Rostyslav21

На опізнання оснастка 16к20????????

8 повідомлень у цій темі

Що це за жилізяка, нічого в голову не приходить як його використати, з торца маркування 16к20photo_2022-01-21_21-52-24.jpgphoto_2022-01-21_21-52-23.jpgphoto_2022-01-21_21-52-22.jpg

Змінено користувачем Rostyslav21
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это регулируемый упор в переднюю бабку, точнее в шпиндель. Вставляется со стороны патронна. Винт вкручивается на столько на сколько нужен вылет заготовки. Хорошая штука. Видел только самодельные такие. Подойдёт не только на 16к20

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозуміло як саме з цим взаємодіяти) там немає різьби щоб регулювати виліт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может я и ошибаюсь, померьте какой это конус морзе получается. Если 6-й, то я останусь при своем мнении, если 5-й - тогда я не угадал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В конце паспорта на 16к20.  Есть список дополнительных принадлежностей. Можете пробить по номеру там. Смущает указание веса...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, ZkostyaZ написав:

В конце паспорта на 16к20.  Есть список дополнительных принадлежностей. Можете пробить по номеру там. Смущает указание веса...

Передивлявся сьогодні паспорт, схожого нічого не знайшов, до того ж нумерації там непобачив602D350B-3296-405F-BD21-350143F24BFF.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ця втулка також рухається по валу, підігнано все дуже щільно, на Зовнішній великій КМ6, думав можливо це приспособи типу динамометра для виставлення натягу чого- не зрозуміло....89C32090-ED9B-4A1C-8329-128717C6DC96.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если фантазировать в сторону динамометра. Если не ошибаюсь, есть неподвижные упоры. Ставятся на продольную подачу. На супорте есть регулировочный "винт" который выставляет максимальное усилие по достижению которого выключается подача. Может это для такой настройки.

Но, я склоняюсь к упору для определенного вылета заготовки.

Змінено користувачем ZkostyaZ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку