V_adim

вфг на нгф из ПБ тв-4 начало

25 повідомлень у цій темі

примерял сегодня пб от тв 4 в качестве вфг,в шпинделе 3 конус,в переднюю крышку планируеться сальник,хотя думаю длительного использования не будет может достатачно будет консистентной смазки

DSC_5934.jpg

DSC_5939.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Солидно смотрится. Монстрик! Только с кронштейном придется хорошо повозиться.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а не простіше з тв-16. легше, дешевше а характеристики ті самі.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що було,та й характеристики не тіж самі,на тв 16 немає коробки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, V_adim сказал:

думаю длительного использования не будет может

Апетит приходит во время еды.

Маслонасос надо ставить, чтобы поливал шестерни маслом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Была подобная идея, но оставил ее.   ( дорогая передняя бабка)

Думаю найти шпиндель от тв 4 и задвижку сантехническую, подходящего размера расточить ее под подшипники , ну это  планы)).

 А так у меня предвидется передняя бабка на втулках от тв-16, может ее попробую изпользовать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ще краще поставити п.б. від 1д601. маленька, м2 а також патрон на 80. двигун від пральної через реостат і ,, лєпота,,

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, newengine сказал:

Маслонасос надо ставить, чтобы поливал шестерни маслом

Дуже суперечливе твердження. У мене, наприклад, у токарничку ТВ-3 не перше десятиліття бабка і подачка на консистентному літолі працюють. Підключіть здоровий глузд. Швидкості і нагрузки на зуб там всього-нічого. Традиції з позаминулого сторіччя. Порівняйте, наприклад з ступицею переднього колеса автомобіля, яке на консистентному мастилі не одну десятку тисяч кілометрів обертається. Або двигун асинхронний, який на консистентному мастилі не один рік, не вимикаючись працює.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Nick.Mih. сказал:

У мене, наприклад, у токарничку ТВ-3 не перше десятиліття бабка і подачка на консистентному літолі працюють.

ничего не имею против. А передачи при этом легко переключаются?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, rabbit сказал:

Только с кронштейном придется хорошо повозиться.

 

Чому? Якщо хобот з НГФа залишився, то можна його використати... Тобто в нього фрезерована поверхня знизу (з боку ластохвота) є, тоді фрезеруємо паралельну поверхню зверху, сверлимо отвори під кріплення коробки передач і здоровий отвір під шпіндель. Лише потрібна буде перехідна, точніше подовжуюча втулка на КМ, на подовження шпінделя, хоча б врівень виходу з тіла хобота. При цьому хобот сильно не постраждає і свої фукціональні властивості збереже. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хобота не має,зараз хобот на нього по ціні станка продають,та ще й попробуй знайди

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Nick.Mih. сказал:

Дуже суперечливе твердження. У мене, наприклад, у токарничку ТВ-3 не перше десятиліття бабка і подачка на консистентному літолі працюють. Підключіть здоровий глузд. Швидкості і нагрузки на зуб там всього-нічого. Традиції з позаминулого сторіччя. Порівняйте, наприклад з ступицею переднього колеса автомобіля, яке на консистентному мастилі не одну десятку тисяч кілометрів обертається. Або двигун асинхронний, який на консистентному мастилі не один рік, не вимикаючись працює.

 

Так але не забувайте про те, що шестерні в цій кп які опинилися зверху залишаться зовсім без змазки, до них літол ніяк не добризгне. Треба рідке мастило. І окрім цього ставити або маленький маслонасос зчогось, або робити змащування верхніх шестерень ежекторним збризкуванням. Тобто робити в середину коробки лійкоподібний маслоуловлювач, який на звуження йде догори, на велику шестерню зверху, знизу він має бути розрізаний і розрізом направлений на викид мастила з нижніх шестерень. Тобто зовні схожий на "стаканчик для семок", який крутять з газет. Думаю зрозуміло вдалося викласти. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, V_adim сказал:

хобота не має,зараз хобот на нього по ціні станка продають,та ще й попробуй знайди

 

Це вже гірше. Ускладнює задачу. А якщо пошукати здорові УСПешки. Бачив тут пропонували довгі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

та раскосы туда ввалить мощные да и всё...большие усп тоже денег потянут как хобот почти..в итоге переделок тоже куча.

сварил конструкцию да и всё--будет грызть,никуда не денется. массы конечно высоко стоят..но потихоньку будет работать...

а маслонасос можно от моциклетов всяких и мопедов,мотоблоков и тд..та и от станка какого нибудь.

ну или так как Игрек написал, с воронкой и "лопастью" .

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.04.2017 в 21:32, Гараж 512 сказал:

та раскосы туда ввалить мощные да и всё...большие усп тоже денег потянут как хобот почти..в итоге переделок тоже куча.

сварил конструкцию да и всё--будет грызть,никуда не денется. массы конечно высоко стоят..но потихоньку будет работать...

а маслонасос можно от моциклетов всяких и мопедов,мотоблоков и тд..та и от станка какого нибудь.

ну или так как Игрек написал, с воронкой и "лопастью" .

 

 

Гарна ідея?. Цікаво кінцевий результат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вже працює,все файно)трохи пізніше буде відос

Змінено користувачем V_adim
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, V_adim сказал:

вже працює,все файно)трохи пізніше буде відос

 

З нетерпінням чекаємо. І що може гризти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ст45

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 4/6/2017 в 16:08, ALTOS сказал:

ще краще поставити п.б. від 1д601. маленька, м2 а також патрон на 80. двигун від пральної через реостат і ,, лєпота,,

ПБ від 1Д601 для такого використання треба модифікувати, бо там наскрізне розточування та підшипники шпінделя впираються у два пружинних кільця, що сидять у кольцевій розточці. Як на мене - дуже хліпка та конструкція для того, щоб витримувати навантаження "вздовж осі". В самого є така передня бабка та плани на переробку у ВФГ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

питання в тому що і чим гризти. як що фреза на 18 та знімати по 5мм за прохід то да. а як що фреза на 8 та по 2мм то буде жити, мабуть але не ствержую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не поганий результат. Наткнувся шукаючи вфг з токарного. Якраз сам думаю таке зробити тільки до фрезерного з пантографом, замість пантографа

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

з тв-16 простіше, легше а характеристики ті самі . зробив з ПБ від ТН гризе нормально та й бюджетно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, ALTOS сказал:

з тв-16 простіше, легше а характеристики ті самі . зробив з ПБ від ТН гризе нормально та й бюджетно.

 

В Thursday, April 06, 2017 в 03:08, ALTOS сказал:

ще краще поставити п.б. від 1д601. маленька, м2 а також патрон на 80. двигун від пральної через реостат і ,, лєпота,,

Вас я зрузумів,але для мене краще і простіше було саме так(і дешевше)буде нагода залюбки повторю це на 675 мені цей варіант більше сподобався,перед цим у мене був привід з двигуном від стіралки і реостатом без коробки швидкостей працював гарно але трохи не то

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, V_adim сказал:

без коробки швидкостей працював гарно але трохи не то

Ліпити на маленький станочок силовий шпіндель, то трохи не правильно.

По перше там не треба швидкостей менших за 500 об/хв.

По друге силова фрезеровка на малих швидкостях і великих зусиллях вбиває консоль.

Нема консолі -- нема станка. Шпіндель який завгодно можна приліпити, консоль яку попало не поставиш.

Не можна на таких станочках багато дерти.

А якшо багато не дерти, то силовий шпінель не потрібен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

думаю що грубше за рідний шпіндель не вийшло)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку