Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 013 сообщения в этой теме

На горизонтальних роблять щоб відцентрова сила відкидала на боки, а там упори можна тріхи хитрі робити.

0

Поделиться сообщением

7 часов назад, Bogdan сказал:

щоб відцентрова сила відкидала на боки

Я  кажу  про  коренеплоди  великих  розмірів.  Гарбуз  ф 30см,  наприклад.  Ви  не  зрозуміли,  що  я  хочу  довести.  А  вся  дрібнота  відлітає  на  бік,  тільки  упори  я  не  робив.  Обертів  диска  1500  за  хвилину,  достатньо  для  швидкого  подрібнення.

0

Поделиться сообщением

Я цілих гарбузів не кидав )))) 

0

Поделиться сообщением

, bogdan1983 написав:

А в нас по 2- 2,20 грн купляють картоплю і ні копійки більше, буду тепер тільки для себе вирощувати

Чортові бариги. А нас на оптовому базарі, дешевше 4,5 немає. То це за гидотну. Те що нормальне 5-5.50. 

0

Поделиться сообщением

1 час назад, Валентин В.В. сказал:

Чортові бариги. А нас на оптовому базарі, дешевше 4,5 немає. То це за гидотну. Те що нормальне 5-5.50. 

Мало того, останній раз десь півтони здавав то мусив сам на вагу і з ваги в фуру складати... Я ще малим був то батько казав при совку заготконтора стабільно по 20 - 22 коп брали

0

Поделиться сообщением

3 часа назад, Bogdan сказал:

Я цілих гарбузів не кидав )))) 

Так  вот  в  чому  загвоздка - відсутність  такого  досвіду !:)  Повірте  мені  на  слово,  я  б  даром  голову  не  морочив.  То  є  небо  і  земля.   

0

Поделиться сообщением

Доброго вечора хлопці!  Викладаю фото із розмірами того місця де має бути храпова шестерня (різцетримача)

Можливо хтось має лишню ясно що за грошики! Буду вдячний за допомогу бо хочу щоб усе було по феншую.

20181002_205704.jpg

20181002_205740.jpg

20181002_210914.jpg

20181002_210943.jpg

0

Поделиться сообщением

7 минут назад, Богдан 1987 сказал:

Доброго вечора хлопці!  Викладаю фото із розмірами того місця де має бути храпова шестерня (різцетримача)

Можливо хтось має лишню ясно що за грошики! Буду вдячний за допомогу бо хочу щоб усе було по феншую.

20181002_205704.jpg

20181002_205740.jpg

20181002_210914.jpg

20181002_210943.jpg

Схожу муфту робив для свого ИТ-1М з цільного шматку сталі.

Пази робив в два заходи: свердлив, потім довбав різцем. За умови різання вручну, без прискореної подачі, руки ледь не відвалились. Роботи вистачило на 3 дні.

Торцеві зубці нарізав болгаркою.

Притерлося, працює не гірше за "рідну".

Розміри муфти з ИТ-1М можу зняти, але впевненості, що підійде на ЛТ10 немає. Зазначу лише, що кількість зубців однакова, як на циліндричній, так і на торцевій поверхні.

0

Поделиться сообщением

8 годин назад, 4post написав:

Схожу муфту робив для свого ИТ-1М з цільного шматку сталі.

Пази робив в два заходи: свердлив, потім довбав різцем. За умови різання вручну, без прискореної подачі, руки ледь не відвалились. Роботи вистачило на 3 дні.

Торцеві зубці нарізав болгаркою.

Притерлося, працює не гірше за "рідну".

Розміри муфти з ИТ-1М можу зняти, але впевненості, що підійде на ЛТ10 немає. Зазначу лише, що кількість зубців однакова, як на циліндричній, так і на торцевій поверхні.

За будь яку допомогу буду вдячний! Сам робити не буду, якщо готову не знайду то буду замовляти!

0

Поделиться сообщением

Трошки обновки! Натрапив на нашій барахолці, ціна адекватна - давно хотів на сверлильний! По переду чистка,  покраска....

20181009_065141.jpg

0

Поделиться сообщением

Щоб не думали що я сиджу без діла!!

По причині залишку буд. матеріалу а також гарної жовтневої погоди було використано цей шанс.

Долили фундамент на тирасу. 

Залили паркан від хати до літньої кухні.

А також залили стяжку  (плиту тов. 25 см.) Під пилораму.  Спочатку встановили її на стовпи від електроопор але вони ходять тому залили плиту. Тай тепер є основа для встановлення гемблярки, циркулярки ...

20181018_205137.jpg

20181018_205208.jpg

20181018_204915.jpg

20181018_205040.jpg

20181018_205106.jpg

20181018_205240.jpg

20181021_002205.jpg

20181021_002231.jpg

4

Поделиться сообщением

Я стараюсь там де станки по дереву, на бетон застеляти старий ленолеум. Дуже класно тирсу змітати.

0

Поделиться сообщением

, Bogdan написав:

Я стараюсь там де станки по дереву, на бетон застеляти старий ленолеум. Дуже класно тирсу змітати.

Гарна ідея!!!

В мене якраз є пару рулонів старого лінолеуму!😊

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас