Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

Собственно, из него можно соорудить маленький компрессор на базе фреонового же баллона и использовать для небольших окрасочных работ. На безрыбье и рак- рыба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глупость сморозил, не плунжерный, а ротационный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, тов.Дуков сказал:

Собственно, из него можно соорудить маленький компрессор на базе фреонового же баллона и использовать для небольших окрасочных работ. На безрыбье и рак- рыба.

Вибачте що надоїдаю але не могли би Ви описати, коротко, хід роботи виготовлення компрессора і що мені ще крім мотора і ресівера потрібно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго утра, боюсь, что коротко не получиться.

Желательно определить модель компрессора это облегчит поиск запчастей. Кстати: запчасти для компрессоров СССР нашел в Мелитополе (каКчество не фонтан, пришлось надфилем доработать, кой чего доделать но они есть).

Пока, что то, не могу найти, у знакомого холодильщика поинтересуюсь .

Первое что необходимо- проверить техническое состояние самого компрессора.

В компрессоре должно быть достаточное количество масла. То которое было я слил, залил и-20 (т.к. было только такое). Смазка там барботажная т.е. разбрызгиванием. Маховик должен немного погружен в масло. (Лишнее будет просто вылетать в выхлоп компрессора не всегда это gud но и не шибко страшно)

Берем голову, ресивер, манометр (до 10кг ) и двигатель (в районе 1кВт достаточно будет). На коленке собираем двигатель с компрессором. Запускаем- смотрим. Могу ошибаться но на валу компрессора должно быть около 900 оборотов. Дует- хорошо, не сильно масло летит- ещё лучше.

Далее: подключаем к компрессору ресивер с манометром, пускаем- смотрим. В ручном режиме нагоняем 6кг/см2 останавливаем- смотрим как держат клапана. Для ранжира можно измерить производительность компрессора.

Ежели всё устроит можно и окультуривать.

Всю запорную арматуру с "головы" удалить- изготовить переходные фланчики с выходом под трубку (полагаю кислородной внутр. ф8 будет достаточно)

Голову- двигатель- ресивер установить на раму.

Автоматика:

Можно поставить схему: электроконтактный манометр- пускатель (обязательно)- двигатель.

i?id=5d717dfc530a8fc4a552315fb3f46a91-l&

Либо: прессостат- пускатель (желательно)- двигатель

Вариант 3- по богатому: прессостат (или ЭКМ)- Частотник- двигатель.

Преимущество преессостата в том, что там помимо контактора есть стравливающий клапан который поможет при организации пневморазгрузки (если таковая будет нужна)

Пневматика без прессостата:

Выход компрессора- обратный клапан- вход рессивера- выход ресивера- манометр- кран- влагоотделитель.

Пневматика с прессостатом:

003-11-0332.jpg

Выход компрессора- тройник для сброса давления на прессостат- обратный клапан- вход ресивера- выход ресивера- манометр- кран- влагоотделитель.

Ресивер должен быть оснащен дренажем для сброса воды и взрывным клапаном, что бы он не стрельнул в самый не подходящий момент.

Красим и наслаждаемся силой сжатого воздуха.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуков спасибі Вам що все розжували коротко!? Незнаю для мене це щось нове. Я в пневматиці 0!! Подумаю чи варто самому робити! Якщо ненаважуся то продам звіра, докладу і куплю готовий компрессор! 

А зараз покажу чергову річ яку спас від переплавки!  Плита регулюється,  розмір 60×60 см. Має купу скординованих отворів. Для чого вона незнаю але через те що рівненька забрав. + Розвертка на 20. За все разом 250 грн. Вага добра 45 кг.

20170427_135600.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не за что, как по мне, с подобным компрессором воевать мало толку, сильно нежная вещь. Если уж затевать кухню то с головой минимум от ФАК-1,5 поршневая техника ближе как то.

2861904977.jpg

А железячки не плохие и за недорого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть за скільки можна продати звірка?  Так щоб не валявся і щоб людям ціна була добра.  Я гнути не хочу! ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Богдан 1987 сказал:

А зараз покажу чергову річ яку спас від переплавки!

Гарнюцька плита. Але то не шліфована, просто рівна? Яка товщина?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, так вона вже стоїть на тому самому верстаті для різання паперу? Ставлю 100 грн що він не переріже плиту! 9_9

Хоча ... то ж імпортна автоматика. Може просто відмовиться різати :D

Змінено користувачем Quercus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Quercus сказал:

Гарнюцька плита. Але то не шліфована, просто рівна? Яка товщина?

 

2 часа назад, Quercus сказал:

О, так вона вже стоїть на тому самому верстаті для різання паперу? Ставлю 100 грн що він не переріже плиту! 9_9

Хоча ... то ж імпортна автоматика. Може просто відмовиться різати :D

Плита шліфована але неправильно зберігалася! Товщина 15 мм. Фото робилося дійсно на тому верстаті.  Станок її непереріже бо там на головній тязі яка приводить в рух сам ніж стоять 2і розртвні шайби. Коли нагрузка перевищує допустиму вони розкриваються на 2є і я маю пів дня гі....ю!?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора хлопці! Я знову по пораду.? я свій лт-10 запустив напряму від мотора. Мати 2і передачі якось не те. Шукав коробку передач від лт-шки або ціна захмарна або коробка не комплектна! Тай читав я що лт-шні коробки досить шумні. Аж поки я десь на просторах інтернету не побачив як чоловік взяв коробку для свого токарного від легкового авто.  Маю можливість поставити від ваз.  Хочу почути Вашу думку!? Що скажете? Принаймі із запчастинами проблем не повинно виникати!??☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Маю можливість поставити від ваз

Потужності і витривалості мабуть буде запасом. А от передавальні числа обмежені - лише десь у діапазоні між 1 і 3. Не вийде крутити верстат на малих обертах :(

Може поставити відразу зі зчепленням і двигуном від ВАЗ? :D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

 Аж поки я десь на просторах інтернету не побачив як чоловік взяв коробку для свого токарного від легкового авто.  Маю можливість поставити від ваз.  Хочу почути Вашу думку!? Що скажете? 

не стоит 100%, продай коробку добавь денег купи частотник, или найди рукастого радиолюбителя за 50дол соберёте частотник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, 41292 сказал:

не стоит 100%, продай коробку добавь денег купи частотник, или найди рукастого радиолюбителя за 50дол соберёте частотник.

Частотник це взагалі варіант супер! (Тим більше що мотор 2,2 кв) але я із електрикою так собі. В принципі частотник самий ідеальний варіант. Треба подумати?

А коробку я не маю.  Знайомий казав що подарує якщо треба.!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарахунок радіолюбителя!  Якщо такий знайдеться або хтось знає де його знайти що в межах 50$ візьметься за таку справу буду дуже сильно вдячний! ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вариант с продажей КПП как по мне самый удачный. Только от себя добавлю. Коробку перед продажей, очистить, отмыть, заменить подшипники и пр. По дороге все фоткать, конечно же. И смело просить денег. А Вы уверенны, что Вам надо те 2,2кВт может и полутора хватит? А это уже иные цифры.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, тов.Дуков сказал:

Вариант с продажей КПП как по мне самый удачный. Только от себя добавлю. Коробку перед продажей, очистить, отмыть, заменить подшипники и пр. По дороге все фоткать, конечно же. И смело просить денег. А Вы уверенны, что Вам надо те 2,2кВт может и полутора хватит? А это уже иные цифры.

У мене є дуже багато  моторів! Але потужність їхня коливається від 3 до 15 кв.?. Я їх непродаю бо виготовляємо циркулярки на продаж. А 2.2 кв в мене є аж 2 однакові. По потужності ніби нічого?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отже ідей більше немає!? значить зідзвонився я з одним хорошим чоловіком (електрик) розказав ситуацію нарахунок частотника і він пообіцяв що через пару днів передзвоне бо невдома. Залишається чекати і думати??.

Переглядав на йотубу відео про токарні із коробкою від авто-  ніби теж нічого?!

Побачу що скаже електрик, якщо дорого то бути кпп від ваз у токарному і обов'язково з мене звіт. ☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня хлопці! Значить ситуація така що я на село не їздив бо доця захворіла!  Щоб непропали вихідні зїздив на відомий львівський базар "торпедо". Ну і болото після дощу - капець повний.

Їздив нізачим, просто для профілактики?, все одно живу поряд. Виловив 2 різці по 30грн і купу позитиву. Заодно поцікавився компрессорами. Після "торпедо" зайшов у "епіцентр" все одно  через дорогу. Сподобались компрессори фірми компас. Якщо хтось користується таким було би добре почути думку... 

Ну і фото додається ?!

20170430_161523.jpg

20170430_161639.jpg

20170430_161712.jpg

20170430_161600.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Собственно о компрессоре сложно сказать, но выглядит "правильно". Напоминает компрессор ФАК-1,5. А что по чём, если не секрет?

image%3A44849

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, тов.Дуков сказал:

Собственно о компрессоре сложно сказать, но выглядит "правильно". Напоминает компрессор ФАК-1,5. А что по чём, если не секрет?

image%3A44849

Одноциліндровий 5т. двоциліндровий 7т. Оба дають 8 атм. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ядрено, не мало. Как по мне многовато. Если не горит, можно подобный с приемки укомплектовать. Разве что, может, производительность похуже будет, но не уверен. Привожу свои цены: голова- 8-9 грн/кг, движок- был, ресивер- 8-9 грн/кг, запчасти для компрессора- в общем до 700 грн, уголки и прочий комплект- 6-7грн/кг. Итого: 2грн+- как то так. Если что лишний ресивер у меня есть. ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, тов.Дуков сказал:

Ядрено, не мало. Как по мне многовато. Если не горит, можно подобный с приемки укомплектовать. Разве что, может, производительность похуже будет, но не уверен. Привожу свои цены: голова- 8-9 грн/кг, движок- был, ресивер- 8-9 грн/кг, запчасти для компрессора- в общем до 700 грн, уголки и прочий комплект- 6-7грн/кг. Итого: 2грн+- как то так. Если что лишний ресивер у меня есть. ;)

Ясно що не горить!  Я взагалі навчився не поспішати і якщо щось не вийшло (наприклад хотіли купити хороший інструмент а його продали 15 хв назад) не засмучуватись! Немає зле щоб не вийшло на добре! ☺ . За ресівер спасибі! Але в самого є 2. Взагалі дякую що проявляєте інтерес до мої теми! Не думав що моя тема когось зацікавить.??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 7/4/2017 в 20:25, Богдан 1987 сказал:

Юра до порядку у майстерні так як у Вас мені далеко.?

Нарахунок прогресу після деревообробного десь за рік дзвінок із сусіднього підприємства про те що нам є про що говорити.

Я прийшов подивився, стоять лт-10, 2а135 і невідомий і до нині німецький фрезерний станки. Ціна за все щоб забрати 10 т. Грн + в придачу 3 інструментальні шафи, досить монолітно зроблені. Електрика відключена тому провірити немає змоги. Крім того на лт-10 немає різцетримача, немає мотора і коробки швидкостей????

Дали 2 дні на роздуми. Я прийшов додому і почав мислити, нічого не міг вирішити. Вирішив зайти на олх і побачив страшненький товарний по дереву саморобний за 12 т. Ну думаю беру переробити лтху на деревообробний і продати завжди встигну. Варто зазначити що долар вже був по 25. Загалом дорогі брати чіпмейкери хвороба прогресує?

 

20170407_211021.jpg

20170331_214632.jpg

20170407_210912.jpg

20170407_211205.jpg

20170331_214847.jpg

20170407_212334.jpg

Гарна i багата на станки у Вас майстерня. Ви живете у самому Львовi?

В 7/4/2017 в 20:25, Богдан 1987 сказал:

Юра до порядку у майстерні так як у Вас мені далеко.?

Нарахунок прогресу після деревообробного десь за рік дзвінок із сусіднього підприємства про те що нам є про що говорити.

Я прийшов подивився, стоять лт-10, 2а135 і невідомий і до нині німецький фрезерний станки. Ціна за все щоб забрати 10 т. Грн + в придачу 3 інструментальні шафи, досить монолітно зроблені. Електрика відключена тому провірити немає змоги. Крім того на лт-10 немає різцетримача, немає мотора і коробки швидкостей????

Дали 2 дні на роздуми. Я прийшов додому і почав мислити, нічого не міг вирішити. Вирішив зайти на олх і побачив страшненький товарний по дереву саморобний за 12 т. Ну думаю беру переробити лтху на деревообробний і продати завжди встигну. Варто зазначити що долар вже був по 25. Загалом дорогі брати чіпмейкери хвороба прогресує?

 

20170407_211021.jpg

20170331_214632.jpg

20170407_210912.jpg

20170407_211205.jpg

20170331_214847.jpg

20170407_212334.jpg

Гарна i багата на станки у Вас майстерня. Ви живете у самому Львовi?

В 7/4/2017 в 20:25, Богдан 1987 сказал:

Юра до порядку у майстерні так як у Вас мені далеко.?

Нарахунок прогресу після деревообробного десь за рік дзвінок із сусіднього підприємства про те що нам є про що говорити.

Я прийшов подивився, стоять лт-10, 2а135 і невідомий і до нині німецький фрезерний станки. Ціна за все щоб забрати 10 т. Грн + в придачу 3 інструментальні шафи, досить монолітно зроблені. Електрика відключена тому провірити немає змоги. Крім того на лт-10 немає різцетримача, немає мотора і коробки швидкостей????

Дали 2 дні на роздуми. Я прийшов додому і почав мислити, нічого не міг вирішити. Вирішив зайти на олх і побачив страшненький товарний по дереву саморобний за 12 т. Ну думаю беру переробити лтху на деревообробний і продати завжди встигну. Варто зазначити що долар вже був по 25. Загалом дорогі брати чіпмейкери хвороба прогресує?

 

20170407_211021.jpg

20170331_214632.jpg

20170407_210912.jpg

20170407_211205.jpg

20170331_214847.jpg

20170407_212334.jpg

Гарна i багата на станки у Вас майстерня. Ви живете у самому Львовi?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проживаю у львові, працюю у львові а живу думками і серцем у селі на околиці.!!!?

DSC01822.JPG

DSC01819.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку