Seeker157

Фрезерний для гаража

29 повідомлень у цій темі

Доброго дня шановні!

Є деякі питання,що до фрезерних станків. 

Років три ,я працював токарем у ЦРМ,ну і там же потихеньку освоював фрезерний , 675 чи 676 ,точніше не скажу,вже часу пройшло.

Цікавить питання,який фрезерний Ви могли б посовітувати для майстерні,ну скажемо гаражного розміру. 

Щось меньше 200×630 думаю не варто ,та й більший мабуть теж. Друге питання,можливість підключення того ж 675/676 (чи якого іншого) від 220 V. Це важливе питання,тому що провести 3 фази,дорогувато.

Ну і трете,які станки є надійніші,якісні і на які варто звернути увагу,а з якими краще не звязуватись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

оф-55 та щось подібне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 Сергей, как по мне так для начала нужно определится с кругом задач, которые собираетесь выполнять. 

А так в одном месте продавался и думаю ещё продаётся 6720, если я его правильно определил.

Могу поинтересоваться если что. 

Включить возможности нет, уточняю сразу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы смотрел в сторону 6720 и аналога, но с ходом там везде будет до 400-450мм по Х, если нужно больше то уже будет слегка не гаражный вариант, хотя какой гараж

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6720 конечно хорош. Но я имею 676 и хотел бы заменить на станок посвежее, с конусом ИСО. Так просматривая варианты я так и не смог выбрать что бы взять. Все эти новые станки уже имеют по несколько двигателей, габаритов занимают больше и вес тоже поболее, а ставить в гараже на плиты вес имеет значения, как занимаемое пространство.

В 676 мне нравиться привод от одного двигателя, все компактно и ремонтируется несложно. Имея уже три фазы до сих пор подключен через частотник.

6р10 тоже хорош, в живую не видел, но вреде не сильно много места занимает.

Змінено користувачем Чертенок №13
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6720, если выкинуть гроб электрошкафа компактно в гараж станет. У самого такой. ИСО40. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Могу поинтересоваться если что. 

Включить возможности нет, уточняю сразу. 

Дякую Степане,буду мати на увазі. По задачам,чіткої конкретики немаю,та розумію приблизно можливості 675/676 . Більший мабуть не потрібен,хоча ХЗ.

 

41 минуту назад, Чертенок №13 сказал:

Но я имею 676 и хотел бы заменить на станок посвежее

От на 676П ,литовський і поглядаю,незнаю чи то може що на других не мав змоги працювати. На деяких заводах ,підходив до фрезеровщиків,цікавився верстатами,але ....Давненько діло було. Перечитував теми на форумі,то склалося враження що 676 кращий 5 ,ну ясне діло що то слідуюча модель розвитку. Ще підкупляє можливість,як Ви казали працювати від 220 ,у Вас через частотник. Та й інше перечислене Вами ,теж подобається. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Seeker157 написав:

який фрезерний Ви могли б посовітувати для майстерні,ну скажемо гаражного розміру. 

Щось меньше 200×630 думаю не варто ,та й більший мабуть теж

 

Хотів було радити FUW-250, але якщо 200×630, то є ходи, тоді підходить хіба що FUW-400. А там вже вага три тони і сумарна потужність двигунів за 7 квт. 

Перші покоління були з простою електрикою.

Один такий "сірий гусак" продається тут на барахолці...

Змінено користувачем Iгрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ціни на FUWи та на TOSи не радують... Хоча всі станки в більш-менш нормальному стані дорогі, заводи (яких вже не має) майже все розпродали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6х80Ш цілком гаражний і від 220 завести можна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це не фрезерний. це рашпіль з мотором. вони зроблені для того щоб обдирати гімняне литво та шмарклі від різаків. все на що вони годятся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, praktik64 написав:

це не фрезерний. це рашпіль з мотором. вони зроблені для того щоб обдирати гімняне литво та шмарклі від різаків. все на що вони годятся.

 

"Широкоуніверсали"? І обдирати? В ньому ж жорсткості (6р80Ш) ніякоі немає. Нічого не сплутали, наприклад з 6р12 чи 6р13? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Де б отакий https://unimachines.com.ua/Вертикальный-фрезерный-станок-bridgeport-series-1-1991-5441.html

да ще й по 15грн/кг відхопити ??...

Ладно по 20грн кіло... 

 

 

 

жарт

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а гудзика щоб губа не волочилася?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, praktik64 сказал:

а гудзика щоб губа не волочилася?

Та ну,ціна така цілком можлива -але мабуть в євриках за кг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну то звісно... 

В нас ціни на все відповідні до ціневропейських. І за роботу по металообробці майже такі. Трохи поки що відстають наші хлопці по СТО, іх ціни значно нижче цін в Європі. 

 

 

П.с. доречі, на тому ресурсі є в продажу два шаубліни-150 в ....Житомирі знаходяться. 10-11$ з комплектною оснасткою, з мультифіксами і купою касет до кожного. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тут ,,рікен,, є комплектний. я шмарклями трохи не вдавився. файний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Iгрек сказал:

 

П.с. доречі, на тому ресурсі є в продажу два шаубліни-150 в ....Житомирі знаходяться. 10-11$ з комплектною оснасткою, з мультифіксами і купою касет до кожного. 

 

А есть ли смысл покупать универсал за такую сумму, если ЧПУ уже по такой цене продают?

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/frezernyy-chpu-po-metallu-IDHJINA.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ох, щось Ви шановні ,не в ту сторону завернули. Мені той фрезер щоб купити,потрібно машину продати і пів будинку. :D

Цікавить більш доступніша модель фрезера. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Чертенок №13 написав:

есть ли смысл покупать универсал за такую сумму, если ЧПУ уже по такой цене продают?

 

А спробуйте на тому чпу відремонтувати, наприклад, кронштейн кріплення гідроциліндра. Чи розточити провушини ківшу екскаватора. Скільки часу займе написання упр.програми для одиничного процесу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Ох, щось Ви шановні ,

 

Перепрошую. 

Але радити конкретну модель, я вважаю, то є дурне. Так як основний фактор ціна-стан. Тому я відразу і пішов в сторону від теми. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

100% стан-вартість головне

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, nero сказал:

6х80Ш цілком гаражний і від 220 завести можна.

Думаю , что для автора темы это  вполне достойный вариант для рассмотрения. А главное - станок на все случаи жизни.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Iгрек сказал:

 

Перепрошую. 

Але радити конкретну модель, я вважаю, то є дурне. Так як основний фактор ціна-стан. Тому я відразу і пішов в сторону від теми. 

Ну от,почалося. Я ж не просив конкретно модель,так само і розумію ,що чим кращий стан того чи іншого станка тим він дорожчий. І з цим я повністю згодний. 

Але для гаража(скажем так) станок у якого 4 двигуна,і 7 кВт,з робочим ходом 1 м мені не потрібний. Крім того 380 ,обійдеться ще в добру суму. 

Ну і думаю,що той фактор стан-ціна у різних станків теж різний, 676 і шаублін з однаковими можливостями,і в однаковому стані- будуть мати різну ціну. Чому 676 ,ну не працював я на других,але знаю що є станки які мають тіж самі можливості. На яких можна виконувати тіж самі роботи. Та нажаль є різні відгуки. Коли читав теми по фрезерних,і переглядав технічні данні. То там чим більше читаєш,тим більше питань. Один пише станок- шлак,а другий нормальний,як бути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 Сергей, @Iгрек правильно сказал цена -состояние будут определяющими. От себя добавлю, у нас нет супермаркета где можно зайти и купить нужный Вам станок, нельзя даже за большие деньги. 

Отсюда берём рабочее за разумные деньги которое подвернулось под руку, работаем и ждём следующего удачного случая, естественно не сидя на попе.

Как уже сказали заводы кончились, основной источник станков это продавцы того что было прихватизировано и вдовы мастеров. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку