softm

Мої проектики

192 повідомлення у цій темі

, Iван написав:

Без проблем. Хотів у вас просто запитати.

 

Вибачте без чіткого розуміння кількості штук, бюджета і нащо воно портрібне, креслення чи ескіза, я не можу нічого зробити...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Вибачте без чіткого розуміння кількості штук, бюджета і нащо воно портрібне, креслення чи ескіза, я не можу нічого зробити...

Це проставки воздухо заборніка Вольво 940-960. Реставрую вольво. І бракує одної шт. Можна і на запас зробити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Iван З усією повагою. Але. Я вже багато років працюю лише таким чином, як написав вище...

 

ПС. Може хтось хоче взятись, прошу - беріться за роботу може людині важко все то сформулювати що мені треба, а комусь може  буде досить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поличка під навушники Mpow/

 

002-3.jpg

 

Десь ось таке, разом

 

001-6.jpg

 

Проект для себе.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тримачка КМ2 на верстатний профіль.

 

003-2.jpg

 

001-7.jpg

 

002-4.jpg

 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може хтось підкаже, чи можливо в SW2020 зробити один розмір з декількома значеннями. В конфігурації КМ1 наприклад 12,2 а в конфігурації з назвою КМ2 18.0 мм? Наразі отвір під конус робиться двома ескізами. які відображаються в потрібній конфігурації... але здається якось це невірно

Screenshot_60.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

 

Дякую. 

Ну і ще питання,tritan позиціонується як один із самих безпечних пластиків. Маю на увазі для харчової тари,довговічніший і вільний від FBA . Але десь там в глибині,все одно закрадається сумнів ,на рахунок цього. Чи це дійсно,передовий прорив,і він відповідає заявленим характеристикам. 

 

Не можу сказати, чи відповідає. Виробник заявляє про те, що не виділяє бяку. В родині користуємось пляшками Nalgene з нього, особливо влітку. Дуже міцні, легкі та зручні. Постійно миються в посудомийці, можна заливати окропом. Повна літрова пляшка без проблем витримує падіння з висоти піднятої руки на асфальт (подряпини від асфальту, правда, залишаються). Коштують не дешево, але, на мій погляд, своїх грошей варті. По акціях бувають знижки, коли купуєш упаковку (2, 4 або 6 штук).      

Змінено користувачем Maple
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Maple сказал:

Виробник заявляє про те, що не виділяє бяку. В родині користуємось пляшками Nalgene

Дякую.

Зараз багато виробників використовує цей матеріал. Але форми ємностей,не зовсім відповідають моїм потребам. От і подумав,чи можливо віддрукувати на 3D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

КМ1, КМ2.

 

001-8.jpg

 

, Seeker157 написав:

От і подумав,чи можливо віддрукувати на 3D.

 

Цікаво чим перевірити ту відмінність в шкідливості ... відносно, скажімо, такого самого з PETg.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.06.2022 в 22:13, softm сказал:

Може хтось підкаже, чи можливо в SW2020 зробити один розмір з декількома значеннями.

можно, через уравнения(Equations)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

быстрый вариант -
1)рисуем эскиз, проставляем размеры для первой конфигурации
2)набиваем конфигурации сколько нам надо
3)заходим в уравнения, и размеры которые должны измениться - проставляем для всех конфигураций(с указанием "только для текущей")

confesc1.PNG

confesc2.PNG

confesc3.PNG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@KDAntares Дяку. Я вказав глобальну змінну та вказав для двох конфігурацій.

Screenshot_62.jpg

 

Але мені було б логічніше вказати щось таке в самому розмірі )))

 

IF(config_name="По умолчанию"?12.2:0) +

IF(config_name="Другий конфіг"?16.0:0)

Ну то таке вже ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, softm сказал:

Цікаво чим перевірити ту відмінність в шкідливості ... відносно, скажімо, такого самого з PETg

Так я тому і звертався до Вас,може Ви працюючи з пластиками маєте якісь думки на рахунок цього. Багато людей мають не погані відгуки по цьому матеріалу. Але,всі вони як і я не мають змоги перевірити,чи є відмінність. Так він не впитує запахи,витримує високі температури і т.д. Сам користуюся Tatonkой,і поки що мої потреби задовільняє. Але нержа ємністю 2.5 л.сама буде мати добру вагу. От і звернув увагу на tritan.

І самому ,так як і Вам цікаво,якось можна крім лабораторних умов перевірити відмінність,шкідливість.

Ви вже вибачте,може не потрібно було в Вашій темі піднімати ці питання. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Так я тому і звертався до Вас,може Ви працюючи з пластиками маєте якісь думки на рахунок цього.

 

Друкую щось "харчове" з PETg.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Seeker157 сказал:

Так я тому і звертався до Вас,може Ви працюючи з пластиками маєте якісь думки на рахунок цього. Багато людей мають не погані відгуки по цьому матеріалу. Але,всі вони як і я не мають змоги перевірити,чи є відмінність. Так він не впитує запахи,витримує високі температури і т.д. Сам користуюся Tatonkой,і поки що мої потреби задовільняє. Але нержа ємністю 2.5 л.сама буде мати добру вагу. От і звернув увагу на tritan.

І самому ,так як і Вам цікаво,якось можна крім лабораторних умов перевірити відмінність,шкідливість.

Ви вже вибачте,може не потрібно було в Вашій темі піднімати ці питання. 

Ни в коем случае не стоит печать посуду. Шероховатость поверхности очень большая, очень много мест для жизнедеятельности бактерий. Просто обратите внимание на старые советские ложки. Уверен, у всех на ручке в районе цены и точек, насечек есть вековая грязь, которую не вымыть.

Я формочки для печенья печатал по 10-15 грн с условием, что они будут одноразовые)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, oleg992 написав:

Уверен, у всех на ручке в районе цены и точек,

 

Посудомийки не маєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, softm сказал:

 

Посудомийки не маєте?

Нет. Когда ковидом болел, иголкой все вычистил, потому запомнилось))  Месяц дома сидеть - это не шутки))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, oleg992 написав:

все вычистил

 

Коли перший відельцята там миєшь, все побачиш...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На веліку встановив дирчика. Тому і пляшку треба переставити, бо на її кріпленні тепер батарейка.

 

Перша версія тримача  Відломав її за 5 км.

 

__002.jpg


Наступне відломив при встановленні.

 

__002.jpg

 

Ще наступне знову відломив при встановленні

 

__001.jpg

 

Наступне, зараз випробовується.

 

__004.jpg

 

далі туйво.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, softm сказал:

Перша версія тримача  Відломав її за 5 км.

Наступне відломив при встановленні.

Для деталей, в которых важна прочность, советую скорость пониже (40-45), температуру выше обычного, заполнение - гироид, а не квадратики эти.

Скорость и температура дают большую сплавляемость и слоёв, и линий, а гироид - большую внутреннюю упругость. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@oleg992

Все ви вірно пишите, так майже і було. Але дякую за поради )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

4-та версія пішла в туман, впав з велосипеда, підставку побив. Друкую чергову таку саму. Міркую, може зробити її частково з дюралю.

 

Screenshot_80.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, softm сказал:

4-та версія пішла в туман, впав з велосипеда, підставку побив. Друкую чергову таку саму. Міркую, може зробити її частково з дюралю.

 

Screenshot_80.jpg

Цікава конструкція але якщо можна трохи критики. Чому стільки складних деталей? Ви їх розробляєте самі? Якщо так то варто кронштейн куди кріпляться гвинти стандартного кріплення пляшки зробити не у вигляді пластинки а у вигляді короба який би давав трохи жорсткості конструкції. Або ж змістити гвинти нижче ( але на фото нижче мабуть чіплятиме за раму).

NG20220620-075337.png

NG20220620-074731.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Yabluchko Складна, бо більш простіша те що ви намалювали, відломлюється майже відразу. А це тримається. Також не можна давати ніякого габариту назад, має бути впритул, особливості вже вело їзди, перевірено що міста там нема ... тому жодного вітрила не вийде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Yabluchko написав:

Цікава конструкція але якщо можна трохи критики. Чому стільки складних деталей? Ви їх розробляєте самі? Якщо так то варто кронштейн куди кріпляться гвинти стандартного кріплення пляшки зробити не у вигляді пластинки а у вигляді короба який би давав трохи жорсткості конструкції. Або ж змістити гвинти нижче ( але на фото нижче мабуть чіплятиме за раму).

NG20220620-075337.png

NG20220620-074731.png

Screenshot_81.jpg

Коли воно знову ся зломить, отаке надрукую. Поки 4.2 працює досить добре )))

 

,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку