Конструктор-делитант

Помогите подобрать електроды

9 повідомлень у цій темі

Друзья,может кто знает какие електроды подойдут что б  к примеру с диска сцепления серединку со шлицами которая на первичный вал одевается (она крепкая)и что б сварить ее с обычной скажем "сталь3"

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А закалка?

Там сталь не така вже й страшна має бути. Я б варив би напівавтоматом. Там краще видно, що з металом робиться при зварюванні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

УОНИИ 13-55 діаметр 3мм. Перед зварюванням деталі підігріти до 200....300*С.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна будь якими, якими варить Ваш апарат. АЛЕ в залежності від того де Ви будете експлуатувати дане "ИЗДЕЛИЕ" !!!! З електродами УОНИ  якісні характеристики металу шва набагато вищі ніж з базарною соломою. Обов`язково, як сказав Куляста_Блискавка попередній нагрів, а я пораджу ще повільне охолодження - потрібно після зварювання чимось накрити, в ідеалі асбестовим листом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Жорик сказал:

Можна будь якими, якими варить Ваш апарат. АЛЕ в залежності від того де Ви будете експлуатувати дане "ИЗДЕЛИЕ" !!!! З електродами УОНИ  якісні характеристики металу шва набагато вищі ніж з базарною соломою. Обов`язково, як сказав Куляста_Блискавка попередній нагрів, а я пораджу ще повільне охолодження - потрібно після зварювання чимось накрити, в ідеалі асбестовим листом.

Я пробував  без підігріву деталей помойму патоновським електродом то коли деталі починають охолоджуватись то  на шву з'являються тріщинки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А давали якісь німецькі електроди (пару штук)то на холодну і після розриву дуги так ніби склом заливає шов

А як візуально хоч приблизно розпізнати 200-300 градусів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Конструктор-делитант написав:

А давали якісь німецькі електроди (пару штук)то на холодну і після розриву дуги так ніби склом заливає шов

А як візуально хоч приблизно розпізнати 200-300 градусів?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Конструктор-делитант сказал:

А давали якісь німецькі електроди (пару штук)то на холодну і після розриву дуги так ніби склом заливає шов

А як візуально хоч приблизно розпізнати 200-300 градусів?

 

tsveta-pobezhalosti-99.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Конструктор-делитант сказал:

Я пробував  без підігріву деталей помойму патоновським електродом то коли деталі починають охолоджуватись то  на шву з'являються тріщинки

через це і з`являються (підвищений вміст вуглецю) в пришовній зоні під час охолодження відбуваються певні процеси . Для цього і є технологія підігріти - провар - повільне охолодження

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку