Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

22 минуты назад, Богдан 1987 сказал:

Хочу спитати поради...

И что на нём делать будете?

Цена, средняя по полате.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

И что на нём делать будете?

Тут справа не в роботі! А в тому куди вкласти із вигодою гроші! Доречі Вас я згадував..! Саме Ви мене колись просвітили за мій малий поворотний стіл.☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Богдан 1987 сказал:

А в тому куди вкласти із вигодою гроші!

Нужно снимать патрон для видеть планшайбу, на этих столах есть два вида. И потом всё шупать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи, суперова штука, але як для гравірувальника чи заточного. Фрезерувати на ньому хиба по алюмінію й фрезами до 8 мм, знімаючи буквально по міліметру - надто вже тендітна підошва та вуха синусного кронштейну, раджу для проби закріпити цей столик та просто поштовхати його від руки, контролюючи жорсткість мікрометром, думаю, всі питання відпадуть й ціну одразу можна буде збити гривень на 500, бо одна справа, сінусний стіл для фрезера, та зовсім інша, коли його хиба на пантограф поставити можна, який майже зник з використання після появи ЧПК граверів з чотирма вісями. ( На це можна давити, скидаючи ціну, раптом що:))

Змінено користувачем ryazanovpavel69
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.01.2020 в 12:59, ryazanovpavel69 сказал:

Ось мій варіант: 

 

Самий бюджетний варіант. Штанген можна брати з точністю до десятки буде дешевше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня хлопці!  Давненько я не писав....! Так ся стало шо та холєра добралася і до Львова і нас відправили у відпустку. Ви знаєте я спочатку навіть ся втішив -  нарешті шось трохи подоробляю, в селі, то на шо нігди небуло часу...! Але де моя пуста голова могла собі подумати шо то буде ся тягнути аж 2,5 місяці!? Ну маєм то шо маєм! Так як я сьогодні вже герой бо виходжу на роботу! Буду помалу викладати що зробив і що планую  - бо видно робота дурного любить (принаймі мене не покидає) 

20200417_063506.jpg

20200417_063531.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закінчив парканчик між хатою та літньою кухнею а також забрав усю землю з пивниці із сторони подвір'я! Підготував місце під свердловину. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там де був прив'язаний "Рекс" було вирішено залити стяжку і розділити той куточок на вольєр і дровітню!

20200429_191144.jpg

20200429_191201.jpg

20200430_201250.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"було вирішено залити стяжку"

Стяжка без арматури?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там слой сантиметров 10 судя по фото.

 

Молодец автор, не ленивый. В ручную мешали или бетономешалкой?

 

По самому навесу вопрос: Как у Вас кроква к мауэрлату крепиться? Мауэрлат вроде как из трубы. А к к ней цепью привязано. Или там есть что то чего не видно на фото? Кроква из доски 15х5 или это брус? Запилов в крокве не видно, элементов её поддерживающих тоже. Не сложиться от снега?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Dr_Hammer написав:

"було вирішено залити стяжку"

Стяжка без арматури?

Так без арматури!  Всюди і до цієї стяжки також давав сітку стару плетену (6 мм. Дріт   вічко 8×8 см.)

Просто не все виходило знімати. В майстерні зробив так само вже 10 років все ОК!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Киевлянин написав:

Там слой сантиметров 10 судя по фото.

 

Молодец автор, не ленивый. В ручную мешали или бетономешалкой?

 

По самому навесу вопрос: Как у Вас кроква к мауэрлату крепиться? Мауэрлат вроде как из трубы. А к к ней цепью привязано. Или там есть что то чего не видно на фото? Кроква из доски 15х5 или это брус? Запилов в крокве не видно, элементов её поддерживающих тоже. Не сложиться от снега?

Там по краях і до 15 см. доходило. Мішали мішалкою. Кроква 150×70 мм.

Кріпив в верху шпильками наскрізь а в низу робив спеціальні хамути! Їх на фото не видно - буду на місці сфотографую детальніше! Зимою снігу накурило трошки - політ нормальний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Богдан 1987 написав:

Всюди і до цієї стяжки також давав сітку стару плетену

А продається така сітка в буд.магазинах?

Бо треба буде в новій майстерні стяжку робити, то думаю чим укріпити підлогу, арматуру влом крутити, та і дорога вона...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Dr_Hammer написав:

А продається така сітка в буд.магазинах?

Бо треба буде в новій майстерні стяжку робити, то думаю чим укріпити підлогу, арматуру влом крутити, та і дорога вона...

Я використав стару сітку із огорожі  (якщо не помиляюся то сітка рабиця називається) а взагалі мій швагро в стяжку давав кладочну сітку (я би робив так само якби тої не мав). Кладочна в будівельних магазинах є!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200504_172357.jpg

20200504_124646.jpg

20200504_205038.jpg

20200504_124718.jpg

20200504_124727.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лежали у нас пару дубків вже років з 15! Тато хотів порізати на дрова, я не дав. В результаті маємо ось такі стовпи і ридлі, тай на дрова є ще що дати!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200513_201713.jpg

20200513_201702.jpg

20200523_195913.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Берлогу для Рекса доробив! Що я що Рекс задоволені! Далі приїхали хлопці і висвердили свердловину а я після них узявся копати фундамент кругом пивниці і там де буде насосна!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200519_213629.jpg

20200519_213658.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заливали фундамент ми із батьком! Один день в землю і один опалубка! 

20200523_195744.jpg

20200523_195741.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так як погода іноді оберталась до мене попою я вирішив і з цього моменту взяти щось хороше і попрацювати під шум дощу у майстерні! Із поламаного піддона зробив собі ось таке чудо на підлогу біля токарного. Тепер стружка не буде залазити у підошву тапочок. Хотів повністю робити але був піддон без деяких ножок,  я відбив решту, а головне він мені підійшов по розміру! Також зробив експериментальний варіант заточного для ножів гемблярки і головне для дискових пил (для пилорами) Зліпив все це діло із того що було під руками. Все буде перероблятися на більш монументально. Спонукало мене до цього те що мені заточували поганенько і попри те що я це чудо зліпив на тирсоплиті тай поскручував багато самонарізами, і те що вал кривий - має биття (через це буду його міняти або пробувати самому проточити? ) -  заточка в мене вийшла на ура!! 

Також поробив різні приспосіблення (Незнаю як називаються - все черпав із американських ютуберів) на пилораму!

20200513_201753.jpg

20200506_220022.jpg

20200425_102807.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не забув я хлопці і про мого фрезерка!  Вліпив йому шкалу на ВФГ. Робив також із того що було, як на мене вийшло непогано. Доречі шкалу підібрав на пункті прийому металів.

При роботі на фрезері стружка летіла де попало і попадала на направляйки. Хоча я не гордий і поприбираю але так не годиться.  Із оісетної резини зробив ось такий халат.  Розумію що не гофра але своє призначення виконує на ура!

20200516_190012.jpg

20200516_190018.jpg

20200516_190003.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мало не забув!  При встановленні даних "днвайсів" на фрезер - сам головний герой не постраждав, всі отвори були використані ті що були! Нових я не робив лише прочищав різьби від краски!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Я використав стару сітку із огорожі  (якщо не помиляюся то сітка рабиця називається)

 

Арматура дається в бетон тому, що бетон добре працює тільки на стиск, арматура навпаки, на ростяг. Сітка рабиця може працювати на розтяг? Отож. При такій товщині бетон і так 100 років простоїть, якщо під ним пустот не буде  :dance3:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин назад, Бескид написав:

 

Арматура дається в бетон тому, що бетон добре працює тільки на стиск, арматура навпаки, на ростяг. Сітка рабиця може працювати на розтяг? Отож. При такій товщині бетон і так 100 років простоїть, якщо під ним пустот не буде  :dance3:

Нарахунок арматури мені говорили вже давно! Але тато ще старої закалки - давай щоб ся не розлетіло! Тут то дурниці - на пилорамі як стяжку заливали то там де сама пилорама товщина до 30 см. доходила і ще зновужтаки сітка...??

Змінено користувачем Богдан 1987
1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку