трошки світлини!

Шеф на роботі міняв вікна у одному із цехів і викидали старі решітки із тих вікон . Я приватизував! Буде частина вольєру для Рекса☺

І вже почали робити дровітню! Правда погода не дає робити!

20180731_074149.jpg

20180731_074108.jpg

20180731_074214.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хохол цим все сказано , не в образу. де обіцяне фото різцетримача?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку