andrey_drabchuck

Заміна Компас 3D

28 повідомлень у цій темі

4 години назад, rename написав:

@Bambuk посилання змінилось, спробуйте це https://github.com/FreeCAD/FreeCAD-Bundle/releases/download/weekly-builds/FreeCAD_weekly-builds-28671-Win-Conda_vc14.x-x86_64.7z

 

якщо не вийде, відпішіть, я закину собі на дропбокс і дам посилання.

Дякую, але то проблема в мене з роутером певно.

Зараз шукаю способи вирішення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А навіщо ??  Форматки перевів на рідну мову й уперед !!! PS - Хочу собі лінукс але не можу поки що дозволити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Слава Україні

 

, Andergrin написав:

Мінуси - знову ж таки некомерційний опенсорсний проект, є ще деякі моменти, як от Topological naming problem, про який варто знати перед початком роботи у FreeCAD. Нема красивостей інтерфейсу. Можливо, нема окремих функцій, які є в комерційних CAD системах.

 

Про Topological naming problem читать тут: https://wiki.freecad.org/Topological_naming_problem

 

Інтерфейс FreeCAD багато в чому можна налаштувати і доповнити чи змінити.

 

Є кілька тем оформлення вже в основному пакеті програми, і більше десятка можна довстановить.

 

По функціях: десь щось можна додати готовими доповненнями, скриптами, верстаками (набори інструментів).

 

Все залежить від того що потрібно робити — для того щоб зробить 3D модель загалом інструментів у FreeCAD достатньо.

 

Перенести вигляди 3D моделі на креслення ("на папір") теж можна, а от доводить 2D креслення до вимог стандартів (формат, підписи, позначки) ще не зручно. Також експорт таких креслень в DXF не дуже покищо працює і краще ексспортувати креслення в PDF чи SVG — такі креслень можна підредагувати в програмі Inkscape (векторний редактор). Inkscape також має модуль для підготовки G-Code чи SVG для CNC-верстата / лазерного різака / плоттера.

 

Якщо ж треба в основному створювати 2D креслення та робота з DXF, то варто поставити ще програму LibreCAD чи QCAD.

upvc-windows-cut_app4soft.png

Screenshot_2023-06-27_18-15-04.jpg

Screenshot_2023-06-30_06-55-48.png

Screenshot_2023-06-30_06-49-55.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку