Bruiser

Хто чим допомагає для ЗСУ готовий працювати з вами.

42 повідомлення у цій темі

Доброго дня 

Маю станок Haas vh2, брав декілька замовлень для зсу, звісно за безкоштовно і з свого матеріалу . 

Можу взятись за роботу якщо потрібна фрезерка Чпу 

Звісно тільки для зсу або волонтерів.

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Для вищеназваних цілей потрібен фрезерований штампик для гнуття по трьом лініям деталі габаритом в сірникову коробку.  Нажаль не розбираюсь в проектуванні такої оснастки. Готовий платити людині, яка розбирається, якщов мене  грошей вистачить. Подробиці розповів би Телеграмом, телефон 067-276-24-53, мене звуть Володимир

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.03.2022 в 22:40, Bruiser сказал:

Доброго дня 

Маю станок Haas vh2, брав декілька замовлень для зсу, звісно за безкоштовно і з свого матеріалу . 

Можу взятись за роботу якщо потрібна фрезерка Чпу 

Звісно тільки для зсу або волонтерів.

 

В фб, бачив багато постів про велику потребу пристроїв для зовнішньої фіксації зламаних кісток, для воєнних госпіталів. Креслення є.

Там токарка і фрезеровка, але проблема в матеріалі, нержавійка, дюраль. І там ще йдуть самі штіфти з різьбою, їх, як сказали окремо закуповують, можливо на чпу можна буде зробити таку різьбу, бо при нестачі їх вимушені скуповувати по всьому світу, де можна, а, їх мало ттого, що нема, так вони ще й коштують захмарних коштів (те, що я бачив на фірмах).

 

18 часов назад, Владимир Ш. сказал:

Для вищеназваних цілей потрібен фрезерований штампик для гнуття по трьом лініям деталі габаритом в сірникову коробку.

 

А можна розділити гнуття на три заходи і спростити роботу? Чи треба все за один раз?

Змінено користувачем IvanR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IvanR сказал:

 

В фб, бачив багато постів про велику потребу пристроїв для зовнішньої фіксації зламаних кісток, для воєнних госпіталів. Креслення є.

Там токарка і фрезеровка, але проблема в матеріалі, нержавійка, дюраль. І там ще йдуть самі штіфти з різьбою, їх, як сказали окремо закуповують, можливо на чпу можна буде зробити таку різьбу, бо при нестачі їх вимушені скуповувати по всьому світу, де можна, а, їх мало ттого, що нема, так вони ще й коштують захмарних коштів (те, що я бачив на фірмах).

 

А де креслення?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Було б гарно виготовити комплект планок вівера/пікатіні для Ак74 замість рідного цілика .. та на то потрібен фрезер 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, NightPilot сказал:

Було б гарно виготовити комплект планок вівера/пікатіні для Ак74 замість рідного цілика .. та на то потрібен фрезер 

6720 підходить? Є креслення?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас є кркслення давайте.

Є декілька вже замовлень. Була потреба в ось таких деталях але вже частину зробили 

20220228_052024.jpg

20220228_052020.jpg

20220227_160631.jpg

20220227_192600.jpg

IMG-61670cf318c520e9e349783f958b78d8-V.jpg

Змінено користувачем Bruiser
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, IvanR написав:

В фб, бачив багато постів про велику потребу пристроїв для зовнішньої фіксації зламаних кісток, для воєнних госпіталів. Креслення є.

Там токарка і фрезеровка, але проблема в матеріалі, нержавійка, дюраль. І там ще йдуть самі штіфти з різьбою, їх, як сказали окремо закуповують, можливо на чпу можна буде зробити таку різьбу, бо при нестачі їх вимушені скуповувати по всьому світу, де можна, а, їх мало ттого, що нема, так вони ще й коштують захмарних коштів (те, що я бачив на фірмах).

 

Робиться. Але мабуть додатково, лишнім не буде. Дійсно проблема існує в нержавійці.. Добре було б запустити в регіонах, в яких немає проблеми з матеріалами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, ig3757 сказал:

А де креслення?

 

В групі Дядько Максим в Фейсбуці, там багато типів, останні декілька днів часто туди кидають фото креслень.

 

12 минуты назад, IMP сказал:

Робиться. Але мабуть додатково, лишнім не буде. Дійсно проблема існує в нержавійці.. Добре було б запустити в регіонах, в яких немає проблеми з матеріалами.

 

Звичайно, лишнім не буде, таке потрібно і в мирний час, залишиться в лікарнях.

Проблема в наявності матеріалу. Зараз мабуть кругом металобази закриті. В себе на районі поки не знайшов потрібного.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто може допомогти з виготовленням ось таких дивайсів 

Треба зварга аргоном, зачистка після зварки, покриття анодом чи будь яке покриття. Яке витримає температуру 150 200 градусів

 

Ну і виготовлення деталь конус у мене з нею проблеми мех обробкою її зробити досить важко. А штопмовки у мене не має.

Дивайсів 300-500 штук

Screenshot_20220320-092047_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092035_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092029_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092024_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092019_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сделать можно, только у нас сейчас нифига не работает метал не купишь. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто знає де потрібен волонтерам водій категорії  В? А зараз дозволено і на грузових їздити. 

Не беруть ні в тероборону ні у військоматі. 

Можу робити слюсарем механоскладальних робіт і не тільки. Укроборонпрому теж не треба. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сергій Лавріненко написав:

Хто знає де потрібен волонтерам водій категорії  В? А зараз дозволено і на грузових їздити. 

Не беруть ні в тероборону ні у військоматі. 

Можу робити слюсарем механоскладальних робіт і не тільки. Укроборонпрому теж не треба. 

 

Волонтерам в Фуйзбуці бажано звісно з своїм авто Бензин вам сплатять + якісь це витрати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як інформація.
Підігнали роботу - девайс для швидкої зарядки рожків патронами. Поки в розробці. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо є потреба конструктора (механіка) -  пишіть в особисті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

 

Screenshot_20220320-092047_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092035_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092029_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092024_Chrome.jpg

Screenshot_20220320-092019_Chrome.jpg

 

Підскажіть як бистро можна зробити деталь КОНУС 

Тільки з нею проблеми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Bruiser сказал:

 

Підскажіть як бистро можна зробити деталь КОНУС 

Тільки з нею проблеми.

 

  Сделайте простой пунсон и матрицу и прессом из круга выдавливайте, круги на токарном нарежьте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

 

  Сделайте простой пунсон и матрицу и прессом из круга выдавливайте, круги на токарном нарежьте

Я думав щось схоже але гріти кружельчатка в пичі до 1000 градусів і присувати на 25 тиному пресі 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bruiser , штамп заготовки-шайби (на гарячу),

 торцовка в оправці (базуванння по конусу, кріплення "шомполом"), 

розсвердлювання/розгортання в розрізній оправці-втулці.

Зварку застосовуйте лише для кріплення різьбового фланця з корпусом, зпереді встановіть різьбову шайбу.

Якщо кріпити конуси на електрозаклепки - його буде складно чистити. Можливі поводки корпуса - влине на кучність (звичайно, можна зробити більщий Ф отвору, але то теж не є добре)Screenshot_20220320-092024_Chrome.jpg.8dabe1d7344e30990911113f311e606e.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да, і Ф10мм під 7,62 якось багатувато^_^

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отака х**ня малята. Президент каже, що під час війни можна використовувати трофейну зброю. Мєнти ж тим часом вилучають зброю, і мало того, -  шиють кримінал! (до 7 років #) Людям, які віджали то в окупанта... Ну ладно, техніку відберуть, передадуть ЗСУ, а стрілкову зброю, як от навіть одноствольну курковку ИЖ-17 відібрали? Медальку заробляють? Називається "обороняйтесь вилами"..(( А дивіться, пройде війна, то ще й за майстерні візьмуться...

Свавілля поліцаїв не менш шкідливе ніж колабораціонізм. Як це питання підняти на вищому рівні?

зі

в одному з сіл (в моєму районі) покарали "мародера" (психічно хвору людину), прив'язали зі спущеними штаньми до стовпа "виховувать". От що можна сказать? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, gesichtslos сказал:

Отака х**ня малята. Президент каже, що під час війни можна використовувати трофейну зброю. Мєнти ж тим часом вилучають зброю, і мало того, -  шиють кримінал! (до 7 років #) Людям, які віджали то в окупанта... Ну ладно, техніку відберуть, передадуть ЗСУ, а стрілкову зброю, як от навіть одноствольну курковку ИЖ-17 відібрали? Медальку заробляють? Називається "обороняйтесь вилами"..(( А дивіться, пройде війна, то ще й за майстерні візьмуться...

Свавілля поліцаїв не менш шкідливе ніж колабораціонізм. Як це питання підняти на вищому рівні?

зі

в одному з сіл (в моєму районі) покарали "мародера" (психічно хвору людину), прив'язали зі спущеними штаньми до стовпа "виховувать". От що можна сказать? 

 

По вашому в цих уродів теж не варто було вилучати зброю?

https://t.me/operativnoZSU/15626

 Чим вони бедняжки будуть то захищатися? 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В них не треба було вилучати 

Просто застрилити при затримані і все

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, Bruiser сказал:

Я думав щось схоже але гріти кружельчатка в пичі до 1000 градусів і присувати на 25 тиному пресі 

 

   Я похожее и на холодную давил, даже большей площадью, правда пресс 40 тонн, но насколько я помню нагрузки почти не чувствовал, так что может и ваш пресс справится. 

Змінено користувачем vaycartana
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку