Alex_Shine

Помогите с частотником

27 повідомлень у цій темі

Всем добра, признаюсь, стыдно было создавать данную тему, но потратил уже два вечера и безрезультатно. Свершилось, раскошелился на китайский частотник, к нему оооочень скудная инструкция, с каким то минимальным текстом. Не могу понять, как его программировать, повысть лимит выходной частоты ( по умолчанию 50 Гц ). Думаю они типичны, и кто то что подскажет. Собственно сам частотник BEUNA B20 VS  на 4 Квт ( нашел его аналог, тож китайца Jotta) Подключил, кнопкой RUN запускает двигло, ноу проблем, но регулировка от 0 до 50 гц и все. Спасибо на добром слове

П.С. в аттаче мануал к нему ( который выслал китаец)

BEUNA-B20 Manual(ENG)(2111).pdf

1645564640923.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

F0.04 --- переставити з 50 на більшу частоту...

F0.05 --- переставити з 50 на більшу частоту...

 

П.С. Перед збільшенням частоти - відсунути двигун щоб траєкторія можливого розльоту камінчиків з диска не перетиналась з вами. Наскільки я бачу то точило...

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, я понимаю, чо пункт F 0.04  выбираю его, нажима. ЕНТЕР, на экране  - - - -  четыре риски и все , ниодна кнопка не реагирует . как выставить и чем подтвердить выбор

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Автомат нужно ставить до частотника, а не после.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до частотника тож есть, то я пробывал включать двигло когда уже 50 ГЦ набрано, чтоб не плавный пуск был. Интересно стартонет или нет, таки стартует без проблем. И так... по сабжу, как вогнать в него параметр =(((((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В частотнику є таблиця параметрів - зверху таблиці - позначки - коло - хрестик - ромбик.

Хрестик означає що параметр можна поміняти коли частотник в режимі стоп.

Це означає, що недостатньо просто зупинити мотор потенціометром - потрібно забрати команду запуску із входів.

 

Змінено користувачем kratmel
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

добре, як зрозуміти, що частотник в режимі СТОП ? я натискав клавішу STOP, і тоді пробував ввести дані, нічого не виходило.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Alex_Shine сказал:

Да, я понимаю, чо пункт F 0.04  выбираю его, нажима. ЕНТЕР, на экране  - - - -  четыре риски и все , ниодна кнопка не реагирует . как выставить и чем подтвердить выбор

 

Це в режимі "Stop"? Якщо так - схоже на несправність. Блокуваннь у нього, наче, нема. Спробуйте скинути на заводські налаштування (F8.03=1) і заново ввести параматри двигуна (F4.xx).

 

Поки писав - випередили. Спробуйте скинути..

 

 

Змінено користувачем Fyva
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

отакот.. а там ще й параметр двигуна треба ? це прикро... хотів юзати не тільки з одним двигуном..... а запускати токарний, заточний і сверлилку ( по черзі ж звісно )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Alex_Shine сказал:

а запускати токарний, заточний і сверлилку

 1-й ПЧ приходит в хозяйство долго и дорого, потом незаметно, само собой по необходимости их будет несколько.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Alex_Shine сказал:

отакот.. а там ще й параметр двигуна треба ? це прикро... хотів юзати не тільки з одним двигуном..... а запускати токарний, заточний і сверлилку ( по черзі ж звісно )

Там ціла "купка" параметрів двигуна. Дивіться таблицю у мануалі, параметри F4.xx де xx - то різні числа. Якщо щось там незрозуміло - пишіть, тільки тоді шилдик двигуна покажіть, який зараз підключаєте.

Спершу запустіть хоч з одним двигуном як вам треба. А потім вже "догородите" й інші.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и так начнем. Мотор 1.5 КВТ 2880 Об\мин. Захожу в меню F8/03  чтоб сбросить , опять четыре черточки и все. на нажатия кнопок не реагирует блин. Тут под крышкой есть джампера, может они как то лочат доступ к  программирпованию ?  как думаете

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и так,джентельмены, разобрался, оказывается он был залочен, нужно было ввести пароль) сейчас разлочил, теперь можно вгонять параметры, уже поставил 100 ГЦ, крутил двиг ( тот , что без камня ) полет нормальный, теперь буду тестить в нагрузках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Alex_Shine сказал:

оказывается он был залочен

Таки є блокування. В мануалі відразу не знайшов.

P0.23=0  ?

Якось воно дивно для мануала одним рядком, між іншим розташоване.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так, а там треба пароль поставити 1, і все пішло. Запрограмував на 100 ГЦ, на клавіатуру реверс, і різкий стоп двигуна

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

де саме на яких параметрах встановлюється мощность двигуна та обороти. Дякую  частотник BEUNA B20 VS  на 4 Квт

Змінено користувачем viktor_rus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, viktor_rus написав:

де саме на яких параметрах встановлюється мощность двигуна та обороти. Дякую  частотник BEUNA B20 VS  на 4 Квт

в мене цей частотник стоїть на всі двигуни, токарний ,сверлілка, три наждаки,  я не запарбвався з цим параметром, але по мануалу F4.01  - це потужність (тыльки там по току,треба вбивати ток с шильдика) а F4.01 це обрети. У вас немає мануалу ? можу скинути

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чекаю і дякую.

 F4.01  - це потужність

а F4.01 це обрети

у мене показує 10.0

то це що саме

 F4.02 показує 1400 напевно обороти а куди вбивати ток. можна ваш номер телефона на електронку для консультацій

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прошу в кого є мануал  з перекладом  допоможіть з настройками.

Змінено користувачем viktor_rus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

Всем добра, признаюсь, стыдно было создавать данную тему, но потратил уже два вечера и безрезультатно. Свершилось, раскошелился на китайский частотник, к нему оооочень скудная инструкция, с каким то минимальным текстом. Не могу понять, как его программировать, повысть лимит выходной частоты ( по умолчанию 50 Гц ). Думаю они типичны, и кто то что подскажет. Собственно сам частотник BEUNA B20 VS  на 4 Квт ( нашел его аналог, тож китайца Jotta) Подключил, кнопкой RUN запускает двигло, ноу проблем, но регулировка от 0 до 50 гц и все. Спасибо на добром слове

П.С. в аттаче мануал к нему ( который выслал китаец)

BEUNA-B20 Manual(ENG)(2111).pdf

1645564640923.jpg

Привет не подскажешь пароль у меня тоже самое

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

и так,джентельмены, разобрался, оказывается он был залочен, нужно было ввести пароль) сейчас разлочил, теперь можно вгонять параметры, уже поставил 100 ГЦ, крутил двиг ( тот , что без камня ) полет нормальный, теперь буду тестить в нагрузках

Подскажи пароль пожалуйста и где его вводить

Подскажи пароль пожалуйста и где его вводить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ой.. когда это было) щя мануал нарою, посмотрю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Alex_Shine написал:

ой.. когда это было) тия мануал нарою, посмотрю

Буду очень блогодарен перетыкал все функции ни чего не получается поменчть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы не нашли еще

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

P0.23 User’s password The password protection will be valid after 3mins waiting or power-off when set any non-zero number. 0~9999 0 ○

если не ошибаюсь, здесь Пароль помоему у меня был 0000

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку