Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

3 часа назад, Bogdan сказал:

Я цілих гарбузів не кидав )))) 

Так  вот  в  чому  загвоздка - відсутність  такого  досвіду !:)  Повірте  мені  на  слово,  я  б  даром  голову  не  морочив.  То  є  небо  і  земля.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора хлопці!  Викладаю фото із розмірами того місця де має бути храпова шестерня (різцетримача)

Можливо хтось має лишню ясно що за грошики! Буду вдячний за допомогу бо хочу щоб усе було по феншую.

 

 

20181002_205704.jpg

20181002_205740.jpg

20181002_210914.jpg

20181002_210943.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Доброго вечора хлопці!  Викладаю фото із розмірами того місця де має бути храпова шестерня (різцетримача)

Можливо хтось має лишню ясно що за грошики! Буду вдячний за допомогу бо хочу щоб усе було по феншую.

 

 

20181002_205704.jpg

20181002_205740.jpg

20181002_210914.jpg

20181002_210943.jpg

Схожу муфту робив для свого ИТ-1М з цільного шматку сталі.

Пази робив в два заходи: свердлив, потім довбав різцем. За умови різання вручну, без прискореної подачі, руки ледь не відвалились. Роботи вистачило на 3 дні.

Торцеві зубці нарізав болгаркою.

Притерлося, працює не гірше за "рідну".

Розміри муфти з ИТ-1М можу зняти, але впевненості, що підійде на ЛТ10 немає. Зазначу лише, що кількість зубців однакова, як на циліндричній, так і на торцевій поверхні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, 4post написав:

Схожу муфту робив для свого ИТ-1М з цільного шматку сталі.

Пази робив в два заходи: свердлив, потім довбав різцем. За умови різання вручну, без прискореної подачі, руки ледь не відвалились. Роботи вистачило на 3 дні.

Торцеві зубці нарізав болгаркою.

Притерлося, працює не гірше за "рідну".

Розміри муфти з ИТ-1М можу зняти, але впевненості, що підійде на ЛТ10 немає. Зазначу лише, що кількість зубців однакова, як на циліндричній, так і на торцевій поверхні.

За будь яку допомогу буду вдячний! Сам робити не буду, якщо готову не знайду то буду замовляти!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трошки обновки! Натрапив на нашій барахолці, ціна адекватна - давно хотів на сверлильний! По переду чистка,  покраска....

 

20181009_065141.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб не думали що я сиджу без діла!!

По причині залишку буд. матеріалу а також гарної жовтневої погоди було використано цей шанс.

Долили фундамент на тирасу. 

Залили паркан від хати до літньої кухні.

А також залили стяжку  (плиту тов. 25 см.) Під пилораму.  Спочатку встановили її на стовпи від електроопор але вони ходять тому залили плиту. Тай тепер є основа для встановлення гемблярки, циркулярки ...

 

20181018_205137.jpg

20181018_205208.jpg

20181018_204915.jpg

20181018_205040.jpg

20181018_205106.jpg

20181018_205240.jpg

20181021_002205.jpg

20181021_002231.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я стараюсь там де станки по дереву, на бетон застеляти старий ленолеум. Дуже класно тирсу змітати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Я стараюсь там де станки по дереву, на бетон застеляти старий ленолеум. Дуже класно тирсу змітати.

Гарна ідея!!!

В мене якраз є пару рулонів старого лінолеуму!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Освіжу трошки тему! По хорошій ціні взяв пару трубних тісків. Зробив пепестановку у майстерні бо треба заганяти машину і теперішній вигляд на пилорамі.

 

20181118_230240.jpg

20181118_230323.jpg

20181118_230505.jpg

20181118_230428.jpg

20181118_230355.jpg

20181118_230537.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закидав фото у певній послідовності а вийшло чомусь хаотично! ??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня хлопці! 

Так як у мене появилося купу вільного часу через власну недбалість (на пилорамі впала на мене рама друкарської машини "ромайор " - поломало праву сторону лиця, єдине добре це те що операція пройшла добре) 

І от є можливість обговорити  із знатоками питання яке мене цікавить! А мене є електрозварка на електроди приходить час рости далі. Що порадите?! Я не зварщик але все освоюю досить легко і швидко - принаймі досі так було! 

На форумі є тема про те як хлопчині радять який інструмент купляти далі. Багато радять взяти зварку напівавтомат - можна варити глушники та всяку іншу дрібноту.

Мені потрібна зварка без балонів бо возити їх на заправку зі села проблематично. І в той же час якщо без балонів не обійтися то значить треба.

Варю різне від чавуну до сталі. Хотілося би почути думку знаючих людей....!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Богдан день добрый!Бережи сибе и свое здоровя .Богдан моя думка така,щас без полуавтомата никуда.Я полуавтоматом варю и уголкы 75мм и автомобиль,летом варил нержавейку(только как варил нержавейку менял на полуавтомате провод) больше немогу общатся уезжаю,буду после обеда.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кудибин написав:

Богдан день добрый!Бережи сибе и свое здоровя .Богдан моя думка така,щас без полуавтомата никуда.Я полуавтоматом варю и уголкы 75мм и автомобиль,летом варил нержавейку(только как варил нержавейку менял на полуавтомате провод) больше немогу общатся уезжаю,буду после обеда.

Ну це вже щось! Якщо не складно то розжуйте будь ласка:  що собою являє той півавтомат, приблизна вартість, на що потрібно звернути увагу при його виборі....

Можливо я щось забув...? Вибачте якщо надокучаю!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Ну це вже щось! Якщо не складно то розжуйте будь ласка:  що собою являє той півавтомат, приблизна вартість, на що потрібно звернути увагу при його виборі....

Можливо я щось забув...? Вибачте якщо надокучаю!

      Странный вопрос, - " что собой представляет полуавтомат",  гугл в помощь https://www.google.com/search?client=opera&q=полуавтоматическая+сварка&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8, да и тут чуть ли не каждый день их обговаривают,  хотя бы последняя тема по его выбору http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/8923-вибір-зварювального-напіавтомата/#comment-145244

 

     Насчёт баллона с углекислотой. Одного  хватает на  10-15 кг  сварочной проволоки, это на год-два  для хобийной работы,  если не варить  каждый день.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

 

Дякую за наводку! Є що почитати.

Біда в тому що чим більше читаю тим більше заплутуюся....

Мені потрібен простий надійний зв. апарат, який би я залишив у гаражі навіть на місяць але приїхав витягнув і працюю. Навороти мені нідочого.

Версій стільки скільки і людей...??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день Богдане. Полуавтомат для мастерской вещь незаменимая, это новый качественный уровень, можно ложить красивые швы, сваривать тонкое железо и т.д. Насчет бюджетного полуавтомата - это в районе 250-350 у.е. + баллон еще примерно 50 у.е + 30-40 у.е. норм редуктор.  Если уж соберетесь, то углекислоту в качестве защитного газа лучше не брать, только газовую смесь СГ-9 и тому подобные (смесь аргона 90% и СО2 - 10%), хоть её по литражу меньше, но качество швов и глубина проваров при той же силе тока значительно выше, меньше брызг, равномерность переноса металла на свариваемые поверхности.

По поводу монтажей - то да электродная сварка тут выигрывает в плане мобильности и простоты использования, независимость от погодный условий (имеется ввиду ветер), но на длительные монтажи с большим количеством сварки брали и ПА, с 10-ти литровым баллоном, он с легкостью вмещается в багажник легкового авто, + его можно самостоятельно заправить с большого баллона не пользуясь услугами газопродающих компаний (латунный переходник с двумя гайками).

А теперь что выбрать - тут два пути - инверторный ПА (из бюджетных) или же трансформаторный. Лично моё мнение - инверторный хоть и поддерживает еще и электродную сварку (большинство бюджетных), лучше протяжка и кабель, меньше садят сеть - накидывает много брызг, сильно большой расход газа, варить им тяжелее, провар немного хуже.. Но дорогие ПА инверторные лишены этих недостатков, есть много настроек, есть возможность варить как нержу, так и алюминий. Но это уже промышленное, как правило 3-х фазное исполнение, с разделенными источниками питания, протяжкой и блоком охлаждения.

Что же касается трансформаторных - дешевые, в меру надежные (если не загружать на 100%), легко обслуживать и ремонтировать. Из недостатков - больший вес, садят сеть, греются при промышленном испозовании, при затяжных швах проседают по провару (нужно отдыхать или колхозить как у меня принудительное охлаждение).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Владимир Металл написав:

 

На скільки я зрозумів то балон і редуктор можна докупити пізніше тобто варити на початках можна і без них??!

Чи не могли б Ви вказати свій апарат або порекомендувати модель яка зараз є на ринку?(трансфлрматорні)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

На скільки я зрозумів то балон і редуктор можна докупити пізніше тобто варити на початках можна і без них??!

Чи не могли б Ви вказати свій апарат або порекомендувати модель яка зараз є на ринку?(трансфлрматорні)

Якраз йде обговорення даної теми 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Богдан чем смогу тем и помогу.У меня два полуавтоматы оба трансформаторные.Один на 220 вольт,второй на 380 вольт.Полуавтомат на 380 вольт такой как у меня сейчас стоит   15 тысяч.По поводу редуктора и балона то без них ты варить не будеш. Варить то будет но шов будет порисый не качественный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Богдан 1987 сказал:

На скільки я зрозумів то балон і редуктор можна докупити пізніше тобто варити на початках можна і без них??!

Чи не могли б Ви вказати свій апарат або порекомендувати модель яка зараз є на ринку?(трансфлрматорні)

Баллон и редуктор обязательны, без них варить не получится (именно сваривать, а не "присрать"), газ защищает сварочную ванну от кислорода воздуха.

У нас три ПА - два таких https://kripton.ua/g184442-poluavtomaty-migmag?bss0=30520 (из первых позиций з доп охлаждением) и один Wmaster инверторный. Все имеют функцию ручной дуговой сварки.

Но свой ПА пришлось дорабатывать - рукав точно нужно другой и подороже (для хоббийный целей и пойдет стоковый), разъем массы под быстроесъем, доработан держатель катушки (в стоке идет шпилька М10 под малые, 1 кг. катушки), охлаждение (куллер сбоку, но в новых моделях уже исправили и этот косяк).

И не бросайте шапками, это трансформаторынй полуавтомат в ценовом диапазоне до 300 у.е. которым реально можно варить, у меня он уже отходил где-то 150-т  5-ти кг. катушек, и всего лишь раз был в ремонте (пыль на управляющей плате со всеми последствиями), + 2 раза перепаивал кондеры, т.к. валил на полную, летом в жару.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Богдан 1987 написав:

який би я залишив у гаражі навіть на місяць

 

Якщо так як і тумбочки - на замки, то нічого тоді страшного:D

Для побуту беріть 2,3,4... в 1, тобто "комбайн" до 180амп Вам вистачить "з головою". Якщо не заробляти на зварюванні копійку, то навіть одного 10-літрового балону хватає на рік (а той більше). Наприклад, оту раму для пилорами, якби варили напівавтоматом 1-мм дротом з добрим обваром усіх примикань то пішло б не більше половини 10-літрового балона і  кілька кг дроту. На Київщині заправка такого балончика коштує 110-130грн. 5-кг бобіна дроту коштує +-270грн. 

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Па краще брати на 200 а, тоді в основному ним будеш працювати. Щодо якого купити, то я собі сам зробив.  Нормальний вийшов з третього разу, але дуже класно варить. Собівартість не мала та в 2-3 рази дешевше вийде, ніж купувати. Якщо є така майстерня як у тебе - простіше зробити, але під діктовку і без відступів. 

Щодо балона, то його вистачає на довго. Для чорного металу вуглець і дешевше і краще, хоча і суміш часто потрібна. Для мобільності є малі балони. А довгий шланг ще додасть мобільності. В мене метрів 20 то таки зручніше.

Па дуже необхідна штука. Я почав робити ще три, одного таки мало )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще добавлю. Чому акцентую увагу на малих балонах, бо великий дуже важкий. Заправлений - близько 100кг. Самому ні загрузити ні вигрузити в авто змоги немає, навіть кантувати по нерівній поверхні проблемно, а малі заправлені важать близько 30 кіл і для "не конвеєрних" виробничих потреб витрат кислоти хватить досить на довго. І такий балон легко поміщається в багажник будь-якої автівки (окрім смартів і йому подібних>:().

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Па краще брати на 200 а

 

Ви про які саме ампери кажите? Якщо реальні, то навіщо? Яким дротом ви варите? Для 1-мм дроту з запасом вистачає навіть 160ампер. Розберіться якими саме токами варити потрібно і які подачі газу, дроту і т.п. В побуті ТС 1,2мм дротом варити точно не буде, там потрібен вже аппарат з водяним охолодженням на 380В. Якщо надумає ПАНЧом варити чавун, то в принципі, в 180амп втискується. А якщо взяти до уваги, що він занадто дорогий, то малоймовірно, що буде ним користуватись, дешевше купити МНЧ елікі і варити ними, навіть буде дешевше високобрендові елікі купити чим той ПАНЧ. Так як регулярно з зварювальними моментами маю справу вже неодноразово все це прораховував. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 

Якщо так як і тумбочки - на замки, то нічого тоді страшного:D

 

Ви мене розсмішили! А мені сміятися не можна....!?☺

Мені апарат не горить! Зараз маю звичайну електрозварку. Просто хочеться рости далі... 

Після виписки із лікарні планую закрити питання із стругачом а далі по ходу...

ХЛОПЦІ БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! 

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПЕРШ ЗА ВСЕ!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку