Seeker157

Труба гідроциліндра

7 повідомлень у цій темі

Доброго дня!

Часом немає в кого,відрізка труби з внутрішнім d-30 мм. Потрібна труба гідроцилінда,хонінгована(чи полірована) в середині. Потрібно замінити після удару,трубу невеликого циліндра. Довжина 270-280 мм. Може в кого є такий відрізок,буду вдячний. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трубка цилиндра авто амортизатора, идеальная внутренняя поверхность, и длинна вписываетя в необходимый розмер, Пересмотрел у себя в запасах, есть и 30мм ( но увы....ржавая моя внутри,валялась на улице в куче металолома)) и 32мм.....с каких марок авто не знаю,аморты брал на металоломе,чтоб разобрать ради штоков...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, DSDDSD сказал:

Трубка цилиндра авто амортизатора, идеальная внутренняя поверхность, и длинна вписываетя в необходимый розмер, Пересмотрел у себя в запасах, есть и 30мм ( но увы....ржавая моя внутри,валялась на улице в куче металолома)) и 32мм.....с каких марок авто не знаю,аморты брал на металоломе,чтоб разобрать ради штоков...

Правда там стінка тонкувата

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, богдан33 сказал:

Правда там стінка тонкувата

Да не очень толстостенная...В том цилиндре что что Сергей хочет отремонтировать, наверное трубка не сильно и толстая, раз ее умудрились погнуть...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, DSDDSD сказал:

Трубка цилиндра авто амортизатора, идеальная внутренняя поверхность, и длинна вписываетя в необходимый розмер, Пересмотрел у себя в запасах, есть и 30мм ( но увы....ржавая моя внутри,валялась на улице в куче металолома)) и 32мм.....с каких марок авто не знаю,аморты брал на металоломе,чтоб разобрать ради штоков...

Дякую. Але там дійсно тонкувата стінка,може не витримати тиску.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, igor_restavrator сказал:

Дякую за інфу. Прийму до уваги,а взагалі в основному опираюсь на оригінал. Повторюю розміри.і все працює. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку