Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

в мене хороший знайомий виказав бажання  продати свого 1м95 з дуже хорошим станом направляйок (років з 10 тому шліфувалася й капіталилася станіна, й з того часу працював раз на пів року яку-небудь втулочку виточити)  за півтори тисячі мертвих президентів. комплектація  - голий токарник, без свердлувалки та фрезерувальних головок. як цікаво, місце розташування - Харків.

Змінено користувачем ryazanovpavel69
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так хлопці здається я почав відживати! ☺

У майстерні додав собі 2 лампи - працювати стало набагато краще треба було давно це зробити! У майстерні тепер є калєндар презентований мені Stebium1!

За що йому ще раз дякую!  

Бо знаєте як воно у нас: сапожнік без сапог!?

А ще у мене сьогодні радість. Я придбав пару люнетів до свого вояки ЛТ10! Давно шукав і вже навіть задумався про переробку з іншого люнета але допоміг наш колега Shiz.

Shiz має такогож бійця і також без люнетів але на даний час не мав можливості придбати їх. Повідомив мені за що також Дякую! 

Люнети не працювали! Все в застигшому маслі! 

 

 

20190204_072017.jpg

20190205_182723.jpg

20190205_181019.jpg

20190205_181042.jpg

20190205_181112.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Витаю с покупкою люнетов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кудибин написав:

Витаю с покупкою люнетов.

Дякую!  Шукав біля 2 років і  вже як втратив надію ....☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров'я всім! Чергова радість! У мене учора днюха була так мої козаки (сини) мені подарок подарували...! ??

Знаєте хтось скаже " так вона така гривень 400...500 коштує" але хлопці подарок не в масці!!! Подарунок в тому що Вони її купили за свої заощадження для мене! Ця маска для мене тепер краща за любу професійну??

Значить не дурно я кожен день із ними працю, виховую, обговорюю їхні проблеми... 

А чули би Ви мою дружину як Вона розповідала про саму покупку?

Вони вмовили її поїхати на ринок "торпедо" (а її туди витягнути дуже важко) і самі вибирали та ще й заявили що якщо бракована то повернуться і продавцю непозавидують! Моя казала що там всі за животи хапались!

 

 

 

20190220_205738.jpg

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан 1987

От всей души поздравляю. Не с маской и днюхой, точнее, с ними во вторую очередь! )))

Змінено користувачем doska
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, doska написав:

@Богдан 1987

От всей души поздравляю. Не с маской и днюхой, точнее, с ними во вторую очередь! )))

Дякую !☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Богдан 1987 сказал:

Подарунок в тому що Вони її купили за свої заощадження для мене! Ця маска для мене тепер краща за любу професійну??

Значит у этих пацанов правильный папаша!

С чем его и поздравляю!

Это самое большое твое достижение, Богдан, и с прошедшей днюхой, здоровья всей семье, пусть радуют тебя! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Shiz написав:

Поздравляю с преобретением!??Что то знакомая малая продольная, где то я её уже видел!)))))

Гарно буде. Моя маска за 600грн вже два роки працює, і мене влаштовує, а в мого батька вже років 7 пропрацювала)))

Хай хто завгодно скаже, що то не маска, і тд. Але порівнювати її варто не з професійними "хамелеонами", а з тим, чим люди користувалися до покупки таких масок - тобто звичайна маска без датчиків. А в такому порівнянні - різниця величезна.

9 годин назад, Богдан 1987 написав:

 

Значить не дурно я кожен день із ними працю, виховую, обговорюю їхні проблеми...

А от за це, Богдане - окремо тисну тобі руку. Молодець. Батько має бути не тим, хто показує, яким потрібно бути "мужиком" - а тим, з ким не соромно поділитися своїми проблемами, кому не соромно зізнатися в своїх невдачах. Бо якщо батьки не приймають дитину сповна - дитина теж себе не прийме, буде мати комплекси.

Успіхів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, doska сказал:

@Богдан 1987

От всей души поздравляю. Не с маской и днюхой, точнее, с ними во вторую очередь! )))

Приєднуюся. Головне в житті - то знати що справа твого життя з часом в гідні руки перейде. Так от давайте вип'ємо за те, щоб цей перехід відбувся якомога пізніше! ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з пройдешнім святом , правильно виховуєте хлопчаків так тримати ,успіхів вам

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ужищенко, ryazanovpavel69, Володимир Фещук, Stebium1 дякую хлопці!

Вибачайте що зразу не відповів! Часу мало?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго здоров'я всім!  Додам трошки світлини.

Зробив місце під "слоника"! Вибачайте за бардак  (дуже багато всього). Шафу яка стояла у куті переніс до пилорами, таким чином відділю металообробку і деревообробку! Одразу її загрузив інструментом і всім що має відношення до дерева. 

Незважаючи на ті всі старання місця у майстерні мало і зараз виникла проблема із пресом ? попросту немаю де його поставити! 

Виникла ідея встановити прес на колеса від рокли. Коли мене немає підсунув впритул до токарного, приїхав відтягнув  на 1 - 1.5 метри і працюю! Колеса я маю користовані але мені підуть. Питання до Вас шановні колеги чи не маразм Це? Вага преса 600кг.

20190303_154712.jpg

20190303_154749.jpg

20190303_154633.jpg

20190303_154909.jpg

20190303_154828.jpg

20190303_154550.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Члмусь фото завантажуються не у такій послідовності як я їх подавав?!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір задумка не погана , але є запитання щодо підлоги наскіки вона рівна щоб коли катали прес він не гепнувсь і щоб коли пресували щоб був контакт з поверхнею пола в кожного колеса щоб не повило каркас преса (якщо таке можливо )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Ужищенко написав:

Добрий вечір задумка не погана , але є запитання щодо підлоги наскіки вона рівна щоб коли катали прес він не гепнувсь і щоб коли пресували щоб був контакт з поверхнею пола в кожного колеса щоб не повило каркас преса (якщо таке можливо )

Та навіть якщо немає рівня у підлоги то гадаю не проблема! Як вихід під колесика покласти і заодно виставити два угольника а між угольниками покласти дерев'яну решітку яку кладуть біля станків. Угольники слугуватимуть не тільки як основа але і як направляючі для колесиків! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Та навіть якщо немає рівня у підлоги то гадаю не проблема! Як вихід під колесика покласти і заодно виставити два угольника а між угольниками покласти дерев'яну решітку яку кладуть біля станків. Угольники слугуватимуть не тільки як основа але і як направляючі для колесиків! 

Ви вже все продумали , тоді можна робить не боячись 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ужищенко написав:

Ви вже все продумали , тоді можна робить не боячись 

Та про угольники ідея прийшла після Вашого запитання що до рівня! А так ніби ідея нічого але хотілося почути думку майстрів! Самі зрозумійте 600 кг якби впало то....??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кутник раджу класти на землю кутом до гори й з'єднати між собою "шпалами", щоб такі собі рейки вийшли, а на колесах в центрах зробити виємки під 90 градусів, щоб чітко кут кутника входив. Тоді єдине питання буде як ото всьо гальмувати, коли від легкого поштовху поїде

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, ryazanovpavel69 написав:

Кутник раджу класти на землю кутом до гори й з'єднати між собою "шпалами", щоб такі собі рейки вийшли, а на колесах в центрах зробити виємки під 90 градусів, щоб чітко кут кутника входив. Тоді єдине питання буде як ото всьо гальмувати, коли від легкого поштовху поїде

Над Вашим варіантом треба подумати  ?

Я гадав покласти кутники відзеркалено один до одного J L

Між ними дати 2 шпильки або трбки-  зафіксувати між собою.

Гальмувати також не проблема!  Можна із двох боків кутників присобачити горки! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Богдан 1987 сказал:

Над Вашим варіантом треба подумати  ?

Я гадав покласти кутники відзеркалено один до одного J L

Між ними дати 2 шпильки або трбки-  зафіксувати між собою.

Гальмувати також не проблема!  Можна із двох боків кутників присобачити горки! 

А у якості шпал найкраще буде звичайна полоса 4х20 мм дешево та сердито,  за ноги не чіпляється й розварнути оту "драбину" в іншому напрямку при наступній перестановці - не важке питання

Змінено користувачем ryazanovpavel69
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, ryazanovpavel69 написав:

А у якості шпал найкраще буде звичайна полоса 4х20 мм дешево та сердито,  за ноги не чіпляється й розварнути оту "драбину" в іншому напрямку при наступній перестановці - не важке питання

Та то вже по ходу що на господарстві знайду те і використаю! Купити легше всього а от використати те що вже є в наявності ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора усім! Поділюся із Вами радістю! Солдат уже на місці☺?

Фото покищо нема бо я ще в селі а інтернет тут дуже слабкий! Одну пробую закачати але незнаю чи вийде.?!

Детальніший фото звіт про пройдену роботу буде обов'язково! Загалом процедура зайняла біля 2-х годин! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлопці додаю обіцяні фото!  Затягували за допомогою Т 40

В самому гаражі по трубах.

У подальшому процесі підготовки до роботи у мене з'являться питання тому хто в цих станках "шурупає" прошу не соромтесь відповідайте!

Як бачите продольний супорт із різцетримачем я мав, і то всьо рідне від того ж таки станка! (У сторожа за ? виміняв! ☺ ) нажаль доля мотора інша?

Електрощитова як бачите також роздирибанена. Як сказав сторож "всьо здали на "Торпедо"

20190310_224444.jpg

20190310_225038.jpg

20190310_224520.jpg

20190310_224620.jpg

20190310_224554.jpg

20190310_224736.jpg

20190310_224701.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий ранок , в ДМ часом немає відео по станку , успіхів вам

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку