Anton01

Походная лучковая пила

32 повідомлення у цій темі

В 30.01.2022 в 07:22, Войциг сказал:

Ещё хочу маленькую лопату, кой чего попробовать, это не значит что вышеперечисленных инструмент всегда ношу с собой, 

Мои всяческие рекомендации. Небольшая и очень крепкая лопата .

IMG_20220131_081726.jpg

IMG_20220131_081704.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Cracker сказал:

Мои всяческие рекомендации. Небольшая и очень крепкая лопата .

IMG_20220131_081726.jpg

IMG_20220131_081704.jpg

З Вашого дозволу,трошки добавлю. 

Краще взяти б/у або із зберігання виробництва Німеччини(бундесвер). Китай тільки розчарує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 это Бундесверовская лопата , больше 10 лет у меня .  Только положительные впечатления . Есть ещё не складная малая пехотная  1943 г.   Тоже ни чего плохого о ней сказать не могу . В некоторых случаях удобнее складной . 

 

 

 

IMG_20220131_134834.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Cracker сказал:

@Seeker157 это Бундесверовская лопата , больше 10 лет у меня .  Только положительные впечатления . Есть ещё не складная малая пехотная  1943 г.   Тоже ни чего плохого о ней сказать не могу . В некоторых случаях удобнее складной . 

 

 

 

IMG_20220131_134834.jpg

Шановний,я бачив що то бундес,за неї і писав. Самі ж знаєте,що подібних зараз хоть греблю гати,а таку щоб надійна то...

Хочу поділитися,тим що якось зустрічав. Колись давно,у часи великих відкриттів,всі хто відправлявся в подорож,досить добре готувалися до нього. І це також стосувалося спорядження. Наприклад,той же ніж,при тому що їх можна було купити в крамниці,направлялися до майстра,і виготовлювалося все під замовлення. Це стосувалося кожного предмету(рушниці,одягу і т.д)від якого в тій чи іншій мірі залежав успіх подорожі. В наші часи ,відправляючись куди небуть,ті хто має певний досвід, надають перевагу перевіреним часом фірмам,виробникам. Але знав і таких,які індивідуально під себе підганяли все а замовляли.

P/S

Особисто катував МСЛ Німеччини і союзу-перемогла німецька 42 чи як у Вас 43 рік.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Seeker157 сказал:

Шановний,я бачив що то бундес,за неї і писав. Самі ж знаєте,що подібних зараз хоть греблю гати,а таку щоб надійна то

Знаю , по этому и написал.

А вот по фото как раз ни видно ни фига . Я не раз и не два встречал подделки  или как сейчас принято называть реплики этих лопат  мил - тека  и прочей китайской лабуды . Так вот - отличить их по фото практически не возможно. 

Метал на них не каленный , мягкий , клейм в соответствующих местах нет , но всего этого на  моем фото как раз и  не видно .  Визуально - один в один . 

Змінено користувачем Cracker
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Cracker сказал:

Так вот - отличить их по фото практически не возможно

Згоден,але от побачив Вашу,і не виникло жодних сумнівів. Можу навіть сказати де купити оригінал(без шансів попасти на репліку),думаю Ви теж на тому ресурсі брали. Там багато чого ,якісного і надійного можна придбати. 

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.01.2022 в 13:56, Cracker сказал:

@Seeker157 

 

 

 

IMG_20220131_134834.jpg

Да, именно такого формата и хочу взять, на рынке до праздников видел по 100 украинских долларов. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку