Юра механік

С1Е61ВМ Будуть люди.

47 повідомлень у цій темі

Вчора заїхав у Житомирі в Омакс,треба були не слабі свердла на 5 і на 6 .За 2 свердла Р9 віддав 64грн. На твоєму інструмент сервіс у 2 рази дешевше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще один плюс цього сайту, що там деколи трапляється інструмент радянських часів, але абсолютно новий і по дуже приємних цінах.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там той кутника шматок, що на кінці поперечки прикручений, якщо мене пам'ять не підводить - для закривання отворів в супорті, де гвинт стоїть, коли поперечка максимально виїжджає на оператора верстату, щоб стружка не летіла туди, тому його треба перевернути догори дригом. Від 220В як підключали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підключав дуже просто маслостанцію через конденсатори, а головний двигун через частотник. Тільки частотник довелося підключити зіркою, хоча в інструкції написано трикутником, бо токи настільки великі було що вибивало ошибку. Частотник українського виготовлення підключається в одну фазу а крутить трифазні двигуни і видає 2.2кВт. На рахунок кутника подивлюсь хоча я його і нерухав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви ж казали, що двигун рідний, а рідний(двохшвидкісний) двигун не передбачає ввімкнення на 220, йому виключно 380 потрібно, що від однофазного частотника отримати без вольтдобавок неможливо. Відповідно працювати воно швидше за все буде через раз, не на всіх швидкостях, і під навантаженням дохнутиме. Я думав частотник тільки в планах, якщо ж він вже є, то наступний крок - купувати двигун.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так двигун рідний, працює таксобі але працює і запускається на всіх швидкостях. Під навантаженням ще невипробовував. Частотник залишився від тв 3 і тепер тимчасово їм користуюсь поки підводиться 380.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рiдний двигун запускав вiд частотника, коли в мене ще не була перебрана та вiдремонтована елекрична частина верстата. Тож вiн досить впевненно працює на другiй швидкостi (1400 об/хв) с частотником CFM-210 на 2.2кВт i нагрузку тримає, якщо сильно не навантажувати. На першiй швидкостi двигун жре побiльше, тому частотник злетає у аварiю.

Частотник - гарна речь, але все одно я би не рекомендував зовсiм викидати коробку швидкостей. Без неї ви значно програєте у крутному моментi, та й деякi робочi режими не будуть доступними з ввiмкненим перебором (якщо вмикати його для пiдвищення момента на валу).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачу на фотках у вашого верстата знутри теж все загажено сумiшью олiї, пилу та резини з ремнiв. Це якесь прокляття совкових верстiв - олiя пре майже отовсюду, зо всiх кришок, навiть з пiд головок гвинтiв. Менi довелось двiчи знимати передню бабцю та переробляти злив олiї, але проблема до кiнця не усунена.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sasha_kosak пока въехал чо за олия))

Олива - если хотите писать на украинском языке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Гараж 512 сказал:

Олива - если хотите писать на украинском языке.

может там всё таки "олия" )) 

 

Я когда на практике на блюмминге был, зав тех отдела спрашивал чем смазывают изложницы перед отливкой. Как вариант предлагал постное масло ) Блаженный был, наверное) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Гараж 512 сказал:

@sasha_kosak пока въехал чо за олия))

Олива - если хотите писать на украинском языке.

Олива - це така смачна реч, россiйською буде - "маслина" :))) Доречi, рiдну мову, ще за радяньскi часи, - вчив на вiдмiнно, нажаль що в Одесi iї мало використовують.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sasha_kosak

видимо плохо учили..

особенно про маслины ..

путаете  оливу  и олЫву .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а фильтр масляный как у вас называется? 

 

олия.

олЫва.

мастыло.

масло .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.04.2017 в 12:31, sasha_kosak сказал:

Бачу на фотках у вашого верстата знутри теж все загажено сумiшью олiї, пилу та резини з ремнiв. Це якесь прокляття совкових верстiв - олiя пре майже отовсюду, зо всiх кришок, навiть з пiд головок гвинтiв. Менi довелось двiчи знимати передню бабцю та переробляти злив олiї, але проблема до кiнця не усунена.

Та я особливо з цим вирішив незаморочуватись. Просто час від часу протираю де масло натекло. А взагалі ваша правда тече скрізь, особливо якщо попрацювати більше двох годин підряд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Юра механік сказал:

Та я особливо з цим вирішив незаморочуватись. Просто час від часу протираю де масло натекло. А взагалі ваша правда тече скрізь, особливо якщо попрацювати більше двох годин підряд.

Варто усунути хочаб внутрiшi течi, бо масло потрапляє на ремнi та розбризкувається скрiзь. Ремнi вiд масла швидко псуються, а новий комплект вийшов два роки тому у 800 гривень, сейчас мабуть бiльше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось уже цілий рік пройшов і я вирішив продовжити тему. За цей час багато вдалося зробити, але про все по порядку. Після того як був відмитий і запущений станок я переключився на будівництво майстерні, але добудувати її не вистачило фінансів. І я поїхав на півроку до Польщі трохи підзаробити. Повернувшись була добудована майстерня і найголовніше підключено 3-х фазну напругу. Зараз освоюю майстерню та потроху починаю робити деякі замовлення.

IMG_20180124_133017.jpg

IMG_20180124_133030.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Додам своїх 5 копійок. Якщо Вам буде корисна порада.Бачу,що коробка у Вас в гарному стані. У Мене такий же верстат.лише 63 р.в. Був у мене частотник 3 квт. китаєць. тому і спробував 5 років назад запустити.

До цього часу він у мене працює з рідним двигуном на через частотник. Гальмую двигуном. Інколи спрацьовує захист в частотнику, потрапляла стружка,але працює і дотепер. Думав таком про прямий привід,але часто є необхідність в низьких обертах та великому крутному моменті,частотник в парі з коробкою виручає.Двигун підєднаний на зірці,на трикутник ще не пробував. Може буде для нього завелике навантаження. Одним словом раджу придбати частотник квт на 3-4.  Тай працювати. Вам план не гнати,.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитав эту тему, ну как один в один в моем случае. и ТВ4 и удивление с восхищением. И даже поломки почти также малые. У меня 1982 года, тоже все в хорошем состоянии, кроме фартука, вот уже сколько месяцев ищу и без результатно. Юра я рад за тебя и желаю удачи в творчестве.  Кстати если надо комплект табличек пиши у нас прекрасно делают, я себе заказывал под свой размер, увеличил их.1Е61ВМ (5).JPG

Змінено користувачем petrzhurba
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.04.2017 в 20:41, Юра механік сказал:

Так двигун рідний, працює таксобі але працює і запускається на всіх швидкостях. Під навантаженням ще невипробовував. Частотник залишився від тв 3 і тепер тимчасово їм користуюсь поки підводиться 380.

Юра, если будешь ставить другой двигатель, а родной нормальный я куплю у тебя его.  У меня какая то не понятка на повышенных, на холостом, без ремней, работает, а когда подключаю то повышенные мычит и не проворачивает даже.

Змінено користувачем petrzhurba
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.07.2018 в 13:17, cthutq сказал:

Додам своїх 5 копійок. Якщо Вам буде корисна порада.Бачу,що коробка у Вас в гарному стані. У Мене такий же верстат.лише 63 р.в. Був у мене частотник 3 квт. китаєць. тому і спробував 5 років назад запустити.

До цього часу він у мене працює з рідним двигуном на через частотник. Гальмую двигуном. Інколи спрацьовує захист в частотнику, потрапляла стружка,але працює і дотепер. Думав таком про прямий привід,але часто є необхідність в низьких обертах та великому крутному моменті,частотник в парі з коробкою виручає.Двигун підєднаний на зірці,на трикутник ще не пробував. Може буде для нього завелике навантаження. Одним словом раджу придбати частотник квт на 3-4.  Тай працювати. Вам план не гнати,.

Причин, особисто для мене, викинути коробку і встановити прямий привід і частотник декілька. По перше вона дуже шумна, а так як приміщення невелике то це створює певний дискомфорт. По друге постійне підтікання масла.

І якщо встановити двигун кіловат на 5 то думаю крутного моменту вистачить.

Так малі оберти вмикаються на передній бабці тож ця функція залишиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, petrzhurba сказал:

Почитав эту тему, ну как один в один в моем случае. и ТВ4 и удивление с восхищением. И даже поломки почти также малые. У меня 1982 года, тоже все в хорошем состоянии, кроме фартука, вот уже сколько месяцев ищу и без результатно. Юра я рад за тебя и желаю удачи в творчестве.  Кстати если надо комплект табличек пиши у нас прекрасно делают, я себе заказывал под свой размер, увеличил их.1Е61ВМ (5).JPG

Дякую. 

На рахунок табличок треба, але то пізніше.

Двигун планую міняти десь через пів року, треба ще частотник купити, якщо ще буде актуально то я вам дам знати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Юра механік сказал:

Дякую. 

На рахунок табличок треба, але то пізніше.

Двигун планую міняти десь через пів року, треба ще частотник купити, якщо ще буде актуально то я вам дам знати.

 Хорошо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Студент сказал:

Юра, не подскажите кто в курсе как устранить не большую выработку на поперечке суппорта. По всей длине нормально  а вот в конце возле лимба примерно 4-5 см до края несколько соток завышение, вот на фото виден не большой просвет. Можно в домашних условиях как то его шабронуть что ли. или мелкой наждачкой  с плоским прижимом, или есть что то подобное, подскажите кто знает.

P1010006.JPG

Снимок.JPG

Ця проблема є в кожному (не новому) станку. В мене теж щось подібне, краще вишабрити ніж терти абразивом, хоча я цього робити не буду. Дуже рідко я заїжджаю в те місце. А на рахунок підтікання масла, я просто зробив піддони під всю пб і періодично його вичерпую. В моєму станку дуже сильно тече масло з шпинделя на зворотних обертах, мабуть там різьба масловідбійна, хоча на кресленні не видно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно я сюди не заходив. За цей час зробив купу замовлень і почалися проблеми з дроблінням при відрізанні, а також чистота поверхні не задовольняла. Вирішив я відрегулювати підшипники шпінделя, пів дня цим займався і ніякого результату. Коли пригледівся уважніше то побачив, що з упорним підшипником щось не так. Розібрав і побачив отаке...

20190810_173421.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивившись на стан решти підшипників вирішив замінти всі підшипники та ремені. Заодно по максимуму усунути течі масла. Як результат, вже пів року, баз проблем відрізаю різцем. А також під станком нарешті сухо)

20190811_200506.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку